Νέα

Αλίνα από Δροσοπούλου 95/Βούρβαχη 19

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 304
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Δροσοπουλου 95.Μελαχρινη κοπελα γυρω στα 35 με πρασινα εκφραστικα ματια και γλυκο προσωπακι.Μετριο αναστημα και 2.5 στηθος.Κωλαρακι καλο ιδιαιτερα καλο οταν στηνεται στα 4!Εκει ομως που δινει ρεσιταλ ειναι στην συμμετοχη.Πραγματικα αγγιζει τα ορια της Σονιας σε συμμετοχη!Τρελο γλειψιμο σε ολο το σωμα και ιδιατερα στα αρχιδια!ΠΡΑΓΜΑΤΚΟ girlfriend attitude!Ναζιαρα απο την στιγμη που θα μπει στο δωματιο μεχρι που θα φυγει.Η τσατσα  μου ειπε πως με κανει και σεξ σοου με δονητες κλπ.Αξιζει τουλαχιστον μια δοκιμη.Εγω πραγματικα το απολαυσα χαλαλι το 50 αρικο.Ωρες απογευματινες(μετα τις 5).
 

bullet73

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
428
Like
29
Πόντοι
1
οπιος φιλος γνωριζει κατι αντιστιχο απο θεσσαλονικη
παρακαλω οπως ενημεροσει κι εμας
ευχαριστω :helpplea:
 

kingoffuck

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2006
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
ειναι αυτη που δουλευει τωρα στην Βουρβαχη?
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
ξερει κανεις που θα βρω την Αλινα που περιεγραψα στο Δροσοπουλου95?δουλευει ακομα εκει?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.957
Κριτικές
490
Like
36.532
Πόντοι
41.447
Η Αλίνα δουλέυει ακόμα Δροσοπούλου 95.
Δυστυχώς δεν ξέρω ποιες ημέρες ακριβώς.
Μπορεις όμως την επόμενη φορά να ρωτήσεις την τσατσά ή να ζητήσεις το σταθερό του μαγαζίου ετσι ωστε πριν πάς να έχεις κάνει ενα τηλ και να γνωρίζεις ποια κοπέλα δουλέυει... ;)
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
τιποτα νεα???????
 

Hostos

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
98
Like
2
Πόντοι
0
Τελευταία νέα από Σεπτέμβρη.

Ηταν στη Δροσοπουλου, στις 2 τη νυχτα μια Τεταρτη. Μετα απο σκεψη, αφου η εμφανιση της δε με τραβηξε ιδιαιτερα, μπηκα.
Στο δωματιο οι επιφυλαξεις που ειχα εσβησαν στο λεπτο! Ηταν εξαιρετικα ζεστη μαζι μου. Μ' εγλυφε παντου με μια ιδιαιτερη προτιμηση στο αυτι και με αγκαλιαζε σφιχτα. Οι σκληρες τις ρωγες πιεζονταν σα βεντουζες πανω στο θωρακα μου. Η ψωλη μου κυλιοταν στη ζεστη κοιλια της.
Σε καποια στιγμη γυρισε απο την αναποδη, χωρις το σωμα της να παψει να ειναι κολλημενο στο δικο μου. Με εγλειψε στα δυο μου παπαρια τσιτωνοντας τα με την ακρη της γλωσσας της... Η υγρη αισθηση ηταν μια ηδονη γιατι τα ενιωσα να κρυωνουν και να σηκωνονται. Με προετοιμασε ετσι και μου φορεσε την καποτα.
Το μουνι της απειχε το πολυ πεντε εκατοστα απο εμενα.  Το σωμα της δεν επαψε να ειναι κολλημενο επανω μου.
Ό,τι περιεγραψα ως τωρα ηταν προκαταρκτικο... Ακολουθησαν και αλλα δηλαδη μετα την εκπληκτικη βαθια πιπα. Παντα κολλημενη σα μεδουσα εκανε ολες τις στασεις: εγω απο πανω, εγω σχεδον οκλαδον κι εκεινη πανω μου προσωπο με προσωπο, αυτη στα τεσσερα τουρλωνοντας την κωλαρα της δειχνοντας τα ολα καθαρα.
Τελειωσα βγαζοντας την καποτα, στερεωνοντας την ψωλη μου στη συνεχως τουρλωμενη και ακινητη κωλαρα της και εκσφενδονιζοντας τα χυσια μου στην καμπυλωμενη της πλατη.
Πολυ μεγαλη ηδονη η Λινα. Θα διαρκουσε πιο πολυ αν επαιρνα το προγραμμα με τους δονητες που κανει...
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
τελικα που δουλευει ρε παιδια τωρα?
 

Mr_Mojo_Risin

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2006
Μηνύματα
152
Like
2
Πόντοι
1
Τελευταία νέα από Σεπτέμβρη.

Ηταν στη Δροσοπουλου, στις 2 τη νυχτα μια Τεταρτη. Μετα απο σκεψη, αφου η εμφανιση της δε με τραβηξε ιδιαιτερα, μπηκα.
Στο δωματιο οι επιφυλαξεις που ειχα εσβησαν στο λεπτο! Ηταν εξαιρετικα ζεστη μαζι μου. Μ' εγλυφε παντου με μια ιδιαιτερη προτιμηση στο αυτι και με αγκαλιαζε σφιχτα. Οι σκληρες τις ρωγες πιεζονταν σα βεντουζες πανω στο θωρακα μου. Η ψωλη μου κυλιοταν στη ζεστη κοιλια της.
Σε καποια στιγμη γυρισε απο την αναποδη, χωρις το σωμα της να παψει να ειναι κολλημενο στο δικο μου. Με εγλειψε στα δυο μου παπαρια τσιτωνοντας τα με την ακρη της γλωσσας της... Η υγρη αισθηση ηταν μια ηδονη γιατι τα ενιωσα να κρυωνουν και να σηκωνονται. Με προετοιμασε ετσι και μου φορεσε την καποτα.
Το μουνι της απειχε το πολυ πεντε εκατοστα απο εμενα.  Το σωμα της δεν επαψε να ειναι κολλημενο επανω μου.
Ό,τι περιεγραψα ως τωρα ηταν προκαταρκτικο... Ακολουθησαν και αλλα δηλαδη μετα την εκπληκτικη βαθια πιπα. Παντα κολλημενη σα μεδουσα εκανε ολες τις στασεις: εγω απο πανω, εγω σχεδον οκλαδον κι εκεινη πανω μου προσωπο με προσωπο, αυτη στα τεσσερα τουρλωνοντας την κωλαρα της δειχνοντας τα ολα καθαρα.
Τελειωσα βγαζοντας την καποτα, στερεωνοντας την ψωλη μου στη συνεχως τουρλωμενη και ακινητη κωλαρα της και εκσφενδονιζοντας τα χυσια μου στην καμπυλωμενη της πλατη.
Πολυ μεγαλη ηδονη η Λινα. Θα διαρκουσε πιο πολυ αν επαιρνα το προγραμμα με τους δονητες που κανει...

Τύφλα να'χει ο Καβάφης....
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
παιδια ξερει κανεις που θα βρω την Αλινα?δουλευει ακομα απογευμα στο Δροσοπουλου 95???
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
8
Πόντοι
1
είναι η ίδια με αυτή στη Βούρβαχη ;
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
ξερει κανεις?ευλογο ερωτημα..........
 

kapsimalis

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2005
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
μηπως γνωριζει κανεις που ειναι η αλινα απο δροσοπουλου? ακουσα κατι για βουρβαχη μηπως ξερει καποιος που θα ειναι σημερα ?
 

thesnake

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
σημερα πρεπει να ειναι Βουρβαχη και Δροσοπουλου ειναι αυριο
 

kapsimalis

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2005
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
παιδια μηπως ξερει καποιος φιλος που μπορω να βρω την αλινα σημερα?Αν οχι ας προτεινει καποιος κατι καλο για στουντιο . ευχαριστω

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε...
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
εχουμε καθολου νεα απο αυτο το κοριτσι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom