Νέα

Άντρες που τους αρέσει να τους γαμάνε τη γυναίκα...(γιατί όχι και με δωράκι...)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bignick14
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 386K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nikos55

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
229
Like
385
Πόντοι
21
Εμείς γ πρώτη φορά την είχα πάει σε άντρα γ μασάζ το οποίο ήταν πολύ καλό Όπως μου είπε δεν ήμουν μέχρι τέλος εκεί τρελάθηκα από την καυλα. Μου ζήτησε να πάμε κ δεύτερη φορά κ μου λέει ότι περνάει πολύ καλά έτσι κ το βλέπουμε γ πάρα κάτω. Έχω δώσει πληροφορίες σε κάποιους εδώ αλλά κάνεις δε μου είπε αν πήγαν κ πως ήταν ούτε είδα να γράψουν κάτι...
 

Dirk Dane

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2023
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
οκ απλα μου φαινεται κουλό εφοσον υποτιθεται η κυρία περασε καλα με τον νεαρό να μην το ξανακανει.Ποτέ δεν μπορεσα να καταλαβω αυτη την λογικη ειλικρινα.Οκ πας παρακατω εννοειται αυτό,δεν θα κατσεις να σκασεις απλά δεν μπορω να καταλαβω το σκεπτικό μερικων.Εγω οταν περναω καλα με μια γυναικα θελω να την ξαναδώ
Προφανώς φιλε μου δεν θέλουν το συναισθηματικό δέσιμο. Γιατί αν βλεπεστε πολλές φορές κάποια στιγμή θα πείτε και κάτι παραπάνω για την ζωή σας και εκεί θα πάψεις να είσαι το sex toy του ζευγαριού και θα μπει σε αλλο κάδρο η σχέση.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.496
Like
65.266
Πόντοι
11.956
Ποτε να το κάνει πριν η ΜΕΤΑ τα κάλαντα ...!!!!!!!!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: dskoul

KavliarisN

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2023
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Άμα είναι να φέρω και τριγωνακι για να τα πω... Χαχαχα
 
Εγγρ.
11 Δεκ 2023
Μηνύματα
26
Like
49
Πόντοι
0

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.186
Like
1.853
Πόντοι
216
Ρε παιδιά, να ρωτήσω κάτι γιατί μπερδεύομαι...
ΟΚ, σας αρέσει να σας την πηδάνε τη γυναίκα, δεκτό. Μπορεί να είναι καβλωτικό μετά από χρόνια σχέσης.
Αλλά γιατί ψάχνετε εσείς; Η γυναίκα το ξέρει ότι θα πηδηχτεί, το ξέρει ότι σας αρέσει, γιατί δε διαλέγει αυτή κάποιον που θα της αρέσει έτσι κι αλλιώς; Ποιός ο λόγος να ψάχνετε εσείς;
Απλές απορίες εκφράζω...
 
Εγγρ.
11 Δεκ 2023
Μηνύματα
26
Like
49
Πόντοι
0
Ρε παιδιά, να ρωτήσω κάτι γιατί μπερδεύομαι...
ΟΚ, σας αρέσει να σας την πηδάνε τη γυναίκα, δεκτό. Μπορεί να είναι καβλωτικό μετά από χρόνια σχέσης.
Αλλά γιατί ψάχνετε εσείς; Η γυναίκα το ξέρει ότι θα πηδηχτεί, το ξέρει ότι σας αρέσει, γιατί δε διαλέγει αυτή κάποιον που θα της αρέσει έτσι κι αλλιώς; Ποιός ο λόγος να ψάχνετε εσείς;
Απλές απορίες εκφράζω...
Νομίζω ότι είσαι σωστός κανονικά η ίδια θα έπρεπε...
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.923
Πόντοι
2.306
Ρε παιδιά, να ρωτήσω κάτι γιατί μπερδεύομαι...
ΟΚ, σας αρέσει να σας την πηδάνε τη γυναίκα, δεκτό. Μπορεί να είναι καβλωτικό μετά από χρόνια σχέσης.
Αλλά γιατί ψάχνετε εσείς; Η γυναίκα το ξέρει ότι θα πηδηχτεί, το ξέρει ότι σας αρέσει, γιατί δε διαλέγει αυτή κάποιον που θα της αρέσει έτσι κι αλλιώς; Ποιός ο λόγος να ψάχνετε εσείς;
Απλές απορίες εκφράζω...
Ειναι τεμπελες οι σημερινες γυναικες τυπε…θελουν και τον γαμια να τους τον πας στο κρεββατι, να μην κουραστουν οι ιδιες…:confused::confused:
 

mourganarxis

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2023
Μηνύματα
132
Like
118
Πόντοι
1
Ρε παιδιά, να ρωτήσω κάτι γιατί μπερδεύομαι...
ΟΚ, σας αρέσει να σας την πηδάνε τη γυναίκα, δεκτό. Μπορεί να είναι καβλωτικό μετά από χρόνια σχέσης.
Αλλά γιατί ψάχνετε εσείς; Η γυναίκα το ξέρει ότι θα πηδηχτεί, το ξέρει ότι σας αρέσει, γιατί δε διαλέγει αυτή κάποιον που θα της αρέσει έτσι κι αλλιώς; Ποιός ο λόγος να ψάχνετε εσείς;
Απλές απορίες εκφράζω...
Νομίζω σε όλα (τα ζευγάρια) η γυναίκα αποφασίζει σε συνεννόηση με τον άντρα.
Τουλάχιστον αυτό έχει τύχει σε εμένα.
 

nikos55

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
229
Like
385
Πόντοι
21
Ρε παιδιά έλεος δηλαδή γράφουμε κάτι κ μετά έχουμε 100 μήνυμα κ οκ έδωσα πληροφορίες σε κάποιους η υπόλοιπη που μου στέλνετε γ την κοπελα μου είδατε κάπου να ψαχνόμαστε εδώ φτάνει
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.384
Κριτικές
8
Like
11.115
Πόντοι
3.786
Για τον ίδιο λόγο που ο άντρας αγοράζει στη γυναίκα για τα γενέθλιά της ένα φόρεμα που θα το φορέσει η ίδια και δεν της δίνει απλά λεφτά να πάρει ό,τι θέλει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom