Νέα

6+1 λογους που αγαπαμε τις ρωσιδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα WORLD TRAVELER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 294
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
ας πουμε για παραδειγμα ο πορνομεναναστης δημητρακης πιστευω ξευτιλιζεται ετσι πως ντυνεται και πως μιλαει αυτος δεν γαμαει πουθενα να το ξερεις

δεν ασχολουμαι με αυτον. Ρεαλιστικα μιλαμε. Δεν ξερω ποσο χρονων εισαι , εγω ειμαι 38 , 1,94 υψος, 91 κιλα, μαλλι φουλ. Σε τι ηλικιακο γκρουπ ρωσιδων πιστευεις θα εχω απηχηση?? Την 19αρα δεν την καταφερα. Ασε που βαριεμαι ευκολα αμα η αλλη δεν καθεται με την πρωτη.
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
δεν ασχολουμαι με αυτον. Ρεαλιστικα μιλαμε. Δεν ξερω ποσο χρονων εισαι , εγω ειμαι 38 , 1,94 υψος, 91 κιλα, μαλλι φουλ. Σε τι ηλικιακο γκρουπ ρωσιδων πιστευεις θα εχω απηχηση?? Την 19αρα δεν την καταφερα. Ασε που βαριεμαι ευκολα αμα η αλλη δεν καθεται με την πρωτη.

και εγω το ιδιο φιλε βαριεμαι αν δεν μου κατσει με την πρωτη καποια
σε ολο το ταργετ γκρουπ 19-28 δεν βαζω μεγαλυτερες ηλικιες εχουμε και στην ελλαδα μεγαλυτερες
30χρ σου ειπα οτι ειμαι
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
και εγω το ιδιο φιλε βαριεμαι αν δεν μου κατσει με την πρωτη καποια
σε ολο το ταργετ γκρουπ 19-28 δεν βαζω μεγαλυτερες ηλικιες εχουμε και στην ελλαδα μεγαλυτερες
30χρ σου ειπα οτι ειμαι

και εγω σου λεω αντε και βλεπεις ενα μουνακι ρωσιδα στην παραλια. αντε και το προσεγγιζεις. τι του λες για να εχεις αυξημενα ποσοστα να το γαμησεις ???????
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
κατα τις 1.00 σκεφτομαι να παω κανενα στριπ σοου εχω βαλει στο ματι μια ουκρανεζα αλλο πραγμα με την νεκρα που εχει θεσσαλονικη  θα κανονησω να την παρω απο το μαγαζι(το αφεντικο δινει σε καλους πελατες μονο βιζιτα) σε κανενα ξενοδοχειο γι' ολο το βραδι να την ξεμουνιασω
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
κατα τις 1.00 σκεφτομαι να παω κανενα στριπ σοου εχω βαλει στο ματι μια ουκρανεζα αλλο πραγμα με την νεκρα που εχει θεσσαλονικη  θα κανονησω να την παρω απο το μαγαζι(το αφεντικο δινει σε καλους πελατες μονο βιζιτα) σε κανενα ξενοδοχειο γι' ολο το βραδι να την ξεμουνιασω

ωραιος!! στειλε πολεμικο ανακοινωθεν αυριο του τι εκανες με το ουκρανεζακι. καλο βραδυ
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
και εγω σου λεω αντε και βλεπεις ενα μουνακι ρωσιδα στην παραλια. αντε και το προσεγγιζεις. τι του λες για να εχεις αυξημενα ποσοστα να το γαμησεις ???????

κανε τον απροσεχτο και πεσε επανω της κατα λαθος και πες συγνωμη κοπελια ημουν απροσεχτος και πιασε συζητηση αμεσως
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
και εγω σου λεω αντε και βλεπεις ενα μουνακι ρωσιδα στην παραλια. αντε και το προσεγγιζεις. τι του λες για να εχεις αυξημενα ποσοστα να το γαμησεις ???????

αν καθεσαι διπλα διπλα στις ξαπλωστρες στη παραλια πιασε συζητηση ετσι αυθορμητα χωρις πολλα πολλα
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
ας πουμε για παραδειγμα ο πορνομεναναστης δημητρακης πιστευω ξευτιλιζεται ετσι πως ντυνεται και πως μιλαει αυτος δεν γαμαει πουθενα να το ξερεις
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
οπως ελεγε και η πεπη τσεσμελη στο ερωτοδικειο δεν θελει κοπο θελει τροπο
εγω να προσθεσω σωστο τροπο γιατι ο επιμενον νικα
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
ωραιος!! στειλε πολεμικο ανακοινωθεν αυριο του τι εκανες με το ουκρανεζακι. καλο βραδυ

θα στειλω απλα θα αργησει κανα δυο μερες γιατι εχω βαρυ προγραμμα εσκορτακια , μπαροτσαρκες στη παραλιακη και σεξ με την κοπελα μου μην την αφησουμε αγαμητη και παει να βρει πουθενα αλλου πορτοκαλια :2funny: :2funny: :2funny:
 

Kupidon-Ru

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2015
Μηνύματα
82
Like
48
Πόντοι
0
ας πουμε για παραδειγμα ο πορνομεναναστης δημητρακης πιστευω ξευτιλιζεται ετσι πως ντυνεται και πως μιλαει αυτος δεν γαμαει πουθενα να το ξερεις
Σοβαρό παράδειγμα έδωσες,αυτός είναι ο ορισμός της ξεφτίλας  :2funny:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Παράθεση από: WORLD TRAVELER στις χθες στις 23:38
ας πουμε για παραδειγμα ο πορνομεναναστης δημητρακης πιστευω ξευτιλιζεται ετσι πως ντυνεται και πως μιλαει αυτος δεν γαμαει πουθενα να το ξερεις

Σοβαρό παράδειγμα έδωσες,αυτός είναι ο ορισμός της ξεφτίλας   :2funny:

Παίδες, ο καθένας είναι ό,τι είναι για τον εαυτό του. Δεν είναι σωστό να μιλάει κανείς απαξιωτικά, και να κουτσομπολεύει
τις επιλογές συναδέλφων. Ειδικά όταν κάποιος, δεν είναι παρόν (όπως ο Δημητράκης, που είναι μουταρισμένος) για να πεί τη γνώμη του.
Είναι εύκολο θύμα, έτσι κι αλλιώς, επειδή μόνος του εκτίθεται, αλλά νομίζω, είδικά στην παρούσα φάση, κάθε αρνητικό σχόλιο
είναι περιττό, και μοιάζει σαν να ληστεύει κάποιος εκκλησία. Δεν είναι έντιμο, νομίζω. :hi:
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
Παράθεση από: WORLD TRAVELER στις χθες στις 23:38
ας πουμε για παραδειγμα ο πορνομεναναστης δημητρακης πιστευω ξευτιλιζεται ετσι πως ντυνεται και πως μιλαει αυτος δεν γαμαει πουθενα να το ξερεις

Παίδες, ο καθένας είναι ό,τι είναι για τον εαυτό του. Δεν είναι σωστό να μιλάει κανείς απαξιωτικά, και να κουτσομπολεύει
τις επιλογές συναδέλφων. Ειδικά όταν κάποιος, δεν είναι παρόν (όπως ο Δημητράκης, που είναι μουταρισμένος) για να πεί τη γνώμη του.
Είναι εύκολο θύμα, έτσι κι αλλιώς, επειδή μόνος του εκτίθεται, αλλά νομίζω, είδικά στην παρούσα φάση, κάθε αρνητικό σχόλιο
είναι περιττό, και μοιάζει σαν να ληστεύει κάποιος εκκλησία.  :hi:

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Παράθεση από: WORLD TRAVELER στις χθες στις 23:38
Δεν είναι σωστό να μιλάει κανείς απαξιωτικά,

και να κουτσομπολεύει
τις επιλογές συναδέλφων. Ειδικά όταν κάποιος, δεν είναι παρόν

Είναι εύκολο θύμα, έτσι κι αλλιώς, επειδή μόνος του εκτίθεται,

είδικά στην παρούσα φάση, κάθε αρνητικό σχόλιο
είναι περιττό, και

μοιάζει σαν να ληστεύει κάποιος εκκλησία.

Δεν είναι έντιμο, νομίζω. :hi:

θα αγιάσεις εσύ εδώ μέσα.
 

poseidonas

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Εγω  είμαι παντρεμένος 7 χρόνια με Ρωσίδα με την οποία είχα και 3 χρόνια σχέση πριν. Είναι πολύ καλά. Κυρίως με το σεξ μια φορά που να θέλω εγώ δεν μου είπε βαριέμαι.Έπρεπε να φύγω 6 το πρωί για το εργοτάξιο και την ξύπναγα στην 5 30 για σεξ, και σηκωνότανε. Σιγά μην σηκωνότανε η ελληνίδα. Αυτές μόνο για να βάφονται είναι.
Και βέβαια δεν κάνουνε τα ηλίθια ψυχολογικά βασανιστήρια που κάνουν οι ντόπιες. Όντως μέσα στο σπίτι θέλουν τον άντρα να είναι αρχηγός. Αυτό δεν σημαίνει ότι είναι άβουλες. Έχουν τρόπο να επηρεάζουν την λήψη αποφάσεων. Αν έφτιαχνα ένα γήινο παράδεισο οι γυναίκες θα ήταν ρωσσίδες.
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.929
Κριτικές
26
Like
2.317
Πόντοι
6.955
Θερμά συγχαρητήρια Πωδειδώνα. :)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Εγω  είμαι παντρεμένος 7 χρόνια με Ρωσίδα με την οποία είχα και 3 χρόνια σχέση πριν. Είναι πολύ καλά. Κυρίως με το σεξ μια φορά που να θέλω εγώ δεν μου είπε βαριέμαι.Έπρεπε να φύγω 6 το πρωί για το εργοτάξιο και την ξύπναγα στην 5 30 για σεξ, και σηκωνότανε. Σιγά μην σηκωνότανε η ελληνίδα. Αυτές μόνο για να βάφονται είναι.
Και βέβαια δεν κάνουνε τα ηλίθια ψυχολογικά βασανιστήρια που κάνουν οι ντόπιες. Όντως μέσα στο σπίτι θέλουν τον άντρα να είναι αρχηγός. Αυτό δεν σημαίνει ότι είναι άβουλες. Έχουν τρόπο να επηρεάζουν την λήψη αποφάσεων. Αν έφτιαχνα ένα γήινο παράδεισο οι γυναίκες θα ήταν ρωσσίδες.

Φίλε, μην λές τέτοια πράγματα, επειδή θα σου βάλουν πιπέρι στο στόμα. Αυτά τα ισχυρίζονται τα ροζ γεροντοπαλλίκαρα, όχι παντρεμένοι άνθρωποι σαν εσένα. Ασε που στα 7 χρόνια αρχίζει φαγούρα και μπορεί να σε γκαντεμιάσουν :hi:


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom