Νέα

Αγγλιδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimisap
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimisap

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2012
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
ποια ειναι ν νοοτροπια των αγγλιδων.? πωσ ντυνονται κτλ.
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Πηγαινε μια βολτα απο Μοναστηρακι,κυκλοφορουνε Αγγλιδες τουριστριες πιτσιρικες αυτη την εποχη.Φορανε σορτσακια και φαινονται τα ασπρα μπουτακια  :cum:
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
10
Πόντοι
26
οι Αγγλιδες..... οι νοτιες πχ Λονδινο ειναι σκετικα μπουχεσες αδυνατα ποδια και χοντρος κορμος κοινος σαν κεφτες με ποδια. Λευκη επιδερμιδα ξανθα η κοκκινα μαλλια ,φακιδες πρασσινα η γαλανα ματια ειναι συνηθησμενες τους. ΔΕΝ ξερουν να ντυνονται εχουν μεινει στα 80s-90s πολυχρωμα οτι να ναι ρουχα. Οι βορειες στο Μανστεστερ ειναι πολυ ομορφες σωματαρες και πολυ καλυτερες στο ντυσιμο.
ολες τους μεθανε ευκολα και ειναι ευκολες ΜΟΝΟ με τους Αγγλους
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Πίνουν και γαμιούνται στο φτερό, στο πόδι, στην πλάκα, πραγματικά δεν ξέρω ποιά θα ήταν η σωστή έκφραση. Σε μέρη όπως στο Φαληράκι στην Ρόδο μπορεί να γαμηθούν μέσα σε μία βδομάδα με 10 (κυρίως εξίσου μεθυσμένους με αυτές τελειωμένους συμπατριώτες τους), απ τους οποίους τους μισούς δεν θα ξέρουν πως τους λένε.

Τελευταία φορά που είχα πάει Αγγλία πάντως, έχουν πρόβλημα βάρους και έιναι λίγο ατσούμπαλες αλλά αν ξέρεις καλά Αγγλικά και μπορείς να κάνεις κουβέντα παρέα πιάνεις έυκολα και από κει και πέρα οτι προκύψει.
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
ποια ειναι ν νοοτροπια των αγγλιδων.? πωσ ντυνονται κτλ.
φιλε θα  σου πω οτι ειδα.. που ειχα κολλητο που σπουδαζε στο μπραιτον  και πηγα για μια εβδομαδα..Λοιπον οι αγγλιδες δεν εχουν καμια σχεση με τις ελλινιδες μα καμια..Παντου μπορεις να γαμησεις γρηγορα και φυσικα και στην ελλαδα ελλινηδα αλλα δεν εχοθν καμια σχεσι χορευεις με τις αγγλιδες και χουφτωνεις οπια γουσταρεις στο ανετο αν εχεις κατεβασει και καμια κασα μπιρες εισαι πρωτη μουρη :2funny:..Αν βγεις πχ στην ελλαδα 10 φορες στην αγγλια με μια φορα θα τα καταφερεις να γαμησεις που λεει ο λογος.. Νοοτροπια μια χαρα γαμηση και επιστροφη στην φυσι Δεν θελει πολλα πολλα γουσταρεις σε γουσταρω κανα γλωσοφιλο μπαλαμουτι στο ανετο και γαμηση στο ανετο...Δεν ξερω αν εχεις παει κω επειδη και στην κω γινετε τις πουτανας απο αγγλιδες σουηδεζες στην αγγλια γαμας πιο ανετα αγγλιδα εγς ειχα και τον κολλητο τοτε αλλα ειναι ανετες ουτε ντιβες κτλ ενταξει οι πολυ μουναρες εχουν ενα στιλακι αλλα ενταξη λογικο ειναι καραμουναρες οι μετριες ειναι μια χαρα..Ντισιμο πουτανα ολλα χεσε μεσα παπαφλεσα :2funny:ΟΙ ελληνιδες στο ντισιμο δεν πεζοντε στο βαψιμο κτλ..Αλλα εδω για να γαμισεις κανα σοβαρο μουνη θα βγαλει η πουτσα σοθ σπιρια εκει οχι..Πουτανα ολα ειναι οι αγγλιδες με λιγα λογια :2funny:Στο μουνη τους :2funny:ΥΓ..Αυτο που παρατιρεις σε μια αγγλιδα ενς ειναι καλο μουνη κτλ με τακουνι ψιλοτακουνα μουναρα περπατανε σαν βαρκες διλ πως δεν πευτουν κατω δεν ξερουν να περπατισουν με τακουνια οι ελληνιδες και σαυτο ειναι 100 χρονια μπροστα αλλα ειπαμε δεν εχοθν καμια σχεσι με την ελλινιδα τρως καψουρα και σε γαμαει.. :2funny: Με την αγγλιδα γαμας και δεν σε γαμαει :2funny::2funny:
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
φιλε θα  σου πω οτι ειδα.. που ειχα κολλητο που σπουδαζε στο μπραιτον  και πηγα για μια εβδομαδα..Λοιπον οι αγγλιδες δεν εχουν καμια σχεση με τις ελλινιδες μα καμια..Παντου μπορεις να γαμησεις γρηγορα και φυσικα και στην ελλαδα ελλινηδα αλλα δεν εχοθν καμια σχεσι χορευεις με τις αγγλιδες και χουφτωνεις οπια γουσταρεις στο ανετο αν εχεις κατεβασει και καμια κασα μπιρες εισαι πρωτη μουρη :2funny:..Αν βγεις πχ στην ελλαδα 10 φορες στην αγγλια με μια φορα θα τα καταφερεις να γαμησεις που λεει ο λογος.. Νοοτροπια μια χαρα γαμηση και επιστροφη στην φυσι Δεν θελει πολλα πολλα γουσταρεις σε γουσταρω κανα γλωσοφιλο μπαλαμουτι στο ανετο και γαμηση στο ανετο...Δεν ξερω αν εχεις παει κω επειδη και στην κω γινετε τις πουτανας απο αγγλιδες σουηδεζες στην αγγλια γαμας πιο ανετα αγγλιδα εγς ειχα και τον κολλητο τοτε αλλα ειναι ανετες ουτε ντιβες κτλ ενταξει οι πολυ μουναρες εχουν ενα στιλακι αλλα ενταξη λογικο ειναι καραμουναρες οι μετριες ειναι μια χαρα..Ντισιμο πουτανα ολλα χεσε μεσα παπαφλεσα :2funny:ΟΙ ελληνιδες στο ντισιμο δεν πεζοντε στο βαψιμο κτλ..Αλλα εδω για να γαμισεις κανα σοβαρο μουνη θα βγαλει η πουτσα σοθ σπιρια εκει οχι..Πουτανα ολα ειναι οι αγγλιδες με λιγα λογια :2funny:Στο μουνη τους :2funny:
πηγατε boogie nights (disco night) την παρασκευη στο μεγαλο club event?

ή  γουσταρατε tropicana;;
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
8
Πόντοι
16
Δεν ξέρω αν ισχύει αλλά ένας Ροδίτης μου είχε πει ότι εκεί κάτω τις αποφεύγουν όπως ο διάολος το λιβάνι, γιατί μερικές αφού γαμηθούν πάνε στην αστυνομία και καταγγέλουν βιασμό ώστε αργότερα στην πατρίδα τους να πάρουν ένα επίδομα βιασθείσης.
 

Carnivore

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
151
Like
2
Πόντοι
1
Δεν ξέρω αν ισχύει αλλά ένας Ροδίτης μου είχε πει ότι εκεί κάτω τις αποφεύγουν όπως ο διάολος το λιβάνι, γιατί μερικές αφού γαμηθούν πάνε στην αστυνομία και καταγγέλουν βιασμό ώστε αργότερα στην πατρίδα τους να πάρουν ένα επίδομα βιασθείσης.

Είχα δει ενα σχετικο ρεπορταζ. Ισχυει
 

halford

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
47
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
10
Γενικά, ισχύει το "buy me a beer and I'll give you a blowjob". Αν τις κεράσεις 5-10 μπύρες έχεις πάρα πολλές πιθανότητες να τις πάρεις επί τόπου.

Ό,τι συμβαίνει και με τις Ελληνίδες, δηλαδή, (νοοτροπία πλήρωσε για να γαμήσεις) μόνο που η Ελληνίδα δε θα σου το πει ποτέ στα ίσια. Η κύρια διαφορά τους είναι ότι για τις Αγγλίδες η έξοδος του σαββατόβραδου είναι η έξοδος που περιλαμβάνει απαραίτητα clubbing, πολύ ποτό, πιθανότατα μερικά χάπια και πήδημα, ενώ για τις Ελληνίδες club/bar/μπουζουκότσαρκα, γνωριμία και "σιγά μη σου το δώσω από το πρώτο βράδυ".
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
ποια ειναι ν νοοτροπια των αγγλιδων.? πωσ ντυνονται κτλ.

Φίλε μου, γιατί ρωτάς? Είσαι στην Αγγλία???? . . . . απλά αρκετά διαφορετικές από τις Ελλεηνίδες (αλλά και τη δική μας νοοτροπία). . . . χωρίς taboo, και κλάψες - είσαι άρχοντας εάν τις κεράσεις ενα ποτό, θεός εαν τις πας για φαγητό - βέβαια, αύριο μπορεί να τις δεις με άλλον, αλλά αυτό είναι θέμα άλλης κουβέντας . . . στο sex, τις θεωρώ αρκετά καλές . . . όχι όμως κάτι το special (τουλάχιστον για το δείγμα των 10-15 αγγλίδων 18-44 χρονών που έχω  :fuck1:). Προσωπικά, έχω περάσει πολύ καλύτερα με τις Πολωνές (είναι μεγάλη σχολή στο sex, και απλά φωτιά στο κρεββάτι τα κορίτσια)

Αυτά τα λίγα. Ελπίζω να σε βοήθησα . . . Φυσικά, δεν μπορώ να σου απαντήσω πλήρως το ερώτημά σου, διότι υπάρχουν πολλές παράμετροι που πρέπει να λογαριάσεις . . . . (Α!! ζω στο Βασίλειο, εάν έχεις αυτή την απορία)   
 

Carnivore

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
151
Like
2
Πόντοι
1
Φίλε μου, γιατί ρωτάς? Είσαι στην Αγγλία???? . . . . απλά αρκετά διαφορετικές από τις Ελλεηνίδες (αλλά και τη δική μας νοοτροπία). . . . χωρίς taboo, και κλάψες - είσαι άρχοντας εάν τις κεράσεις ενα ποτό, θεός εαν τις πας για φαγητό - βέβαια, αύριο μπορεί να τις δεις με άλλον, αλλά αυτό είναι θέμα άλλης κουβέντας . . . στο sex, τις θεωρώ αρκετά καλές . . . όχι όμως κάτι το special (τουλάχιστον για το δείγμα των 10-15 αγγλίδων 18-44 χρονών που έχω  :fuck1:). Προσωπικά, έχω περάσει πολύ καλύτερα με τις Πολωνές (είναι μεγάλη σχολή στο sex, και απλά φωτιά στο κρεββάτι τα κορίτσια)

Αυτά τα λίγα. Ελπίζω να σε βοήθησα . . . Φυσικά, δεν μπορώ να σου απαντήσω πλήρως το ερώτημά σου, διότι υπάρχουν πολλές παράμετροι που πρέπει να λογαριάσεις . . . . (Α!! ζω στο Βασίλειο, εάν έχεις αυτή την απορία)   

Πολυ σωστος τυπε μου. Γενικα δεν εχουν (και πολλα) κομπλεξ και δεν κολλανε και πολυ. Αν σε γουσταρουν θα σου κατσουν, τοσο απλο.
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.593
Κριτικές
1
Like
110
Πόντοι
16
Ακριβως ετσι!!

Γενικά, ισχύει το "buy me a beer and I'll give you a blowjob". Αν τις κεράσεις 5-10 μπύρες έχεις πάρα πολλές πιθανότητες να τις πάρεις επί τόπου.

Ό,τι συμβαίνει και με τις Ελληνίδες, δηλαδή, (νοοτροπία πλήρωσε για να γαμήσεις) μόνο που η Ελληνίδα δε θα σου το πει ποτέ στα ίσια. Η κύρια διαφορά τους είναι ότι για τις Αγγλίδες η έξοδος του σαββατόβραδου είναι η έξοδος που περιλαμβάνει απαραίτητα clubbing, πολύ ποτό, πιθανότατα μερικά χάπια και πήδημα, ενώ για τις Ελληνίδες club/bar/μπουζουκότσαρκα, γνωριμία και "σιγά μη σου το δώσω από το πρώτο βράδυ".
 

thanoulis21r

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
282
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
1.992
Παιδια, μην τις εχετε για τοσο μπουρδελα τις αγγλιδες στη χωρα τους!
ΝΑΙ ΜΕΝ συμφωνω 100% για το ποσο πουταναρες ειναι οταν σκανε στα νησια μας που τα εχουε δει οι περισσοτεροι που κανουνε τα αισχη και γαμας στο φτερο, αλλα στην Αγγλια ειναι καπως διαφορετικα τα πραγματα.
Τουλαχιστον απο προσωπικη εμπειρια και απο αυτα που βλεπω,οι γκομενες δε γαμιουνται ευκολα εδω με ξενους και ειδικα αμα δε μιλας τελεια τη γλωσσα...και δεν ειναι οτι δεν καθεται σε μενα ευκολα γιατι και αλλοι ξενοι που εχω συναναστραφει λενε ολοι το ιδιο...
Ναι μεν γινονται κομματια απτα ποτα ειδικα Π-Σ-Κ που πινουνε τα αντερα τους απτο μεσημερι και γυρω στις 2-3 το βραδυ ξεφτιλιζονται, αλλα μην το εχετε και οτι θα γαμησετε σε κανα σοκακι ευκολα οπως αυτα που βλεπουμε στα νησια...
Καλα για ντυσιμο δεν το συζηταω καν! οπως τοπε ο συναγωνιστης με την φρασαρα χεσε μεσα παπαφλεσσα ειναι και επικαιρος!!
Οι μαυρουλες στην Αθηνας και οι τραβελοι στη συγγρου, ειναι παρθεναγωγεια στην ενδυμασια μπροστα τους...
 

Carnivore

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
151
Like
2
Πόντοι
1
Παιδια, μην τις εχετε για τοσο μπουρδελα τις αγγλιδες στη χωρα τους!
ΝΑΙ ΜΕΝ συμφωνω 100% για το ποσο πουταναρες ειναι οταν σκανε στα νησια μας που τα εχουε δει οι περισσοτεροι που κανουνε τα αισχη και γαμας στο φτερο, αλλα στην Αγγλια ειναι καπως διαφορετικα τα πραγματα.
Τουλαχιστον απο προσωπικη εμπειρια και απο αυτα που βλεπω,οι γκομενες δε γαμιουνται ευκολα εδω με ξενους και ειδικα αμα δε μιλας τελεια τη γλωσσα...και δεν ειναι οτι δεν καθεται σε μενα ευκολα γιατι και αλλοι ξενοι που εχω συναναστραφει λενε ολοι το ιδιο...
Ναι μεν γινονται κομματια απτα ποτα ειδικα Π-Σ-Κ που πινουνε τα αντερα τους απτο μεσημερι και γυρω στις 2-3 το βραδυ ξεφτιλιζονται, αλλα μην το εχετε και οτι θα γαμησετε σε κανα σοκακι ευκολα οπως αυτα που βλεπουμε στα νησια...
Καλα για ντυσιμο δεν το συζηταω καν! οπως τοπε ο συναγωνιστης με την φρασαρα χεσε μεσα παπαφλεσσα ειναι και επικαιρος!!
Οι μαυρουλες στην Αθηνας και οι τραβελοι στη συγγρου, ειναι παρθεναγωγεια στην ενδυμασια μπροστα τους...

Ναι δεν είπαμε οτι τις πηδας στο έτσι. Και ναι αν δεν ξερεις τη γλώσσα ή γενικα ξενοφέρνεις δεν θα κάτσουν και πολύ ευκολα. Αλλα αν δείξεις κάποιο ενδιαφέρον και ψιλογουστάρουν και αυτές τότε κερνας ποτό και κάνεις παιχνίδι, εχεις πιθανότητες. Με τις Ελληνιδες είναι αλλη ιστορια.
Αλλα όπως καταλαβαίνετε οι Αγγλοι στη χώρα τους το έχουν πολύ πιο εύκολα.

Και ναι ζω Αγγλια
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
πηγατε boogie nights (disco night) την παρασκευη στο μεγαλο club event?

ή  γουσταρατε tropicana;;
τοτε ασερφε ηταν ενα honey, beach, zap, greation.αυτα θυμαμαι και φυσικα εβγενα εχοντας πιει 10 μπιρες με 12 και με ειχε εκπευδευσει ο δικος μου χορο και χουφτομα αβερτα κουβερτα..Και οτι κατσει :2funny: :2funny:
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
Δεν ξέρω αν ισχύει αλλά ένας Ροδίτης μου είχε πει ότι εκεί κάτω τις αποφεύγουν όπως ο διάολος το λιβάνι, γιατί μερικές αφού γαμηθούν πάνε στην αστυνομία και καταγγέλουν βιασμό ώστε αργότερα στην πατρίδα τους να πάρουν ένα επίδομα βιασθείσης.
αυτο που ειχα παει διακοπες στην κω μου το ελεγαν καθε μερα τις γαμουσαν και καλα ενω ηταν ανεσθιτες απο το ποτο στο εδαφος..Γενικα αν παει κανεις στην κω θα παθει πλακα απο αγγλιδες, σουιδεζες, ολλανδες. Αντι να παει καποιος πχ αγγλια παει κω 99% ξενες και δεν μπορεις να περπατισεις σκουντας για να περπατισεις απο τον πολυ κοσμο..Και πολυ μουνι σε φοναζουν απο τα μπαλκονια οι γκομενες λες και ειναι τραβελια και περπατας στις φιλις :2funny: και σε φοναζουν τα πουστρακια ενω εισαι φανταρος και πας για μπουρδελοτσαρκα :2funny: :2funny:αυτα παλια που τα εζησα που εβγενα με στολη εξοδου :2funny: :2funny:
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
10
Πόντοι
26
δεν ειναι ευκολες οι αγγλιδες για να πηδηξεις αγγλιδα πρεπει να μπεις στην παρεα τους και παλι ειναι σαν να λες Ελληνιδα γαμησου με
Αλβανο παρα πολυ δυσκολο, και βλεπεις κατι μουναρες αγγλιδες να τα εχουν με κατι κοκκινοτριχιδες φακιδομουρηδες  :headbang: :headbang:
αλλα εχει πολλες Ισπανιδες και Ιταλιδες που ειναι πιο προσιτες ειδικα οι πρωτες,
εχει παρα πολλες μαυρες ασιατισσες και ινδες τις προσεγγιζεις ευκολα αλλα για κατι παραπανω δυσκολα γιατι
φοβουνται τα πεσιματα
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Γενικά μπορείς να βρεις μεγάλο εύρος γυναικών, στο κλασσικό αγγλικό στυλ ξανθό/κόκκινο μαλλί, λευκό δέρμα, σχετικά μεγάλο ύψος. Από μπαζόλες μέχρι πολύ ωραίες γυναίκες. Και η Τζούλια αγγλικά γονίδια έχει. Με τις επιμειξίες βέβαια, οι νέες αγγλίδες μπορεί να έχουν πλέον και κινέζικα / ινδικά / μαύρα χαρακτηριστικά, αλλά αυτές είναι ακόμα μειοψηφία.

Ισχύει ότι ντύνονται προκλητικά, γιατί ντύνονται πάντα με πολύ λίγα ρούχα. Ακόμα και στην χώρα τους, μπορούν να φοράνε μίνι και αμάνικα, ακόμα και αν γύρω πέφτουν οι μύτες από το κρύο και το δέρμα τους έχει γίνει σαν του κοτόπουλου.

Η εντύπωση που δίνουν βέβαια στις διακοπές τους στις νότιες χώρες δεν είναι επακριβής, συνήθως αυτές τις 10-15 μέρες που θα πάνε στην Ίμπιζα ή την Ζάκυνθο, θα ξεσαλώσουν, κάνοντας τα πολλαπλάσια απ' όσα θα έκαναν στην χώρα τους το ίδιο διάστημα. Στην Αγγλία πάντως δεν είναι τόσο εύκολες, ακόμα και απέναντι στους άγγλους. Πρέπει να γνωρίζει κάποιος ότι στην Αγγλία η κοινωνική διαστρωμάτωση είναι εξαιρετικά τονισμένη και το κύριο στοιχείο διαφοροποίησης είναι η γλώσσα που μιλάς. Ο μέσος άγγλος θα καταλάβει μέσα σε δύο φράσεις όλα τα κοινωνικά χαρακτηριστικά του συμπατριώτη του: από ποια περιοχή της Αγγλίας προέρχεται (δεν ξέρω πόσοι έχετε ακούσει τον σερ Άλεξ να μιλάει...) αν πήγε σε πράιβετ ή πάμπλικ σκουλ (ανάποδα απ' ότι είναι εδώ) και συνεπώς τι οικονομική επιφάνεια έχει.

Ισχύει πάντως ότι είναι επιρρεπείς στο ποτό και στα χάπια, όπως επίσης και ότι μένουν συχνά έγκυες, αρκετές φορές από άγνωστο πατέρα.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom