Νέα

Alexia

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα AlexiaAlexiaAlexia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 37
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
24.999
Πόντοι
34.168
Τωρα αμα αρχισουμε να σε βριζουμε,εμεις θα φταιμε?

Δεν βλεπεις τι γινετε τριγυρω σου ρε σουργελο και
βαζεις αγγελιες..

ΑΙ ΣΙΧΤΙΡ ΗΛΙΘΙΑ..
 
OP
OP
AlexiaAlexiaAlexia

AlexiaAlexiaAlexia

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2020
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
:think:Αγόρι μου δεν σου ζήτησα τπτ οπότε εαν μπορείς μιλά όμορφα. Εάν όχι απλά μην!
 
OP
OP
AlexiaAlexiaAlexia

AlexiaAlexiaAlexia

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2020
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά απλά βαριέμαι στο σπίτι και έψαχνα να βρω παρέα. Δεν χρειάζεται να μιλάς έτσι. Ευχαριστώ πάντως για τα ορεα σού λόγια. Αυτά σε χαρακτήρηζουν
 

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.111
Κριτικές
2
Like
721
Πόντοι
96
Παιδιά απλά βαριέμαι στο σπίτι και έψαχνα να βρω παρέα. Δεν χρειάζεται να μιλάς έτσι. Ευχαριστώ πάντως για τα ορεα σού λόγια. Αυτά σε χαρακτήρηζουν
κι αν η παρέα που ψάχνεις είναι με κορονοιο κάποιος γιατί να νοσησεις κι εσυ?
 

antifa

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
340
Κριτικές
23
Like
374
Πόντοι
2.272
Κάνε καμία βιντεοκλήση με τους φίλους σου άμα βαριέσαι και άσε τις αγγελίες
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.547
Κριτικές
2
Like
5.133
Πόντοι
1.056
Λίγη υπομονή παιδιά, για αυτές τις 15-20-30 μέρες ας σκεφτούμε με το πάνω κεφάλι.
Μην βάζουμε σε κίνδυνο ούτε εμάς ούτε τους δικούς μας ανθρώπους!
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Δεν σε νοιάζει η υγεία σου τουλάχιστον ?
Και είσαι του επαγγέλματος...... φαντάζομαι πόσο προσέχεις και σεξουαλικός μεταδιδόμενα νοσήματα
ΕΊΣΑΙ ΤΟΥΛΆΧΙΣΤΟΝ ΕΠΙΚΊΝΔΥΝΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΤΆ ΚΟΡΟΝΟΙΟΥ ΕΠΟΧΉ
 
OP
OP
AlexiaAlexiaAlexia

AlexiaAlexiaAlexia

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2020
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Αλλά σε καταλαβαίνω...τι να κάνεις και εσύ και η άλλη που έχουν γράψει άσκημα σχόλια...βρήκατε ένα κορίτσι και ολλη πάνω!Όποιος φοβάται άς αγνόηση το μήνυμα μού. Ευχαριστώ
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346
Κατ αρχάς καλησπέρα.
1. Το να δουλεύεις εν μέσω πανδημίας , είναι, τουλάχιστον, βλακώδες. Κι αν δεν σε ενδιαφέρει η δική σου υγεία (για να δουλεύεις προφανώς και δεν σε ενδιαφέρει), όλοι οι υπόλοιποι δεν σου χρωστάμε τίποτα να μας αρρωστήσεις. 
2. Επειδή από τα συμφραζόμενα , κατάλαβα ποια είσαι, έχω να πω σε όσους διαβάσουν το νήμα ή την αγγελία σου, τα εξής: Πρόκειται για την γνωστή Ρουμάνα που είχε χώρο στην Τούμπα (στην Παπάφη αν θυμάμαι καλά), πριν από 4-5 χρόνια. Η μεγαλύτερη ίσως ξεπέτα που έχω γνωρίσει. Διάρκεια ραντεβού 12-15 (το πολύ) λεπτά. Σε ψέκαζε και με ένα αντισηπτικό διάλυμα πριν την πίπα. Φυσικά οι φωτογραφίες στην αγγελία , είναι ψεύτικες.
Εν κατακλείδι, ακόμα κι αν είναι η μοναδική κοπέλα της δουλειάς που θα μείνει στην Θεσσαλονίκη, προτιμώ να τα κάψω , παρά να πάω σε αυτήν...
ΥΓ. Να σκέφτεστε με το πάνω το κεφάλι. ΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕΣΑ !!!
 

harvardiotis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2019
Μηνύματα
320
Κριτικές
3
Like
151
Πόντοι
281
8 στις 10 ανεξαρτητες συνεχιζουνε απλα
μερικες δεν δεχονται νεους πελατες μονο τους παλιους
εγω επαψα να ασχολουμαι

αλλα οταν τα ακαποτα κανουν παρελαση(γενικα μιλαω οχι για αλεξια) θα φοβηθουν οι εκδιδομενες και ποσο μαλλον οι  κατω των 40 τον κορονοιο?

ουτε καν
εννοειται συνεχιζουνε
το χρημα πανω απο ολα για αυτες

απλα μην ξαναδω μαλακα αγαπουλη να λεει πιπες εδω μεσα τυπου φερθειτε τους ομορφα κτλπ
 

harvardiotis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2019
Μηνύματα
320
Κριτικές
3
Like
151
Πόντοι
281
Κατ αρχάς καλησπέρα.
1. Το να δουλεύεις εν μέσω πανδημίας , είναι, τουλάχιστον, βλακώδες. Κι αν δεν σε ενδιαφέρει η δική σου υγεία (για να δουλεύεις προφανώς και δεν σε ενδιαφέρει), όλοι οι υπόλοιποι δεν σου χρωστάμε τίποτα να μας αρρωστήσεις. 
2. Επειδή από τα συμφραζόμενα , κατάλαβα ποια είσαι, έχω να πω σε όσους διαβάσουν το νήμα ή την αγγελία σου, τα εξής: Πρόκειται για την γνωστή Ρουμάνα που είχε χώρο στην Τούμπα (στην Παπάφη αν θυμάμαι καλά), πριν από 4-5 χρόνια. Η μεγαλύτερη ίσως ξεπέτα που έχω γνωρίσει. Διάρκεια ραντεβού 12-15 (το πολύ) λεπτά. Σε ψέκαζε και με ένα αντισηπτικό διάλυμα πριν την πίπα. Φυσικά οι φωτογραφίες στην αγγελία , είναι ψεύτικες.
Εν κατακλείδι, ακόμα κι αν είναι η μοναδική κοπέλα της δουλειάς που θα μείνει στην Θεσσαλονίκη, προτιμώ να τα κάψω , παρά να πάω σε αυτήν...
ΥΓ. Να σκέφτεστε με το πάνω το κεφάλι. ΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕΣΑ !!!

τα ακαποτα ητανε πιο βλακωδη και γινοντουσαν σε καθημερινη βαση

ποιον κοροιδευουμε?

θα σταματησει η πουτανα το πηδημα?
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346
τα ακαποτα ητανε πιο βλακωδη και γινοντουσαν σε καθημερινη βαση

ποιον κοροιδευουμε?

θα σταματησει η πουτανα το πηδημα?
Δεν γνωρίζω για κάτι τέτοιο, και για ότι δεν γνωρίζω δεν μπορώ να έχω και άποψη.
 

DIMIGAS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2019
Μηνύματα
434
Like
227
Πόντοι
21
Μια χαρά είμαι μην αγχώνεσαι για μένα!
Παρόλο που λέει ο φίλος ότι εισαι ρουμάνα εγώ για Αλβανίδα σε κόβω. Ολες οι αλβανίδες βγήκαν τώρα να μαζέψουν φράγκα και να μας πεθάνουν....
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346
Παρόλο που λέει ο φίλος ότι εισαι ρουμάνα εγώ για Αλβανίδα σε κόβω. Ολες οι αλβανίδες βγήκαν τώρα να μαζέψουν φράγκα και να μας πεθάνουν....
Ρουμάνα φίλε.
Καρατσεκαρισμενο!!!
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.547
Κριτικές
2
Like
5.133
Πόντοι
1.056
Ρουμάνα φίλε.
Καρατσεκαρισμενο!!!

Είτε ρουμάνες είτε αλβανίδες είτε ελληνίδες, μήπως θα πρέπει να "σταμπάρουμε" ποιες δουλεύουν αυτό το διάστημα ώστε να
πράξουμε αναλόγως για την επόμενη περίοδο;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom