Νέα

Αντιοχείας 64 (Γέφυρα Βρυούλων), Νέα Φιλαδέλφεια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tarasch
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 455
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

prokkroustis

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
η σαμπρίνα που εργαζόταν εδώ μήπως είναι αυτή που έχει βάρδια μετά στην κροκέων σήμερα?
 

Nikos_mikos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2017
Μηνύματα
52
Κριτικές
4
Like
64
Πόντοι
0
Έχει κανείς εμπειρία με τη Λίλλη απ' αυτό το studio; Βρίσκω μόνο μια κριτική.
 

Nikos_mikos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2017
Μηνύματα
52
Κριτικές
4
Like
64
Πόντοι
0
Κριτική μου για χτεσινοβραδινή συνάντηση με την Scarlet στο εν λόγο στούντιο. Την έχω προσθέσει και στις κριτικές και περιμένει έγκριση, την βάζω κι εδώ στη σχετική συζήτηση να υπάρχει:

Βράδυ Σαββάτου και μεταμεσονύχτια επίσκεψη στο Alien Girls. Χτύπαω και μου ανοίγουν κατευθείαν. Δεν υπήρχε άλλος πελάτης ούτε όταν πήγα ούτε όταν έφευγα, η τσατσά ευγενική. Στο ψητό τώρα.

Βάρδια η Scarlet, ψηλή όμορφη με μεγάλο στήθος, οι φωτογραφίες της που υπάρχουν στο διαδίκτυο είναι απόλυτα πιστές. Επιλέγω το πρόγραμμα με 69, το οποίο ήταν στα 69€ (το απλό 50€). Πηγαίνω στο δωμάτιο, ντουζάκι και την περιμένω. Ήρθε στο δωμάτιο φορώντας ένα δαντελωτό κορμάκι. Εγώ ξαπλωμένος, ανεβαίνει πάνω μου και ξεκινάμε παιχνίδι με χάδια κλπ (δεν δέχεται γλωσσόφιλα) και βγάζει τις βυζάρες στη φόρα και τις φέρνει στο στόμα μου. Παρά την ηλικία της (μάλλον τριανταφεύγα)στήθος μεγάλο, φυσικό, σφιχτό και στητό, απ' τα καλύτερα που έχω συναντήσει. Αφού ασχολήθηκα για κάποια ώρα με το στήθος της, μετά την ξαπλώνω και της ανοίγω τα πόδια για να περιποιηθώ και το μουνάκι τη. Μετά το γλειφομούνι, πέρασμα προφυλακτικού και περνάμε στην πίπα, σωστή χωρίς να βάζει χέρι και παίξιμο με τ' αρχίδια. Ύστερα με καβαλάει στάση cowgirl και γερμένη πάνω μου για να πιπιλάω τα βυζιά της. Αλλαγή σε ιεραποστολικό, μετά doggy-style και τέλος επιστροφή πάλι σε cowgirl. Θέλησα να τελειώσω στο στήθος της οπότε αφαίρεση προφυλακτικού και χειρομάλαξη (από εκείνη) γλείφοντας μου παράλληλα τ' αρχίδια και σύντομα ολοκλήρωσα στις βυζάρες της.

Κάνοντας λοιπόν τη σούμα, απόλυτα ικανοποιητική η συνάντηση με την Scarlet, σίγουρα θα την ξαναεπισκεφτώ στο μέλλον. Σίγουρα, στα ίδια ή και λιγότερα χρήματα βρίσκεις και φουλ πρόγραμμα με δύο εκτονώσεις, αλλά όχι με γυναίκες με το παρουσιαστικό της Scarlet (απ' όσα τουλάχιστον έχω δει). Οπότε, για όποιον του κάτσουν κέφια για κάποια περισσοτερο μοντελέ, θα του πρότεινα την Scarlet ανεπιφύλακτα.

Όπως έχω γράψει και σε προηγούμενη κριτική για το στούντιο, ο χώρος καθαρός και με ωραία ατμόσφαιρα κι η τσατσά κομπλέ κι ευγενική. Όπως έχω επίσης ξαναγράψει, το μόνο αρνητικό του χώρου σαν τέτοιου είναι πως βρίσκεται σε κεντρικό σημείο. Ναι μεν δεν κυκλοφορούν πεζοί, όμως όλες τις ώρες της ημέρας, ακόμη και τα άγρια χαραμάτα, περνούν συνεχώς πάρα πολλά αυτοκίνητα. Στο parking έβαλα 5 καθώς μη έχοντας αυτοκίνητο ειδα μεν ότι υπήρχαν 1-2 θέσεις μπροστά από το studio, αλλά δεν παρατήρησα περισσότερο τι παίζει γενικότερα με το παρκάρισμα.
 

kozag1313

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
0
Κάποτε έφερνε τα καλύτερα κορίτσια (παντα κατά την ταπεινή μου γνώμη!). Νομίζω ότι πλέον δεν το κάνει και αναλώνεται στις ίδιες και τις ίδιες...ελπίζω να βελτιωθεί!!
 

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
123
Like
88
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδια! Το studio λειτουργει κανονικα ? Γιατι εψαξα και δεν βρηκα πολλες πληροφοριες
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπερα παιδια! Το studio λειτουργει κανονικα ? Γιατι εψαξα και δεν βρηκα πολλες πληροφοριες
Καλημέρα φίλε το μαγαζί δουλεύει κανονικά απλά μπορεί να μπερδεύτηκες καθώς είναι δύο μαζί και το ένα δεν λειτουργεί το πιο μπροστά είναι ανοικτό το πρώτο που θα συναντήσεις όπως θα έρχεσαι από Αθήνα και θα ανέβεις την έξοδο προς Φιλαδέλφεια.
Αυτές τις μέρες θα βρεις την Ουκρανή Σιντυ μια πολύ όμορφη και γλυκιά κοπέλα τίμια πεντακάθαρη η Γκλόρια Σερβα Μιλφαρα λείπει για λίγο.Επισης το μαγαζί αυτό είναι από τα ελάχιστα που διαθέτουν άδεια εγκατάστασης και λειτουργίας και φυσικά οι κοπέλες άδεια εργασίας βιβλιάριο υγείας με τις προβλεπόμενες εξετάσεις
 

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
123
Like
88
Πόντοι
1
Σε ευχαριστω για τις πληροφοριες! Λογικα θα περασω μια βολτα αυτες τις μερες. Παιζει να ξερεις ποσο θα παει για προγραμμα με 2 εκτονωσεις ?
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Σε ευχαριστω για τις πληροφοριες! Λογικα θα περασω μια βολτα αυτες τις μερες. Παιζει να ξερεις ποσο θα παει για προγραμμα με 2 εκτονωσεις ?
Δεν ξέρω τιμή για αυτό φίλε θα σου πουν εκεί παντως η Σιντυ που σου λέω αύριο και Παρασκευή θα είναι όλη μέρα σχεδόν εκεί απλά μην πας και πολύ πρωί
 

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
123
Like
88
Πόντοι
1
Οκ, θα το δω εκει τοτε! Θα μου συστηνες να παω σε αυτο η υπαρχει κατι καλυτερο στην περιοχη ?
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Οκ, θα το δω εκει τοτε! Θα μου συστηνες να παω σε αυτο η υπαρχει κατι καλυτερο στην περιοχη ?
Στην περιοχή εκεί γύρω πλέον δεν υπάρχει τίποτα το Θεσσαλονίκης 96 λίγο πιο κάτω στην παλιά Ρενώ έχει κλείσει κάνα ενάμιση χρόνο και βάλε πολύ κρίμα ήταν ωραίο μαγαζί και το Θεσσαλονίκης 81 απέναντι επίσης έχει κλείσει εδώ και καμία τριετία αν δεν κάνω λάθος οπότε δεν έχεις άλλη επιλογή εκεί γύρω.
Πήγαινε εκεί και αν σου αρέσει η Σιντυ περνά δε θα μετανιωσεις
 

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
123
Like
88
Πόντοι
1
Εγινε! Αυτο θα κανω λογικα, σε ευχαριστω πολυ! Θα ανεβασω μετα αποψη
 

giaka1976

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2018
Μηνύματα
187
Κριτικές
13
Like
651
Πόντοι
991
Καλημέρα και καλό μήνα σε όλους!
Μήπως ξέρει κανείς τι απέγινε η Scarlet;
Μήπως πήρε "μεταγραφή" ή δουλεύει ως ανεξάρτητη;
Αν γνωρίζει κανείς ας μου στείλει p.m.
Ευχαριστώ
 

Dildo Baggins

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2019
Μηνύματα
205
Κριτικές
27
Like
1.285
Πόντοι
2.391
Καλησπερα μυστες..το στουντιο δεν εχει σαιτ..που μπορω να δω φωτογραφιες απο τις κοπελες? ξερει καποιος? ευχαριστω εκ των προτερων
 

circuitboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
10
Κριτικές
31
Like
228
Πόντοι
290
Έχω στείλει κριτική για Βικτώρια και δεν ανέβηκε. Μετά από λίγες μέρες την έστειλα ξανά αλλά δεν την βλέπω πάλι...
 

circuitboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
10
Κριτικές
31
Like
228
Πόντοι
290
ΟΚ μπήκε η κριτική.  :sunglasses:
 

marineroloco

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2012
Μηνύματα
168
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
1
Στην περιοχή εκεί γύρω πλέον δεν υπάρχει τίποτα το Θεσσαλονίκης 96 λίγο πιο κάτω στην παλιά Ρενώ έχει κλείσει κάνα ενάμιση χρόνο και βάλε πολύ κρίμα ήταν ωραίο μαγαζί και το Θεσσαλονίκης 81 απέναντι επίσης έχει κλείσει εδώ και καμία τριετία αν δεν κάνω λάθος οπότε δεν έχεις άλλη επιλογή εκεί γύρω.
Πήγαινε εκεί και αν σου αρέσει η Σιντυ περνά δε θα μετανιωσεις

Αυτό που ήταν στο παράδρομο της Εθνικής ,στο ανέβα, στο ύψος της Σκρά έκλεισε?
Έχει κλείσει και ένα που ήτανε στην Τατοΐου στο ύψος της Μεταμόρφωσης, μόνο το Alien έχει μείνει δλδ στη περιοχή.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom