Νέα

Από Ρωσία με αγάπη!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 160
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
365
Like
0
Πόντοι
1
[size=20pt]ναι κιριεσ και κιριοι!!!!αυτοσ ειναι ο πολιμιχανοσ και πολιποθιτοσ greeklover τισ αγιασ πετρουπολισ!θαυμαστε τον!!!αυτοσ εκπροσοπι επαξια τουσ απανταχου greeklovers στιν μακρινι και παγερι ροσια!!!![/size]

Δε μπορεί να ΜΗΝ είναι ειρωνικό αυτό το ποστ!!!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16
Δημητράκης 29; :2funny: Όπως εμείς είχαμε το Σαραβάκο με το 7 στην πλάτη ένα πράμα; :2funny:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
Ελα ρε δικος μας ειναι ο πιτσι.ηταν πιτσιρικος οταν τα εγραφε αυτα,και εκανε τον χαβαλε του.αλλοι τον πιστευουν παντως. :2funny:
πας καλα/με φωτο απο την ρωσσια εκανε χαβαλε?τι λες τυπε?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Σιγα μην σου απαντηση η κοτα :2funny:.
Τι να απαντησω βρε ανοητε,ολοκληρο θρεντ ειχαν ανοιξει τα παιδια που πηγαν εκει.αν το ψαξεις θα το βρεις.τωρα το που και πως βρεθηκε ο δημητρακης με τον πιτσι δεν το γνωριζω.
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
Τι να απαντησω βρε ανοητε,ολοκληρο θρεντ ειχαν ανοιξει τα παιδια που πηγαν εκει.αν το ψαξεις θα το βρεις.τωρα το που και πως βρεθηκε ο δημητρακης με τον πιτσι δεν το γνωριζω.
Εχουν βρεθει εκει.ειχε παει ο πιστι με καλη παρεα στο Σ.Π.Και με μια πολυ καλη μου φιλη.
Μπετοβλακα αυτο ειναι το ποστ σου,σε ρωταη με ποιον και που,η καλη σου φιλη ποια ειναι?αφου λες οτι τα παιδια ανοιξαν θρεντ?Λες συνεχεια οτι ναναι!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Εχουν βρεθει εκει.ειχε παει ο πιστι με καλη παρεα στο Σ.Π.Και με μια πολυ καλη μου φιλη.
Μπετοβλακα αυτο ειναι το ποστ σου,σε ρωταη με ποιον και που,η καλη σου φιλη ποια ειναι?αφου λες οτι τα παιδια ανοιξαν θρεντ?Λες συνεχεια οτι ναναι!
Συνελθε λεμε,εισαι 45 χρονων.το ποια ειναι η φιλη μου δεν σου πεφτει λογος πρωτον.και δευτερον,απαντησα,ο πιτσι με τον δημητρακη.τωρα το που,δεν ξερω,δεν ημουν εκει.Ρωτα τους ιδιους να σου πουν.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Συνελθε λεμε,εισαι 45 χρονων.το ποια ειναι η φιλη μου δεν σου πεφτει λογος πρωτον.και δευτερον,απαντησα,ο πιτσι με τον δημητρακη.τωρα το που,δεν ξερω,δεν ημουν εκει.Ρωτα τους ιδιους να σου πουν.

Kαμιά καλή σου φίλη δεν ήταν εκεί πάντως :cheesy: Πρόσεξε γιατί μπορεί να γίνουν και παρεξηγήσεις από... το πουθενά  :2funny: :2funny:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
Kαμιά καλή σου φίλη δεν ήταν εκεί πάντως :cheesy: Πρόσεξε γιατί μπορεί να γίνουν και παρεξηγήσεις από... το πουθενά  :2funny: :2funny:
Μας επεισε :2funny:τα σεβη μου ιπποτη,φυσικα και δεν ξερη ποιοι συναντηθηκαν απλα λεη για να λεη :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom