Νέα

Ανδρέας Ευαγγελόπουλος - Εθνικός Σταρ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα redmanftw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 40
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
redmanftw

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376


ειστε τοσο πολυ πουροφιλος  :think: :think: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
redmanftw

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376

reloaded το 2008 η εκπομπη του στο extra 3 :rockon: :rockon:
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.315
Like
28
Πόντοι
16
δεκαετια του 90 και new channel,μιλαμε για υπευθυνη και αντικειμενικη ενημερωση  :grin:
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
παιδες ξερετε οτι ο εθνικος σταρ ειναι γεννημα θρεμα τουρλαντας(ερυθραιωτης)
 

dirty lover

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2010
Μηνύματα
1.414
Like
3
Πόντοι
16
παιδες ξερετε οτι ο εθνικος σταρ ειναι γεννημα θρεμα τουρλαντας(ερυθραιωτης)
...εγω ξερω οτι εμενε στο καστρι ,τον πρωτοακουσα στις ραδιοφωνικες εκπομπες του μυλωνα εκει γυρω στο '90 στον σουπερ εφ.εμ., το ξερατε οτι η παρις χιλτον εχει αγορασει σκυλι τσιουαουα απ αυτον...?
 

trospe Giant

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2013
Μηνύματα
902
Κριτικές
6
Like
473
Πόντοι
26
αλλο ενα θυμα των μιντια ..
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
44
Πόντοι
66
:rolleyes:


11146186_486854094798887_7918831273769402656_n.jpg
 

kuzia

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2010
Μηνύματα
813
Like
315
Πόντοι
26
Τον τυπο τον ειχαν μπουζουριασει πριν 7 χρονια  με 200 καρτέλες Xanax
 

drclaw

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.106
Like
9
Πόντοι
16
Έχω περάσει δεκάδες ώρες βλέποντας να τον βρίζουν στο Φτυάρι στο youtube. Κάθε φορά γελάω και περισσότερο. Είμαι άρρωστος γιατρέ μου ;  :think:

Πρέπει να είναι ο Έλληνας που έχει ακούσει περισσότερες βρισιές από κάθε άλλον. Τον έχει βρίσει όποιος μιλάει ελληνικά  :rockon: :rockon: :rockon:

 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216

Παντρεύτηκε τον σύντροφό του, άλλαξε επίθετο: Ο Εθνικός Σταρ, Ανδρέας Ευαγγελόπουλος, έγινε ένας άλλος

Εθνικός Σταρ


Ο Ανδρέας Ευαγγελόπουλος ή αλλιώς, όπως είναι γνωστός, ο Εθνικός Σταρ μίλησε σήμερα στην εκπομπή της Κατερίνας Καινούργιου για τη ζωή του.

Στην κάμερα της εκπομπής της Κατερίνας Καινούργιου, Super Κατερίνα παραχώρησε συνέντευξη ο Ανδρέας Ευαγγελόπουλος. Ο γνωστός και ως Εθνικός Σταρ, αναφέρθηκε στη ζωή του σήμερα και αποκάλυψε πως έχει παντρευτεί με τον σύντροφό του, αλλά και πως έχει αλλάξει το επίθετό του.
Εθνικός Σταρ

«Θέλω να συστηθώ στον κόσμο. Είμαι ο Εθνικός Σταρ, Ανδρεούλης Κουτσομιχάλης Ανδρεαδάκης. Το επώνυμό μου έχει αλλάξει. Έχασα τη μητέρα μου. Η γιαγιά μου με μεγάλωσε από έξι ημερών. Μάνα είναι αυτή που μεγαλώνει ένα παιδί. Με υιοθέτησε δυο χρόνια πριν φύγει από τη ζωή. Ήταν πάρα πολύ δύσκολο να διαχειριστώ ένα τεράστιο πένθος. Πέρασα τραγικά» είπε αρχικά ο Ανδρέας Ευαγγελόπουλος.
Στη συνέχεια αναφέρθηκε στον σύζυγό του, Στέφανο. Ο Ανδρέας Ευαγγελόπουλος τόνισε: «Ο Στέφανος για μένα έκανε το εξής… Χωρίς να το καταλάβω με πήρε από το μνήμα της μάνας μου και με πήγε ένα βήμα πιο κει. Ο Στέφανος έχει μια πολύ περίεργη συμπεριφορά και ένα περίεργο χαρακτήρα. Πάντα τα είχε. Τον αγάπησα και τον έβαλα ένα σκαλοπάτι πιο κάτω από τη μητέρα μου.

pantreytike-ton-syntrofo-toy-allaxe-epitheto-o-ethnikos-star-andreas-eyaggelopoylos-egine-enas-allos-1.jpg

Η γιαγιά του Στέφανου με αγκάλιασε. Η μητέρα του Στέφανου έβγαλε ένα πρόσωπο απέχθειας για μένα. Όλα αυτά θα απαντηθούν, δε θα μείνουν έτσι. Εγώ έχω δεχτεί κακή συμπεριφορά από τον σύζυγό μου, αλλά.. τον λατρεύω. Είναι πολλά χρόνια μικρότερος μου. Δεν έχει καμία σημασία αυτό».

:shit: :shit::shit::shit:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom