Νέα

Αγνή Μασάζ (Masaz Agni)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stebaba
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 133
  • Εμφανίσεις 73K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

JAMESON21

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2017
Μηνύματα
135
Like
45
Πόντοι
1
το στηθος εινα φυσικο . εχει πολυ θεμα με καθαριοτητα . καθολου καλα φιλια αλλα για τα χρηματα και την ωρα μια χαρα . επισης καλη πιπα ρουμανικης σχολης μιας και εινα εκει κοοντα απο ουγγαρια λεει .
CG δεν την λες ειναι κατι αναμεσα σε μασαζ . Διπλα κανει με κατερινα mamba
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.246
Κριτικές
110
Like
17.714
Πόντοι
20.686
Δηλαδη η Ουγγαρεζα πεταγοταν στην Ρουμανια και εκανε σεμιναρια πιπας η οσες καταγονται απο χωρες που συνορευουν με Ρουμανια κανουν πιπες σχολης Ρουμανιας, αν καταλαβα καλα.
 

Sexflix

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2017
Μηνύματα
331
Κριτικές
3
Like
811
Πόντοι
81
Λοιπόν και εγω την εμπειρία μου με την αγνή η αγνή ειναι κοντουλα αλλα με ωραίο σωματακι και ωραία φυσικα βυζιά τωρα στην επικοινωνία ειναι λες και ήμουν με κάποια γνωστή μου ενω την έβλεπα πρωτη φορα. Στα του αγωνα  καθαριότητα και με το παραπανω πιπα χάθηκα και στον αγωνα αντέχει αν και ήμουν ντεφορμε ψυχολογικά μετα το πρώτο γύρο τσιγαρακι μπανάκι μασαζακι και ξανα. Τι να πω πέρασα ενα ωραίο μεσημέρι και με το πασω της χωρίς ρολόι. Τωρα για την τιμή όποιος θελει τα δίνει δεν θα πω αν ειναι φθηνά ή ακριβά .
 

ermis1964

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
643
Κριτικές
22
Like
238
Πόντοι
2.017
Συνάντηση μέ τήν Αγνή,πριν απο ενα έτος περίπου.Είναι κοντούλα,μελαχροινή,μέ μεγάλο σφιχτό φυσικό στήθος,λίγη κοιλίτσα.Γενικά είναι πληθωρική απο τήν μέση καί επάνω.Από την μέση καί κάτω,δεν εχει μεγάλη περιφέρεια,ούτε χοντρά μπούτια,ούτε τεράστιο κώλο.Το πρόσωπό της είναι γλυκό.Στα του αγώνα τώρα,είναι μιά χαρά.Το μασάζ που κάνει,ειναι χαλαρωτικό μέ δυνατές πιέσεις.Μειώνει τήν πίεση αν της το ζητήσεις.Στο κομμάτι του σέξ,καλό στοματικό μέ περιποίηση των γειτονικών περιοχών καί ωραία στησίματα,με συμμετοχή.Αν εδινε καί τό κωλαράκι της θά ήταν υπέροχα.Κάθησαμε δύο ωρες χαλαρά καί πήρε 80 ευρώ.
 

λανθιμος

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
παιδια στη μια ωρα ποσες φορες μπορεις να τελειωσεις?
 

LOUPOS100

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2020
Μηνύματα
137
Like
47
Πόντοι
1
ειναι γεματουλα η κανονικη ?
μπορει να με πληροφορησει καποιος συανδερφος που την εχει παρει?
 

tvasilis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
187
Like
52
Πόντοι
1
Παιδες στα Λινκς που εχετε εδω μονο Αγνη δεν βγαινει... Οποιος το εχει προχειρο με ΠΜ... Ευχαριστω !!!
 

katalanos

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
92
Like
53
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας συνάδελφοι. Μπορεί κάποιος να στείλει σε προσωπικό μήνυμα το τηλ της Αγνής ? ευχαριστώ εκ των προτέρων...
 

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
306
Κριτικές
2
Like
231
Πόντοι
21
σκεφτομαι να την παρω μαζι με κατερινα που εχω ακουσει...που μπορω να δω ομως αυτην την κατερινα?εστω μια φωτο?κανα λινκ παιζει?
 

jimadams71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2016
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
872
Πόντοι
311
Δεν έχει φώτο το Κατερινάκι
Παρτο άφοβα σκίζει το μωράκι
 

gpikasso

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιαν 2010
Μηνύματα
969
Κριτικές
15
Like
2.350
Πόντοι
2.477

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom