Νέα

αντρας masseur για γυναικα ζευγαριου,

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vadimit
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 17
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vadimit

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
30
Like
68
Πόντοι
0
υπαρχει καποιο μαγαζι με αντρα masseur (δεν θελουμε καποιον να ερθει στο σπιτι η ξενοδοχειο) που να κανει massage γυμνος σε γυναικα?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Sp1985

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.923
Πόντοι
2.306
υπαρχει καποιο μαγαζι με αντρα masseur (δεν θελουμε καποιον να ερθει στο σπιτι η ξενοδοχειο) που να κανει massage γυμνος σε γυναικα?
αν δεν ξερω massage ειναι προβλημα?
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
10
Like
5.336
Πόντοι
2.816
υπαρχει καποιο μαγαζι με αντρα masseur (δεν θελουμε καποιον να ερθει στο σπιτι η ξενοδοχειο) που να κανει massage γυμνος σε γυναικα?
Δεν ξέρω αν παρακολουθείς το θέμα με το BBC που προσφέρθηκα να βοηθήσω.. πρέπει να προσθέσω ότι κάνω κ πολύ καλό μασάζ...
Δεν έχω χώρο όμως.. αν θέλετε έρχομαι σπίτι σας ή σε ξενοδοχείο...
Για τις υπόλοιπες λεπτομέρειες συζητάμε όταν κλείσουμε κ το ραντεβού..
 

grover inspector

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2021
Μηνύματα
113
Like
378
Πόντοι
21
Είμαι 32 χρονων εμφανίσημος 1,85 , 85 κιλα ,καθαρός και ξέρω μασάζ.
Οτιδηποτε μετά απο συνάντηση σε κεντρικο σημείο να με δειτε και να σας δω.
Ευχαριστώ.
υ.γ gay αποκλείονται μη γεμίσω μνμτα..
 

Remedy

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
το έχω στείλει και σε άλλον φίλο που έχει παρόμοιες αναζητήσεις

Καλησπέρα, μπορείς να κάνεις μια επικοινωνία σε αυτό ΤΑΝΤΡΑ ΜΑΣΑΖ / Τάντρα μασάζ για Γυναίκες στο Μοναστηράκι , προσωπικά σου μεταφέρω ότι δυσκολευτήκαμε αρκετά στην επικοινωνία και στον ορισμό του ραντεβού και το αποτέλεσμα (παροχή υπηρεσίας) δεν ήταν ακριβώς αυτό που περιμέναμε (απαντάω βάσει όσων έχεις γράψει ότι ζητάς παραπάνω).

Επίσης μπορείς να δοκιμάσεις και εδώ Unique Feeling Of Relaxation | Tantra Massagesutra όπου η επικοινωνία γίνεται σχεδόν άμεσα και πολύ εύκολα και κατατοπιστικά. Με αυτόν μπορείς να περιγράψεις πιο εύκολα τι ακριβώς ζητάς και θαρρώ πως θα είναι πιο κοντά σε αυτό που ψάχνεις.

Καλή αναζήτηση
 

nikos55

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
229
Like
385
Πόντοι
21
ξέρω μασέρ που κάνει φοβερό ταντρα. έχω πάει τη φίλη μου κ έχει πει ότι είναι πολύ καλός
 

MindPlayer

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
25
Like
43
Πόντοι
0
υπαρχει καποιο μαγαζι με αντρα masseur (δεν θελουμε καποιον να ερθει στο σπιτι η ξενοδοχειο) που να κανει massage γυμνος σε γυναικα?

Για γυμνος δεν ξερω αλλα μαλλον η δικια σου θα σε ευγνωμονει αν της το κανεις δωρο...

 
OP
OP
V

vadimit

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
30
Like
68
Πόντοι
0
ξέρω μασέρ που κάνει φοβερό ταντρα. έχω πάει τη φίλη μου κ έχει πει ότι είναι πολύ καλός
εχουμε κανει τελικα και ηταν τελειο. βρηκαμε ενα στην αντιπαρο που ημασταν διακοπες.
αυτος που λες ειναι αθηνα?
 

antony84

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
75
Like
564
Πόντοι
80
Ναι γ Αθήνα ξέρω. Αν θες στείλε να σου πω πληροφορίες
Νίκο μπορείς να μου στείλεις και εμένα πληροφορίες; Ψάχνω και εγώ εδώ και καιρό από Αθήνα αλλά δεν έχω βρει.
 

Xcouros

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2023
Μηνύματα
31
Like
42
Πόντοι
0
Για γυμνος δεν ξερω αλλα μαλλον η δικια σου θα σε ευγνωμονει αν της το κανεις δωρο...

Εκτός από τον Yoni υπάρχει ο Johnny… Γκιώνης ελληνιστί .. τώρα την άνοιξη δεν είναι δυσεύρετος … «Πουλί» δεν είπες ότι ψάχνεις για τη γυναίκα σου;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom