Νέα

Αναζήτηση συγκεκριμένης τσόντας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lovegangbang
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lovegangbang

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
97
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
0
Παιδιά ψάχνω κάτι πολύ συγκεκριμένο............

Μια τσόντα η οποια να περιέχει την ζωή μιας πόρνης....ειδικότερα τη κάνει σε μία καθημερινή μέρα......στο μπουρδέλο......η τσατσά......και ο κάθε λογής πελάτης που την παίρνει φυσικα.... Υπάρχει κάτι τέτοιο???
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Παιδιά ψάχνω κάτι πολύ συγκεκριμένο............

Μια τσόντα η οποια να περιέχει την ζωή μιας πόρνης....ειδικότερα τη κάνει σε μία καθημερινή μέρα......στο μπουρδέλο......η τσατσά......και ο κάθε λογής πελάτης που την παίρνει φυσικα.... Υπάρχει κάτι τέτοιο???
Στο Discovery Channel ισως...
 

llrx8

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
εγω ψαχνω την le chateau des desires MARC DORCEL 1999 με την θεα Sandal Chevallie
 

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
εγω ψαχνω ass fixshion #2 aπο JJ
 
OP
OP
lovegangbang

lovegangbang

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
97
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
0
ναι όντως κάποια link θα βοηθούσαν...
 
OP
OP
lovegangbang

lovegangbang

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
97
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
0
ναι όντως κάποια link θα βοηθούσαν...
 

toyota70

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Κυριοι καλησπέρα..... ψάχνω να βρώ μία συγκεκριμένη τσόντα που είχα δει από τα παιδικά μου χρόνια του 1980 ~ 1985 με την εξής σκηνή που θυμάμαι χαραγμένη στην μνήμη μου.... μία τυπισα στην κουζίνα βγάζει κατι ζαρζαβατικά (μπορέι και αβγα) τα βαράει σε ένα μπλεντερ και μετά τα βαζει στο εσωτερικο ενος δονητη και μετα αφου μαλακιζετε με αυτον υποτίθεται ότι εκσπερματώνει και χυνει μεσα ο δονητης (ala vegeterian κατασταση  :2funny:).
Η τσόντα ήταν για κλάματα αλλά ήταν η πρώτη που είδα όταν είχα καβαλήσει στο χωριό την μάντρα του κινηματογράφου και την βλέπαμε στην ζούλα μέχρι που μας τσάκωσε η αστυνομία και μας περίλαβαν οι περήφανοι πατεράδες από το τμήμα.
Το ξέρω είναι πολύ δύσκολο αλλά εαν έχει κανένας υπόψην του μπας και την βρώ στο internet
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
καλησπέρα. ψάχνω να βρω μια τσόντα που έχει να κάνει γιος με  θεια,  γιος με μάνα και τέτοια..
 

aaa+

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2013
Μηνύματα
29
Like
4
Πόντοι
0
Παιδιά ψάχνω κάτι πολύ συγκεκριμένο............

Μια τσόντα η οποια να περιέχει την ζωή μιας πόρνης....ειδικότερα τη κάνει σε μία καθημερινή μέρα......στο μπουρδέλο......η τσατσά......και ο κάθε λογής πελάτης που την παίρνει φυσικα.... Υπάρχει κάτι τέτοιο???

που να το βρείς αυτό αλλά κάτι που πλησιάζει είναι σε κατηγορία cuckold σε οποιοδήποτε σιτε με βιντεάκια
 

imp44791

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
104
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
1
Αλλη μια παλια ταινια απο τον Marc Dorcel/Michel Ricaud απο τα early 90s: Fille De Passes. Ακριβως η υποθεση που ψαχνεις. Επισης απο τον μακαριτη τον Ricaud και την ιδια περιοδο: Les Putes De L'Autoroute, με την Carole Tredille και την Sandrine Vanher να κανουν ψωνιστηρι σε φορτηγατζηδες. Επισης απο τον ιδιο: Elle Prefere Les Vieux, με τον Rocco σε πειστικο τροπο νταβα.

Ολες αυτες οι (εξαιρετικες) ταινιες υπαρχουν ευκολοτατα σε torrent/ed2k/uploaders, και σε DVD απο τον ιδιο τον Dorcel.
 

exemi8os

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
17
Like
2
Πόντοι
0
Εγώ ψάχνω την Ιστορία της Ο Νο 2
Ξέρει κανείς που μπορώ να τη βρω?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom