Νέα

Amora Cafe - Παίζει τίποτα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kavlalex
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kavlalex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
872
Κριτικές
5
Like
4.870
Πόντοι
726
Ξέρει κανείς εάν παίζει τίποτα στο μαγαζί αυτό; Δεν πιστεύω να μιλάμε για φουλ φάσεις, πιο πολύ κονσομασιον. Με κάτι βιντεάκια που βλέπω, θα μπορούσε ίσως, αλλά ξέρει κάποιος συναγωνιστής κάτι;

Στην Αριστομένους είναι, όχι πολύ μακριά από το οικονομικό Πανεπιστήμιο.

 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.792
Κριτικές
18
Like
15.462
Πόντοι
4.546
Δεν ξέρω αν παίζει κάτι στο συγκεκριμένο, αλλά μου έβαλες ιδέες για επιχείρηση:

Ο πελάτης θα παραγγέλνει τον καφέ που θέλει, συν ακόμη έναν καφέ για την κορασίδα.
Όπως βουτάς κουλουράκια και βουτήματα στον καφέ, έτσι θα βουτάνε και οι κορασίδες τον "κάτω" τύπο στο ρόφημα τους... Η συνέχεια στην φαντασία μας.
 
OP
OP
K

kavlalex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
872
Κριτικές
5
Like
4.870
Πόντοι
726
Δεν ξέρω αν παίζει κάτι στο συγκεκριμένο, αλλά μου έβαλες ιδέες για επιχείρηση:

Ο πελάτης θα παραγγέλνει τον καφέ που θέλει, συν ακόμη έναν καφέ για την κορασίδα.
Όπως βουτάς κουλουράκια και βουτήματα στον καφέ, έτσι θα βουτάνε και οι κορασίδες τον "κάτω" τύπο στο ρόφημα τους... Η συνέχεια στην φαντασία μας.
Μωρέ ας δούμε τι και εάν προσφέρουν τα υπάρχοντα μαγαζιά και συζητάμε μετά για καινούργια :cheesy:
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
789
Κριτικές
12
Like
2.186
Πόντοι
496
Αν τα λέω καλά κάτι παρόμοιο έπαιζε στον Πειραιά και δεν ξέρων αν γίνεται ακόμα σε κάποια καφετέρια όπου έπαιζε καφές,πίπα 20ευρω.
Φάση coffeepipe όπως στο εξωτερικό. Έχουμε κανα γνώστη απο Πειραιά που να επιβαιβεώνει. Το είχα ακούσει πρίν χρόνια κοντά τα 2014-2015 να το συζητάνε Καπετανέοι σε κοινή παρέα.
Δεν γνωρίζω κάτι δεν έχω δεί αλλά η φάση πρωινός καφές πίπα πρέπει να είναι και γαμώ.
 
OP
OP
K

kavlalex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
872
Κριτικές
5
Like
4.870
Πόντοι
726
Αν τα λέω καλά κάτι παρόμοιο έπαιζε στον Πειραιά και δεν ξέρων αν γίνεται ακόμα σε κάποια καφετέρια όπου έπαιζε καφές,πίπα 20ευρω.
Φάση coffeepipe όπως στο εξωτερικό. Έχουμε κανα γνώστη απο Πειραιά που να επιβαιβεώνει. Το είχα ακούσει πρίν χρόνια κοντά τα 2014-2015 να το συζητάνε Καπετανέοι σε κοινή παρέα.
Δεν γνωρίζω κάτι δεν έχω δεί αλλά η φάση πρωινός καφές πίπα πρέπει να είναι και γαμώ.
Σίγουρα καλη φάση αυτό! Το θέμα είναι εάν παίζει κάτι και στο amora, γιατί κάποιες κοπέλες φαίνονται ενδιαφέρουσες περιπτώσεις
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
589
Κριτικές
1
Like
1.249
Πόντοι
206
Γενικα οποια επιχειρηση τη συνδυασεις με πιπα, νομιζω θα κανεις χρυσες δουλειες
Σουπερ μαρκετ με πιπα, εμπορικο καταστημα με πιπα, περιπτερο με πιπα, ντελιβερυ με πιπα
Απορω πως δεν το χει σκεφτει κανεις να θησαυρισει
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.257
Κριτικές
7
Like
3.375
Πόντοι
736
Αν τα λέω καλά κάτι παρόμοιο έπαιζε στον Πειραιά και δεν ξέρων αν γίνεται ακόμα σε κάποια καφετέρια όπου έπαιζε καφές,πίπα 20ευρω.
Φάση coffeepipe όπως στο εξωτερικό. Έχουμε κανα γνώστη απο Πειραιά που να επιβαιβεώνει. Το είχα ακούσει πρίν χρόνια κοντά τα 2014-2015 να το συζητάνε Καπετανέοι σε κοινή παρέα.
Δεν γνωρίζω κάτι δεν έχω δεί αλλά η φάση πρωινός καφές πίπα πρέπει να είναι και γαμώ.

Πραγματικά... θα πλήρωνα 25 EUR για την παρακάτω εμπειρία...

Ελληνικός διπλός...
Βουτήματα...
Εφημερίδα...
Πιπα ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom