Νέα

Αγια πετρουπολη -εικονες και σαλουν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 74
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.754
Κριτικές
178
Like
39.289
Πόντοι
21.896
kai κατι που μου εκανε μεγαλη εντυπωση ειναι η αναλογια γυναικων -ανδρων γενικα και παντου
δλδ ενιωθα οτι υπαρχουν περισσοτερες γυναιες στην αγια πετρουπολη απο οτιι ανδρες και οταν ρωτησα μου ειπαν οτι η αγια πετρουπολη ειναι γνωστη και για αυτο το λογο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ειδικα στα μπαλετα κιτοβ-μαριινσκι -9 γυναικες ενας ανδρας αλλα εκει ειναι ιδιαιτερη περιπτωση
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Δεν έχω πάει ποτέ Αγία Πετρούπολη, αλλά θέλω πολύ να πάω... να την έκανα μετά το καλοκαίρι (λόγω μουντιάλ) μία γρήγορη? Είναι σχετικά εύκολες? Αξίζει ερωτοτουρισμός? Κάποιος έμπειρος παίκτης που να έχει πρόσφατη σχετικά εμπειρία. Ευχαριστώ.  Υγ: Θα γούσταρα τώρα καλοκαίρι, αλλά με κωλομουντιάλ δε λέει.... Για τους γνωστούς λόγους... Μετά το μουντιάλ όμως θεωρείτε πως θα πέσουν οι τιμές και πως θα εξακολουθήσει το υποτιμημένο ρούβλι?
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Τιμηθηκαν δεοντως εχθες Μαιρη και Μιροσλαβα   :grin:

3500 ρουβλια δηλ 50 ευρω για μια ωρα με δυο πηδηματα , γενικα φθηνη η Αγια Πετρουπολη και οι τιμες λογικοτατες σε ολα.

ελα ρε παικτη  :worship: :worship: :worship: τι λεει επανω τα σπατε βλεπω κανονικα  :kneel: :kneel: :kneel:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356
Τιμηθηκαν δεοντως εχθες Μαιρη και Μιροσλαβα  :grin:

3500 ρουβλια δηλ 50 ευρω για μια ωρα με δυο πηδηματα , γενικα φθηνη η Αγια Πετρουπολη και οι τιμες λογικοτατες σε ολα.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356
Πανεμορφη η πολη και εννοειται πολυ καλες γυναικες , αψογος ο καιρος μαγκες με ζεστη και ηλιοφανεια συνεχεια.
Αυριο θα ειμαι Μοσχα ... σε πεζοδρομο της Nevsky προχθες που πιναμε το κρασι μας ,επαιξα με την υπευθυνο του μαγαζιου ,25αρα με λιγα αγγλικα , θα περασω μαλλον παλι σημερα απο εκει και το αργα το βραδυ κανενα κλαμπ.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Ναι μια χαρα φιλε , θα τα πουμε και απο κοντα οταν κατεβω.
Αξιζει η ολη φαση παντως ...

οκ μιλαμε οταν επιστεψεις απο Ρωσια  :hi:

όταν έχεις χρόνο δώσε infos στο λαό, να ξεχαστουμε λιγο απο αυτη τη μιζερια την Ελληνικη

ψαξε και αν υπαρχει κανενα κωλομπαρο τυπου carribean και γενικα τι τιμες παιζει το φορτωμα απο τα clubs

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
τασο μονο μετρο klampaki konta kentro πηγα αλλα μου μυριζε τουριστικο μερος με κραχτες και επειδη εγω σαν τουριστας μιας εβδομαδας ειμαι του φαστ τρακ γαμησιου αυτες το καταλαβαιναν και ηταν μονο αρπαχτρηκα αλλα πιστευω αν μενεις μονιμα πανω με 1000 ευρω τοτε θα τρως καλα μουνια
Δυστηχώς 1000 δεν σου φτάνουν!Με 1.000 θα έχεις μία γκόμενα!Αν βγάλεις το ενοίκιο γυρω στα 400 σου μένουν 600 εκτός αν εννοείς 1000 με δικό σου διαμέρισμα.Πιστεύω με 2.000 με δικό σου διαμέρισμα είσαι πολύ καλά.Οπως εχω πει πρεπει να εχεις δικο σου διαμερισμα και ενα καλό αμάξι.Αν τα έχεις αυτα και 2.000+ το μήνα είσαι θεός :)


με 1.000 μόνο επαρχία περνάς καλά.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.800
Like
1.246
Πόντοι
216
Δυστηχώς 1000 δεν σου φτάνουν!Με 1.000 θα έχεις μία γκόμενα!Αν βγάλεις το ενοίκιο γυρω στα 400 σου μένουν 600 εκτός αν εννοείς 1000 με δικό σου διαμέρισμα.Πιστεύω με 2.000 με δικό σου διαμέρισμα είσαι πολύ καλά.Οπως εχω πει πρεπει να εχεις δικο σου διαμερισμα και ενα καλό αμάξι.Αν τα έχεις αυτα και 2.000+ το μήνα είσαι θεός :)


με 1.000 μόνο επαρχία περνάς καλά.

Ειδα προσφατα την ταινια Siberia, καινουρια, με τον keanu reeves.
Για τη ρωσικη επαρχια οπως τα λετε!
Αν καποιος δεν του αρεσει η πολυκοσμια, δεν νομιζω να ειναι και τοσο ασχημα.
Ασε που αν εισαι σε καλο status, εμφανιση-καπως ανετος κλπ, πιστευω οτι θα εισαι περιζητητος και δεν θα προλαβαινεις τις γκομενες!
Ετσι δεν ειναι;
 

skieros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.098
Κριτικές
26
Like
1.285
Πόντοι
976
Ωραιο θρεντακι , το διαβασα διοτι σκοπευω να επισκευτώ την πόλη σόλο! Το πότε είναι άγνωστο. Αλλά θα πάω σίγουρα μέσα στο 2019.

Η αφορμή είναι για να δω μια κοπέλα που γνώρισα Χαλκιδική πριν από 1,5 μήνα και έπεσε δυνατό φάσωμα αλλά όχι γαμήσι.
Στιςσυνομιλίες που ακολούθησαν μου είπε οτι δεν μπορεί να ξανακατεβει Ελλάδα μέσα στο καλοκαίρι και αν θέλω να πάω εγώ Αγια Πετρουπολη. Όμως μου είπε οτι δεν μπορεί να είναι όλη την ώρα μαζί μου λόγω δουλειάς και υποχρεώσεων , πράγμα που με έβαλε σε σκέψεις μήπως έχει σχέση εκεί ή είναι παντρεμένη και πάω ψιλοάδικα.

Γι'αυτό έδωσα πρωτεραιότητα στην Ουκρανή κοπέλα που γνώρισα χαλκιδική. Είναι από Χάρκιβ , αλλά κανονίσαμε να περάσουμε μαζί 5ήμερο στο Κιεβο...

Πάντως με βλέπω να επισκέπτομαι και την Αγια Πετρουπολη , αλλά μάλλον προς άνοιξη του 2019...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Υπάρχει μιά πόλη που είναι θαυμάσια γ'αυτό το σκοπό ΑΛΛΑ δυστηχως ειναι λιγάκι μακρια!

Για κάθε 100 γυναίκες έχει 45 άνδρες!επίσημα στοιχεία! :2funny:πηγαινουν και παντρεύοντε φυλακισμένους  :2funny:ανδρες εχει στο ίδρυμα για τους αλκοολικούς  :2funny:εκεί έχει μόνο άνδρες  :2funny:τωρα μην πατε ακομα γιατι ειχαν πλυμήρες (δεν πνυγηκε κανενας οπως στην Ελλάδα αλλά πλυμηρισε η πολη απο το ποτάμι).
  Και το χειμωνα κανει κρυο.Καλοκαίρι και φθινόπωρο ειναι οτι πρέπει.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Какой город дмитрий?
Как это называется?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Какой город дмитрий?
Как это называется?
Чита αλλά είναι πολύ μακριά.Καιρό είχες να γράψεις.Όπως γραφω το επίπεδο στα σαλόν έχει πέσει πάρα πολύ σε σχέση με την εποχή που είχες έρθει.Οχι οτι δεν βρισκεις να γαμίσεις αλλά αυτές της θεές απλά ΞΕΧΑΣΕ ΤΕΣ!Αντε να εμφανιστεί καμία μιά φορά το δύμηνο.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Όπως γραφω το επίπεδο στα σαλόν έχει πέσει πάρα πολύ σε σχέση με την εποχή που είχες έρθει.Οχι οτι δεν βρισκεις να γαμίσεις αλλά αυτές της θεές απλά ΞΕΧΑΣΕ ΤΕΣ!Αντε να εμφανιστεί καμία μιά φορά το δύμηνο.

Τα ξέρω Δημήτρη. Και προπερυσι πάνω ήμουν. Γύρισα πολλά σαλόν. Καμία σχέση με τότε, αλλά πάλι καλά πέρασα.
Пока!
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.800
Like
1.246
Πόντοι
216
Υπάρχει μιά πόλη που είναι θαυμάσια γ'αυτό το σκοπό ΑΛΛΑ δυστηχως ειναι λιγάκι μακρια!

Για κάθε 100 γυναίκες έχει 45 άνδρες!επίσημα στοιχεία! :2funny:πηγαινουν και παντρεύοντε φυλακισμένους  :2funny:ανδρες εχει στο ίδρυμα για τους αλκοολικούς  :2funny:εκεί έχει μόνο άνδρες  :2funny:τωρα μην πατε ακομα γιατι ειχαν πλυμήρες (δεν πνυγηκε κανενας οπως στην Ελλάδα αλλά πλυμηρισε η πολη απο το ποτάμι).
  Και το χειμωνα κανει κρυο.Καλοκαίρι και φθινόπωρο ειναι οτι πρέπει.

Ποια πολη ειναι αυτη;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom