Νέα

Αμμόχωστος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cyprusxlc
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 145
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

George002

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2023
Μηνύματα
25
Like
4
Πόντοι
0
Ρε φίλε ποιας σου έδωσε το τηλέφωνο? Αν δεν είναι η Σάσα με ενδιαφέρει η περίπτωση νοουμενου δεν είναι βίζιτα
Ο λόγος είναι πολύ λίγες στην περιοχή οπότε καλύτερα για πάρτη μου
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
742
Like
562
Πόντοι
86
Ο λόγος είναι πολύ λίγες στην περιοχή οπότε καλύτερα για πάρτη μου
Οκ μπρο, και όσο για την περιοχή που είναι και η καταγωγή μου κρατάω για πάρτη μου την Αντρη από Λάρνακα, την Μαρίνα πάλι από Λάρνακα, την Ευγενία από Ξυλοφαγου, την Νικολέτα από Λευκωσία, την Τασούλα από Λεμεσό, την Άννα που Παραλίμνι εσύ κράτα για πάρτη σου μια χάχα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν δίνω τπτ πλέον
Εσύ χάνεις όχι εγώ χάχα
 

George002

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2023
Μηνύματα
25
Like
4
Πόντοι
0
Οκ μπρο, και όσο για την περιοχή που είναι και η καταγωγή μου κρατάω για πάρτη μου την Αντρη από Λάρνακα, την Μαρίνα πάλι από Λάρνακα, την Ευγενία από Ξυλοφαγου, την Νικολέτα από Λευκωσία, την Τασούλα από Λεμεσό, την Άννα που Παραλίμνι εσύ κράτα για πάρτη σου μια χάχα
Εννοείται η 20-25 χρονες για μένα της γριές τι να τις κάνω σούπα;;
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
742
Like
562
Πόντοι
86
Εννοείται η 20-25 χρονες για μένα της γριές τι να τις κάνω σούπα;;
Άσε μας ρε φίλε, έχω γούστα για μεγαλύτερες αλλά οι πιο πάνω είναι από 25-50 κράτα εσύ την μια και χαλάλι σου
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
742
Like
562
Πόντοι
86
Αυγολέμονο κάνουνε.....!αν είναι σαν την Σάσα μόνο γιαυτό
Καλή συνέχεια μεγάλε και καλά γαμησια ,οι τουρίστριες ψάχνουν πουτσο κοιτάξτε να γανησετε αυτές και αφήστε τις μαλακιες,αντε γειά
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.847
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
Αη χασου μαλακισμενο που θα με πεις και παππού, αη στο διαολο
Τύποι το μέλος @baros έχει τρελές άκρες εκεί και τηλέφωνα από πολλές ,του στελνετε προσωπικό π.μ θα σας ζητήσει για αντάλλαγμα πιτογυρα
 

tasos87

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2023
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Οκ μπρο, και όσο για την περιοχή που είναι και η καταγωγή μου κρατάω για πάρτη μου την Αντρη από Λάρνακα, την Μαρίνα πάλι από Λάρνακα, την Ευγενία από Ξυλοφαγου, την Νικολέτα από Λευκωσία, την Τασούλα από Λεμεσό, την Άννα που Παραλίμνι εσύ κράτα για πάρτη σου μια χάχα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εσύ χάνεις όχι εγώ χάχα
Φιλε ενδιαφέρομαι εγω για την περιοχή !!
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
742
Like
562
Πόντοι
86
Τύποι το μέλος @baros έχει τρελές άκρες εκεί και τηλέφωνα από πολλές ,του στελνετε προσωπικό π.μ θα σας ζητήσει για αντάλλαγμα πιτογυρα
Το θέμα δεν είναι αν υπάρχουν άκρες για να γσμησει ο κάθε ένας, εγώ προσωπικά δεν έχω έλλειψη από μουνι αλλά ποτέ δεν λέω όχι σε κάτι νέο, ο τύπος πιο πάνω και μας την είπα και μας έβρισε αλλά δεν με νοιάζει ,ούτως ή άλλως κάθε σαββατοκύριακο είμαι Αγία Ναπα και γαμαω εδώ και χρόνια τον καιρό που άρχισα Αγία Ναπα ο μικρός ήταν αγέννητος, ας μάθει να σέβεται και να μην ειρωνεύεται, το απρόσωπο ίντερνετ μια χαρά δουλεύει ζ καλή συνέχεια σε όλους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom