Νέα

Αφέντρα Sandra - Γνώμες

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.935
Κριτικές
27
Like
4.242
Πόντοι
1.446

SatisfactionSeeker

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2010
Μηνύματα
43
Like
8
Πόντοι
0
Πριν χρόνια,τότε έκανε και σεξ,αν σου αρέσει το στράπ πήγαινε,αν θέλεις και άλλα άστο πχ role play,εκεί δεν το έχει.

"Τότε έκανε και sex????" Τι θες να πεις??? Ότι δεν κάνει πια sex??? Μην λες τέτοια και με τρομάζεις... Εγώ είχα πάει μια φορά μόνο μαζί της τον Νοέμβριο του 2012 και κάναμε και αυταρχικό και sex. Αν έχει σταματήσει να κάνει sex είναι πολύ κρίμα γιατί είναι πολύ όμορφη. Πάντως στο blog της αναφέρει ότι είναι διαθέσιμη αυτή και ο σύντροφος της για ενεργοπαθητικούς ρόλους, άρα λογικά αυτό δεν σημαίνει ότι είναι κι αυτή διαθέσιμη για παθητικό ρόλο, για sex δηλαδή???
 

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
"Τότε έκανε και sex????" Τι θες να πεις??? Ότι δεν κάνει πια sex??? Μην λες τέτοια και με τρομάζεις... Εγώ είχα πάει μια φορά μόνο μαζί της τον Νοέμβριο του 2012 και κάναμε και αυταρχικό και sex. Αν έχει σταματήσει να κάνει sex είναι πολύ κρίμα γιατί είναι πολύ όμορφη. Πάντως στο blog της αναφέρει ότι είναι διαθέσιμη αυτή και ο σύντροφος της για ενεργοπαθητικούς ρόλους, άρα λογικά αυτό δεν σημαίνει ότι είναι κι αυτή διαθέσιμη για παθητικό ρόλο, για sex δηλαδή???
Μήπως ξέρουμε το κόστος ???και που βρίσκεται ??
 

SatisfactionSeeker

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2010
Μηνύματα
43
Like
8
Πόντοι
0
Μήπως ξέρουμε το κόστος ???και που βρίσκεται ??
Στην Αθήνα βρίσκεται και μπορείς να την βρεις από το κινητό που είναι στο blog της. Όταν είχα πάει εγώ μαζί της με είχε χρεώσει 120 Ευρώ για αυταρχικό με strapon, sex και ελεύθερο στοματικό. Δεν ξέρω αν έχει αλλάξει τιμές από τότε.
 

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Στην Αθήνα βρίσκεται και μπορείς να την βρεις από το κινητό που είναι στο blog της. Όταν είχα πάει εγώ μαζί της με είχε χρεώσει 120 Ευρώ για αυταρχικό με strapon, sex και ελεύθερο στοματικό. Δεν ξέρω αν έχει αλλάξει τιμές από τότε.
thanks
 

Mihail.aggelos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
133
Like
84
Πόντοι
1
Ναι κάνει και σεξάκι,την είχα δει πριν χρόνια.
 

SatisfactionSeeker

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2010
Μηνύματα
43
Like
8
Πόντοι
0
Ναι κάνει και σεξάκι,την είχα δει πριν χρόνια.
Σίγουρα φίλε δεν έχει σταματήσει να κάνει sex??? Γιατί λές ότι την είδες πριν χρόνια... Μακάρι να χεις δίκιο και να μην έχει σταματήσει.
 

SatisfactionSeeker

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2010
Μηνύματα
43
Like
8
Πόντοι
0
Λοιπόν, πήγα μαζί της προχθές. Είχα να την δω 8 χρόνια, από το 2012 αλλά κρατιέται πολύ καλά, σαν να μην πέρασε ούτε μέρα. Κάναμε αυταρχικό και sex και μου είπε ότι είχε δυο οργασμούς, έναν όταν της έκανα γλυφομούνι και έναν όταν την γάμαγα... Μακάρι να έλεγε την αλήθεια... Μου είπε ότι στη μνήμη του κινητού της θα με γράψει ως ο "καλύτερος σκλάβος".
 

giannisgiannis776

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
101
Like
318
Πόντοι
21
Καλά και εσύ πιστεύεις ότι σου λένε, ο καλύτερος σκλάβος αλλά την γάμησες κιόλας, τα κάνει όλα χρόνια τώρα, και σεξ κάνει και πίπες, Αφέντρα δεν την λες.
 

SatisfactionSeeker

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2010
Μηνύματα
43
Like
8
Πόντοι
0
Καλά και εσύ πιστεύεις ότι σου λένε, ο καλύτερος σκλάβος αλλά την γάμησες κιόλας, τα κάνει όλα χρόνια τώρα, και σεξ κάνει και πίπες, Αφέντρα δεν την λες.
Είπα εγώ ότι δεν τα κάνει?? Εμένα πάντως μου άρεσε... Και το ότι κάναμε sex δεν σημαίνει ότι δεν ήταν κυριαρχική απέναντι μου.
 

Pussybuster98

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
390
Like
450
Πόντοι
21
Χαχα αυτη πρεπει να ναι η Σαντρα Λοβ που παιζε στις τσοντες του Σειρηνακη προ 10ετιας και γαμιοταν με Γιατρο και Ζαφειρη στα κτηματα.

Τι σκατα και αυτη και μια Ηλεκτρα Γαλανου που παιζε την κορη της σε ενα οσκαρικο αριστουργημα αφεντρες γιναν...
 

SatisfactionSeeker

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2010
Μηνύματα
43
Like
8
Πόντοι
0
Χαχα αυτη πρεπει να ναι η Σαντρα Λοβ που παιζε στις τσοντες του Σειρηνακη προ 10ετιας και γαμιοταν με Γιατρο και Ζαφειρη στα κτηματα.

Τι σκατα και αυτη και μια Ηλεκτρα Γαλανου που παιζε την κορη της σε ενα οσκαρικο αριστουργημα αφεντρες γιναν...
Δεν νομίζω ότι είναι αυτή η Σάντρα Λαβ. Μπορεί να της μοιάζει λίγο αλλά δεν είναι. Η Σάντρα Λαβ είναι μεγαλύτερη. Μ'αυτήν εδώ είχα πάει μαζί της τον Νοέμβριο του 2012 πριν αρχίσουν να βγαίνουν οι ταινίες του Σειρηνάκη.
 

giannisgiannis776

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
101
Like
318
Πόντοι
21
Αυτή πρέπει να είναι, αυταρχικό δεν ξέρει αλλά πηδιέται καλά.
 

SatisfactionSeeker

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2010
Μηνύματα
43
Like
8
Πόντοι
0
Αυτή πρέπει να είναι, αυταρχικό δεν ξέρει αλλά πηδιέται καλά.
Ρε παιδιά, άλλη η Σάντρα η Μολδαβή που συζητάμε εδώ κι άλλη η Σάντρα Λαβ... Με την Σάντρα την Μολδαβή, έχω πάει δυο φορές, δεν είναι η Σάντρα Λαβ που εμφανίζεται στις ταινίες... Το καταλαβαίνεις όταν την δεις από κοντά... Επιπλέον η Σάντρα Λαβ δεν είναι Μολδαβή, είναι Πολωνή νομίζω...
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
Πριν χρόνια στο πρίαμος,τότε έκανε και σεξ.Μολδαβή είναι,κάνει και στράπ.
 

SatisfactionSeeker

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2010
Μηνύματα
43
Like
8
Πόντοι
0
Πριν χρόνια στο πρίαμος,τότε έκανε και σεξ.Μολδαβή είναι,κάνει και στράπ.
Ακόμα κάνει sex λέμε ή τουλάχιστον έκανε μ'εμένα... Δεν ξέρω αν κάνει μόνο με όποιους πελάτες θέλει... Πήγα μαζί της πρόσφατα κι εγώ στο Πρίαμος και κάναμε και αυταρχικό και sex.
 

alitirios12

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2012
Μηνύματα
12
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
0
Γαμήκουλες μην μπερδεύεστε. Μάλλον μιλάτε για κάποια άλλη. Διαβάζετε καθόλου ή αυτό το αφήνετε για άλλους (το διάβασμα εννοώ)
Παλιά κριτική μου Ούτε strapon ούτε τίποτα!!! Αν δεν θέλεις!!! Σιγά μην βγάλει γαιδουρόπουτσα και σας κυνηγάει στο δωμάτιο!!! Ήμαρτον !!!!!
 

Giorgos_kondos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
126
Like
256
Πόντοι
21
Γαμήκουλες μην μπερδεύεστε. Μάλλον μιλάτε για κάποια άλλη. Διαβάζετε καθόλου ή αυτό το αφήνετε για άλλους (το διάβασμα εννοώ)
Παλιά κριτική μου Ούτε strapon ούτε τίποτα!!! Αν δεν θέλεις!!! Σιγά μην βγάλει γαιδουρόπουτσα και σας κυνηγάει στο δωμάτιο!!! Ήμαρτον !!!!!
Για την ίδια λέμε τώρα το παίζει μόνο Αφέντρα και καλά ειδική στο strap,παπάρια δηλαδή,κάνει τα πάντα και ότι αρπάξει.
 

merandom

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2006
Μηνύματα
169
Like
105
Πόντοι
1
Το μπλογκ της είναι ακόμα ανοιχτό; Που τη βρίσκουμε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom