Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 612K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
19 Μαρ 2022
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
184
Πόντοι
0
Η επισκεψη ποσο κοστιζει; Εννοω το απλο μασαζ μεχρι να σε μαθουν

αλλά θα πηγαίνεις πολύ συχνά. Το προσωπικό της ρεσεψιόν αλλάζει συνεχώς, καθιστώντας σχεδόν αδύνατο να σας γνωρίσουν. Κάθε φορά που το επισκέπτεσαι ξεκινάς από την αρχή. Είναι καλύτερα να έρθετε με μια σύσταση. τότε είναι γρήγορο.
 

antkar81

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.570
Κριτικές
24
Like
4.132
Πόντοι
2.846

αλλά θα πηγαίνεις πολύ συχνά. Το προσωπικό της ρεσεψιόν αλλάζει συνεχώς, καθιστώντας σχεδόν αδύνατο να σας γνωρίσουν. Κάθε φορά που το επισκέπτεσαι ξεκινάς από την αρχή. Είναι καλύτερα να έρθετε με μια σύσταση. τότε είναι γρήγορο.

αντίστοιχες προσφορές και ακόμα χαμηλότερες υπάρχουν και στα σαιτ προσφορών στυλ happy deal deal safari κτλ

παρόλα αυτά έχει χιλιοειπωθεί ότι εκεί δεν πας αν έχεις χαμηλό μπάτζετ. Μόνο όποιος είναι μασαζοκαταδρομέας. Οι υπόλοιποι αναζητούν φθηνότερες λύσεις
 
Εγγρ.
19 Μαρ 2022
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
184
Πόντοι
0
αντίστοιχες προσφορές και ακόμα χαμηλότερες υπάρχουν και στα σαιτ προσφορών στυλ happy deal deal safari κτλ

παρόλα αυτά έχει χιλιοειπωθεί ότι εκεί δεν πας αν έχεις χαμηλό μπάτζετ. Μόνο όποιος είναι μασαζοκαταδρομέας. Οι υπόλοιποι αναζητούν φθηνότερες λύσεις
ακριβώς. και η ποιότητα στο κατάστημα είναι αναμφίβολα υψηλή. Κατά τη γνώμη μου, η απόσταση είναι δυστυχώς πολύ μεγάλη.
αν αυτό δεν σας ενοχλεί, θα περάσετε καλά εκεί. πάντα
 

gorgious87

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2021
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
31
Πόντοι
0
Καλησπερα! Μετα από την καθιερωμένη έρευνα αποφάσισα πριν μέρες να επισκεφτώ το Elena's spa μιας και θα ήμουν Κολωνάκι. Ωραίος χώρος και αρκετά υποσχόμενος. Έκλεισα λοιπόν το ραντεβού, όλα καλά την πρώτη φορά αλλά δεν έκανα κάποια κίνηση.

Η αλήθεια είναι ότι προσπαθώ λίγο να το χτίσω και δεν ήξερα πόσο κατευθείαν στο ψητό να μπω, αν και υπήρχε καλή επικοινωνία με την κοπέλα (οποιαδήποτε συμβουλή καλοδεχούμενη πάνω στο πόσο γρήγορα λες και τι).

Δεν το έβαλα κάτω και πηγαίνοντας από κει με περίμενε η Ιφιγένεια. Καλό μασάζ αλλά δεν ένιωσα ότι μου άφησε περιθώρια για κάτι παραπάνω. Θα επιβεβαιώσω αυτά που έχουν γραφτεί και παλιότερα, αλλαγές στην γραμματεία και τερτίπια φουλ (κάθε φορά που φεύγω εμφανίζεται και κάποια άλλη καπου στο χώρο, είναι ξεκάθαρα δόλωμα αλλα δεν έχω μπει στην διαδικασία να πω ααα να ξανακλείσω με την τάδε που κάθεται εκει)

Όποια συμβουλή από τις παλίες καραβάνες του forum καλοδεχούμενη!
 

j 1973

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2010
Μηνύματα
126
Like
169
Πόντοι
1
Ειναι και αερας και σταση που εχεις εγω δευτερη φορα πηρα φραπε, αμα δεν τους ειπες φουμαρα οσες φορες πηγες γιατι τα προσεχουν αυτα και δεν ανοιχτουν ποτε αν νομιζουν οτι τους δουλευεις, την επομενη φορα που θα πας κανε εξηγηση στην ελενη η την ζετα πριν μπεις μεσα και μην επιλεξεις την ιφιγενεια τουλαχιστον για αρχη.
 

o poly palios

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2022
Μηνύματα
8
Like
25
Πόντοι
0
ευελπιστω οτι θα με ενημερωσετε πως να παω?

Καλησπερα! Μετα από την καθιερωμένη έρευνα αποφάσισα πριν μέρες να επισκεφτώ το Elena's spa μιας και θα ήμουν Κολωνάκι. Ωραίος χώρος και αρκετά υποσχόμενος. Έκλεισα λοιπόν το ραντεβού, όλα καλά την πρώτη φορά αλλά δεν έκανα κάποια κίνηση.

Η αλήθεια είναι ότι προσπαθώ λίγο να το χτίσω και δεν ήξερα πόσο κατευθείαν στο ψητό να μπω, αν και υπήρχε καλή επικοινωνία με την κοπέλα (οποιαδήποτε συμβουλή καλοδεχούμενη πάνω στο πόσο γρήγορα λες και τι).

Δεν το έβαλα κάτω και πηγαίνοντας από κει με περίμενε η Ιφιγένεια. Καλό μασάζ αλλά δεν ένιωσα ότι μου άφησε περιθώρια για κάτι παραπάνω. Θα επιβεβαιώσω αυτά που έχουν γραφτεί και παλιότερα, αλλαγές στην γραμματεία και τερτίπια φουλ (κάθε φορά που φεύγω εμφανίζεται και κάποια άλλη καπου στο χώρο, είναι ξεκάθαρα δόλωμα αλλα δεν έχω μπει στην διαδικασία να πω ααα να ξανακλείσω με την τάδε που κάθεται εκει)

Όποια συμβουλή από τις παλίες καραβάνες του forum καλοδεχούμενη!
αρκετά χρόνια πελάτης και στα 2 αδερφά μαγαζιά ,τα χτίσαμε κια τα 2 , το λυκαβυττού ήταν πολυ δυνατό , τώρα όμως το Σόλωνος είναι προτιμότερο απο όλες τις απόψεις με βασικότερη πιο ωραίες κοπέλες και αρκετά πιο φιλικές. ειδικά μια μελαχρινή γύρω στα 28 που δουλευει εκει είναι σιγουρα ότι καλυτερο υπαρχει αυτή τη στιγμή σε όλα τα μαγαζιά, πρόσωπάρα αλα Μπελούτσι και σώμα απίστευτο χωρίς πλαστικούρες και είναι και καλό παιδί, το κακό είναι οτι πάει οποτε θέλει και αν δεν γουστάρει δεν περνάει . εκεί είναι η νέα μου επενδυση και αξίζει σε σχέση με όλα τα ζόμπι που έχουν επιστρέψει και την έλλειψη ωραίων η σέξυ γυναικών στα μαγαζιά
 
Τελευταία τροποποίηση:

babis84

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
574
Κριτικές
21
Like
1.176
Πόντοι
1.076
μια χαρα ειναι το μαγαζι να πας με την προσφορα που κανουν,αν θελεις μασαζ κ χαλαρωση δεν τα βρισκεις αλλου σε τετοια τιμη που δινουν.Το μονο δυσκολο ειναι να παρκαρεις,αλλιως το δινεις ακριβως διπλα στο parking που υπαρχει κ πλερωνεις.Αν πας με συσταση κ γεματο πορτοφολι,μπορεις να προχωρησεις σε οτι επιθυμει ο καθενας...
 

Alvy Singer

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2015
Μηνύματα
59
Like
17
Πόντοι
0
Καλησπέρα κύριοι.

Μια ερώτηση προς τους γνώστες θα ήθελα να κάνω, η Άντα ξέρεις κάποιος αν σερβίρει φραπέ;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

:hi:
 

gorgious87

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2021
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
31
Πόντοι
0
Ειναι και αερας και σταση που εχεις εγω δευτερη φορα πηρα φραπε, αμα δεν τους ειπες φουμαρα οσες φορες πηγες γιατι τα προσεχουν αυτα και δεν ανοιχτουν ποτε αν νομιζουν οτι τους δουλευεις, την επομενη φορα που θα πας κανε εξηγηση στην ελενη η την ζετα πριν μπεις μεσα και μην επιλεξεις την ιφιγενεια τουλαχιστον για αρχη.
Δεν έχω πει φούμαρα. Γενικά το είχα ξαναδεί στο thread και ήθελα να τα συνεννοηθώ από πριν.

Και Γι αυτό ρώτησα για κανένα tip από τους πιο παλιούς γιατί
1ον συνήθως κλείνω ραντεβού από τηλεφωνο και δεν έχει παίξει ερώτηση μέχρι τώρα για επιλογή κοπέλας και

2ον καθε φορά που σκάω εκεί είναι 2-3 κοπέλες στα πέριξ και δεν έχω βρει την ευκαιρία να μιλήσω ανοιχτά με την υποδοχή.

Προφανώς αυτά τα ρωταω γιατί τον γουστάρω τον χώρο και στο συνολικό πακέτο με έψηνε το κάτι παραπάνω.

Υ.Γ. Έχει κανεισ εμπειρία από Κλείσιμο σουίτας; Δεν πιστεύω ότι θα ναι vfm αλλά αξίζει; Ψηνόμουν να το κάνω δώρο στο κουμπαρακι που παντρεύεται και ήθελα να ρωτήσω τιμές/εμπειρία.
 

gorgious87

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2021
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
31
Πόντοι
0
μια χαρα ειναι το μαγαζι να πας με την προσφορα που κανουν,αν θελεις μασαζ κ χαλαρωση δεν τα βρισκεις αλλου σε τετοια τιμη που δινουν.Το μονο δυσκολο ειναι να παρκαρεις,αλλιως το δινεις ακριβως διπλα στο parking που υπαρχει κ πλερωνεις.Αν πας με συσταση κ γεματο πορτοφολι,μπορεις να προχωρησεις σε οτι επιθυμει ο καθενας...
Θα συμφωνησω μαζί σου για το προγραμμα.. εγώ σκεψου την πρώτη φορά δεν επιδίωξα καν το παραμικρό και έφυγα κομπλέ με την φάση.

Σύσταση δυστυχως δεν, γι αυτό έριξα 2-3 ερωτήσεις εδώ να δω αν το πάω καλά ..
 
Εγγρ.
19 Μαρ 2022
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
184
Πόντοι
0
Αυτά είναι θέματα που δεν πρέπει να συζητούνται δημόσια. είναι πιο πέρα από την πόρτα από το L10. Όταν η λειτουργία μ.μ. είναι απενεργοποιημένη, δεν έχουμε πολλά να πούμε γι' αυτό.
 

Nikos471

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
76
Like
226
Πόντοι
20
Ακριβώς, αυτό εννοώ. Η διαδρομή από την πόρτα είναι χιλιόμετρα και η διαδρομή πίσω από την πόρτα είναι διπλή. πολύ χρόνο και χρήμα για λίγα χρήματα. σε μία ή δύο άλλες αγορές οι προσόψεις είναι πιο καθαρές και οι αποστάσεις μικρότερες και φθηνότερες. Το μαγαζί της Έλενας, όσο όμορφο κι αν είναι, δεν με αφορά πια.
Αδελφέ να σε ρωτήσω,αν το παίξω ότι είμαι συστημένος από φίλο κλπ, αποκλείεται να πάρω φραπεδακι από την αρχή?τιμές είναι σαν το en relax?
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
981
Κριτικές
4
Like
3.295
Πόντοι
446
Αδελφέ να σε ρωτήσω,αν το παίξω ότι είμαι συστημένος από φίλο κλπ, αποκλείεται να πάρω φραπεδακι από την αρχή?τιμές είναι σαν το en relax?
Τώρα εσύ σε post του Ιουνίου από Διαγραμμένο μέλος περιμένεις να πάρεις απάντηση ??? :rockon:
 

j 1973

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2010
Μηνύματα
126
Like
169
Πόντοι
1
Α,οκ τώρα το είδα...αν ξέρει κανείς άλλος,ας συμβάλλει...
Καλύτερα να μην πεις τίποτα ότι είσαι από γνωστό, γιατί αν σε ρωτήσουν από ποιόν είσαι καί δεν τους απαντήσεις πειστικά θα μπεις κατευθείαν στην black list, έαν δεν έχεις κάποιον να πας συστημένος καλύτερα να ξεκινήσεις από το μηδέν αν θέλεις να δώσεις χρήματα για αυτήν την διαδικασία.
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
281
Like
1.102
Πόντοι
201
Eγω μάγκες πήγα πριν μέρες,με πρόγραμμα μασάζ κ τζακουζι,ο χώρος υποδηλώνει μασαζ κ πολλά γαμησια αλλά δυστυχώς τιποτα
Παρών μια ψηλή υπερτουμπανηνκνμια Κοντούλα με βυζάρες ,όνομα δεν συγκράτησα,πάντως το μασάζ ειναι 8/10 ,και ο χώρος 10/10 αν είχε κ φραπα θα ήταν σούπερ , δυστυχώς από το τετρακεφαλο κ μέσα ούτε πέρασμα έστω στα κοντά από τα αρχιδια,οπότε ακυρο
 

lentis_gr

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
73
Like
168
Πόντοι
0
Κατι καινουργιο απο το μαγαζι; Κανενα new entry που να εχει καποιος δοκιμασει;
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.830
Πόντοι
736
Eγω μάγκες πήγα πριν μέρες,με πρόγραμμα μασάζ κ τζακουζι,ο χώρος υποδηλώνει μασαζ κ πολλά γαμησια αλλά δυστυχώς τιποτα
Παρών μια ψηλή υπερτουμπανηνκνμια Κοντούλα με βυζάρες ,όνομα δεν συγκράτησα,πάντως το μασάζ ειναι 8/10 ,και ο χώρος 10/10 αν είχε κ φραπα θα ήταν σούπερ , δυστυχώς από το τετρακεφαλο κ μέσα ούτε πέρασμα έστω στα κοντά από τα αρχιδια,οπότε ακυρο
Όλοι όσοι έχουν εμπειρία από το Elena’s spa έχουν γράψει ότι πρέπει να επενδύσεις για να γίνει κάτι …
Εναλλακτική και το έχω γράψει πριν αρκετό καιρό είναι να ξεκινήσεις από Σολωνος 80 που το διαχειρίζεται η Μαρίνα , ανηψιά της Ελένης και να προσπαθήσεις να προωθηθείς από την Μαρίνα αφού πρώτα την γνωρίσεις ! Και εκεί βέβαια θα επενδύσεις , αλλά τουλάχιστον μπορει να σου ανοίξει η πόρτα
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
281
Like
1.102
Πόντοι
201
Όλοι όσοι έχουν εμπειρία από το Elena’s spa έχουν γράψει ότι πρέπει να επενδύσεις για να γίνει κάτι …
Εναλλακτική και το έχω γράψει πριν αρκετό καιρό είναι να ξεκινήσεις από Σολωνος 80 που το διαχειρίζεται η Μαρίνα , ανηψιά της Ελένης και να προσπαθήσεις να προωθηθείς από την Μαρίνα αφού πρώτα την γνωρίσεις ! Και εκεί βέβαια θα επενδύσεις , αλλά τουλάχιστον μπορει να σου ανοίξει η πόρτα
και δεν παμε στα σιγουρα.....γιατι δύσκολοι καιροι για επενδύσεις..τουλαχιστον για εμενα
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.830
Πόντοι
736
και δεν παμε στα σιγουρα.....γιατι δύσκολοι καιροι για επενδύσεις..τουλαχιστον για εμενα
Σίγουρα και συμφωνώ .. και υπάρχει μεγάλη ποικιλία κοριτσιών με πολλά προσόντα και όμορφα που κάνουν πλήρη προγράμματα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom