Νέα

Απορίες - Προτάσεις προς τους Μods & Admin...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 59K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τον θέλετε για άντμιν του σάιτ τον γκλ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 33 47,1%
  • Όχι

    Ψήφοι: 37 52,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    70

bogard777

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2008
Μηνύματα
49
Like
26
Πόντοι
0
Πρόταση προς admin&mod.
Θέλω να ρωτήσω Αν Θα ήταν εφικτό στο φόρουμ με θέμα οίκοι ανοχής επαρχία , να κάνεις ένα κατάλογο" Νομός Ημαθίας" όπως έχεις για Πάτρα και Κρήτη. Μπορεί να μην είμαστε πολλοί αλλά θα θελαμε να οργανώσουμε εκεί μέσα θέματα για κάθε οίκο ανοχής ξεχωριστά του νόμου , ώστε να έχουμε καλύτερη ενημέρωση. Αυτήν την στιγμή έχει 48 σελίδες το θρεντ Βέροια(πρωτεύουσα του Ν.Ημαθιας) , γράφουν και άσχετα και δεν μπορείς να παρακολουθείς τα θέματα.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

peloma

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.885
Κριτικές
6
Like
23.749
Πόντοι
4.936
Καλησπέρα σας,
Θα διατυπώσω μια απορία μου και ταυτόχρονα μια "διαμαρτυρία" μου.
Θα ήθελα λοιπόν να διαμαρτυρηθώ για τον αποκλεισμό του λογαριασμού μου από κάποιο νήμα - εσείς προφανώς γνωρίζετε καλύτερα - το οποίο δεν θα αναφέρω επί του παρόντος.
Ο αποκλεισμός αυτός έγινε προφανώς λόγω "αναφορών" με αιτία τις υπονοήσεις που δημιουργήθηκαν, σχετικά με τη χρήση Photoshop σε ορισμένες φωτογραφίες που ανεβάζω. Θα ήθελα να διασαφηνίσω ότι οι εν λόγω υπονοήσεις είναι πλήρως αβάσιμες και απαράδεκτες. Οι φωτογραφίες που δημοσιεύω είναι αυθεντικές και δεν έχουν υποστεί καμία μορφή επεξεργασίας μέσω Photoshop ή άλλων ανάλογων εργαλείων. Εκτός όλων αυτών, ποιος είναι ικανός να αποφανθεί;
Συμπληρωματικά, θα ήθελα να επισημάνω ότι αντιμετωπίζω επίσης προβλήματα εκφοβισμού από χρήστες της πλατφόρμας για το συγκεκριμένο θέμα. Αυτή η κατάσταση έχει επιδεινώσει σημαντικά την εμπειρία μου ως χρήστη και μου προκαλεί αβεβαιότητα συμμετοχής (σε περίπτωση που σας ενδιαφέρει αυτό).
Κατανοώ πλήρως τη σημασία της διατήρησης της αξιοπιστίας της πλατφόρμας και την προσπάθεια για τη διατήρηση των κανόνων. Παρ' όλα αυτά, οι προαναφερθείσες κατηγορίες και η έλλειψη προστασίας από τον εκφοβισμό δεν συμβαδίζουν με τις βασικές αρχές που διέπουν μια δίκαιη και ανοικτή κοινότητα.
Εκφράζω την εκτίμησή μου για τον χρόνο που αφιερώνετε στην ιστοσελίδα. Παρ' όλα αυτά εκτιμώ ότι ο αποκλεισμός μου αυτός έγινε χωρίς την συνεκτίμησή σας, αποκλειστικά και μόνον από αναφορές κάποιων που θεωρούν τα νήματα ιδιοκτησία τους. Αντιλαμβάνομαι επίσης ότι ένας λιγότερος χρήστης για την ιστοσελίδα σας δεν είναι και κάτι που θα σας προβληματίσει.

Συγγνώμη για το μακροσκελές της ανάρτησής μου.

Φιλικά
peloma
 

kontos7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2016
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
1.318
Πόντοι
481
Δεν πρόκειται για κάτι τρομερό, απλά εδώ και κάποιες μέρες είχα δει τα likes κολλημένα στα 666 (έξω από δω).
Σήμερα μετά από κάποια ακόμα (20 περίπου) έγιναν 668
Που μπορεί να οφείλεται?
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.197
Κριτικές
7
Like
2.926
Πόντοι
786
υπάρχει αντίστροφο ignore, δηλαδή να μην βλέπει τα μηνύματά μου μέλος ή αυτό θα ήταν αντίθετο στο δικαίωμα πληροφόρησης και απάντησης;
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.675
Like
67.828
Πόντοι
12.756
υπάρχει αντίστροφο ignore, δηλαδή να μην βλέπει τα μηνύματά μου μέλος ή αυτό θα ήταν αντίθετο στο δικαίωμα πληροφόρησης και απάντησης;

Ετσι και γίνει αυτο σωθηκαμε :rockon::rockon::rockon:
Μιλαμε για το καλυτερο feature που εχει δημιουργηθει εδω μεσα :rockon:
Ακομα καλυτερο θα ηταν αν μπορουσες να βάλεις τους αντιμς να μην βλεπουν τα μηνυματα
να γίνει εδω μεσα μακελειο :rockon::rockon:

Ωραιος ο pezoporos
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.297
Πόντοι
9.477
Μεγάλη μαλακία να μην βλέπεις στα θρεντς όπου έχεις γράψει ότι υπάρχει νέα ανάρτηση.
Στο παλιό μπου αυτό υπήρχε.
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
984
Κριτικές
12
Like
1.585
Πόντοι
5.965

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.297
Πόντοι
9.477

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
984
Κριτικές
12
Like
1.585
Πόντοι
5.965
Στο καμπανάκι δείχνει κανα-δυο τυχαία, ή κανένα.
Δεν δείχνει όλα τα θρεντς όπου έχεις γράψει ότι υπάρχει νέα ανάρτηση.
Σε εμένα δουλεύει κανονικά.
Όταν γράψω σε ένα θέμα, αυτόματα το παρακολουθώ και έρχονται ειδοποιήσεις για νέες αναρτήσεις.
Οι ειδοποιήσεις σταματούν να έρχονται μόνο όταν μόνος μου επιλέξω να μην παρακολουθώ το θέμα.

Τσέκαρε ότι είναι ενεργοποιημένες οι ειδοποιήσεις στις προτιμήσεις του λογαριασμού σου (Σύνδεση).
Επίσης, μπορείς να δεις σε ποια θέματα έχεις γράψει (Σύνδεση)
και ποια θέματα παρακολουθείς (Σύνδεση).
Αν λείπει κάποιο, δοκίμασε να το ακολουθήσεις ξανά.

Ελπίζω, να βοήθησα και να λυθεί το πρόβλημα.
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.297
Πόντοι
9.477
Σε εμένα δουλεύει κανονικά.
Όταν γράψω σε ένα θέμα, αυτόματα το παρακολουθώ και έρχονται ειδοποιήσεις για νέες αναρτήσεις.
Οι ειδοποιήσεις σταματούν να έρχονται μόνο όταν μόνος μου επιλέξω να μην παρακολουθώ το θέμα.

Τσέκαρε ότι είναι ενεργοποιημένες οι ειδοποιήσεις στις προτιμήσεις του λογαριασμού σου (Σύνδεση).
Επίσης, μπορείς να δεις σε ποια θέματα έχεις γράψει (Σύνδεση)
και ποια θέματα παρακολουθείς (Σύνδεση).
Αν λείπει κάποιο, δοκίμασε να το ακολουθήσεις ξανά.

Ελπίζω, να βοήθησα και να λυθεί το πρόβλημα.
Έτσι όπως τα λες τα έχω, αλλά εξακολουθεί να μην με ειδοποιεί.
Επιπλέον, σε θρεντς που έχω ανοίξει, δεν μου δίνει τη δυνατότητα να προσθέσω ψηφοφορία, δηλ. δεν μου εμφανίζει το μενού με τις τελίτσες.
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
984
Κριτικές
12
Like
1.585
Πόντοι
5.965
Έτσι όπως τα λες τα έχω, αλλά εξακολουθεί να μην με ειδοποιεί.
Επιπλέον, σε θρεντς που έχω ανοίξει, δεν μου δίνει τη δυνατότητα να προσθέσω ψηφοφορία, δηλ. δεν μου εμφανίζει το μενού με τις τελίτσες.
Λυπάμαι, αλλά δεν ξέρω να σε βοηθήσω παραπάνω.
Μάλλον υπάρχει κάποια δυσλειτουργία.
Καλύτερα να απευθυνθείς σε κάποιον διαχειριστή (π.χ. @antisthenis ), αν δεν το έχουν ήδη δει.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.393
Like
22.744
Πόντοι
6.256
Έτσι όπως τα λες τα έχω, αλλά εξακολουθεί να μην με ειδοποιεί.
Επιπλέον, σε θρεντς που έχω ανοίξει, δεν μου δίνει τη δυνατότητα να προσθέσω ψηφοφορία, δηλ. δεν μου εμφανίζει το μενού με τις τελίτσες.
Αστο μην κουραζεσαι ειδικα για το θεμα των ψηφοφοριων εχω ρωτησει 100 φορες και δεν πηρα σοβαρη απαντηση...μεχρι και pm ειχα στειλει στον Αντισθενη να τον ρωτησω τι λογισμικο χρησιμοποιουν για το σαιτ μπας και τους προτεινω καποιο plugin και απαντηση δεν πηρα.

Στην ουσια οπως ειναι τωρα σε αφηνει αμα ανοιξεις ενα νημα να το τροποποιησεις ή να προσθεσεις μια ψηφοφορια τα πρωτα λεπτα...μετα κλειδωνει.
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.723
Κριτικές
30
Like
19.901
Πόντοι
8.746
Να ΚΑΤΑΡΓΗΘΕΙ Η IGNORE LIST...
Σκοτώνει το σάη.
Το ενδιαφέρον στα νήματα (συνήθως) είναι οι αντιπαραθέσεις των μελών.
Τα τσιγκλίσματα, οι "κοκκορομαχίες". Με τη γαμημένη την ιγκνορ όλα αυτά έχουν μειωθεί πάρα πολύ.
Ας καταλάβουν οι διοικούντες ότι αυτό μόνο κακό κάνει, κι η συμμετοχή των μελών μειώνεται με ότι αυτό συνεπάγεται...
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
3.805
Like
3.067
Πόντοι
1.706
Να ΚΑΤΑΡΓΗΘΕΙ Η IGNORE LIST...
Σκοτώνει το σάη.
Το ενδιαφέρον στα νήματα (συνήθως) είναι οι αντιπαραθέσεις των μελών.
Τα τσιγκλίσματα, οι "κοκκορομαχίες". Με τη γαμημένη την ιγκνορ όλα αυτά έχουν μειωθεί πάρα πολύ.
Ας καταλάβουν οι διοικούντες ότι αυτό μόνο κακό κάνει, κι η συμμετοχή των μελών μειώνεται με ότι αυτό συνεπάγεται...
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeiiiiin!!!!!!!!!!!!!!
Αστη εκεί να υπάρχει και όποιος θέλει την χρησιμοποιεί.
Κι εγώ έχω κάποιους στη δικιά μου (τι ωραία τι καλά, αποφεύγω τα γαμώθεα) και κάποιοι άλλοι με έχουν στη δικιά τους.
Όλα καλά.....
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.576
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.112
Πόντοι
14.565
Για τις ψηφοφορίες είμαστε στο σημείο που ΔΕΝ μπορεί κάποιος που άνοιξε ένα topic να προσθέσει/τροποποιήσει μια ψηφοφορία. Όταν αλλάξει αυτό, θα ειδοποιήσω.
Για τις ειδοποιήσεις, έιναι όλα θέματα ρυθμίσεων.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.393
Like
22.744
Πόντοι
6.256
Για τις ψηφοφορίες είμαστε στο σημείο που ΔΕΝ μπορεί κάποιος που άνοιξε ένα topic να προσθέσει/τροποποιήσει μια ψηφοφορία. Όταν αλλάξει αυτό, θα ειδοποιήσω.
Για τις ειδοποιήσεις, έιναι όλα θέματα ρυθμίσεων.
Αντι σε ειχα ρωτησει ποια ειναι η πλατφορμα που χρησιμοποιειτε για το φορουμ μηπως μπορω να βοηθησω.Eχω ασχοληθει με σχεδιασμο ιστοσελιδων παλια και εχω μια εμπειρια...στειλε pm.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.675
Like
67.828
Πόντοι
12.756
Αντι σε ειχα ρωτησει ποια ειναι η πλατφορμα που χρησιμοποιειτε για το φορουμ μηπως μπορω να βοηθησω.Eχω ασχοληθει με σχεδιασμο ιστοσελιδων παλια και εχω μια εμπειρια...στειλε pm.
και απο εδω να τα τσεπωσεις βρε πουστη
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Απλή απορία. Γιατί το θέμα μου για τον 71χρονο στην Σαλαμίνα πήρε δρόμο για άλλου ενώ η δολοφονία στην Κρήτη παίζει μπάλα στο φόρουμ; επίσης το ίδιο συνέβη με τους σοσιαλ-ούληδες που άνοιξα. Εφόσον είναι πρωτότυπο και κάτι καινούργιο, έχει λόγο να μείνει στην λίστα. Ευχαριστώ.

:rockon:
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.297
Πόντοι
9.477
Για τις ψηφοφορίες είμαστε στο σημείο που ΔΕΝ μπορεί κάποιος που άνοιξε ένα topic να προσθέσει/τροποποιήσει μια ψηφοφορία. Όταν αλλάξει αυτό, θα ειδοποιήσω.
Για τις ειδοποιήσεις, έιναι όλα θέματα ρυθμίσεων.
Δε νομίζω να έχω λάθος ρυθμίσεις, αλλά καλού-κακού πες καμιά συμβουλή - οδηγία.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.576
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.112
Πόντοι
14.565
@Οξαποδω βασικά πρέπει να έχεις ένα topic διαβασμένο πριν σου έρθουν νέες ειδοποιήσεις γι' αυτό. Μήπως αυτό συμβαίνει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom