Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ekfilos13

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
111
Like
220
Πόντοι
21
Για Λίζα από φιλλιπιδου ξέρουμε τίποτα?
 

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
590
Like
1.852
Πόντοι
206
Παίδες γνωρίζουμε που μπορεί να βρίσκεται ένα Skinny μωράκι αν δεν κάνω λάθος την λένε Σάρα κ ήταν στο ιασωνος 10 όροφος
Υπερβολικά αδύνατη με αφανε μαλλί
 

ΝΙΡΕΥΣ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
70
Like
285
Πόντοι
20
Συνοδοιποροι μου η Νατασσα η πεταλουδα υπαρχει στο χωρο? Θα μου πεις τι σκεφθηκα τωρα. Θα ηθελα να την ξαναεβλεπα.
 

Giannis6789

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας !!!  Ξέρουμε τίποτα για την γνωστή Ναταλυ ξανθιά μιλφ από Θεσσαλονίκης 81 και μετά Κηφισου 60-30 ;
 

kostascr

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2010
Μηνύματα
21
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
0
Καλησπέρα Συναγωνιστές χρόνια πολλά και καλή χρονιά ! Μήπως ξέρει κάποιος Άντζελα ΒΒW  από  Ιάσονος 10 Ισόγειο 3η Βάρδiα ? Tην έχω χάσει εδώ και μια εβδομάδα .
 

mr-billyboy1988

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα φιλοι μου.γνωριζει κανεις για την ελενη που εργαζοταν στην αλκιβιαδου?ευχαριστω για την οποια πληροφορια.
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.233
Κριτικές
4
Like
7.208
Πόντοι
2.586
Η Κορίνα του "Π" η γνωστή του Μεταξιού, τί γίνεται; Πριν κάνα χρόνο είχα διαβάσει πως είναι έγκυος, έχουμε κανένα νέο;
 

clockwork alex

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
ξερουμε κατι για Πατριτσια απο αλκιβιαδου?
 

ΓΙΑΝΝΗΣ DR

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2014
Μηνύματα
274
Like
11
Πόντοι
1
Καλησπερα. Γνωριζουμε αν εχει μεταφερθει πουθενα η Ναταλι απο Αχιλλεως 48 και μαραθωνος???
Ο οικος τις τελευταιες μερες ειναι κλειστος.
 

theioulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.170
Κριτικές
43
Like
1.692
Πόντοι
3.425
Ξέρει κάποιος συναγωνιστής πότε επιστρέφει η Μπέτυ από Παρασίου 36? Αγνοείται από τις 19 Δεκεμβρίου που έφυγε για διακοπές.
 

dionisiakos

Μέγας
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
372
Κριτικές
51
Like
737
Πόντοι
4.530
Ρε μάγκες η θεία Όλγα που αν δεν κάνω λάθος έδρευε Μιχαλακοπούλου και κάποια φεγγάρια και στη γωνία 3ης Σεπτεμβρίου (οίκος Ντιανας γκολφ) με το νεσεσερ με τα καλουδια (δονητες, τζελ, μαντηλάκια κ.λ.π) είναι ακόμη εκεί έξω πουθενά η πήρε σύνταξη??

τελικα ρε πορνολαγνοι εχει κανεις καμμια πληροφορια για το γκιλφονι ετουτο?
 

Alex Doo

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2014
Μηνύματα
163
Κριτικές
11
Like
132
Πόντοι
11
Καλησπέρα και καλή χρονιά παίδες, μήπως υπάρχει κάποια ενημέρωση για την γνωστή ξανθιά, αδύνατη και δυνατή στο ελεύθερο τσιμπούκι Εύα από το μπουρδέλο στην Κωνσταντινουπόλεως;

Επίσης, αναζητώ και μια ξανθιά, γεματουλα Ρουμάνα ονόματι Κάρλα (σλόγκαν της, "είμαι η Κάρλα και είμαι καύλα") με μεγάλη σταδιοδρομία σε οίκους και οικονομικά στουντιάκια. Ευχαριστώ εκ των προτέρων...
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα και καλή χρονιά παίδες, μήπως υπάρχει κάποια ενημέρωση για την γνωστή ξανθιά, αδύνατη και δυνατή στο ελεύθερο τσιμπούκι Εύα από το μπουρδέλο στην Κωνσταντινουπόλεως;

Επίσης, αναζητώ και μια ξανθιά, γεματουλα Ρουμάνα ονόματι Κάρλα (σλόγκαν της, "είμαι η Κάρλα και είμαι καύλα") με μεγάλη σταδιοδρομία σε οίκους και οικονομικά στουντιάκια. Ευχαριστώ εκ των προτέρων...
Καλημέρα όσον αφορά για την Εύα αξέχαστη αδυνατουλα κοπέλα που γαμω τα τυπακια είχε δουλέψει και για ένα φεγγάρι στα στούντιο των Γερμανών.Τελαυταια πληροφορία από τους εξωθεσμικους συναγωνιστές είναι ότι έχει φύγει εκτός Ελλάδας

Όσο για την Κάρλα δουλεύει περιοδικά κατά διαστήματα μπορεί πάλι να την ξαναδούμε κάπου πάντως αυτή την περίοδο δεν δουλεύει απ'οσο γνωρίζουμε
 

gior43

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
49
Like
6
Πόντοι
0
Καλημερες  η Αννα απο Πιππινου 118 θα εμαφανισθει ξανα την εχουμε δει αλλου;; ειχε πει η τσατσα οτι θα ξαναδουλεψει μετα τα Χριστουγεννα αλλα ....
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλημερες  η Αννα απο Πιππινου 118 θα εμαφανισθει ξανα την εχουμε δει αλλου;; ειχε πει η τσατσα οτι θα ξαναδουλεψει μετα τα Χριστουγεννα αλλα ....
Φίλε την ψάχνουμε και περιμένουμε να επιστρέψει μιλάμε για την Μελαχρινή τον δυναμίτη άντε να γυρίσει να δούμε άσπρη μέρα στο μαγαζί αυτό.
Έχουμε κινητοποιήσει τον μηχανισμό των εξωθεσμικων αγωνιστών σε διάφορες περιοχές της χώρας αλλά Τζιφός ούτε Πελοπόννησο ούτε βόρεια Ελλάδα την έχουν δει αναμονή φίλε αναμονη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom