Νέα

Ανδρική αποτρίχωση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mr. White
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 291
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
964
Κριτικές
67
Like
297
Πόντοι
5.855
Έλαβα από empire massage το εξής για όσους ενδιαφέρονται.

Προετοιμασία για την επίτευξη σωστής αποτρίχωσης :
Η διαδικασία ξεκινάει από το προηγούμενο βράδυ. Ξεκινάτε με ένα ζεστό μπάνιο, χρησιμοποιώντας Λούφα ( σπόγγος απολέπισης) ή "άγριο σφουγγάρι" , ώστε να ανοίξουν οι πόροι, και με τη βοήθεια του σφουγγαριού να απολεπιστεί το δέρμα, διώχνοντας νεκρά κύτταρα και την λιπαρότητα της επιδερμίδας, η οποία σε καμία περίπτωση δεν πρέπει να υπάρχει στην αποτρίχωση με κερί. ( Μπορείτε την ίδια μέρα να το κάνετε στον χώρο μας ) .

Αφού εισέλθετε στον χώρο μας, πλέον αναλαμβάνουμε εμείς ...
Η αισθητικός θα απολυμάνει την περιοχή της αποτρίχωσης και στην συνέχεια θα χρησιμοποιήσει πούδρα σώματος , ώστε το δέρμα να είναι στεγνό.
Στη συνέχεια θα εφαρμόσει το κερί που είναι ανάλογο στην εκάστοτε περιοχή.
Αφού αποτριχωθεί η περιοχή, θα εφαρμοστεί ειδική lotion με δροσιστικές ουσίες.

Τιμές αποτρίχωσης :
Brazilian bikini (μπροστά ) 30€
Hollywood bikini (μπροστά -πισω) 40€
Full πόδια 25€
Γαμπες 10€
Μηροί 15€
Γλουτοί 15€
Full χέρια ( και ώμοι ) 10€
Ώμοι 10€
Αυχένας 5€
Κοιλιά 10€
Πλάτη 20€
Μασχάλες 10€
Άνω χείλος 7€
Παρειές 7€
Φρύδια 7€
Full face 15€


Για την άλλην ερώτηση σας , όπως ξέρετε μιλάτε με την θεραπεύτρια
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
10
Like
5.336
Πόντοι
2.816
Έλαβα από empire massage το εξής για όσους ενδιαφέρονται.

Προετοιμασία για την επίτευξη σωστής αποτρίχωσης :
Η διαδικασία ξεκινάει από το προηγούμενο βράδυ. Ξεκινάτε με ένα ζεστό μπάνιο, χρησιμοποιώντας Λούφα ( σπόγγος απολέπισης) ή "άγριο σφουγγάρι" , ώστε να ανοίξουν οι πόροι, και με τη βοήθεια του σφουγγαριού να απολεπιστεί το δέρμα, διώχνοντας νεκρά κύτταρα και την λιπαρότητα της επιδερμίδας, η οποία σε καμία περίπτωση δεν πρέπει να υπάρχει στην αποτρίχωση με κερί. ( Μπορείτε την ίδια μέρα να το κάνετε στον χώρο μας ) .

Αφού εισέλθετε στον χώρο μας, πλέον αναλαμβάνουμε εμείς ...
Η αισθητικός θα απολυμάνει την περιοχή της αποτρίχωσης και στην συνέχεια θα χρησιμοποιήσει πούδρα σώματος , ώστε το δέρμα να είναι στεγνό.
Στη συνέχεια θα εφαρμόσει το κερί που είναι ανάλογο στην εκάστοτε περιοχή.
Αφού αποτριχωθεί η περιοχή, θα εφαρμοστεί ειδική lotion με δροσιστικές ουσίες.

Τιμές αποτρίχωσης :
Brazilian bikini (μπροστά ) 30€
Hollywood bikini (μπροστά -πισω) 40€
Full πόδια 25€
Γαμπες 10€
Μηροί 15€
Γλουτοί 15€
Full χέρια ( και ώμοι ) 10€
Ώμοι 10€
Αυχένας 5€
Κοιλιά 10€
Πλάτη 20€
Μασχάλες 10€
Άνω χείλος 7€
Παρειές 7€
Φρύδια 7€
Full face 15€


Για την άλλην ερώτηση σας , όπως ξέρετε μιλάτε με την θεραπεύτρια
Η άλλη ερώτηση ποια ήταν; Αυτή που φαντάζομαι;
 

korovis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Φιλαράκι κάνω αποτρίχωση εδώ και δύο χρόνια έχω πάει σε πολλά ινστιτουτα..έχω βρει τώρα μια στο Ηράκλειο Κρήτης που είναι σούπερ.καθε φορά που μετά βάζει πούδρα παντού χύνω στα χέρια τής
Φίλε αν μπορείς, στείλε πμ για περισσοτερες λεπτομέρειες. Και εγώ Ηράκλειο Κρήτης μένω.
 

gambitgr

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2022
Μηνύματα
5
Like
6
Πόντοι
0
καλησπερα ειμαι λιγο ασχετος με το ζητημα.αν θελω μια γρηγορη λυση για τις τριχες στην πλατη αλλα να μπορω να βγω κατευθειαν στον ηλιο μετα κ να μν εχω τριχες για καποιο διαστημα ποια μεθοδος μπορει να βοηθησει?
 

Sexflix

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2017
Μηνύματα
331
Κριτικές
3
Like
811
Πόντοι
81
Λοιπόν ας πω και εγώ την εμπειρία μου ....
Όπως είπε και ο πρώτος σε αυτό το νήμα έψαξα βρήκα και έκλεισα ραντεβού όπως είχε πει και να συναγωνιστής εδώ πρόκειται για μια κοπέλα όπου στην προηγούμενη ζωή ήταν αρσενικό.
Όσο για τη δουλειά πολύ καλό το αποτέλεσμα με πόνο βέβαια. Εγώ δεν είχα τα ίδια αποτελέσματα Καυλας όπως ο φίλος και ούτε αναζήτησα και κάτι παραπάνω πέραν από την αποτρίχωση το μόνο που με ενθουσίασε ήταν η γνώση της κοπέλας πάνω στο αντικείμενο έτσι ώστε και λίγους ερεθισμούς με τις κατάλληλες κρέμες που έβαλε μετά και το απαλό μασαζάκι που έκανε στην περιοχή με ανακούφισε αρκετά. Και εφόσον το αποτέλεσμα ήταν τόσο ικανοποιητικό θα επαναληφθεί.
 

Gangsterski

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2021
Μηνύματα
33
Like
42
Πόντοι
0
Φιλαράκι κάνω αποτρίχωση εδώ και δύο χρόνια έχω πάει σε πολλά ινστιτουτα..έχω βρει τώρα μια στο Ηράκλειο Κρήτης που είναι σούπερ.καθε φορά που μετά βάζει πούδρα παντού χύνω στα χέρια τής
Τηλ σε πμ μπορείς να στείλεις;
 

Gangsterski

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2021
Μηνύματα
33
Like
42
Πόντοι
0
Φιλαράκι κάνω αποτρίχωση εδώ και δύο χρόνια έχω πάει σε πολλά ινστιτουτα..έχω βρει τώρα μια στο Ηράκλειο Κρήτης που είναι σούπερ.καθε φορά που μετά βάζει πούδρα παντού χύνω στα χέρια τής
Τηλ της κοπέλας;
 

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
170
Like
981
Πόντοι
81

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
170
Like
981
Πόντοι
81
Φίλε αν μπορείς, στείλε πμ για περισσοτερες λεπτομέρειες. Και εγώ Ηράκλειο Κρήτης μένω.
Euphoria senses το καλύτερο στο Ηράκλειο για αποτρίχωση πολύ σχολαστική χωρίς βιασύνη ΤΕΛΕΙΑ ΔΟΥΛΕΙΆ
 

Μονσελας

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2020
Μηνύματα
550
Like
945
Πόντοι
86
Κάποιος φιλος έχει να προτείνει κάτι στο Ηράκλειο Κρήτης?:hi:
 

Μονσελας

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2020
Μηνύματα
550
Like
945
Πόντοι
86

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom