Νέα

Amsterdam

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tin_kanw_sfentona
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 222K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

bloom5

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
664
Like
9.286
Πόντοι
1.046
Ε όχι και μιλφο-γκιλφ τα κορίτσια στο RLD, μη λέμε ό,τι να ναι. Το μόνο πραγματικά θετικό της περιοχής είναι τα αμέτρητα 10άρια. Τώρα, το τι υπηρεσίες προσφέρουν, άλλη υπόθεση, αλλά η αλήθεια είναι πως από εμφάνιση το RLD σκίζει. Μόνο πίσω από την Oude Kerk έχει κάτι χοντρές παρηκμασμένες, και επίσης σε ένα στενάκι κάπου απόμερα, που αυτή τη στιγμή δε θυμάμαι ποιο είναι.
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Καθόλου τυπάκο,σε σχέση με σένα που τα μοναδικά ενδιαφέροντα σου είναι ο μπαουγκ Ε?
κ ετσι να ειναι ρε τυπακο που μονο χολη βγαζεις για τα παντα (ο λογος βρισκεται στο προηγουμενο μου σχολιο) , το χομπι μου με κανει κ γουσταρω. εσυ η θα γκρινιαζεις η φιλιππινεζα θα εισαι οποτε λογικο το κομπλεξ που βγαζεις στα παντα
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.394
Κριτικές
215
Like
17.230
Πόντοι
35.697
κ ετσι να ειναι ρε τυπακο που μονο χολη βγαζεις για τα παντα (ο λογος βρισκεται στο προηγουμενο μου σχολιο) , το χομπι μου με κανει κ γουσταρω. εσυ η θα γκρινιαζεις η φιλιππινεζα θα εισαι οποτε λογικο το κομπλεξ που βγαζεις στα παντα

Μιλάς εσύ για χολή και κλάμα που αραδιαζεις σεντόνια αμπελοφιλοσοφιας στο θρεντ της μπαουγκ?
Κάνε μια αυτοκριτική,δες τα ενδιαφέροντα σου και τις χαμενες ωρες εδω μεσα και ελα να τα ξαναπουμε
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Μιλάς εσύ για χολή και κλάμα που αραδιαζεις σεντόνια αμπελοφιλοσοφιας στο θρεντ της μπαουγκ?
Κάνε μια αυτοκριτική,δες τα ενδιαφέροντα σου και τις χαμενες ωρες εδω μεσα και ελα να τα ξαναπουμε
μιλαω για χολη κ κλαμα γιατι αυτο χαρακτηριζει την πλειοψηφια των ποστ σου. 2 ποστ πιο πανω σου φταινε οι ελλεινιδες οπως λες, αν δεν εισαι πικραμενος ρε τυπακο απο αυτες τοτε τι προβλημα εχεις? και σε φορουμ για ρδελα και χαβαλε ο,τι θελω θα γραφω, δεν θα βγαζω τα σωψυχα μου και τη χολη μου σαν εσενα ρετυπακο. χαβαλε κανουμε με τα λαχανα του πειραια και με κατι ερπετα σαν εσενα που κομπλεξαριζονται με την κατσικα του γειτονα αλλα στηονται στα 4 στο χοντρο αφεντικο και ολα καλα. εσυ κατσε γκρινιαξε για το ενα 10ρικο παραπανω μιας που δν εισαι μιζερος ναουμε. στην τελικη στο τσονταρω εγω γιατι με τετοια ματζιρια και μιζερια που σε δερνει μονο πληρωτικ να κανεις δουλιτσα εισαι και θα σου φταινε οι ελλεινιδες ναπουμε
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.394
Κριτικές
215
Like
17.230
Πόντοι
35.697
μιλαω για χολη κ κλαμα γιατι αυτο χαρακτηριζει την πλειοψηφια των ποστ σου. 2 ποστ πιο πανω σου φταινε οι ελλεινιδες οπως λες, αν δεν εισαι πικραμενος ρε τυπακο απο αυτες τοτε τι προβλημα εχεις? και σε φορουμ για ρδελα και χαβαλε ο,τι θελω θα γραφω, δεν θα βγαζω τα σωψυχα μου και τη χολη μου σαν εσενα ρετυπακο. χαβαλε κανουμε με τα λαχανα του πειραια και με κατι ερπετα σαν εσενα που κομπλεξαριζονται με την κατσικα του γειτονα αλλα στηονται στα 4 στο χοντρο αφεντικο και ολα καλα. εσυ κατσε γκρινιαξε για το ενα 10ρικο παραπανω μιας που δν εισαι μιζερος ναουμε. στην τελικη στο τσονταρω εγω γιατι με τετοια ματζιρια και μιζερια που σε δερνει μονο πληρωτικ να κανεις δουλιτσα εισαι και θα σου φταινε οι ελλεινιδες ναπουμε

Ρε μπούφο,έγραψα και έκανα σύγκριση τις ολλανδεζες με τις ελλεεινιδες σχετικά με το φατα μοργκανα,μάθε ελληνικά και ανάγνωση και σταματά να κάνεις τον ξερολα πετώντας μπούρδες και άσχετα πράγματα σε κάθε θρεντ που μπαίνεις.
Εσύ έχεις να μας πεις κάτι για Ολλανδία που αφορά το εν λόγω θρεντ η δεν ξέρεις ούτε καν που βρίσκεται η Ολλανδία;

Πρέπει να έχεις αρκετά καμμένα εγκεφαλικά κύτταρα για να γράφεις συνέχεια για την μπαουγκ και τον χοντρό όπου σταθείς κι όπου βρεθείς,όσο για το ποιος είναι απλά η έχει οικονομικό θέμα άσε να το κρίνει η εφορία.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.208
Κριτικές
178
Like
39.915
Πόντοι
21.896
amsterdam 2003 rld πολλα κοριτισα και μερα
2008 παλι πολλα κοριτισα
πριν 20 μερες πηγα παλι για λιγο μπουρδελοτσαρκ και απογοητευτηκα--μια το μεσημερι και το πολυ 20 σπιτακια ανοικτα που καποτε ηταν τουλαχιστον 50 την ημερα και 100 τη νυχτα
 

diop90

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
29
Κριτικές
2
Like
74
Πόντοι
0
Βρέθηκα στο Άμστερνταμ με τη δουλειά για 1 μέρα τον ιούνιο του 2017.To βράδυ που είχα την ευκαιρία να βγω μια βόλτα στο rld είχε άπειρες κοπέλες, απο γριές άσχημες μέχρι πολύ νέες μοντέλα. Ότι ήθελες πραγματικά το έβρισκες.
Γενικά απ'ότι κατάλαβα αρκετές κοπέλες είναι επιλεκτικές, είδα πολλές που δεν τους έβαζαν όλους μέσα.Τώρα το λόγο δεν τον ξέρω, μπορεί να ήταν και μεθυσμένοι.
Αν είσαι τυχερός θα περάσεις καλά.Αυτή που μπήκα εγώ με 100 ευρώ με άφησε να την πάρω σε 3 στάσεις και έμεινα μέσα περίπου ένα μισάωρο, ενώ σε μια άλλη που πήγε ένας φίλος μου τον ξεπέταξε σε ένα τέταρτο και τον άφησε να την πάρει μόνο ιεραποστολικά.
Πάντως έχει επιλογές για όλα τα γούστα, χρόνο να έχεις και λεφτά φυσικά και θα τα βρεις όλα.

 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.319
Πόντοι
1.706
Υπαρχει μια ταση πτωσης των σωστων υπηρεσιων ενω οι τιμες οαεαμενουν υψηλες.

Το αμστερνταμ ειναι εδω κ πολλά  χρονια κακη επιλογη στο πληρωτεο
 

KristoferG

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.820
Like
50
Πόντοι
16
Για champions league μπορουμε να μιλησουμε σε αυτο το θρεντ;
Το σεξ ηταν βαναυσο παντως σημερα στο Αμστερνταμ:)
 
  • Like
Αντιδράσεις: diop90

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.394
Κριτικές
215
Like
17.230
Πόντοι
35.697
Για champions league μπορουμε να μιλησουμε σε αυτο το θρεντ;
Το σεξ ηταν βαναυσο παντως σημερα στο Αμστερνταμ:)

2 μέρες με τους Άγγλους στην Ολλανδία τα κοφισοπ,οι πουτανες και οι μπυραριες μάζεψαν όλο το χρήμα!!
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.705
Πόντοι
606
Για champions league μπορουμε να μιλησουμε σε αυτο το θρεντ;
Το σεξ ηταν βαναυσο παντως σημερα στο Αμστερνταμ:)

Μια που το είπες,μου έκανε εντύπωση στο τέλος που δεν είδα ούτε έναν Ολλανδό στις εξέδρες να κλαίει.Έβλεπες και τον Ποκετίνο να κλαίει και να κυλιέται στο χόρτο και τον καράφλα του Άγιαξ να είναι σαν αναίσθητος.Πολύ ψυχρός λαός πρέπει να είναι αυτοί ρε,μηδεν συναίσθημα.
 

opel2000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
108
Κριτικές
3
Like
181
Πόντοι
1
Καλημέρα τι παιζει εκτος τις βιτρινες στο Άμστερνταμ;
 

El Lobo(2)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2020
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Απο λεφτα τι παιζει;;;
Εχω ακουσει απο γνωστους που πηγαν σχετικα προσφατα, οτι με κατω απο 100 ευρω , καμιά πιπα να σου παρει αν εισαι τυχερος. Γνωριζετε τιποτα;;;
 

dg67

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2017
Μηνύματα
46
Like
64
Πόντοι
0
Γρήγορο πέρασμα από Άμστερνταμ -- τι γρήγορο, δηλαδή, αστραπή, γιατί ήρθε καταιγίδα και ακυρώθηκαν εκατοντάδες πτήσεις κι έπρεπε να την κάνω βιαστικά.

Καθόλου καιρός για ψάξιμο, οπότε για άλλη μια φορά στη γνωστή πολωνέζα Άννα, στη βιτρίνα 8, με τα τεράστια βυζόμπαλα. Δεν τα μεγάλωσε κι άλλο, αλλά με γυμναστική λέπτυνε τη μέση της κι έτσι φαίνονται ακόμα πιο τεράστια. Καταπληκτικό στοματικό, όπως πάντα, και αυτά τα βυζιά είναι εμπειρία.

Ούτε Άλκμαρ πρόλαβα ούτε Χάγη. Την επόμενη φορά.
 

Sweetandbitter

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2020
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα τι παιζει εκτος τις βιτρινες στο Άμστερνταμ;

Αναχώρηση kinky.nl και θα βρείτε πολλές καλές επιλογές. Περνώ μερικές εβδομάδες κάθε χρόνο στην Ολλανδία και πάντα με ευχαρίστηση. Θα έλεγα ότι το 90% των διαφημίσεων είναι εντάξει.
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
591
Like
427
Πόντοι
26
Δεν θα εμπαινα στις βιτρινες του αμστερνταμ να γαμησω
γιατι ειναι ψεκαστε,σκουπιστε,τελειωσατε.Δεν με νοιαζει
να δωσω 50 ευρω αλλα νμζ δεν αξιζει.Αποψη μου ειναι αυτη.
Μπηκα στο πειρασμο αλλα αλλαξα γνωμη.
Τα ΣΚ κατεβαινουνε Αγγλοι και πινουνε,σπανε μπουκαλια,
και οπου εχει αγγλους τουριστες καταστρεφονται τα παντα.
Η ολλανδια ειναι εμπορικη περισσοτερο. Το αμστερνταμ
ειναι να πας με την παρεα σου να κανεται χαβαλε.
οι ολλανδοι ειναι μεγαλοι ταξιδιωτες απο τα παλια τα χρονια.
Εκτος απο τις βιτρινες εχει κατι αλλα ταυλανδεζικα μασατζιδικα
που εχει και happy end στο τελος!
Καμακωστε ολλανδες και καντε χαβαλε! αξιζει.
Απο νυχτερινη ζωη κατι σαν Αγγλιας ειναι, οχι τοσο βρωμικη σαν της Αγγλιας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom