Νέα

Ανεξάρτητες της διπλανής πόρτας σε κλειστό κύκλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Akis1927
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Akis1927

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
61
Like
70
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους! Ανοίγω το συγκεκριμένο θέμα (συγχωρέστε με αν υπάρχει ήδη , να με παραπέμψετε να μεταφέρω το μήνυμα εκεί) έχουμε στον κύκλο μας ή μέσω γνωστών κάποια κοπέλα ή κάποια ιστορία κάποιας γυναίκας της "διπλανής" πόρτας που πήγε μια φορά ή σε τακτά διαστήματα σε κλειστό κύκλο για τα χρήματα.

Εγώ έχω μια στο νου μου που αφού βρεθήκαμε κάποιες φορές μέσω τιντερ για βίτσιο και μόνο ξεκίνησα να την χαρτζιλικώνω. Αν έχετε ανάλογες εμπειρίες θα μπορούσαμε να τις μοιραστούμε.

Αν έχει και κάποιος άλλος συναγωνιστής αντίστοιχη εμπειρία θα με ενδιέφερε και να ανταλλάξουμε αν τα κορίτσια είναι οκ.

*Kαι πάλι συγνώμη αν υπάρχει ήδη νήμα , θα το διαγράψω και θα το μεταφέρω. Καλή συνέχεια
 

count62

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.458
Like
4.394
Πόντοι
456
Καλησπέρα σε όλους! Ανοίγω το συγκεκριμένο θέμα (συγχωρέστε με αν υπάρχει ήδη , να με παραπέμψετε να μεταφέρω το μήνυμα εκεί) έχουμε στον κύκλο μας ή μέσω γνωστών κάποια κοπέλα ή κάποια ιστορία κάποιας γυναίκας της "διπλανής" πόρτας που πήγε μια φορά ή σε τακτά διαστήματα σε κλειστό κύκλο για τα χρήματα.

Εγώ έχω μια στο νου μου που αφού βρεθήκαμε κάποιες φορές μέσω τιντερ για βίτσιο και μόνο ξεκίνησα να την χαρτζιλικώνω. Αν έχετε ανάλογες εμπειρίες θα μπορούσαμε να τις μοιραστούμε.

Αν έχει και κάποιος άλλος συναγωνιστής αντίστοιχη εμπειρία θα με ενδιέφερε και να ανταλλάξουμε αν τα κορίτσια είναι οκ.

*Kαι πάλι συγνώμη αν υπάρχει ήδη νήμα , θα το διαγράψω και θα το μεταφέρω. Καλή συνέχεια
αυτή που 'έχεις, θέλει άλλους; για χαρτζιλίκι;
 
OP
OP
A

Akis1927

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
61
Like
70
Πόντοι
0
αυτή που 'έχεις, θέλει άλλους; για χαρτζιλίκι;
Ο κύκλος είναι πολύ κλειστός και αυτή αρκετά επιλεκτική γιατί δεν είναι επάγγελμα.. αλλά στείλε pm να το συζητήσουμε.

Ειδικά αν έχεις και εσύ κάποια υπόψη ακόμα καλύτερα.

Το νήμα το έκανα κυρίως για να μοιραστούμε ανάλογες εμπειρίες
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.081
Κριτικές
27
Like
19.348
Πόντοι
5.946
αφού βρεθήκαμε κάποιες φορές μέσω τιντερ για βίτσιο και μόνο ξεκίνησα να την χαρτζιλικώνω
συγχαρητήρια! σου καθόταν τσα΄μπα και είπες να του δίνεις κάτι του κοριτσιού?
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.817
Like
404
Πόντοι
36
Ο κύκλος είναι πολύ κλειστός και αυτή αρκετά επιλεκτική γιατί δεν είναι επάγγελμα.. αλλά στείλε pm να το συζητήσουμε.

Ειδικά αν έχεις και εσύ κάποια υπόψη ακόμα καλύτερα.

Το νήμα το έκανα κυρίως για να μοιραστούμε ανάλογες εμπειρίες
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.692
Πόντοι
456
αν κάποια γυναίκα της διπλανής πόρτας κάνει βίζιτες σε κλειστό κύκλο θα θέλει να μεινει σε αυτό τον κύκλο και όχι μάλλον να γίνει γνωστή από θέμα στο μπου
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.386
Κριτικές
10
Like
2.784
Πόντοι
3.385
Καλησπέρα σε όλους! Ανοίγω το συγκεκριμένο θέμα (συγχωρέστε με αν υπάρχει ήδη , να με παραπέμψετε να μεταφέρω το μήνυμα εκεί) έχουμε στον κύκλο μας ή μέσω γνωστών κάποια κοπέλα ή κάποια ιστορία κάποιας γυναίκας της "διπλανής" πόρτας που πήγε μια φορά ή σε τακτά διαστήματα σε κλειστό κύκλο για τα χρήματα.

Εγώ έχω μια στο νου μου που αφού βρεθήκαμε κάποιες φορές μέσω τιντερ για βίτσιο και μόνο ξεκίνησα να την χαρτζιλικώνω. Αν έχετε ανάλογες εμπειρίες θα μπορούσαμε να τις μοιραστούμε.

Αν έχει και κάποιος άλλος συναγωνιστής αντίστοιχη εμπειρία θα με ενδιέφερε και να ανταλλάξουμε αν τα κορίτσια είναι οκ.

*Kαι πάλι συγνώμη αν υπάρχει ήδη νήμα , θα το διαγράψω και θα το μεταφέρω. Καλή συνέχεια
Όπως αναφέρεις, εσύ ο ίδιος τη χαρτζιλίκωσες, δεν τη γνώρισες ως χαρτζιλικωμένη σε ''κλειστό κύκλο''. Στο παρελθόν είχα γνωρίσει κάποιες μέσω διαδικτύου που ήταν εξαρχής ερασιτέχνες-χαρτζιλικωμένες, δεν είχαν ταρίφα αλλά δέχονταν τίποτα ''ψιλά'', κανένα δωράκι, τέτοια πράγματα. Πλάκα πλάκα, έχοντας μία γκόμενα δε στοιχίζει λιγότερο από όσο μία τέτοια...
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.386
Κριτικές
8
Like
11.124
Πόντοι
3.786
εντάξει ρε παιδιά αν ο συναγωνιστής θέλει να αυξήσεις τις επιλογές του και η κοπέλα θέλει μερικούς πελάτες ακόμη, πού είναι το κακό; Αυτός θα διαλέξει με ποιους θα νταραβεριστεί.
 
OP
OP
A

Akis1927

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
61
Like
70
Πόντοι
0
αν κάποια γυναίκα της διπλανής πόρτας κάνει βίζιτες σε κλειστό κύκλο θα θέλει να μεινει σε αυτό τον κύκλο και όχι μάλλον να γίνει γνωστή από θέμα στο μπου
Καλημέρα συναγωνιστή για να μην παρεξηγηθω δε καμία περίπτωση δεν θα έβγαζα την κοπέλα στη σέντρα φόρα παρτίδα. Αν δώσω τα στοιχεία της έπειτα από ανταλλαγή ή έστω με συνεννόηση με κάποιον εδώ μέσα θα γίνει προφανώς με τη σύμφωνη γνώμη τη δική της εφόσον όντως έχει διάθεση να αυξήσει ή να ανοίξει το πελατολόγιο.

Κυρίως ξανά λέω το νήμα το έκανα για να ακούσω και άλλες παρόμοιες ιστορίες και εμπειρίες πως σας προέκυψε εσάς η πώς μπήκατε σε έναν τέτοιο κύκλο.


Εγώ πχ λόγω Βιτσίου κυρίως και επειδή μετά την 2η φορά ου είχαμε βρεθεί άρχισε να κάνει "νερά" της το πέταξα για το δωράκι
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

Ippokratis22

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2022
Μηνύματα
417
Κριτικές
1
Like
774
Πόντοι
81
Καλησπέρα σε όλους! Ανοίγω το συγκεκριμένο θέμα (συγχωρέστε με αν υπάρχει ήδη , να με παραπέμψετε να μεταφέρω το μήνυμα εκεί) έχουμε στον κύκλο μας ή μέσω γνωστών κάποια κοπέλα ή κάποια ιστορία κάποιας γυναίκας της "διπλανής" πόρτας που πήγε μια φορά ή σε τακτά διαστήματα σε κλειστό κύκλο για τα χρήματα.

Εγώ έχω μια στο νου μου που αφού βρεθήκαμε κάποιες φορές μέσω τιντερ για βίτσιο και μόνο ξεκίνησα να την χαρτζιλικώνω. Αν έχετε ανάλογες εμπειρίες θα μπορούσαμε να τις μοιραστούμε.

Αν έχει και κάποιος άλλος συναγωνιστής αντίστοιχη εμπειρία θα με ενδιέφερε και να ανταλλάξουμε αν τα κορίτσια είναι οκ.

*Kαι πάλι συγνώμη αν υπάρχει ήδη νήμα , θα το διαγράψω και θα το μεταφέρω. Καλή συνέχεια
 

Συνημμένα

  • IMG_1512.jpeg
    IMG_1512.jpeg
    503,8 KB · Εμφανίσεις: 28

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.545
Like
12.593
Πόντοι
2.256
Εδώ μέσα τύπε νηματοθέτη, είμαστε για να ενημερώνουμε τους συναγωνιστές - χύστες για οτιδήποτε κυκλοφορεί στην πιάτσα του αγοραίου έρωτα!!!
Οφείλω να ομολογήσω ότι η συντριπτική πλειοψηφία των μελών, είναι παρτάκηδες και νομίζουν ότι οι τάνες τους ερωτεύονται και ότι δίνουν γλωσσόφιλα μόνο σε αυτούς ενώ πριν από λίγα λεπτά η ίδια έκανε γαργάρες με τα ψωλοχύματα ενός άλλου μύστη!!!
Η διάθεσή σου για "ανταλλαγή" πληροφοριών εν κρυπτό, δεν είναι και η καλύτερη πρακτική!!!
Αν έχεις κάποια πληροφορία και θέλεις να μοιραστείς μαζί μας, με το καλό!!
Αν ψάχνεις ανταλλαγή πληροφοριών στα κρυφά, ναι μεν θα βρεις κάποιους αλλά η ιστορία έχει γράψει 11/10 φόλα - απάτη - έτσι νόμιζα μου είπαν δεν ήξερα κλπ κλπ.
Καλή τύχη :wink:
 

mexico1

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2014
Μηνύματα
298
Κριτικές
1
Like
641
Πόντοι
81
Καλησπέρα σε όλους! Ανοίγω το συγκεκριμένο θέμα (συγχωρέστε με αν υπάρχει ήδη , να με παραπέμψετε να μεταφέρω το μήνυμα εκεί) έχουμε στον κύκλο μας ή μέσω γνωστών κάποια κοπέλα ή κάποια ιστορία κάποιας γυναίκας της "διπλανής" πόρτας που πήγε μια φορά ή σε τακτά διαστήματα σε κλειστό κύκλο για τα χρήματα.

Εγώ έχω μια στο νου μου που αφού βρεθήκαμε κάποιες φορές μέσω τιντερ για βίτσιο και μόνο ξεκίνησα να την χαρτζιλικώνω. Αν έχετε ανάλογες εμπειρίες θα μπορούσαμε να τις μοιραστούμε.

Αν έχει και κάποιος άλλος συναγωνιστής αντίστοιχη εμπειρία θα με ενδιέφερε και να ανταλλάξουμε αν τα κορίτσια είναι οκ.

*Kαι πάλι συγνώμη αν υπάρχει ήδη νήμα , θα το διαγράψω και θα το μεταφέρω. Καλή συνέχεια
Χθες ήθελα να ανοίξω κ εγώ ένα αντίστοιχο νημα.

Σε κάθε περίπτωση είναι όντως δύσκολο να γίνει «ανταλλαγή» αλλά εγώ έχω 1-2 υπόψιν. Στείλε μου πμ. Οι υπόλοιποι μην κάνετε τον κόπο
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.325
Πόντοι
7.195
πάντως να ξέρετε "κλειστός κύκλος" σημαίνει ότι η κοπέλα έχει 10-15 τακτικούς πελάτες ώριμης ηλικίας που την πανε με το μήνα και της έρχεται 1-2 ψωλιές την ημέρα, δηλαδή καμία σχέση με αυτά που έχετε στο μυαλό σας

φυσικά κάποιοι σταματάνε κάποιοι καινούργιοι μπαίνουν αλλά με αυτές πάντα τις προυποθέσεις
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
4.034
Πόντοι
736
πάντως να ξέρετε "κλειστός κύκλος" σημαίνει ότι η κοπέλα έχει 10-15 τακτικούς πελάτες ώριμης ηλικίας που την πανε με το μήνα και της έρχεται 1-2 ψωλιές την ημέρα, δηλαδή καμία σχέση με αυτά που έχετε στο μυαλό σας

φυσικά κάποιοι σταματάνε κάποιοι καινούργιοι μπαίνουν αλλά με αυτές πάντα τις προυποθέσεις
Έτσι είναι εάν το δοκιμάσει η άλλη σιγά σιγά διευρύνει τον κύκλο (γλυκό το χρήμα), αλλά δεν μπλέκει με αγγελίες κτλ γιατί ο κύριος σκοπός είναι ο πλούσιος γαμπρός και εάν το παρα ανοίξει παίζει να γίνε στραβή. Διαφωνώ με το ώριμης ηλικίας καθώς και πιο πιτσιρικάδες μπαίνουν στον κύκλο. Όλες αυτές οι περιπτώσεις εμφανίζονται ξαφνικά και εξαφανίζονται με τον ίδιο τρόπο. Τέλος πολύ δύσκολο να μπεις στον κύκλο καθώς εάν η άλλη μπλέξει με βλαμμένο , μια που δεν έχει την κάλυψη γραφείου ή προστασίας παίζει να ταλαιπωρηθεί ψυχολογικά.
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
816
Κριτικές
33
Like
2.507
Πόντοι
5.345
Καλημέρα συναγωνιστή για να μην παρεξηγηθω δε καμία περίπτωση δεν θα έβγαζα την κοπέλα στη σέντρα φόρα παρτίδα. Αν δώσω τα στοιχεία της έπειτα από ανταλλαγή ή έστω με συνεννόηση με κάποιον εδώ μέσα θα γίνει προφανώς με τη σύμφωνη γνώμη τη δική της εφόσον όντως έχει διάθεση να αυξήσει ή να ανοίξει το πελατολόγιο.

Κυρίως ξανά λέω το νήμα το έκανα για να ακούσω και άλλες παρόμοιες ιστορίες και εμπειρίες πως σας προέκυψε εσάς η πώς μπήκατε σε έναν τέτοιο κύκλο.


Εγώ πχ λόγω Βιτσίου κυρίως και επειδή μετά την 2η φορά ου είχαμε βρεθεί άρχισε να κάνει "νερά" της το πέταξα για το δωράκι
Καλημέρα καλή Κυριακή. Ελληνίδα ή αλλοδαπή? Ηλικία?
Εγώ επικοινωνώ με μια από την Ουκρανία, πάνω από χρόνο της αρέσει να την παίρνουν μάτι, κατά επιλογή της συναντιέται " στα μέρη της" τώρα έχει πάει στο Τσεχία από την Ουκρανία. 40χρ. Παντρεμένη σε διάσταση. Υποτακτική γυναίκα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.325
Πόντοι
7.195
Έτσι είναι εάν το δοκιμάσει η άλλη σιγά σιγά διευρύνει τον κύκλο (γλυκό το χρήμα), αλλά δεν μπλέκει με αγγελίες κτλ γιατί ο κύριος σκοπός είναι ο πλούσιος γαμπρός και εάν το παρα ανοίξει παίζει να γίνε στραβή. Διαφωνώ με το ώριμης ηλικίας καθώς και πιο πιτσιρικάδες μπαίνουν στον κύκλο. Όλες αυτές οι περιπτώσεις εμφανίζονται ξαφνικά και εξαφανίζονται με τον ίδιο τρόπο. Τέλος πολύ δύσκολο να μπεις στον κύκλο καθώς εάν η άλλη μπλέξει με βλαμμένο , μια που δεν έχει την κάλυψη γραφείου ή προστασίας παίζει να ταλαιπωρηθεί ψυχολογικά.
Προτιμούν τους ώριμης ηλικίας γιατί έχουν διάρκεια, οι πιτσιρικάδες βαριούνται γρήγορα και θέλουν να αλλάζουν, εξάλλου οι γνωριμίες γίνονται μέσα από τη δουλειά του πελάτη ή το σπίτι του και τον κόβουν τι καπνό φουμάρει και πόσο χρηματικά αντέχει
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
4.034
Πόντοι
736
Προτιμούν τους ώριμης ηλικίας γιατί έχουν διάρκεια, οι πιτσιρικάδες βαριούνται γρήγορα και θέλουν να αλλάζουν, εξάλλου οι γνωριμίες γίνονται μέσα από τη δουλειά του πελάτη ή το σπίτι του και τον κόβουν τι καπνό φουμάρει και πόσο χρηματικά αντέχει
Θα συμφωνήσω ότι οι μεγαλύτεροι και ίσως παντρεμένοι είναι καλή περίπτωση για τις φίλες ένα 100αρι από τον κάθε ένα ανά μήνα (ο νεοεισερχόμενος στον κύκλο πάντα εισφέρει περισσότερο φυσιολογικά ) τις κάνει να βγάζουν ελεγχόμενα τον στόχο τους χωρίς να βγουν τελείως στο κλαρί. (Το αντιμετωπίζουν σαν εμπειρία)
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.325
Πόντοι
7.195
Θα συμφωνήσω ότι οι μεγαλύτεροι και ίσως παντρεμένοι είναι καλή περίπτωση για τις φίλες ένα 100αρι από τον κάθε ένα ανά μήνα (ο νεοεισερχόμενος στον κύκλο πάντα εισφέρει περισσότερο φυσιολογικά ) τις κάνει να βγάζουν ελεγχόμενα τον στόχο τους χωρίς να βγουν τελείως στο κλαρί. (Το αντιμετωπίζουν σαν εμπειρία)
στην κατηγορία που είχα υπόψη (πάνε πολλά χρόνια τώρα) παίζανε 500άρικο το μήνα γιά ένα γαμησι τη βδομάδα συν συνοδεία έξω
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
4.034
Πόντοι
736
στην κατηγορία που είχα υπόψη (πάνε πολλά χρόνια τώρα) παίζανε 500άρικο το μήνα γιά ένα γαμησι τη βδομάδα συν συνοδεία έξω
Ακριβώς έτσι είναι όπως το λες , εκεί είναι η ταρίφα. Βέβαια επειδή πολλοί δεν είναι του έξω ( οι 1000 % παντρεμένοι , με πονηρεμένη σύζυγο παίζει και το 100 η συνάντηση ). Σε αυτό βάζεις και την κάλυψη των έκτακτων της κορασίδας που τεχνιέντος θα σου παρουσιάσει (εάν είσαι δικηγόρος καμία υποθεσουλα , εάν είσαι υδραυλικός καμία επισκευουλα , εάν έχεις πρατήριο κάνα γεμισματάκι κτλ) και σε όλους ανεξαιρέτως κάνα δωράκι.
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.122
Κριτικές
81
Like
7.131
Πόντοι
6.265
Απο πολύ παλιά υπήρχαν τέτοιες περιπτώσεις γυναικών, που όπως είπε πολύ σωστά ο συναγωνιστής @klarino1 το βλέπουν σαν εμπειρία πιο πολύ παρά ως εκπόρνευση. Πέρα απο το να μαζέψουν κάποια χρήματα, συνήθως ηταν και ένας τρόπος να ξεφύγουν απο την βαρεμάρα. Ακόμα και σημερα οι περιπτώσεις αυτές δεν είναι εύκολα προσβάσιμες και είναι διακριτικές. Συνήθως έχουν μυαλό και δεν ψήνονται να πολυμπλέξουν με σκοπό να μην υπάρχει ίχνος αυτής της δραστηριότητας. Στόχος οι παντρεμένοι-δεσμευμένοι που δεν θέλουν επίσης πολλά πολλά,πέρα απο κανένα πήδημα ή καμία έξοδο + διάφορα δωράκια και "υπηρεσίες" σχετικές με το επάγγελμα του πελάτη. Ενδεχομένως και οι ίδιες να είναι δεσμευμένες ή παντρεμένες και να το κάνουν γιατί βαριουνται και για έκτρεα εισόδημα. Οι κύκλοι αυτοι ανοίγουν ξαφνικά και απρόσμενα και κλείνουν με τον ίδιο τρόπο, επειδή κάποιος πίρφορος "ερωτεύτηκε" και έκανε χαλάστρα σε όλους τους υπόλοιπους. Αυτός είναι και ο λόγος που πολλοί δεν διαφημίζουν καβάτζες τέτοιες, αν είναι έξυπνοι, γιατί εισχωρούν και ηλίθιοι, οι οποίοι είναι ανίκητοι. Προσωπικά έχω μπλέξει με 10 τέτοιες περιπτώσεις υπεράνω πάσης υποψίας, είτε στην Αθήνα, είτε στην επαρχία. Πάντα ήταν στο περιβάλλον μου, όχι το πολύ κοντινό,αλλά μέσα στον κοινωνικό μου κύκλο, πάντα ζύγιζαν την οικονομική μου δυνατότητα και για το αν ψηνόμουν για ρομάτζα ή αν απλά ήθελα να περνάω καλά και πέρναγα καλά γιατί δεν ήμουν πίρφορος, αγαπούλης, beta κερατάς. Έδινα κάποιο ποσό και μέχρι εκεί, προσωπικά. Και έξω που βγαίναμε αναλάμβανα τα έξοδα, προφανώς,αλλά ποτέ κάτι grande, καθώς όλες ήταν παντρεμένες και ήθελαν κάτι διακριτικό. Γαμούσα καλά και βολευόμουν, αλλά μας γαμουσε στο τέλος όλους ο πίρφορος. Οπότε μάγκες, μην περιμένετε κονέ απο εδώ και αν αποκτήσετε κονεδάκι μην μπλέκετε με πίρφορους και κρατήστε χαμηλό προφίλ και διακριτικότητα, χωρίς να αρχίζετε λεονταρισμους και καυχήματα. Δεν σας θέλουν για γκόμενους,αλλά για πελάτες απο την στιγμή που πληρώνετε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom