Νέα

Αφέντρες insta-fb

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kulte
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 35
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Smeker

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0

Atsidas

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2023
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα, έχει κανείς εμπειρία με αυτήν εδώ;

 

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
587
Κριτικές
27
Like
1.943
Πόντοι
1.196
Ρε μαγκες απο αφεντρες εχει βρωμησει ο τοπος.
Καμια υποτακτικη που θα βρουμε ειναι το θεμα...
 

Viver

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2023
Μηνύματα
105
Like
254
Πόντοι
21
αφεντρα και ή καλ γκερλ απο σοσιαλ δυσκολα να βρεις αυτο που βλεπεις στην οθονη. Συνηθως ζητανε πολλα για το τιποτα.
 

MALAPERDONIOS

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
688
Like
704
Πόντοι
86
Καλησπέρα, έχει κανείς εμπειρία με αυτήν εδώ;



Μυνημα του 23 αλλα scripta manent. Ζηταει 80 συν χοτελ. 100-120 στη καλυτερη. Απειρες μασατζουδες με δικο τους χωρο, δινεις 50 και τους γυαλιζεις τα ποδια :hi:
 

nickred1992

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2017
Μηνύματα
20
Like
4
Πόντοι
0
Εδώ έχουμε καμιά εμπειρία?
 

am0nim0s

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2022
Μηνύματα
19
Like
20
Πόντοι
0
Μυνημα του 23 αλλα scripta manent. Ζηταει 80 συν χοτελ. 100-120 στη καλυτερη. Απειρες μασατζουδες με δικο τους χωρο, δινεις 50 και τους γυαλιζεις τα ποδια :hi:
Aπο συναγωνιστη σε διπλανο φορουμ μου εχει πει τα καλυτερα γι αυτην αλλα δεν την εχω δοκιμασει προσωωπικα.
 

MALAPERDONIOS

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
688
Like
704
Πόντοι
86
Aπο συναγωνιστη σε διπλανο φορουμ μου εχει πει τα καλυτερα γι αυτην αλλα δεν την εχω δοκιμασει προσωωπικα.

Aπλα ακριβη για αυτο που προσφερει. Τελευταια φορα που μιλησα το αλλαξε το παραμυθι, ειχε ηδη δωματιο σε χοτελ αλλα ζηταγε παλι 80 για 40 λεπτα. Πας σε μασατζου, δινεις 50 και εισαι αρχοντας. Αν δέ, της πεις δε θες μασαζ και απλα θες μια ωρα τα ποδια της αλλο που δε θελει.
 

am0nim0s

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2022
Μηνύματα
19
Like
20
Πόντοι
0
Aπλα ακριβη για αυτο που προσφερει. Τελευταια φορα που μιλησα το αλλαξε το παραμυθι, ειχε ηδη δωματιο σε χοτελ αλλα ζηταγε παλι 80 για 40 λεπτα. Πας σε μασατζου, δινεις 50 και εισαι αρχοντας. Αν δέ, της πεις δε θες μασαζ και απλα θες μια ωρα τα ποδια της αλλο που δε θελει.
I guess εξαρταται απο το τι ψαχνει ο καθενας. Αν σε ενδιαφερει απλά και μονο να γλειψεις ποδαρακια χωρις τιποτα αλλο ισχυει αυτο που λες. Αν σε ενδιαφερει και πιο εγκεφαλικο-αυταρχικο-whatever τοτε δεν καλυπτει τους παντες η μασατζου του 50αρικου.
Δεν την εχω συναντηση την κοπελα μην φανει οτι την promoταρω απλά λεω την γενικη λογικη.
 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
476
Κριτικές
3
Like
1.318
Πόντοι
481
Εδώ έχουμε καμιά εμπειρία?
Κακός χαρακτήρας όπως οι περισσότερες αν όχι όλες σε insta, fb. Πιστεύω δε κάνει καν συναντήσεις (πλέον), αλλά κοιτάζει να τη βγάλει ιντερνετικά.
 

MALAPERDONIOS

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
688
Like
704
Πόντοι
86
Μυστες οι περισσοτερες απο αυτες τις κοπελες δεν εχουν μοιρα στην αγορα εργασιας οποτε το παιζουν 'αφεντρες' και ζουν εις βαρος αγαπουληδον που η μονη επαφη με γυναικα ειναι στη γεννα. Ουτε για λατζιερισες στα μακ δε τις παιρνουν. Οποτε σκεφτειτε διπλά πριν δώσετε τον οβολό σας και σε κοπέλες που το αξιζουν και ιδρώνουν τη φανέλα :hi:
 

nickred1992

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2017
Μηνύματα
20
Like
4
Πόντοι
0
Κακός χαρακτήρας όπως οι περισσότερες αν όχι όλες σε insta, fb. Πιστεύω δε κάνει καν συναντήσεις (πλέον), αλλά κοιτάζει να τη βγάλει ιντερνετικά.
Λέει οτι κάνει ακόμα αλλά ότι αρπάξει είναι κ αυτή...απλά φαίνεται πολύ καλό.. τώρα στις υπηρεσίες δεν ξέρω
 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
476
Κριτικές
3
Like
1.318
Πόντοι
481
Λέει οτι κάνει ακόμα αλλά ότι αρπάξει είναι κ αυτή...απλά φαίνεται πολύ καλό.. τώρα στις υπηρεσίες δεν ξέρω
Σε παλαιότερο μήνυμα απαντούσε ειρωνικά, δηλαδή δε το έψηνε για συνάντηση. Στα σχόλια της λένε να διαβάσει τα μηνύματα της πάντως :grin:

Φαίνεται καλή όντως.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom