Νέα

Alexander sauna

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jimy jump
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 307
  • Εμφανίσεις 132K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
Πήγα χθες στην bixeual βραδιά.
Πολύς κόσμος στο υπόγειο της παρτζουζας το κάγκελο από άντρες γκέι.απο τις 8 μέχρι τις 11 παρουσία ενός νεαρού ζευγαριού όπου παίξανε μόνο μεταξύ τους γιατί όλοι σαν τα κοράκια πήγαιναν πάνω τους .η κοπέλα δεν έβγαλε ούτε το σουτιέν της .έπειτα ήρθε ένα ζευγάρι άνω των εβδομήντα χρόνων .και μετά ήρθαν τρεις κοπέλες παρέα με 2 γκέι αγόρια μέχρι της 12 που έκατσα κάθονταν στο μπαρ και απλά το ένα αγόρι τους έκανε μια ξενάγηση στον χώρο .άκουσα την μια να λέει όλος μας ακουμπούσαν πουτσες στον λαβύρινθο.μετα δεν ξέρω αν έκαναν τίποτα αλλά γιατί έπρεπε να φύγω να κάποιος ξέρει ας μας πει
Η κοπελες που ειπες οτι ηρθαν μετα το ζευγαρι, κυκλοφορουσαν γυμνες; Το ζευγαρι 70+ εκανε τπτ;
 

Man87(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
78
Like
1.992
Πόντοι
200
Όχι με πετσέτα και μαγιό από μέσα ήταν .το ζευγάρι στο τζακουζι είχε αρπάξει αλλά ήταν τάφος .αδιάφορη εντελώς
 

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
Όχι με πετσέτα και μαγιό από μέσα ήταν .το ζευγάρι στο τζακουζι είχε αρπάξει αλλά ήταν τάφος .αδιάφορη εντελώς
Το αλλο το ζευγαρι που εγραψες, ηταν ντυμενο ή γυμνο;
 

biboy911

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2020
Μηνύματα
49
Like
55
Πόντοι
0
Πήγα χθες στην bixeual βραδιά.
Πολύς κόσμος στο υπόγειο της παρτζουζας το κάγκελο από άντρες γκέι.απο τις 8 μέχρι τις 11 παρουσία ενός νεαρού ζευγαριού όπου παίξανε μόνο μεταξύ τους γιατί όλοι σαν τα κοράκια πήγαιναν πάνω τους .η κοπέλα δεν έβγαλε ούτε το σουτιέν της .έπειτα ήρθε ένα ζευγάρι άνω των εβδομήντα χρόνων .και μετά ήρθαν τρεις κοπέλες παρέα με 2 γκέι αγόρια μέχρι της 12 που έκατσα κάθονταν στο μπαρ και απλά το ένα αγόρι τους έκανε μια ξενάγηση στον χώρο .άκουσα την μια να λέει όλος μας ακουμπούσαν πουτσες στον λαβύρινθο.μετα δεν ξέρω αν έκαναν τίποτα αλλά γιατί έπρεπε να φύγω να κάποιος ξέρει ας μας πει
Ανέβηκαν σε ένα δωμάτιο και έκαναν τρίο. 2 αγόρια μπάι κ ένα κορίτσι (οι μικροί σε ηλικία) . Όποιος ήθελε έβλεπε από παραθυρακια του δωματίου
 

ATHINA22

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
143
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
1
Ερωτηση:λογο οτι δεν εχω ξαναπαει σε τετοιο μερος.....πρεπει να εχω κατι εγω μαζι μου?π.χ πετσετα?κυκλοφορεις γυμνος,με το εσωρουχο.....πως?ευχαριστω
 

biboy911

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2020
Μηνύματα
49
Like
55
Πόντοι
0
Ερωτηση:λογο οτι δεν εχω ξαναπαει σε τετοιο μερος.....πρεπει να εχω κατι εγω μαζι μου?π.χ πετσετα?κυκλοφορεις γυμνος,με το εσωρουχο.....πως?ευχαριστω
Σου δίνουν και πετσέτα και παντόφλες και προφυλακτικό.
 

sperfect

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
227
Κριτικές
1
Like
195
Πόντοι
1
Λεω να πάω σε λιγο για ξεκωλιασμα
 

ermis133

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2023
Μηνύματα
17
Like
175
Πόντοι
0
Δευτερες λέει τιποτα από κοσμο στη σαουνα;
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.329
Κριτικές
124
Like
6.428
Πόντοι
5.097
Bisexual πάρτι λέει για 17/11.
 

Fc3s

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2023
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Κανείς να πάει σήμερα;
 

Crace

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2023
Μηνύματα
12
Like
14
Πόντοι
0
θα παει κανενας στο bisexual παρτυ αποψε?
Στειλτε pm για ραντεβουδακι μεσα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom