Νέα

Απότομη αλλαγή συμπεριφοράς ιερόδουλης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.429
Πόντοι
3.296
Αυτές οι φάσεις τύπε ξεκινάνε αλλοιώς.Ως σχέσεις και στην πορεία στραβώνουν.

Οι γυναίκες και όχι μόνο οι ιερόδουλες δεν είναι καλές στις μανούβρες να κόψουν αμέσως από το μαλάκα που τις κακοποιεί.

Είναι άξιες της μοίρας τους?Ναι αλλά δεν εξετάζουμε αυτό στο παρών θέμα.

Εμένα δε με ενδιαφέρει να με ερωτευτεί καμμια ιερόδουλος.

Πελατης στο μαγαζι τους είμαι.

Και ως πελάτης τακτικός γίνομαι και φίλος σε επιλεγμένες περιπτώσεις όπωγς ακριβως θα συνέβαινε και με τον κουρέα,μανάβη,βενζινοπώλη κτλ
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Κι εγώ μαζί σου είμαι αλλά επειδή ρωτάς να καταλάβεις την ψυχολογία τους γιαυτό σου απαντάω.
Για εκεί το πάνε.
Σαν τις μαύρες χήρες τις αράχνες ψάχνουν αρσενικό να το φάνε αφού τις γαμήσει.
Γιατί αυτό θα γίνει όπως λες. Αφού σε τρελλάνουν θα βάλουν τη συνωμοταξία τους να σε θάψει.
Είναι επικίνδυνο το σπορ.
Για γερά νεύρα.
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.949
Πόντοι
206
Η αλεξιθυμία που αναπτύσσουν πολλές ιερόδουλες λόγω της φύσης του επαγγέλματος τους είναι ο κύριος παράγοντας της "παράξενης" και απρόβλεπτης συμπεριφοράς τους προς πελάτες με τους οποίους έχουν συχνή επαφή και έχουν αρχίσει να αποκτούν μια οικειότητα, όποιος καταφέρει να σπάσει το κέλυφος της αδιαφορίας μιας πόρνης κινδυνεύει να βρεθεί αντιμέτωπος με τέτοιου είδους καταστάσεις. Δυστυχώς ο συνεχής ευτελισμός και η βιομηχανοποίηση της σεξουαλικής πράξης από μέρους τους τις αποδομεί ψυχολογικά και κάνει δύσκολη την κατανόηση και την έκφραση του όποιου συναισθήματος. Είναι το τίμημα του "εύκολου" κέρδους και του "παίζω εν ου παικτοίς"
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.377
Κριτικές
94
Like
46.685
Πόντοι
17.311
@troubaman# τελικα εμαθες τι παιχτηκε τοτε η' εμεινες με την απορια ???
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Μήπως περίμενε να της ζητήσεις να βγείτε μαζί έξω για φαγητό σαν ένα αγαπημένο ζευγάρι και δεν το έκανες;

Πολλές ιερόδουλες όταν γουστάρουν πολύ έναν πελάτη αρχίζουν και τον βλέπουν σαν γαμπρό! Μετά από αυτό είτε τον παντρεύονται είτε δεν θέλουν να τον ξαναδούν μπροστά τους ούτε ζωγραφιστό!
 

gymaster

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Νοε 2016
Μηνύματα
3.414
Κριτικές
22
Like
9.841
Πόντοι
3.446
αυτη η δουλεια τους πειραζει τον ψυχισμο σιγουρα και κανουν διαφορα παλαβα.
Ομως τις περισσοτερες φορες εχουν σχεδιο, να σε καψουρεψουν, να σε διωξουν γιατι βρεθηκε καλυτερο αγαπουλης κ.α που δεν μπορουμε να ξερουμε
 

googlis

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2009
Μηνύματα
119
Κριτικές
4
Like
154
Πόντοι
1
Μου έχει συμβεί. Στην αρχή με πείραξε. Μετά απλά πήγα για άλλα.
 

googlis

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2009
Μηνύματα
119
Κριτικές
4
Like
154
Πόντοι
1
Όσο πιο συχνά βλέπεις την ίδια κοπέλα τόσο περιπλέκεται το πράγμα και για σένα και για εκείνη.
Προς Tigerhead.
Δεν με αφήνει να κάνω παράθεση.
 

Wizofoz

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2020
Μηνύματα
162
Κριτικές
2
Like
282
Πόντοι
21
Εδώ έχουμε τα ψυχολογικά μας εμείς....δεν θα έχει η ιερόδουλη που περνάει απο πάνω της μια στρατιά κάθε μέρα?
Τι ψάχνεις....
Πήγαινε παρακάτω
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.935
Κριτικές
167
Like
83.322
Πόντοι
46.223
Φίλε μου συγνώμη που θα στο πώ αλλά μάλλον βρήκε άλλον ... και θέλει να κόψει τα πολλά πολλά μαζί σου.

Συμβουλή μου ... παίξτο άνετος και συνέχισε να την βλέπεις αραιά και πού.

Πήδα την όμορφα και καλά γιατί αυτό είναι από σένα το ζητούμενο.

Μην μπλέκεις συναισθηματισμούς γιατί θα βγείς χαμένος.

Η ψυχολογία αυτών των γυναικών είναι σαν τα Ιμαλάϊα που οι καιρικές συνθήκες αλλάζουν από την μια στιγμή στην άλλη.

Μην στεναχωριέσαι διότι δυστυχώς δεν θα βγάλεις άκρη.

Τα περισσότερα κορίτσια κάνουν αυτή την εργασία για τα χρήματα και δεν επιζητούν σχέση με πελάτες.

Μόλις αισθανθούν ότι πλησιάζουν την επικίνδυνη κόκκινη γραμμή επεμβαίνει ο μηχανισμός που τις κάνει αυτό που είναι ...

:hi:

Α.
 

AntifitCondom

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
261
Κριτικές
111
Like
1.810
Πόντοι
8.360
Σε όλες τις ανθρώπινες σχέσεις όταν βλέπεις απότομη αλλαγή συμπεριφοράς είναι οιωνός κακής συνέχειας. Προφανώς αν έχεις κάνει μαλακία και είσαι άνδρας το παραδέχεσαι και προχωράς παρακάτω. Αν δεν έχεις κάνει μαλακία και είσαι άνδρας ζητάς μια εξήγηση αν σε ενδιαφέρει να μάθεις διαφορετικά κλείνεις το κεφάλαιο και πας για άλλα καλύτερα. Όπως και να έχει όλα έχουν μια αρχή μια μέση και ένα τέλος.
 

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
πουτανες φιλε μου
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.017
Κριτικές
33
Like
7.065
Πόντοι
3.496
[quote author=troubaman link= ]Σας έχει τύχει ποτέ σε αγαπημένο στανταράκι σας,
Ξαφνικά, ανεξήγητα και απότομα να αλλάξει στάση απέναντί σας;[/quote] μια ...τανα ειναι σαν το πουλακι το εσφιξες εσκασε- το αφησες εφυγε.. θελει λεπτους χειρισμους για να πετα γυρω σου
 

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
Μονο που εσυ πετας γυρω της , εσυ σηκωνεσε κανεις μπανιο , ντυνεσε στολιζεσε πηγαινεις μεχρι την πουτανα της δινεις λεφτα , αυτη απλα καθετε , εσυ επενδυεις χρονο χρημα και ενεργεια
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.421
Πόντοι
216
Σιγα το "νεο" τυπε ...δεν ανακαλυψεs-ψαμε την Αμερικη ....:wink: ολοι κατα καιρουs εχουμε "τσακωθει " με τα στανταρακια μαs και αν οχι ολοι αρκετοι εωs πολλοι ....και δεν φταει παντα ο αλλοs να ξερειs η πολυ οικειοτητα απλα βλαπτει και παρεξηγει καταστασειs και πραγματα...αυτα :wink: :wink:
 

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
Το περιεργο θα ηταν να μην τσακωθεις μετα απο καποιο χρονικο διαστημα , μονο αν παιζει πολυ καλη χημεια στο κρεβατι δεν τσακωνεσε
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 131614

Επισκέπτης
Μαν εγω δεν εχω τσακωθει ποτε με στατναρακι , ισα ισα με την παροδο του χρονου η εμπειρια γινεται ολο και καλυτερη, το προβλημα ειναι οτι οταν γνωριζεσαι αρκετα με καποια να χαθει ο αμοιβαιος σεβασμος οποτε γινονται διαφορα, καμια σχεση που υπαρχει σεβασμος δεν χαλαει :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

sxistis

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2020
Μηνύματα
5
Κριτικές
2
Like
53
Πόντοι
0
1)Η κοπελα κραταει αμυνα για αλλο σκοπο κανει αυτην τη δουλεια .
2) η κοπελα εχει ψυχολογικα και οχι μονο
3) η κοπελε αισθανεται οτι της εχεις γινει στενος κορσες .
4) η κοπελα περνει την εκδικηση της για τον φιλο γαμια που δεν εχει και τον βλεπει στο προσωπο σου διωχνοντας εσενα .
5) ειναι γυναικα , αρα πυρ γυνή και θαλασσα .....
προχωρας παρακατω και αμα τη δεις εξω σε αλλαγη βαρδυας τη φτυνεις η κανεις γκριματσα ,εεε οχι και για ενα πορνηδιο τοσο χρονο να καταναλωνουμε παει πολυ δε νομιζεις μεγαλε?????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom