Νέα

Αλβανοί , οικοδόμοι ή ντελιβεράδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Man29_Athens
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 57
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Man29_Athens

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2022
Μηνύματα
76
Like
103
Πόντοι
0
Με καυλώνουν πολύ αυτές οι κατηγορίες αλλά δυστυχώς τους Αλβανούς τους έχω πετύχει μόνο με πληρωμή ενώ οι άλλες δυο κατηγορίες δεν μου έχουν τύχει ποτε. Ρε αγόρια υπάρχουν μέρη , σαιτ ή τρόποι να βρω τέτοια άτομα να τους πάρω ενα καλό τσιμπούκι να με χύσουν και τέλος;
 
OP
OP
M

Man29_Athens

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2022
Μηνύματα
76
Like
103
Πόντοι
0
δε σου καθεται κανενας εε ?
Στους gay δεν έχει τη δύναμη αυτός που γαμιέται όπως συμβαινει με τις γυναίκες αλλα αυτός που γαμαει που σημαίνει πως πιο εύκολα θα βρει να γαμήσει ένα μπάζο παρά εγω να πάρω πίπα ειδικα επειδη είμαι αρρενωπός και οι άλλοι νιώθουν κομπλεξικά , πως δεν μπορούν να νιώσουν τόσο "αφέντες"
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.608
Πόντοι
3.346
Και γιατι δε πας αλβανια να μεινεις μονιμα εκει?
θα εχεις τους αλβανους που γουσταρεις στα ποδια σου...
και Η Ελλαδα θα μετραει ενα γκει λιγοτερο!
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.014
Κριτικές
94
Like
46.319
Πόντοι
17.311
Στους gay δεν έχει τη δύναμη αυτός που γαμιέται όπως συμβαινει με τις γυναίκες αλλα αυτός που γαμαει που σημαίνει πως πιο εύκολα θα βρει να γαμήσει ένα μπάζο παρά εγω να πάρω πίπα ειδικα επειδη είμαι αρρενωπός και οι άλλοι νιώθουν κομπλεξικά , πως δεν μπορούν να νιώσουν τόσο "αφέντες"
δηλαδη και εκει υπαρχουν μπαζογαμηκοι?
σαπιλα παντου ρε παιχτη :confused:
 
OP
OP
M

Man29_Athens

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2022
Μηνύματα
76
Like
103
Πόντοι
0
Και γιατι δε πας αλβανια να μεινεις μονιμα εκει?
θα εχεις τους αλβανους που γουσταρεις στα ποδια σου...
και Η Ελλαδα θα μετραει ενα γκει λιγοτερο!
Τι να σου κανει ο ενας λιγοτερος οταν καθε μερα γεννιουνται δεκαδες;
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2019
Μηνύματα
418
Like
613
Πόντοι
81
Στους gay δεν έχει τη δύναμη αυτός που γαμιέται όπως συμβαινει με τις γυναίκες αλλα αυτός που γαμαει που σημαίνει πως πιο εύκολα θα βρει να γαμήσει ένα μπάζο παρά εγω να πάρω πίπα ειδικα επειδη είμαι αρρενωπός και οι άλλοι νιώθουν κομπλεξικά , πως δεν μπορούν να νιώσουν τόσο "αφέντες"
Ως στρειτ θα σου πω πως αυτο δεν ισχυει. Απλα δεν καυλωνεις με μουσια και μπρατσα, αλλα με βυζους. Γι αυτο και οταν βλεπουμε τραβελια που ειναι πολυ περιποιημενα πολλες φορες εντυπωσιαζομαστε και πιο πολυ απο γυναικες. Απλα δεν μας αρεσουν οι αντρες. Τωρα για τους γκει δεν ξερω πως λειτουργει αυτο που λες αλλα λογικα εχεις δικιο στο κομματι του ποιος εχει την εξουσια. Υπαρχει υπερπροσφορα παθητικων και λιγοτεροι ενεργητικοι.
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Με καυλώνουν πολύ αυτές οι κατηγορίες αλλά δυστυχώς τους Αλβανούς τους έχω πετύχει μόνο με πληρωμή ενώ οι άλλες δυο κατηγορίες δεν μου έχουν τύχει ποτε. Ρε αγόρια υπάρχουν μέρη , σαιτ ή τρόποι να βρω τέτοια άτομα να τους πάρω ενα καλό τσιμπούκι να με χύσουν και τέλος;
Αυτο με τους Αλβανους που παιρνουν τις δουλειες των Ελληνων πρεπει να σταματησει :confused:
 
OP
OP
M

Man29_Athens

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2022
Μηνύματα
76
Like
103
Πόντοι
0
Ως στρειτ θα σου πω πως αυτο δεν ισχυει. Απλα δεν καυλωνεις με μουσια και μπρατσα, αλλα με βυζους. Γι αυτο και οταν βλεπουμε τραβελια που ειναι πολυ περιποιημενα πολλες φορες εντυπωσιαζομαστε και πιο πολυ απο γυναικες. Απλα δεν μας αρεσουν οι αντρες. Τωρα για τους γκει δεν ξερω πως λειτουργει αυτο που λες αλλα λογικα εχεις δικιο στο κομματι του ποιος εχει την εξουσια. Υπαρχει υπερπροσφορα παθητικων και λιγοτεροι ενεργητικοι.
Ενας που παει με τραβελι ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΕΙΤ οτι παραμυθι και αν λετε στους εαυτους σας στρειτ ειναι αυτος που κ μονο η ιδεα να τον δωσει σε ντυμενο με γυναικεια ρουχα αντρα ξερναει
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.454
Πόντοι
216
Στους gay δεν έχει τη δύναμη αυτός που γαμιέται όπως συμβαινει με τις γυναίκες αλλα αυτός που γαμαει που σημαίνει πως πιο εύκολα θα βρει να γαμήσει ένα μπάζο παρά εγω να πάρω πίπα ειδικα επειδη είμαι αρρενωπός και οι άλλοι νιώθουν κομπλεξικά , πως δεν μπορούν να νιώσουν τόσο "αφέντες"
αυτο ειναι πολυ σοφο, θα το θυμαμε ετσι ως εγκυκλοπαιδικη γνωση
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.014
Κριτικές
94
Like
46.319
Πόντοι
17.311
Ως στρειτ θα σου πω πως αυτο δεν ισχυει. Απλα δεν καυλωνεις με μουσια και μπρατσα, αλλα με βυζους. Γι αυτο και οταν βλεπουμε τραβελια που ειναι πολυ περιποιημενα πολλες φορες εντυπωσιαζομαστε και πιο πολυ απο γυναικες. Απλα δεν μας αρεσουν οι αντρες. Τωρα για τους γκει δεν ξερω πως λειτουργει αυτο που λες αλλα λογικα εχεις δικιο στο κομματι του ποιος εχει την εξουσια. Υπαρχει υπερπροσφορα παθητικων και λιγοτεροι ενεργητικοι.
ειστε σιγουρος οτι ειστε στρεϊτ ? :confused: :think:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.608
Πόντοι
3.346

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Είναι και οι courier τύπε. Σε μένα έρχεται στην δουλειά ένας και είναι μεταλλαγμένος. Πέρα δώθε πάει στις σκάλες. Στο επάγγελμα δουλεύουν και λεσβίες.
Το καταλαβαίνεις αυτό. Είναι συνήθως κοντοκουρεμένες. Μου είχα πει μία ότι πήγαινε για ξεκάβλωμα στην Ομόνοια. Ήταν παθητική και την ξεχαρμάνιαζε μία επαγγελματίας με ζωνόψωλο εκεί στο ξενοδοχείο στην Σατρωβριάνδου. Μην ξεχνάς και τις κοντόχοντρες ένστολες security
:zombie: :zombie::zombie:
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2019
Μηνύματα
418
Like
613
Πόντοι
81
Ενας που παει με τραβελι ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΕΙΤ οτι παραμυθι και αν λετε στους εαυτους σας στρειτ ειναι αυτος που κ μονο η ιδεα να τον δωσει σε ντυμενο με γυναικεια ρουχα αντρα ξερναει
Το φυλο ειναι κατι ρευστο φιλε μου. Το αν σε καυλωνει η τεχνητη θηλυκοτητα δεν εχει να κανει το απο κατω γιατι δε σημαινει πως πας και με αυτη απαραιτητα, αλλα μπορει να σε εντυπωσιαζει. Απλα πρεπει να ξεπεραστει το συνδρομο της γκει κοινοτητας να βγαζει μισος προς την θηλυκοτητα και να εξυψωνει μοναχα την αρρενοποτητα οπως κανεις εσυ λογω της απορριψης σου.
 
OP
OP
M

Man29_Athens

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2022
Μηνύματα
76
Like
103
Πόντοι
0
Θα 'θελες.. τραβα τωρα σε καμια Αλβανια να βρεις τον αντρα της ζωη σου! ? :confused:
Φιλαρα δεν εχεις ιδεα ποσοι πανε με αντρες γυρω σου ενω ειναι "μουνακηδες" μονο αν το ζησεις θα καταλαβεις.μην πιστευεις οτι βλεπεις
 
OP
OP
M

Man29_Athens

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2022
Μηνύματα
76
Like
103
Πόντοι
0
Το φυλο ειναι κατι ρευστο φιλε μου. Το αν σε καυλωνει η τεχνητη θηλυκοτητα δεν εχει να κανει το απο κατω γιατι δε σημαινει πως πας και με αυτη απαραιτητα, αλλα μπορει να σε εντυπωσιαζει. Απλα πρεπει να ξεπεραστει το συνδρομο της γκει κοινοτητας να βγαζει μισος προς την θηλυκοτητα και να εξυψωνει μοναχα την αρρενοποτητα οπως κανεις εσυ λογω της απορριψης σου.
Οτι να ναι. Αγαπω τις γυναικες και τις τρανς αλλα δεν αντεχω τα παραμυθια που μου λες για να μη νιωσεις πως χανεις το προνομιο της αντριλας σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom