Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 376K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
Εχει πετυχει κανεις κοπελα απ το κοινο να την γδυνουν στην πιστα;
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.065
Κριτικές
4
Like
7.172
Πόντοι
1.336
αφου ειναι τεραστιο και υπεργεματο δεν χρειαζεται να προσπαθησουν για τιποτα, απλα πανε στον επομενο

δεν εισαι εσυ το κουμαντο με τα λεφτα σου, ειναι αυτες, θες? δεν θες? στον επομενο

για μια μπυρα στα ορθια ειναι το μαγαζι
Τα χω γραψει και σε κριτικες και επαναλαμβανομαι
Αυτες που δεν ενδιαφερονται
1) Η εχουν sugar dady και στα παπαρια τους
2) Εχουν ερθει για τουρισμο 20 μερες και μενουν στη φιλη τους , οποτε παλι στα παπαρια τους
Αυτες που δεν ανηκουν στα πιο πανω , μια χαρα δουλευουν και πιπωνουν
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.645
Κριτικές
15
Like
6.328
Πόντοι
8.345

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
Η Μαρίλια του χαγιατε, την γαμησε κιόλας ο στριπερ με τον cuckολντακθα τον πουστραν να βλέπει
Και δεν ήμουν εκεί γαμώτο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και δεν ήμουν εκεί γαμώτο
Όταν έχεις πληροφορίες ότι θα ξανά γίνει ενημέρωσε
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.645
Κριτικές
15
Like
6.328
Πόντοι
8.345

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.776
Κριτικές
15
Like
11.422
Πόντοι
3.846
Εχει πετυχει κανεις κοπελα απ το κοινο να την γδυνουν στην πιστα;
Έχω πεετύχει άπειρες φορές να ανεβάζουν πελάτισσες πάνω στην πίστα. Καμία νορμάλ κοπέλα δεν θα γδυθεί μπροστά στον κόσμο. Παίζουν χουφ΄τωματα, έχω δει να σηκώνονται φορέματα και να φάινονται κυλοτάκια φόρα πατέρα, παίζει προσομείωση γαμησιού, αλλά δεν έχω δει καν να πιάνουν πούτσους ή βοηθήματα κλπ.
 

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
Έχω πεετύχει άπειρες φορές να ανεβάζουν πελάτισσες πάνω στην πίστα. Καμία νορμάλ κοπέλα δεν θα γδυθεί μπροστά στον κόσμο. Παίζουν χουφ΄τωματα, έχω δει να σηκώνονται φορέματα και να φάινονται κυλοτάκια φόρα πατέρα, παίζει προσομείωση γαμησιού, αλλά δεν έχω δει καν να πιάνουν πούτσους ή βοηθήματα κλπ.
Ως το να δεις κανα real string εσωρουχο παιζει δλδ
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
577
Κριτικές
8
Like
445
Πόντοι
306
Εχει πετυχει κανεις κοπελα απ το κοινο να την γδυνουν στην πιστα;
Καλησπερα... Αν πας το Σαββατο βραδυ η Παρασκευη βραδυ γινονται τετοια σκηνικα με πελατισες ... Επανω στην πιστα... Κανε μια επισκεψη στο μαγαζι να δεις ...
 

antony777

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
503
Κριτικές
1
Like
944
Πόντοι
86
Σοβαρά τώρα, θα έβγαινε άνθρωπος με γυναίκα που κάνει τέτοια πράγματα ή έτσι για το βίτσιο θέλετε να πάρετε μάτι;
 

nikolas7777777

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
13
Like
1
Πόντοι
0
Στο prive με 50 στην παίζουνε η πρέπει να πας στα 200;
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.350
Κριτικές
7
Like
2.866
Πόντοι
736
Στα 50 όχι. Στα 200 ίσως, εξαρτάται το κορίτσι. Ρωτάς και σου λέει από πριν.
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.350
Κριτικές
7
Like
2.866
Πόντοι
736

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.776
Κριτικές
15
Like
11.422
Πόντοι
3.846
Έχει πλάκα που μερικοί γράφουν εδώ ο,τι αρλουμπα βρουν παρόλο που ξέρουν ότι θα ξεφτιλιστουν.

Πήγα χτες με παρέα στο μαγαζί και φυσικά οι γελοιότητες που έγραφε ένας πουθενάς ότι στους απλούς χορούς δεν δείχνουν βυζι οι κοπέλες, απλά δεν ισχύει.
Πήραμε πάνω από 20 χορούς όλοι μαζί, οι μισοί περίπου μόνοι και σε όλους μας άφηναν κανονικά με τα χουφτωνουμε όπως ισχύει εδώ και χρόνια.
Στα πριβε άλλες φάσεις έτσι και αλλιώς.

Κατά τα άλλα, είχε 2 ωραία σκηνικά με πελάτισσες που δείχνει πόσο καριολες είναι μερικές Ελληνίδες και απορώ ποιοι άνδρες έχουν σχέση μαζί τους.
Σε μια παρέα με 2 κοπέλες και ένα τύπο, σηκώνεται σε σοου με χορευτή η μια που φορούσε γυαλιά, ασημί τοπ χαλαρό χωρίς σουτιέν και μινι. Ο χορευτής πάνω στην σκηνή της πέταξε τα βυζια έξω και της εγλυφε τις Ρώγες μπροστά σε όλους 2-3 φορές, ενώ μετά την σήκωσε στον αέρα και έκανε και ότι την πηδούσε στα 4 στο πάτωμα και είχε βγει όλο το στρινγκ έξω!

Από άλλο ζευγάρι, ανεβαίνει η κοπέλα ενός τύπου κάθεται σε καρέκλα πάνω στην σκηνή και της πετάει τη μαλαπερδα στη μάπα. Την πιάνει αυτή, τη χάιδευε, αλλά τελικά δεν τον εγλυψε!

Να χαίρεστε τις γυναίκες σας μαλακες! Φανταστείτε τι κάνουν πίσω από την πλάτη σας!
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
577
Κριτικές
8
Like
445
Πόντοι
306
Έχει πλάκα που μερικοί γράφουν εδώ ο,τι αρλουμπα βρουν παρόλο που ξέρουν ότι θα ξεφτιλιστουν.

Πήγα χτες με παρέα στο μαγαζί και φυσικά οι γελοιότητες που έγραφε ένας πουθενάς ότι στους απλούς χορούς δεν δείχνουν βυζι οι κοπέλες, απλά δεν ισχύει.
Πήραμε πάνω από 20 χορούς όλοι μαζί, οι μισοί περίπου μόνοι και σε όλους μας άφηναν κανονικά με τα χουφτωνουμε όπως ισχύει εδώ και χρόνια.
Στα πριβε άλλες φάσεις έτσι και αλλιώς.

Κατά τα άλλα, είχε 2 ωραία σκηνικά με πελάτισσες που δείχνει πόσο καριολες είναι μερικές Ελληνίδες και απορώ ποιοι άνδρες έχουν σχέση μαζί τους.
Σε μια παρέα με 2 κοπέλες και ένα τύπο, σηκώνεται σε σοου με χορευτή η μια που φορούσε γυαλιά, ασημί τοπ χαλαρό χωρίς σουτιέν και μινι. Ο χορευτής πάνω στην σκηνή της πέταξε τα βυζια έξω και της εγλυφε τις Ρώγες μπροστά σε όλους 2-3 φορές, ενώ μετά την σήκωσε στον αέρα και έκανε και ότι την πηδούσε στα 4 στο πάτωμα και είχε βγει όλο το στρινγκ έξω!

Από άλλο ζευγάρι, ανεβαίνει η κοπέλα ενός τύπου κάθεται σε καρέκλα πάνω στην σκηνή και της πετάει τη μαλαπερδα στη μάπα. Την πιάνει αυτή, τη χάιδευε, αλλά τελικά δεν τον εγλυψε!

Να χαίρεστε τις γυναίκες σας μαλακες! Φανταστείτε τι κάνουν πίσω από την πλάτη σας!
Καλησπερα...Αυτα ειναι ωραια σκηνικα.. Και γινονται... Τους αρεσεις ολο το σκηνικο...Τους εξιταρει..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom