Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Αγίου Ιωάννου 8 , Αγία Παρασκευή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία

1965neo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
414
Like
185
Πόντοι
1
εχουμε κατι απο εδω εστω pm
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.070
Πόντοι
4.365
Δεν το έχει η μοίρα μας στη santa να έχουμε σοβαρό μαγαζί..

Το μαγαζί είναι όντως παράρτημα της Επτανήσου, φτιάξαν λίγο το σαλονάκι, τα δωμάτια σχεδόν ίδια..

Ανύπαρκτο μασάζ και φραπές άγευστος στα 60ε για 45 λεπτά

Προσοχή κάποιος ανέφερε το "Κωνσταντίνα nails" που είναι κανονικό νυχάδικο εκεί κοντά.. Το κουδούνι κάτι για ποδολογικό κέντρο λέει..
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Δεν το έχει η μοίρα μας στη santa να έχουμε σοβαρό μαγαζί..

Το μαγαζί είναι όντως παράρτημα της Επτανήσου, φτιάξαν λίγο το σαλονάκι, τα δωμάτια σχεδόν ίδια..

Ανύπαρκτο μασάζ και φραπές άγευστος στα 60ε για 45 λεπτά

Προσοχή κάποιος ανέφερε το "Κωνσταντίνα nails" που είναι κανονικό νυχάδικο εκεί κοντά.. Το κουδούνι κάτι για ποδολογικό κέντρο λέει..

μάλλον έδωσα λάθος ενημέρωση για το άλλο μαγαζί το Κωνσταντίνα Nails
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Tερμα  δηλαδή η κα  Σοφία ?
:rolleyes:
Αχ.. απεβίωσεν οριστικώς  δηλ  η παλαια  αλυσίς    εις  την Ανατολικην Αττικην...
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.070
Πόντοι
4.365
Tερμα  δηλαδή η κα   Σοφία ?
:rolleyes:
Αχ.. απεβίωσεν οριστικώς   δηλ  η παλαια  αλυσίς    εις  την Ανατολικην Αττικην...

Δυστυχώς Ανατολική Αττική και μασάζ δεν συντέριαξαν..
Πάντως η Σοφία τα δύο τελευταία έτη ήταν για σφαλιάρες..  :-
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Εγώ  πιστεύω ότι ήταν απο  την αρχή για σφαλιάρες.. απλά  τότε  στην αρχή ήταν πιο  νέα,  πιο αδύνατη, πιο .. ξανθιά  και πιο συνεσταλμένη
Ειχα πάει ως  πρώτος  πελάτης  την  Δευτερα  που ανέλαβε  ως καινουρια  η Σοφία, μετά την αποχώρηση των της παλαιας  αλυσίδας , Απολλωνος  κλπ κλπ  (θεια Τατιανα, Λιλη, Ειρήνη )κλπ
και απο  την αντιμετωπιση .. απεχώρησα..
 

perpetouas

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
75
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
10
Ήταν όμως η μόνη που μου έχει κάνει κανονικό μασάζ και το ευχαριστήθηκα
 

1965neo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
414
Like
185
Πόντοι
1
Εχει καποιος κατι απο εδω ?
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
πηγαίνω την προηγούμενη εβδομάδα και το μοναδικό που βρίσκω στον τρίτο όροφο ήταν το ποδολογικό κέντρο.

Μόνο η Μαρία, ξανθιά με συμπαθητικό σώμα, κοντά στα 50 και άλλη μια διαθέσιμες για μασάζ. Επέμεναν ότι είναι πολύ χαλαρωτικό. 50 ευρώ. Αποχώρησα λόγω αμφιβολιών για τις υπηρεσίες του Ποδολογικού κέντρου

 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.958
Κριτικές
490
Like
36.539
Πόντοι
41.447
πηγαίνω την προηγούμενη εβδομάδα και το μοναδικό που βρίσκω στον τρίτο όροφο ήταν το ποδολογικό κέντρο.

Μόνο η Μαρία, ξανθιά με συμπαθητικό σώμα, κοντά στα 50 και άλλη μια διαθέσιμες για μασάζ. Επέμεναν ότι είναι πολύ χαλαρωτικό. 50 ευρώ. Αποχώρησα λόγω αμφιβολιών για τις υπηρεσίες του Ποδολογικού κέντρου

εχει και φραπεδουμπα
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
πάντως ήταν πολύ καυλιάρα η γιαγιούλα

thanks zero!

 

1965neo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
414
Like
185
Πόντοι
1
Οτι ειχα σχετικα κοντα εκλεισε
 

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Like
34
Πόντοι
1
είναι στάνταρντ η φραπεδούμπα; Από μασάζ λέει τίποτα;
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.958
Κριτικές
490
Like
36.539
Πόντοι
41.447

BrdliarisNik

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2013
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
πηγαίνω την προηγούμενη εβδομάδα και το μοναδικό που βρίσκω στον τρίτο όροφο ήταν το ποδολογικό κέντρο.

Μόνο η Μαρία, ξανθιά με συμπαθητικό σώμα, κοντά στα 50 και άλλη μια διαθέσιμες για μασάζ. Επέμεναν ότι είναι πολύ χαλαρωτικό. 50 ευρώ. Αποχώρησα λόγω αμφιβολιών για τις υπηρεσίες του Ποδολογικού κέντρου
εχει και φραπεδουμπα

Πρόσφατη επίσκεψη εκεί, μιας και ο δρόμος με έβγαλε κοντά στην μεσογείων + Αγίου Ιωάννου (και είχα διαβάσει και τα παραπάνω  ;) ), επισκέφτηκα το εν λόγω "Ποδολογικό Κέντρο". Στην υποδοχή όντως κάποια Μαρία ετών γύρω στα 50 (τόσο την έκανα κι εγώ). Μόνο μασάζ. Καλό μεν, τρίψιμο μέχρι λιωσίματος, αλλά όχι κάτι άλλο.
Δεν είδα άλλη διαθέσιμη για μασάζ (δεν ρώτησα κιόλας).
Χώρος μέτριος, Τιμή 50 ευρώ - 1 ώρα φουλ χωρίς βιασύνες, γυμνός μόνο με πετσέτα sumo style στο επίμαχο σημείο.
 

Hellios

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
Πρόσφατο πέρασμα (μιας και με έβγαλε ο δρόμος) από το συγκεκριμένο. Μεσημεριανή ώρα και καθημερινή δεν υπήρχαν κοπέλες παρά μόνον αυτή που άνοιξε. Κάτι πρέπει να παίζει εκεί, αλλά δεν ξέρω ακριβώς τι. Αν δεν με απατά η μνήμη μου (δεν τα πάω καλά και με τα ονόματα) την λέγανε ... Κορίνα ; Χαρακτηριστικά πάντως θυμάμαι.. γύρω στο 1.60 , μέτριο σώμα (ούτε χοντρή, ούτε πολύ αδύνατη), καστανά μαλλιά (μέχρι τους ώμους προς καρεδάκι) και με σπαστή προφορά (ανατολικό μπλοκ μεριά).

Στα των υπηρεσιών:

Καλό μασάζ (άνω του μετρίου) - χωρίς σώβρακα - πετσέτες κλπ.
60 λεπτά φούλ
50 ευρώ η τιμή.
Φραπές ναι.

Κάθε Σαββάτο παίζουν κάποιες (έξτρα) κοπέλες απ' ότι μου είπε, αλλά δεν ξέρω αν θα βρω χρόνο να περάσω Σαββατιάτικα από εκεί να τσεκάρω (και να ενημερώσω φυσικά).
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
Πρόσφατο πέρασμα (μιας και με έβγαλε ο δρόμος) από το συγκεκριμένο. Μεσημεριανή ώρα και καθημερινή δεν υπήρχαν κοπέλες παρά μόνον αυτή που άνοιξε. Κάτι πρέπει να παίζει εκεί, αλλά δεν ξέρω ακριβώς τι. Αν δεν με απατά η μνήμη μου (δεν τα πάω καλά και με τα ονόματα) την λέγανε ... Κορίνα ; Χαρακτηριστικά πάντως θυμάμαι.. γύρω στο 1.60 , μέτριο σώμα (ούτε χοντρή, ούτε πολύ αδύνατη), καστανά μαλλιά (μέχρι τους ώμους προς καρεδάκι) και με σπαστή προφορά (ανατολικό μπλοκ μεριά).

Στα των υπηρεσιών:

Καλό μασάζ (άνω του μετρίου) - χωρίς σώβρακα - πετσέτες κλπ.
60 λεπτά φούλ
50 ευρώ η τιμή.
Φραπές ναι.

Κάθε Σαββάτο παίζουν κάποιες (έξτρα) κοπέλες απ' ότι μου είπε, αλλά δεν ξέρω αν θα βρω χρόνο να περάσω Σαββατιάτικα από εκεί να τσεκάρω (και να ενημερώσω φυσικά).
πρωτη φορα πηγες και πηρες φραπε? η σε ξερουνε? το μασαζ δυνατο η πασαλημα?
 

Hellios

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
πρωτη φορα πηγες και πηρες φραπε? η σε ξερουνε?
Δεν πήγα πρώτη φορά, αλλά η συγκεκριμένη σίγουρα δεν με ήξερε (ούτε την ήξερα). Έδειξα μια σχετική άνεση αναφέροντας ότι έχω πάει ξανά, καθώς και το όνομα της γιαγιουλας που λέει ο Ivan παραπάνω.
Μόνο η Μαρία, ξανθιά με συμπαθητικό σώμα, κοντά στα 50....
οπότε ίσως αυτό έπαιξε ρόλο. Για αποφυγή παρεξηγήσεων η φραπεδιά ήταν σκέτη (άνευ καλαμακίου) και μάλλον δεν θα γινόταν χωρίς την προτροπή-συμμετοχή μου.
το μασαζ δυνατο η πασαλημα?

Αν ήταν πασάλημα δεν θα έγραφα
Καλό μασάζ (άνω του μετρίου) - χωρίς σώβρακα - πετσέτες κλπ.
Χρησιμοποίησε και αγκώνες (αν κατάλαβα καλά) και γενικά το προσπάθησε το όλο θέμα με πιέσεις...κλπ. 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom