Νέα

Alexander sauna

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jimy jump
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 313
  • Εμφανίσεις 134K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

biboy911

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2020
Μηνύματα
49
Like
55
Πόντοι
0
Διάβασα κάτι για νέο tropical jacuzzi+ tropical stream ξέρει κανείς που να έχει πάει τι είναι ? Καινούρια αίθουσα ?
 

Horny_36

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2021
Μηνύματα
101
Like
88
Πόντοι
1
Καλημέρα σας...ανοίγω αυτό το θέμα διότι έχω πάει στο συγκεκριμένο και είναι πολύ καλά και καθαρά.Αν έχει πάει και κάποιος άλλος ας μας πει εντυπώσεις.
 

ggg777

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2008
Μηνύματα
631
Κριτικές
2
Like
276
Πόντοι
26
Καλημέρα σας...ανοίγω αυτό το θέμα διότι έχω πάει στο συγκεκριμένο και είναι πολύ καλά και καθαρά.Αν έχει πάει και κάποιος άλλος ας μας πει εντυπώσεις.
Πηγές στο τζακούζι και ήταν καθαρά τα Νερα ;
 

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
Γυναικα μπαινει στο συγκεκριμενο
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.349
Κριτικές
124
Like
6.459
Πόντοι
5.097
Μες το πνευμα εισαι αδερφε..μας εκανες να γελασουμε για αλλη μια φορα. :rockon::gay:
Τυπε άσε τις σαουνες που είναι ακριβές και τράβα σε κάνα τσονταδικο να σε βάλουν σίγουρα μέσα μαζί με το σι-ντι σου.
 

bourdelakos

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2022
Μηνύματα
77
Like
138
Πόντοι
0
Τυπε άσε τις σαουνες που είναι ακριβές και τράβα σε κάνα τσονταδικο να σε βάλουν σίγουρα μέσα μαζί με το σι-ντι σου.

15€ (7€ αν είσαι κάτω των 30 ετών) δε νομίζω ότι είναι πολλά τη στιγμή που σου προσφέρει πετσέτα, παντόφλες, προφυλακτικό, τζακούζι, χαμάμ, σάουνα, ντους, ταινίες, καμπίνες κλπ. Επίσης το καλοκαίρι μαζεύει κάτι τουριστάκια αμερικανάκια, τσεχάκια, ισπανάκια κλπ που είναι να μπεις μέσα και να μη βγεις ποτέ. Γενικά μαζεύει πολύ πιο νορμάλ και εμφανίσιμο κόσμο από τα τσοντάδικα ειδικά ΣΚ. Το πιο αστείο είναι Παρασκευή και Σάββατο μετά τις 04:00 όταν σκάνε οι τρελές γκαζιώτισσες αδερφές που στο Sodade δε γυρνάγανε ούτε να σε φτύσουνε και μετά στο αλεξάντερ κάνουν αγρυπνία στον πούτσο σου…:cheesy::priest::2on1:
 
Τελευταία τροποποίηση:

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.349
Κριτικές
124
Like
6.459
Πόντοι
5.097
15€ (7€ αν είσαι κάτω των 30 ετών) δε νομίζω ότι είναι πολλά τη στιγμή που σου προσφέρει πετσέτα, παντόφλες, προφυλακτικό, τζακούζι, χαμάμ, σάουνα, ντους, ταινίες, καμπίνες κλπ. Επίσης το καλοκαίρι μαζεύει κάτι τουριστάκια αμερικανάκια, τσεχάκια, ισπανάκια κλπ που είναι να μπεις μέσα και να μη βγεις ποτέ. Γενικά μαζεύει πολύ πιο νορμάλ και εμφανίσιμο κόσμο από τα τσοντάδικα ειδικά ΣΚ. Το πιο αστείο είναι Παρασκευή και Σάββατο μετά τις 04:00 όταν σκάνε οι τρελές γκαζιώτισσες αδερφές που στο Sodade δε γυρνάγανε ούτε να σε φτύσουνε και μετά στο αλεξάντερ κάνουν αγρυπνία στον πούτσο σου…:cheesy::priest::2on1:
Τυπε σε κόβω να γουστάρεις αγρυπνία στην σάουνα.
 

Man87(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
78
Like
1.992
Πόντοι
200
Ρε παιδιά γιατί δεν υπάρχει αντίστοιχο για ζευγάρια και single ?.είχαμε πάει στην Ρώμη στο relaxia και ήταν πολύ καύλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom