Νέα

Αναζήτηση βυζαρούδων στη Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα s_kan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 144
  • Εμφανίσεις 53K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Leonhart

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2006
Μηνύματα
494
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
και τι να ευχαρηστηθεις απο 9αρι.??? Θες 2 παλαμες για να αγγαλιασεις μονο το ενα...χωρια οτι δεν μπορεις να το βαλεις στο στομα σου.!  :2funny:

Μωρέ συγκεκριμένα εγώ μια χαρά φχαριστιέμαι αλλά να μην είναι βρομιάρα ή τελείως υπέρβαρη. Η Μιοσότις και πολλές άλλες είναι τρελές κάβλες για μένα!
 

lefty1

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2010
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Μάλλον ξέρει ότι θα ασχοληθείς με τα βυζιά της κάνα μισάωρο και θα τη διώξεις και εύχεται να βρεθεί κανένας τόσο σαβουρογάμης που θα πληρώσει και θα της ικανοποιήσει τις κάβλες της αφού αλλιώς ίσως να μην έχει καμιά ελπίδα
ειναι θεμα βιτσιου φιλε .ειμαι βυζολαγνος τι να κανω
 

Leonhart

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2006
Μηνύματα
494
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
ειναι θεμα βιτσιου φιλε .ειμαι βυζολαγνος τι να κανω

Άστα να πάνε... και γω τα ίδια, σε αρρωστημένο βαθμό. Όταν όμως πρόσφατα γάμησα μια κοπέλα από τσατ έστω και τζάμπα, μετά σιχάθηκα τη ζωή μου και υποσχέθηκα στον εαυτό μου ότι όχι πια τέρατα! Ωραία φάτσα δε λέω, αλλά υπέρβαρη και να φανταστείς όχι σε μεγάλο βαθμό!
 

lefty1

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2010
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Άστα να πάνε... και γω τα ίδια, σε αρρωστημένο βαθμό. Όταν όμως πρόσφατα γάμησα μια κοπέλα από τσατ έστω και τζάμπα, μετά σιχάθηκα τη ζωή μου και υποσχέθηκα στον εαυτό μου ότι όχι πια τέρατα! Ωραία φάτσα δε λέω, αλλά υπέρβαρη και να φανταστείς όχι σε μεγάλο βαθμό!
σε καταλαβαινω φιλε .δεμ ειπες ομως η υπερβαρη τι νουμερο βυζι ειχε?
 

Leonhart

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2006
Μηνύματα
494
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
σε καταλαβαινω φιλε .δεμ ειπες ομως η υπερβαρη τι νουμερο βυζι ειχε?

4άρι καλό βυζί και καθαρή, μετά στο φως αποκαλύφθηκε η σκληρή πραγματικότητα... :( Το πρωί έφυγα στη δουλειά, μετά τη βρήκα μια φορά για να της δώσω ένα σκουλαρίκι με το αμάξι βέβαια και εκτός από ένα μήνυμα το Πάσχα δεν ξαναμιλήσαμε...
 

lefty1

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2010
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
4άρι καλό βυζί και καθαρή, μετά στο φως αποκαλύφθηκε η σκληρή πραγματικότητα... :( Το πρωί έφυγα στη δουλειά, μετά τη βρήκα μια φορά για να της δώσω ένα σκουλαρίκι με το αμάξι βέβαια και εκτός από ένα μήνυμα το Πάσχα δεν ξαναμιλήσαμε...
γαμησε τα ουδεν κρυπτον υπο του ηλιου.
 

lefty1

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2010
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
παντως εγω σκεφτομαι να τη δοκιμασω για την εμπειρια και θα σου πω
 

Leonhart

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2006
Μηνύματα
494
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
βλεπω οτι ψηνεσε παρολη την απογοητευση με τη χοντρουλα .και εγω το ιδιο παθαινω  .πηδηξα καποτε μια με 7 αρι βυζι και ξενερωσα .παρολαυτα το βιτσιο δεν κοβεται

Απλή περιέργεια... μη μασας ;)
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Συνάδελφοι Σαλονικείς ανεβαίνω πάνω το ΣΚ. Παίζει κάτι καλό σε μέγεθος 5 ή μεγαλύτερο; Διάβασα για μια Λάουρα στην Τανταλου αλλά μάλλον για 4άρι θα πρόκειται. Γενικά πού παίζουν τα μεγαλύτερα αυτή την εποχή στη Σαλόνικα;
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.055
Κριτικές
1
Like
187
Πόντοι
16
Συνάδελφοι Σαλονικείς ανεβαίνω πάνω το ΣΚ. Παίζει κάτι καλό σε μέγεθος 5 ή μεγαλύτερο; Διάβασα για μια Λάουρα στην Τανταλου αλλά μάλλον για 4άρι θα πρόκειται. Γενικά πού παίζουν τα μεγαλύτερα αυτή την εποχή στη Σαλόνικα;
Aν θελεις σε milf,θα βρεις τη Νικολ τη Γαλλιδα...Απλα ΔΕΝ υπαρχει το βυζι της...F νουμερο, και δεν λεω μαλακιες..Μου το εδειξε η ιδια....Πολυ καλη αποδοση,αλλα στη φατσα ειναι λιγο καπως...Αδυνατη για την ηλικια της,ψηλη και μεγαλα βυζια..Πως ειναι το κεφαλι σου?Καπως ετσι...
Αφρουλα για 4αρακι σιλικονε,ΔΕ-ΤΕ πρωι,ισως ο,τι καλυτερο απο πλευρα συμπεριφορας και αποδοσης...Μοντελο αδυνατη με σιλικονατα βυζια...
Μια Χριστινα παιζει στην Α.Γεωργιου,μεγαλα βυζια,5αρια αλλα ντανρντανογκομενα..για τα δικα μου γουστα γεματη...
Μαντυ Γερμανιδα στη Βιλλα,Ν.Ουρανου, εμιαρι προς 4 ,αδυνατη...Με τις μερες της.
Χριστινα Πολωνεζα με 3-3μισαρι σιλικονη,πολυ ομορφη,αδυνατη,παλια πολυ σουπερ,εχω να την παρω 3 χρονια...
 

zeus1984

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
292
Like
66
Πόντοι
1
που ειναι αυτες φιλε μου γιατι δεν ειμαι απο Θεσσαλονικη;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Aν θελεις σε milf,θα βρεις τη Νικολβαρδαρη σαπφους η τανταλου τη Γαλλιδα...Απλα ΔΕΝ υπαρχει το βυζι της...F νουμερο, και δεν λεω μαλακιες..Μου το εδειξε η ιδια....Πολυ καλη αποδοση,αλλα στη φατσα ειναι λιγο καπως...Αδυνατη για την ηλικια της,ψηλη και μεγαλα βυζια..Πως ειναι το κεφαλι σου?Καπως ετσι...
Αφρουλα για 4αρακι σιλικονε,ΔΕ-ΤΕ πρωι,κωλετηισως ο,τι καλυτερο απο πλευρα συμπεριφορας και αποδοσης...Μοντελο αδυνατη με σιλικονατα βυζια...
Μια Χριστινα παιζει στην Α.Γεωργιου,λαφαμ στο 34μεγαλα βυζια,5αρια αλλα ντανρντανογκομενα..για τα δικα μου γουστα γεματη...
Μαντυ Γερμανιδα στη Βιλλα,φριξου 9 εμιαρι προς 4 ,αδυνατη...Με τις μερες της.
Χριστινα Πολωνεζα με 3-3μισαρι σιλικονη,πολυ ομορφη,αδυνατη,παλια πολυ σουπερ,εχω να την παρω 3 χρονια...
που ειναι αυτες φιλε μου γιατι δεν ειμαι απο Θεσσαλονικη;
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
10
Πόντοι
26
Aν θελεις σε milf,θα βρεις τη Νικολ τη Γαλλιδα...Απλα ΔΕΝ υπαρχει το βυζι της...F νουμερο, και δεν λεω μαλακιες..Μου το εδειξε η ιδια....Πολυ καλη αποδοση,αλλα στη φατσα ειναι λιγο καπως...Αδυνατη για την ηλικια της,ψηλη και μεγαλα βυζια..Πως ειναι το κεφαλι σου?Καπως ετσι...
Αφρουλα για 4αρακι σιλικονε,ΔΕ-ΤΕ πρωι,ισως ο,τι καλυτερο απο πλευρα συμπεριφορας και αποδοσης...Μοντελο αδυνατη με σιλικονατα βυζια...
Μια Χριστινα παιζει στην Α.Γεωργιου,μεγαλα βυζια,5αρια αλλα ντανρντανογκομενα..για τα δικα μου γουστα γεματη...
Μαντυ Γερμανιδα στη Βιλλα,Ν.Ουρανου, εμιαρι προς 4 ,αδυνατη...Με τις μερες της.
Χριστινα Πολωνεζα με 3-3μισαρι σιλικονη,πολυ ομορφη,αδυνατη,παλια πολυ σουπερ,εχω να την παρω 3 χρονια...
απο Κωλλετη λες; μονο ΔΕ-ΤΕ ειναι γαμω;
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Ευχαριστώ φίλε boobssucker για τις πληροφορίες. Διάβασα κριτικές από τις κοπέλες που πρότεινες. Αλλά ξέχασα να διευκρινίσω κάτι και ζητώ συγγνώμη, δική μου παράλειψη. Είμαι βυζολατρης αλλά δε μου αρέσουν καθόλου οι σιλικονες. Θέλω μόνο φυσικές βυζαρες 5+. Δε με απασχολεί τόσο φάτσα, ηλικία, κιλά αρκεί η γκόμενα να έχει μεγάλες φυσικές βυζαρες. Ποια έχει τα μεγαλύτερα φυσικά στη Σαλόνικα να της κάνουμε βίζιτα; Ευχαριστώ.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Ευχαριστώ φίλε boobssucker για τις πληροφορίες. Διάβασα κριτικές από τις κοπέλες που πρότεινες. Αλλά ξέχασα να διευκρινίσω κάτι και ζητώ συγγνώμη, δική μου παράλειψη. Είμαι βυζολατρης αλλά δε μου αρέσουν καθόλου οι σιλικονες. Θέλω μόνο φυσικές βυζαρες 5+. Δε με απασχολεί τόσο φάτσα, ηλικία, κιλά αρκεί η γκόμενα να έχει μεγάλες φυσικές βυζαρες. Ποια έχει τα μεγαλύτερα φυσικά στη Σαλόνικα να της κάνουμε βίζιτα; Ευχαριστώ.
χριστινα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom