Νέα

ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ έξω από το Αιγίνιο της Κατερίνης!!!ΕΠΑΝΑΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jimiadis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 144
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
25.001
Πόντοι
34.168
προχθεσινη επισκεψη στο μαγαζι...ειχε 10 γυναικες περιπου....3 νεαρες πολυ καλες ...προτιμηθηκε  μια μεγαλη απο ρωσια μελαχρινη πολυ δυνατο  :pipa2: :pipa2: :zfuck: :zfuck: πρεπει να σε ξερουν γτ φοβουνται μην γινει καμια εφοδος..κοβουν φατσα αν δουν οτι δεν τρεχει θεμα κανονιζετε ευκολα ,εχει και ενα νεαρο μελαχρινο ψηλο ολα τα λεφτα...θα προτιμηθει αλλη φορα :orchestra:
Που τα ειδες αυτα ρε φιλε...
Εμεις πηγαμε και ηταν ολο σαυρες.....
Αφου και γω που γουσταρω νταρντανες.....φρικαρισα.....φαντασου....
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.645
Κριτικές
5
Like
687
Πόντοι
96
εχει καιρο που πηγες? για προχθες μιλαω
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.645
Κριτικές
5
Like
687
Πόντοι
96
δεν ειναι και τα σουπερ μοντελ εγω ειδα ενα μελαχρινο ψηλο σωματαρα αλλα ητανε με εναν αλλο και ενα μικρο ξανθο με μακρυ μαλλι ,αν εχει πουθενα αλλου πιο καλα πες μας να το εχουμε υποψην μας
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
25.001
Πόντοι
34.168
δεν ειναι και τα σουπερ μοντελ εγω ειδα ενα μελαχρινο ψηλο σωματαρα αλλα ητανε με εναν αλλο και ενα μικρο ξανθο με μακρυ μαλλι ,αν εχει πουθενα αλλου πιο καλα πες μας να το εχουμε υποψην μας
Εγω δεν ειδα καμμια μικρη,ολες 40βαλε ηταν...Τσουβαλες...
Μονο ενα μαυρακι ηταν μικρο και ηταν συμπαθητικο...
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.645
Κριτικές
5
Like
687
Πόντοι
96
οτι ειδα λεω...δεν εχω και κανενα συμφερον...εσυ τι πληροφοριες ειχες και πηγες εκει? για μικρες και καλες? τετοιο μαγαζι τι περιμενεις....και ποσο σουπανε εσενα το μαλλι αν επιτρεπεται?
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
25.001
Πόντοι
34.168
οτι ειδα λεω...δεν εχω και κανενα συμφερον...εσυ τι πληροφοριες ειχες και πηγες εκει? για μικρες και καλες? τετοιο μαγαζι τι περιμενεις....και ποσο σουπανε εσενα το μαλλι αν επιτρεπεται?
Για χαβαλε πηγα,δεν μου πε κανεις τιποτα...
Τιμες οτι εχει γραφτει...Με ενα 50αρικο στη καβαντζα...

Το ηξερα τι θα βρω...δεν περιμενα να βρω μοντελα,γι αυτο ξαφνιαστηκα γι αυτα που εγραψες...

Δεν τα αμφισβητω οκ?μη παρεξηγηθουμε...
Λογικα η δουλευουνε και αλλες κοπελες καποιες μερες η εχουμε διαφορετικο μετρο συγκρισης...
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.645
Κριτικές
5
Like
687
Πόντοι
96
Για χαβαλε πηγα,δεν μου πε κανεις τιποτα...
Τιμες οτι εχει γραφτει...Με ενα 50αρικο στη καβαντζα...

Το ηξερα τι θα βρω...δεν περιμενα να βρω μοντελα,γι αυτο ξαφνιαστηκα γι αυτα που εγραψες...

Δεν τα αμφισβητω οκ?μη παρεξηγηθουμε...
Λογικα η δουλευουνε και αλλες κοπελες καποιες μερες η εχουμε διαφορετικο μετρο συγκρισης...
να παρεξηγηθουμε αποκλειεται...δεν υπαρχει λογος..η ανταλλαγη αποψεων ολους μας βοηθαει
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
215
Like
17.216
Πόντοι
35.697
Επισκεψη πριν 2-3 μερες με τον Φακιρη,Γιορκυ και αλλανταλα,στο μαγαζι ηταν 7 τεμαχια!!!
Τα 4 ηταν τσουβαλες,με ολη τη σημασια της λεξης!!!
1 απο Αλβανια που ειχε ας πουμε καλο σωμα(ηταν σουρωμενη),ενα μετριο και μια μαυρη.
Ηλικιακα τα κοριτσια ηταν ολα 35+  :jerking:
Τα ποτα καθαρα στα 5ε,το ποτο της κοπελας(νερο-χυμος)στα 10ε και το κανονικο ποτο της κοπελας στα 20ε  :huh:
Το νερο το πιναν λες και ειχαν φαει σαρδελες  :-
Ο Φακιρης πηρε πριβε την Αλβανιδα,εδωσε 50ε και πηγε σ'ενα στρωμα που ηταν γεματο ψηλους  :2funny:
Ο αλλανταλα μια απο τα ιδια με τη μετρια γκομενα,εκεινη τουλαχιστον εβαλε σεντονι(νοικοκυρα το κοριτσι)  :2funny:
Μουσικη επαιζε απο το Youtube  :P
Πελατες κατι γεροντια,αλβανοι μετα τη δουλεια στα χωραφια και κατι κοιλαραδες Ελληνες  :S
Στην αρχη οταν μπηκαμε στο μαγαζι και κατσαμε,μας κοιτουσαν με μισο ματι,λες και πηγαμε να κλεψουμε τα 'μωρα'
Αυτα τα λιγα,ο Φακιρης τρομαζε καθε φορα που περνουσε το τραινο  :2funny: :2funny: :2funny: μα τι ταγαρι εισαι συ ρε παιδι μου
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
25.001
Πόντοι
34.168
Τι νομιζεις εχω ξαναδει τραινο??
 

tzutzukos 36

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2016
Μηνύματα
159
Κριτικές
10
Like
453
Πόντοι
291
Ειχα χρονια να παω στο μαγαζι, πριν λιγες μερες ημουνα στην περιοχη με παρεα για ρετσινα και ειπαμε να περασουμε για ενα ποτο και να κανουμε χαζι.Ειχε 5 κοπελες μεσα 2 ελληνιδες 35 με 40 κοντουλες η μια γεματουλα με χοντρα μπουτια την πηρε φιλος σε ενα δωματιο που εχουν πανω απο το μαγαζι, εχουν ενα στρωμα στο πατωμα και η καθε μια οταν ανεβαινει παιρνει και το σεντονακι της και το στρωνει για τα περαιτερω  μου ειπε οτι του εκανε πιπα ακα και μονο κωλο  :fuck1: και η δυο μπαζακια ηταν. Ειχε μια Ουκρανη 30-32 ξανθια ψιλοκαλη, μια μαυρουλα 25αρα απο Νιγηρια ηταν η μονη που κατι ελεγε ονομα Σοφια, μονο απο αυτη θυμαμαι ονομα, και μια αλλη αδυνατη 35αρα μπαζακι και αυτη γυρνουσε σε κατι τυπους στο μπαρ δεν μας ηρθε. Η κοπελες δινουν τηλ για επισκεψεις στο σπιτι απο δυο που ρωτησα με ενα 50ρικο καθως ολες μενουν Θεσσαλονικη, αν τυχεις να εχει κανα καλο αξιζει. Τιμες οτι αναφερει ο Αζαζελ ποιο πανω  :hi:                   
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
Η επιχείρηση λειτουργεί μέσα στο αεροπλάνο ή αυτό είναι επάνω από την επιχείρηση ως διακοσμητικό ?? Μήπως ξέρεις τι τύπος αεροπλάνου είναι ??

Αφού το γράφει επάνω του ρε παιδια...!!!
DC3
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Καλησπερα.Εκανα επισκεψη στο μαγαζι πριν απο λιγες μερρες,σαν πρωτη εντυπωση σου φαινεται καλο μαγαζακι αν και ειναι στην μεση του πουθενα,πολλα χιλιομετρα μακρια απο κατερινη και αιγινιο.
Μεσα το μαγαζι ειναι μικρο σχετικα με ενα μπαρ στην μεση,εκει καθονται γυρω απο αυτο πελατες και κοπελες και στις ακρες εχει τραπεζακια ενω στην μια γωνια νομιζω εχει ενα μικρο δωματιακι η ενα χωρο τελος παντον για πριβε! πανω δεν ξερω τι εχει δεν πηγα δεν ρωτησα.
Απο κοπελες εκεινο το βραδυ ειχε 5-6 και τρεις απο αυτες ηρθαν σ'εμενα, μια ελληνιδα 45+ ξανθια απο θεσσαλονικη απο τι με ειπε το ονομα της δεν θυμαμαι..δεν μ'αρεσε καθολου! μετα ηρθε μια μολδαμη 30αρα συμπαθητικια κοπελα στην ομιλια αλλα αρκετα χοντρη την εδιωξα κι αυτην και τελος μια ομορφουλα ουκρανη 30+ αλλα περιμενε η παρεα να φυγουμε και δεν πηγα πριβε μονο ποτακι κερασα.Απο τιμες...μπυρες που πηραμε στα 5 ευρω! το ποτο της στα 10ε τουλαχιστον τοσα εδωσα εγω και απο τι με ειπε ενας φιλος που κερασε μια αλλη στα πριβε το σπεσιαλ ηταν στα 20 ευρω εκει την ρωτησε αν κανει και κατι αλλο (σεξ)εκεινη του απαντησε πως οχι δεν κανουμε τετοια εδω.Μπορει να μην εκανε αυτη μπορει να φοβουνται για κανενα πεσιμο δεν ξερω γιατι του αρνηθηκε αυτη τη φορα,παλιοτερα που ειχε παει το ειχε κανει με μια αλλη με 50 ευρω που την ειχε δωσει.Αυτα τα ολιγα για το μαγαζι που δεν αξιζει για τον δρομο που θα κανεις αλλα και για αυτα που θα συναντησης εκει.
 
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
Επισκεψη βραδι σαββατου με παρεα στο κωλομπαρο ''αεροπλανο'' για οσους δεν γνωριζουν αυτο το κωλομπαρο βρισκεται κοντα στο Αιγινιο Πιεριας περιπου 35 χιλιομετρα απο το κεντρο της Θεσσαλονικης. Η πιο ευκολη προσβαση στο μαγαζι ειναι παιρνοντας την εξοδο της Μεθωνης στην εθνικη οδο και επειτα ακολουθοντας το δρομο προς Αιγινιο.

Τωρα παμε στα του μαγαζιου, το αεροπλανο ειναι ενα calt κωλομπαρο με παρακμιακο στυλ και μουσικη απο βαρια σκυλαδικα της δεκαετιας του 80 με τραγουδια του τυπου ''το καλυτερο μπεχλερι ειναι τα κλειδια στο χερι'' του Μαργαριτη.

Γενικα απο πελατεια το μαγαζι ηταν σχεδον γεματο (λογικα λογο σαββατοβραδου ειχε τοσο κοσμο γιατι εγω ειχα αρκετο καιρο να παω) με μεγαλες παρεες αλλα και τυπους που ηταν μονοι τους, ηλικιες των θαμωνων απο 25-60 χρονων.

τιμες των ποτων 5 ευρω το ανδρικο, 10 ευρω το γυναικειο ποτο και το διπλο γυναικειο 20 ευρω. διπλο ποτο γενικα δεν κερνουσε κανενας αλλα και γενικα οι κοπελες δεν ζητουσαν διπλο ποτο. Τα ποτα ηταν καθαρα εγω ηπια δυο αλλα και η παρεα μου που επινε ο καθενας διαφορετικα ποτα ηταν οκ.

παμε να αναλυσουμε το ροστερ απο τις κοπελες

η ρωσιδα Ουρανια ή Ρανια +37χρ. απο μια πολη κοντα στο Κρασνονταρ της Ρωσιας δουλεψε για ενα μικρο διαστημα στο Calligula στη θεσσαλονικη πολλα χρονια στην πιατσα γενικως καποιοι συναγωνιστες σιγουρα την εχουν πετυχει σε καποιο στριπ η κωλομπαρο στη βορεια ελλαδα.

η ελληνιδα Χριστινα απο την σταυρουπολη θεσσαλονικης γεματουλα με με μεγαλα βυζια μαυρα μαλλια +36χρ.

η ουκρανη Νατασσα η Ναταλι  οπως της αρεσει να την λενε ξανθια +36 χρ. (απο την κριμαια της ρωσιας πλεον) δυνατο μωρακι με κανονικο σωμα χωρις καθολου ραγαδες ισως η καλυτερη εκει μεσα.

η βουλγαρα Μιρα απο την πολη Ρουσε στα συνορα βουλγαριας-ρουμανιας +34χρ. μαυρα μαλλια κοντα ωραιο προσωπο αλλα μετριο σωμα.

η ουκρανη βικη απο το Ντονιετσ της ανατολικης ουκρανιας ξανθια με μακρια μαλλια ωραιο προσωπο και μετριο σωμα +34χρ.

η ελληνιδα Χριστινα απο την θεσσαλονικη +45χρ. χοντρουλα δεν λεει πολλα απο εμφανιση αλλα πολυ καλο και τιμιο κοριτσι γιατι αυτα σπανιζουν σε γυναικες της νυχτας.

και μια ακομη κοπελα ελληνιδα μαυρομαλλα οπως την εκοψα σε ηλικια +35χρ. που δεν περασε καθουλου απο την παρεα μας γιατι ηταν απασχολημενη με αλλο ατομο.

γενικα οι κοπελες ολες ηταν +34χρ. αυτο ομως το βλεπω και σε πολλα αλλα κωλομπαρα οτι δεν εχει πιτσιρικες πλεον οπως παλια.


Υ.Γ. για πριβε εχει μια καβατζα πισω απο τους καναπεδες του μαγαζιου με 40 ευρω εχει σεξ με την κοπελα που θα διαλεξει καποιος η ταριφα ειναι στανταρ

και μια δευτερη καβατζα ανεβενεις στο δευτερο οροφο που εκει εχει στρωμα σε ενα δωματιο με την ταριφα για σεξ να ειναι 50 ευρω.


Υ.Γ.2. επειδη εγραψε ο yakuza boy οτι σεξ δεν προσφερει το μαγαζι ειναι λαθος, γιατι αν καποιος που δεν γνωριζει το αφεντικο η καποια απο τις κοπελες που δουλευουν τοτε δυσκολα θα γαμησει.

Υ.Γ.3. στο μαγαζι απο οσο εμαθα ειχε γινει καποιο πεσιμο απο τους μπατσους πριν καιρο το ποσταρισε και καποιος συναγωνιστης εδω στο νιμα του αεροπλανου στις προηγουμενες σελιδες, μου το επιβεβαιωσε και μια κοπελα εκει στο μαγαζι σημερα λεγοντας μου οτι απο τοτε η διεθυνση του μαγαζιου ειναι επιφυλακτικη στα πριβε με τις κοπελες αν ο πελατης δεν ειναι καποιος γνωστος στη διεθυνση του μαγαζιου η σε καποια απο τις κοπελες που δουλευουν εκει.

 
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
εγω πηρα για σεξ την Ρανια τη ρωσιδα στο πριβε δωματιο στον πανω οροφο με το στρωμα εδωσα το 50αρικο. Ανεβηκε πρωτα αυτη και μετα ακολουθησα και εγω για να μην δωσουμε στοχο.
στα του σεξ ειμασταν περιπου 20 λεπτα στο δωματιο, στα προκαταρκτικα πεσαν πολλα γλωσσοφιλα καθως και γλυψιμο στις ρογες της. η ρανια στη συνεχεια με φιλαγε σε ολο το σωμα μεχρι που κατεβηκε στο εργαλειο και αρχισε την πιπα αργα με πολυ καραμελωμα και στην συνεχεια με παροτρυνση δικη μου επιδωθηκε σε αρχιδογλυψιμο. στο σεξ αλλαξαμε τρεις στασεις απο πανω εγω μετα την εβαλα cow girl και στο τελος στα τεσσερα με πολυ δυνατο σφυροκοπιμα οπου ηρθε και το τελος. γενικα πολυ καλο στανταρακι η ρανια και οποιος παει αεροπλανο θα την προτεινα ανεπυφυλακτα αντεχει σε ολα και δεν το κανει απο αγγαρεια και δεν δυσανασχετει για το χρονο κανοντας βιαστικες η σπασμοδικες κινησεις αλλα προσπαθει να το απολαυσει και αυτη το σεξ.

ενας απο την παρεα μου πηρε την Μιρα τη βουλγαρα στο κατω πριβε με 40 ευρω. δεν περασε καθολου καλα η τυπισα του ελεγε ολη την ωρα χυσε δεν μπορω να κατσω για πολυ ωρα ακομη μαζι σου γενικα σπαστηκε αρκετα απο ολη τη φαση  :headbang: :headbang: :headbang:.

εγω ενα εχω να πω οι βουλγαρες και ρουμανες στα κωλομπαρα πλεον ειναι μεγαλες ξεπετες κοιτανε πως και πως να σου τα φανε χωρις να προσφερουν τιποτα απο υπηρεσιες. στανταρακια στα κωλομπαρα κατ εμε ειναι οι ουκρανες και ρωσιδες και την ιδρωνουν τη φανελα.
 
OP
OP
jimiadis

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.200
Πόντοι
3.820
Επισκεψη βραδι σαββατου με παρεα στο κωλομπαρο ''αεροπλανο'' για οσους δεν γνωριζουν αυτο το κωλομπαρο βρισκεται κοντα στο Αιγινιο Πιεριας περιπου 35 χιλιομετρα απο το κεντρο της Θεσσαλονικης. Η πιο ευκολη προσβαση στο μαγαζι ειναι παιρνοντας την εξοδο της Μεθωνης στην εθνικη οδο και επειτα ακολουθοντας το δρομο προς Αιγινιο.

Τωρα παμε στα του μαγαζιου, το αεροπλανο ειναι ενα calt κωλομπαρο με παρακμιακο στυλ και μουσικη απο βαρια σκυλαδικα της δεκαετιας του 80 με τραγουδια του τυπου ''το καλυτερο μπεχλερι ειναι τα κλειδια στο χερι'' του Μαργαριτη.

Γενικα απο πελατεια το μαγαζι ηταν σχεδον γεματο (λογικα λογο σαββατοβραδου ειχε τοσο κοσμο γιατι εγω ειχα αρκετο καιρο να παω) με μεγαλες παρεες αλλα και τυπους που ηταν μονοι τους, ηλικιες των θαμωνων απο 25-60 χρονων.

τιμες των ποτων 5 ευρω το ανδρικο, 10 ευρω το γυναικειο ποτο και το διπλο γυναικειο 20 ευρω. διπλο ποτο γενικα δεν κερνουσε κανενας αλλα και γενικα οι κοπελες δεν ζητουσαν διπλο ποτο. Τα ποτα ηταν καθαρα εγω ηπια δυο αλλα και η παρεα μου που επινε ο καθενας διαφορετικα ποτα ηταν οκ.

παμε να αναλυσουμε το ροστερ απο τις κοπελες

η ρωσιδα Ουρανια ή Ρανια +37χρ. απο μια πολη κοντα στο Κρασνονταρ της Ρωσιας δουλεψε για ενα μικρο διαστημα στο Calligula στη θεσσαλονικη πολλα χρονια στην πιατσα γενικως καποιοι συναγωνιστες σιγουρα την εχουν πετυχει σε καποιο στριπ η κωλομπαρο στη βορεια ελλαδα.

η ελληνιδα Χριστινα απο την σταυρουπολη θεσσαλονικης γεματουλα με με μεγαλα βυζια μαυρα μαλλια +36χρ.

η ουκρανη Νατασσα η Ναταλι  οπως της αρεσει να την λενε ξανθια +36 χρ. (απο την κριμαια της ρωσιας πλεον) δυνατο μωρακι με κανονικο σωμα χωρις καθολου ραγαδες ισως η καλυτερη εκει μεσα.

η βουλγαρα Μιρα απο την πολη Ρουσε στα συνορα βουλγαριας-ρουμανιας +34χρ. μαυρα μαλλια κοντα ωραιο προσωπο αλλα μετριο σωμα.

η ουκρανη βικη απο το Ντονιετσ της ανατολικης ουκρανιας ξανθια με μακρια μαλλια ωραιο προσωπο και μετριο σωμα +34χρ.

η ελληνιδα Χριστινα απο την θεσσαλονικη +45χρ. χοντρουλα δεν λεει πολλα απο εμφανιση αλλα πολυ καλο και τιμιο κοριτσι γιατι αυτα σπανιζουν σε γυναικες της νυχτας.

και μια ακομη κοπελα ελληνιδα μαυρομαλλα οπως την εκοψα σε ηλικια +35χρ. που δεν περασε καθουλου απο την παρεα μας γιατι ηταν απασχολημενη με αλλο ατομο.

γενικα οι κοπελες ολες ηταν +34χρ. αυτο ομως το βλεπω και σε πολλα αλλα κωλομπαρα οτι δεν εχει πιτσιρικες πλεον οπως παλια.


Υ.Γ. για πριβε εχει μια καβατζα πισω απο τους καναπεδες του μαγαζιου με 40 ευρω εχει σεξ με την κοπελα που θα διαλεξει καποιος η ταριφα ειναι στανταρ

και μια δευτερη καβατζα ανεβενεις στο δευτερο οροφο που εκει εχει στρωμα σε ενα δωματιο με την ταριφα για σεξ να ειναι 50 ευρω.


Υ.Γ.2. επειδη εγραψε ο yakuza boy οτι σεξ δεν προσφερει το μαγαζι ειναι λαθος, γιατι αν καποιος που δεν γνωριζει το αφεντικο η καποια απο τις κοπελες που δουλευουν τοτε δυσκολα θα γαμησει.

Υ.Γ.3. στο μαγαζι απο οσο εμαθα ειχε γινει καποιο πεσιμο απο τους μπατσους πριν καιρο το ποσταρισε και καποιος συναγωνιστης εδω στο νιμα του αεροπλανου στις προηγουμενες σελιδες, μου το επιβεβαιωσε και μια κοπελα εκει στο μαγαζι σημερα λεγοντας μου οτι απο τοτε η διεθυνση του μαγαζιου ειναι επιφυλακτικη στα πριβε με τις κοπελες αν ο πελατης δεν ειναι καποιος γνωστος στη διεθυνση του μαγαζιου η σε καποια απο τις κοπελες που δουλευουν εκει.
η πιο εκτενη αναφορα απο την μερα που ανοιξα το θρεντ αυτο...ωραιος φιλος!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom