Νέα

Aφαίρεση τατουάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 177
  • Εμφανίσεις 12K
  • Ετικέτες
    τατουάζ
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Μου προέκυψε θεματάκι υγείας κ πρέπει να αφαιρέσω το τατουάζ μου,πήγα σε γιατρό κ γενικά έχω ενημερωθεί σχετικά( ) .

Υπάρχει κάποιος που έχει αφαιρέσει τατουάζ,σε τι κατάσταση είναι το δέρμα τώρα(έχει κάποια ουλή,δεν ξεβαψέ πλήρως το τατουάζ) κ αν είχε οποιαδήποτε επιπλοκή(π.χ. κάποια μόλυνση);;;

 

Constan

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
907
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
και εγω θέλω να αφαιρεσω το τατουαζ μου βρε αδερφια....

 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
agios xs και constan

ΚΑΙ ΔΕ ΣΑΣ ΧΑΛΕΣΕ

ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΝΗΚΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΚΟΥΒΑΛΑΤΕ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΜΙΑ "ΠΛΗΓΗ" (με ή χωρις εισαγωγικα)???????????
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Mε εισαγωγικά γιατί;;; :huh:

Δεν είναι δα κ τόσο ψυχοφθόρο... :rolleyes:

Nτάξει για μένα δεν θα είναι η πρώτη ή η μόνη πληγή(έχω κάνει τρεις εγχειρήσεις),συνηθισμένα τα βουνά από τα χιόνια...

Εσυ τοτε εισαι καλοβολος. Δεν εχεις προβλημα.

Ολοι οι αλλοι ομως που γεμιζαν το σωμα τους με tattoos για να εξισωσουν το κενο στην προσωπικοτητα τους, τωρα θα δεινοπαθησουν...

Και να μην ξεχνιομαστε

ΚΑΙ ΔΕ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ...
 

Constan

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
907
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Εσυ τοτε εισαι καλοβολος. Δεν εχεις προβλημα.

Ολοι οι αλλοι ομως που γεμιζαν το σωμα τους με tattoos για να εξισωσουν το κενο στην προσωπικοτητα τους, τωρα θα δεινοπαθησουν...

Και να μην ξεχνιομαστε

ΚΑΙ ΔΕ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ...
Συμφωνουμε σε αυτο που γραφεις παραπάνω "για να εξισωσουν το κενο στην προσωπικοτητα τους"

εγω ΔΕΝ εχω & αν δεις το post μου ισως καταλαβεις οτι καπου αλλου το παω....
sorry αν προσβαλα καποιον με το video που ανεβασα...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.511
Κριτικές
1
Like
30.272
Πόντοι
8.006
Ευτυχώς δεν γέμισα το σώμα(2 έχω κ αυτό θα το αφαιρέσω λόγω αλλεργίας)... :priest:

Δείτε τον τύπο να φτιαχτείτε  με το τι έχετε να περάσετε όσοι έχετε γεμίσει:

Τι φωναζει ετσι το ζωαδι?
Κατι κοπελες που εχω δει εγω σε βιντεακια να αφαιρουν τατουαζ δεν κλαψομουνιαζουν ετσι.
Κι αφου ποναει τοσο, γιατι δεν βαζουν αναισθητικο?
 

seitan

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2009
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
agios xs και constan

ΚΑΙ ΔΕ ΣΑΣ ΧΑΛΕΣΕ

ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΝΗΚΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΚΟΥΒΑΛΑΤΕ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΜΙΑ "ΠΛΗΓΗ" (με ή χωρις εισαγωγικα)???????????

O κλασικος μαλακας Ελληνας κομπλεξικος που ηθελε αλλα δεν εκανε ποτε του καποιο τατουαζ γιατι τι θα ελεγε μετα η κοινωνια,η δεν τον αφηνε ο μπαμπας του και η μαμα του και που τωρα χαιρεται με το προβλημα των αλλων(σχετικο ανεκδοτο να ψοφησει το γαιδουρι του γειτονα κτλ)
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.511
Κριτικές
1
Like
30.272
Πόντοι
8.006
O κλασικος μαλακας Ελληνας κομπλεξικος που ηθελε αλλα δεν εκανε ποτε του καποιο τατουαζ γιατι τι θα ελεγε μετα η κοινωνια,η δεν τον αφηνε ο μπαμπας του και η μαμα του και που τωρα χαιρεται με το προβλημα των αλλων(σχετικο ανεκδοτο να ψοφησει το γαιδουρι του γειτονα κτλ)

Η αναφορά σου αυτη, ειναι σε αντιδιαστολη με τον κλασικο μαλακα Ελληνα κομπλεξικο που δεν ηθελε, αλλά εκανε τατουαζ επειδη ειχαν οι μαγκες της γειτονιας του και επειδη πιστευε οτι θα ριξει κανενα γκομενακι ετσι και τωρα βλεπει τι μαλακία εκανε?
 

Constan

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
907
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Η αναφορά σου αυτη, ειναι σε αντιδιαστολη με τον κλασικο μαλακα Ελληνα κομπλεξικο που δεν ηθελε, αλλά εκανε τατουαζ επειδη ειχαν οι μαγκες της γειτονιας του και επειδη πιστευε οτι θα ριξει κανενα γκομενακι ετσι και τωρα βλεπει τι μαλακία εκανε?

Ωραιος ο Αλεξ  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

seitan

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2009
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
Η αναφορά σου αυτη, ειναι σε αντιδιαστολη με τον κλασικο μαλακα Ελληνα κομπλεξικο που δεν ηθελε, αλλά εκανε τατουαζ επειδη ειχαν οι μαγκες της γειτονιας του και επειδη πιστευε οτι θα ριξει κανενα γκομενακι ετσι και τωρα βλεπει τι μαλακία εκανε?

Δεν αντιλεγω οτι υπαρχουνε και τετοιοι μαλακες που καναν τατουαζ για μοδα αλλα οταν ο αλλος λεει πως σας φαινετε που θα κουβαλατε μια πληγη για ολη σας τη ζωη  βγαζει πολυ κομπλεξ ρε φιλε,μαλλον ητανε πολυ χεστης να χτυπησει καποιο τατουαζ αν και θα το ηθελε
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Τι φωναζει ετσι το ζωαδι?
Κατι κοπελες που εχω δει εγω σε βιντεακια να αφαιρουν τατουαζ δεν κλαψομουνιαζουν ετσι.
Κι αφου ποναει τοσο, γιατι δεν βαζουν αναισθητικο?

Μαν, τον βλεπεις, Αμερικανος και trendys μπροστα σε καμερα.
Θα σκουξει, θα βρισει, θα κανει κωλοτουμπες απο το πονο... γενικοτερα θα κανει το παν για να αποδειξει οτι πονεσε. Ετσι για να κανει ντορο.
(Εχω Αμερικανους φιλους εγω και ξερω)
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
O κλασικος μαλακας Ελληνας κομπλεξικος που ηθελε αλλα δεν εκανε ποτε του καποιο τατουαζ γιατι τι θα ελεγε μετα η κοινωνια,η δεν τον αφηνε ο μπαμπας του και η μαμα του και που τωρα χαιρεται με το προβλημα των αλλων(σχετικο ανεκδοτο να ψοφησει το γαιδουρι του γειτονα κτλ)

Κυριε Seitan ειστε καταπληκτικος.
Τα βρηκατε ολα. Λετε και το τζατζικι?

Το μονο τατουαζ που μ'αφηναν να κανω οι δικοι μου, ηταν αυτα τα ψευτικα απο τις στρουμφο-τσιχλοφουσκες. Που παντα τα σαλιωνα πολυ και βγαινανε σκατα μετα...
 

Constan

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
907
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Δεν αντιλεγω οτι υπαρχουνε και τετοιοι μαλακες που καναν τατουαζ για μοδα αλλα οταν ο αλλος λεει πως σας φαινετε που θα κουβαλατε μια πληγη για ολη σας τη ζωη  βγαζει πολυ κομπλεξ ρε φιλε,μαλλον ητανε πολυ χεστης να χτυπησει καποιο τατουαζ αν και θα το ηθελε

Αδερφε, απο οτι γνωριζω το τατουαζ εχει μια ιστορια & καποιο νοημα....

Αν τωρα, το ξεφτιλισεις, οπως κανουν το 90% αυτων που "σημαδευονται", τοτε αδερφε γαμησε τα....

γαμανε & την ιστορια του & την αξια του....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.511
Κριτικές
1
Like
30.272
Πόντοι
8.006
Μαν, τον βλεπεις, Αμερικανος και trendys μπροστα σε καμερα.
Θα σκουξει, θα βρισει, θα κανει κωλοτουμπες απο το πονο... γενικοτερα θα κανει το παν για να αποδειξει οτι πονεσε. Ετσι για να κανει ντορο.
(Εχω Αμερικανους φιλους εγω και ξερω)

Φαντασου να παει και στον οδοντιατρο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom