Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.341
Κριτικές
39
Like
7.133
Πόντοι
3.446
Ακριβώς αυτό που λετε φιλτατοι!!! Πλέον από τα 25-30 στούντιο που κυκλοφορούν.....ζήτημα να υπάρχουν 5 γυναίκες που γνωρίζουμε ότι είναι στανταρακια "καλοπέρασης" της αντρικής δίψας για πούτσα.....αυτές είναι η μαρινοαλμπανω του 232 κλπ...η Σαμπρίνα του Βριλησσού 60, η Έλις του στου12, η Ελένη και η ντορινα του Κ92 & Βριλησσού 36!!!άντε και κάνα δυο ακόμη σε όλο το λεκανοπέδιο....μιλάμε για την απόλυτη ύφεση!!!!!! Και φυσικά όλες οι παραπάνω είναι στο κουρμπετι εδώ και πολλά χρόνια....οι ίδιες και οι ίδιες δηλαδή!
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.720
Κριτικές
11
Like
13.664
Πόντοι
3.246
Φαίνεται από πολύ καιρό ότι τα πράγματα είναι τελείως χάλια. Εμένα πάντως στην ηλικία που βρίσκομαι δεν μου κάνει καθόλου κέφι να πάω να πηδήξω σε ένα κρεβάτι που έχουν πέσει άλλοι χίλιοι-διακόσιοι, σε μέρη γεμάτα από μαυροτσούκαλες κακάσχημες Λατίνες. Μόνο ξενοδοχείο πλέον και κανένα καλό στριπ για να ξεφεύγω λίγο από την μοναξιά του ξενοδοχείου με το socializing, τα θεάματα, άντε και το κατιτί το τελείως απρόβλεπτο (ενώ στο ξενοδοχείο το αντικείμενο του πόθου είναι στο πιάτο).
Ξενοδοχειο με κανα εσκορτακι το καλυτερο ,
οσον αφορα τα στριπ ειναι για καβλαντα μονο το παραπανω θα το χρυσοπληρωσεις και δε ξερεις κιολας αν θα αξιζει τον κοπο, αλλαξαν οι εποχες , και by the way δεν εχω δει κατι καινουργιο και αξιολογο στα στριπ τωρα τελευταια τουλαχιστον στης συγγρου τα μαγαζια
καποιες που ειναι καιρο ελλαδα της εχουμε βαρεθει χρειαζονται ανανεωση γενικα ολοι οι τομεις για να δουμε αν θα χουμε καμια αφιξη δυνατη μετα απ το πασχα
 

aris pa

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.521
Κριτικές
43
Like
4.877
Πόντοι
2.846
Καλα πήγε αυτό !!! :sunglasses:
Τα studio έχουν πάρει τρελή κατιούσα ή ιδεα μου είναι;
Καθόλου ιδέα σου
Απειροελάχιστες επιλογές για σίγουρο αποτέλεσμα και αυτές συνήθως παίζουν σε πρωινές βάρδιες καθώς αποφεύγουν τα βραδινά
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.733
Κριτικές
18
Like
15.353
Πόντοι
4.546
Πληρώνεις 50€ για ένα 10λεπτο αποστειρωμένου σεξ, πώς να μην σβήνουν και ψωφάνε από τον χάρτη;

Σεξ χωρίς να συμπεριλαμβάνεται και να εννοείται, χάδι ή φιλί ή γλυψείματα, ΜΕΣΑ στο παιχνίδι, τι στον πέο σεξ είναι; Εκτός και αν απευθύνονται σε 13χρονα.
 

termi26

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2022
Μηνύματα
130
Like
309
Πόντοι
21
Μάγκες είμαι σε δίλημμα στο να περάσω με Μαλβίνα το ξέρω ότι είναι φόλα αλλά τέτοιο πάτο δύσκολα βρίσκεις…
 

Tsoupakampras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
94
Κριτικές
3
Like
613
Πόντοι
300
Μάγκες είμαι σε δίλημμα στο να περάσω με Μαλβίνα το ξέρω ότι είναι φόλα αλλά τέτοιο πάτο δύσκολα βρίσκεις…
Είναι σαν να ρίχνεις ένα νταρικο στο ΚΙΝΟ... Το πιο πιθανο είναι να χάσεις, αλλα μπορεί και να σου κάτσει
 

astronaut80

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
156
Κριτικές
14
Like
1.516
Πόντοι
1.071
Η τελευταία δυνατή που μου έμεινε και της τα έσταξα ήταν η dinara παιδιά.
Υπηρεσιες πολύ ανώτερες στούντιο.
 

kafros63

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2022
Μηνύματα
9
Like
25
Πόντοι
0
Μάγκες είμαι σε δίλημμα στο να περάσω με Μαλβίνα το ξέρω ότι είναι φόλα αλλά τέτοιο πάτο δύσκολα βρίσκεις…
Είτε θα περάσεις καλά είτε θα έχεις ιστορίες να λες στα εγγόνια σου, το κορίτσι δυστυχώς έχει κάψει ό,τι εγκεφαλικό κύτταρο έχει.
 

Lonewolff(1)

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2019
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
214
Πόντοι
0
Μάγκες είμαι σε δίλημμα στο να περάσω με Μαλβίνα το ξέρω ότι είναι φόλα αλλά τέτοιο πάτο δύσκολα βρίσκεις…
Θα κάνεις την μαλάκια της χρονιάς!! Η κοπέλα είναι αλλοπρόσαλλη!! Στο πεντάλεπτο θα σηκωθεί να φυγει και θα σε αφήσει με το πουλί στο χέρι λέγοντας σου: "ότι γαμησες γαμησες, δεν θα μου ξεσκιστείς εσύ το μουνί για 50 ευρώ!!! "
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.917
Κριτικές
14
Like
3.692
Πόντοι
2.777
Μάγκες είμαι σε δίλημμα στο να περάσω με Μαλβίνα το ξέρω ότι είναι φόλα αλλά τέτοιο πάτο δύσκολα βρίσκεις…
πρόσεξε μη σε ρουφήξει ο πάτος και βγεις σε κάνα λιμάνι
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.720
Κριτικές
11
Like
13.664
Πόντοι
3.246
Η τελευταία δυνατή που μου έμεινε και της τα έσταξα ήταν η dinara παιδιά.
Υπηρεσιες πολύ ανώτερες στούντιο.
Δεν εισαι ο μονος που της τα σταξες :tooth:
Ειχες παρει μεγαλο προγραμμα?
 

Anakasioths

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2009
Μηνύματα
294
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
1
Μάγκες είμαι σε δίλημμα στο να περάσω με Μαλβίνα το ξέρω ότι είναι φόλα αλλά τέτοιο πάτο δύσκολα βρίσκεις…
Δώσε το 50ρικο να σου πεί κι εσένα για τον γκόμενό της τον φυλακόβιο, για το ότι είναι χασικλού κλπ, και στο 5λεπτο να σηκωθεί να φύγει.
 

astronaut80

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
156
Κριτικές
14
Like
1.516
Πόντοι
1.071

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.720
Κριτικές
11
Like
13.664
Πόντοι
3.246
Δώσε το 50ρικο να σου πεί κι εσένα για τον γκόμενό της τον φυλακόβιο, για το ότι είναι χασικλού κλπ, και στο 5λεπτο να σηκωθεί να φύγει.
Εβγαλε και καινουργιες φωτο το μωρο , Αχχ μαλβινα καυλιαρα:wanker::wanker::wanker::wanker:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom