Νέα

53χρονος εξέδιδε 12χρονη για 50 ευρώ μέσα σε αυτοκίνητα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα unknowndark
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 315K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Να δοθούν τα ονόματα των 213 στη δημοσιότητα;

  • Ναι

    Ψήφοι: 235 82,5%
  • Όχι

    Ψήφοι: 50 17,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    285
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.517
Like
13.486
Πόντοι
3.656
Τώρα ρε φίλος πραγματικά μου γράφεις για νόμους.... ρε πάτε καλά για ποια νομοθεσία μου μιλάτε.... έχετε παιδιά ? ξέρετε τι σημαίνει ο όρος παιδί και ιδικά
σε αυτήν την ηλικία ?
Μην ισοπεδώνουμε όλα. Δηλαδή συμμερίζεστε όλο αυτό που έγινε?
Ποιος μίλησε για τους νόμους και τις μπούρδες που λέτε .... ΡΕ ΜΙΛΆΜΕ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ !!!!! για τα παιδιά μας, τα ανίψια μας, του γείτονα , για όλου του κόσμου τα παιδιά
Δηλαδή τώρα θέλετε να μου πείτε ότι αν σας την πέσει ένα 12 χρόνο που μοιάζει με 17... θα πάτε ? επειδή έχετε την καλύψει από το νόμος της Ευρώπης ?
Λοιπόν επειδή έχουμε χάσει κάθε μέτρο σε αυτό σαιτ , το σταματάω εδώ...
Αλλά ήθελα πραγματικά να κοιταχτείτε στον καθρέφτη και αυτά που γράφετε να πείτε στον εαυτό σας....
Πραγματικά σαπίλα έχουμε γίνει σαν κοινωνία .... κρίμα......
Σου απαντάω προσωπικά, αφού μιλάς σε μένα. Έγραψα για την ηλικία συναίνεσης. Και είναι φανερό ότι αγνοείς το γεγονός πως πριν ένα αιώνα στη χώρα μας τα προξενειά άρχιζαν από τα 12, οι Γάμοι από τα 13 και στην ηλικία των 15 χρονών ήταν όλες παντρεμένες. Εξαίρεση αποτελούσαν οι κόρες κάποιων προυχόνταν, επειδή οι οικογένειες έψαχναν να βρουν τον πιο κατάλληλο Γαμπρό, κι αυτές στα 18 είχαν παντρευτεί. Αυτά μου είπε η Γιαγιά μου, γεννημένη στο Διαβολίτσι της Πελοποννήσου. Αν είχες διαβάσει τον Βιζυηνό, θα γνώριζες ότι ο Παππούς του παντρεύτηκε στην ηλικία των 12 χρονών.
Ακόμα κι αν μου την πέσει 17 χρονο, όχι, δεν θα πάω, για ένα απλούστατο λόγο. Όχι μόνο επειδή γουστάρω τις μιλφ, αλλά μια έφηβη αποκλείεται να μπορεί να μου κάνει αυτά που θέλω, με τον τρόπο που θέλω, λόγω απειρίας. Έχει τύχει 40ρες Επαγγελματίες να μην με ικανοποιήσουν, όχι ένα πιτσιρίκι. Ελπίζω να ήμουν σαφής
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.517
Like
13.486
Πόντοι
3.656
Μα δεν είχαν πεί, τις πρώτες ώρες που έσκασε η υπόθεση, πως ο μαλάκας μαζί με την αγγελία είχε και βίντεο της μικρής??
μπορείς να με πληροφορήσεις πως αυτός που το είπε γνώριζε τα στοιχεία της Δικογραφίας;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.517
Like
13.486
Πόντοι
3.656
Εγώ δεν έχω καταλάβει κάτι άλλο.
Ίσως επειδή σταμάτησα να παρακολουθώ την υπόθεση, το παραδέχομαι.
Στα διάφορα "σάιτ γνωριμιών", όλοι είναι άγνωστοι και ο καθένας παρουσιάζει τον εαυτό του όπως θέλει.
Όπως και εδώ , στα θρεντ των διάφορων ανεξάρτητων.
Αν εγώ ανταλλάξω τηλέφωνα με την Άννα, Χριστίνα, Κατερίνα κλπ για γνωριμία , μιλήσουμε στο viber χωρίς να τα πούμε από κοντά, με αποθηκεύσει στις επαφές και τελικά αποδειχθεί ότι είναι κάποιο 12χρονο θύμα trafficking , τότε θα βρεθώ μπλεγμένος;
Το νούμερό μου θα είναι στις επαφές της.
Επαναλαμβάνω ΔΕΝ παρακολουθώ την υπόθεση , ούτε γνωρίζω από νομικά, ούτε άνοιξα ποτέ προφίλ σε κανένα σάιτ . Μόνο fb έχω.
Τί ισχύει;
Απάντησες μόνος σου για ποιο λόγο ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ να δημοσιοποιούνται τα στοιχεία όσων επικοινώνησαν με τον Κατηγορούμενο
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
δηλαδή αυτός είχε αγγελία? Και αυτή ήταν μέσα από site παιδόφιλων? Η ήταν στο site μας ?
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.379
Κριτικές
165
Like
25.036
Πόντοι
34.168

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
3.826
Like
3.085
Πόντοι
1.706

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.139
Κριτικές
2
Like
13.957
Πόντοι
3.556
η πορνεία ανηλίκου διώκεται τύπε. Για την ηλικία συναίνεσης πεντακάθαρα
τι εννοείς ? ότι υπάρχει παιδί που συναινεί στην παιδεραστία ?
Απάντησες μόνος σου για ποιο λόγο ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ να δημοσιοποιούνται τα στοιχεία όσων επικοινώνησαν με τον Κατηγορούμενο
εαν ο κατηγορούμενος μαστρωπός-παιδεραστής στην αγγελία του ανέφερε 15 χρονών ,
επιβάλλεται να δημοσιοποιηθούν τα στοιχεία όλων όσων επικοινώνησαν και να ερευνηθεί εξονυχιστικά το ποιόν τους
απο την Αστυνομία
 

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
867
Κριτικές
7
Like
1.197
Πόντοι
486
Έχεις δίκιο αλλά άντε ν αποδείξεις ότι δεν είσαι ελέφαντας. Βάλε και την ταλαιπωρία για να δώσουν τις απαραίτητες εξηγήσεις(μιλάμε γι αυτούς που πήγαν ,είδαν και απήλθαν) Κάποιοι θα κάθονται σε αναμμένα κάρβουνα.


Άστο σεξουαλική πράξη είναι δύσκολο να αποδειχθει (έγινε-δεν έγινε) ούτως η άλλως σε τέτοιες περιπτώσεις......

Πάνε βαση ότι υποδείξει το κοριτσάκι που θυμαται και φαντάζομαι για όσους συλλαμβάνουν θα γίνεται ενδελεχή έρευνα για περισσότερα....
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.477
Κριτικές
56
Like
6.170
Πόντοι
3.556
Άστο σεξουαλική πράξη είναι δύσκολο να αποδειχθει (έγινε-δεν έγινε) ούτως η άλλως σε τέτοιες περιπτώσεις......

Πάνε βαση ότι υποδείξει το κοριτσάκι που θυμαται και φαντάζομαι για όσους συλλαμβάνουν θα γίνεται ενδελεχή έρευνα για περισσότερα....
Ειναι μην μπλεξεις. Γιατι και τιποτα να μην εχεις κανει ,να πηγες και να εφυγες,αν σε καλεσουνε για εξηγησεις θα τα κανεις πανω σου, κακα τα ψεματα.
 

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
867
Κριτικές
7
Like
1.197
Πόντοι
486
E ναι πλάκα κάνουμε;

Aν μπλεξεις με το νόμο και με πράξεις που θεωρούνται κακούργημα αστα να πάνε... Η ψυχολογία σου μετά είναι ενα βήμα πριν την αυτοκτονία.... Ακομα και αν δεν φταις...

Την ξεφτίλα που εισπράτεις από τον περίγυρο σου μόνο και τον αποκλεισμό....
 

Stelios_el_Conquistador

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2016
Μηνύματα
68
Κριτικές
16
Like
580
Πόντοι
310
Μόλις διάβασα αυτο ξέρουμε σε ποιό σπίτι έγινε;
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.379
Κριτικές
165
Like
25.036
Πόντοι
34.168
E ναι πλάκα κάνουμε;

Aν μπλεξεις με το νόμο και με πράξεις που θεωρούνται κακούργημα αστα να πάνε... Η ψυχολογία σου μετά είναι ενα βήμα πριν την αυτοκτονία.... Ακομα και αν δεν φταις...

Την ξεφτίλα που εισπράτεις από τον περίγυρο σου μόνο και τον αποκλεισμό....
Μεγαλη κουβεντα ειπες..
Ενα κωλοδικαστηριο για αλκοτεστ ειχα και μεχρι να γινει ημουν σαν κηδεια..
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.005
Πόντοι
10.336
Οκ.... εντελως τυχαια, μεσα σε μια βδομαδα, επιασαν 8000 βιαστες, και ολους μετα ακριβως απο το σκηνικο που για καποιο περιεργο λογο θελουν να κουκουλωσουν... Ουτε μια πυρηνικη βομβα δεν καθαριζει αυτη τη χωρα

φρεσκα ψαρια.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.729
Like
29.248
Πόντοι
6.056

...αργά χθες τη νύχτα ένας 33χρονος συνελήφθη από την αστυνομία.

Ο άνδρας κατηγορείται ότι προέβη σε γενετήσια πράξη με την ανήλικη έναντι αμοιβής, κατ’ εξακολούθηση και εντός της ημέρας αναμένεται να οδηγηθεί στον εισαγγελέα.

Ο συλληφθείς οδηγήθηκε και καταθέτει στον αρμόδιο Εισαγγελέα.
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
10.994
Κριτικές
3
Like
10.479
Πόντοι
3.936
Βασικά η 37χρονη μάνα πρόκειται για καθαρόαιμη Ελληνίδα....νησιωτισα κιόλας από την Τήνο....ο πατέρας της με καταγωγή από την Νάξο.... βέβαια έμεινε ορφανή από μικρή.
Κι ο άνδρας της αν και τοξικομανης είναι κι αυτός Έλληνας!

Ένας δημοσιογράφος είπε στην τηλεόραση ότι η 12χρονη πρόκειται για ένα πανέμορφο αγγελούδι...για αυτό και την περνανε και την ξαναπερνανε πολλές φορές τα ανθρωπόμορφα κτήνη!


Δυστυχώς τέτοιες φρικαλεες απάνθρωπες τερατώδες υποθέσεις ούτε στην Καμπότζη δεν βλέπεις πλέον!
Θεωρείς ότι τώρα γίνονται μόνο? Σίγουρα όχι. Απλά μας ταΐζουν κάθε μέρα το ίδιο. Όπως με Ουκρανία..κάθε μέρα το ίδιο. Τώρα βρήκαν άλλο αύριο κάτι άλλο
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.517
Like
13.486
Πόντοι
3.656
Τα γνωστά ειδησεογραφικά σαητς.....εσυ καλά μπορεί να το λες αλλά έλα που ΠΑΝΤΑ ΜΑ ΠΑΝΤΑ ξεφεύγουν οι πληροφορίες...
με λίγα λόγια. Είναι υλικό παράνομο, και δεν γνωρίζουμε αν είναι η πλήρης αλήθεια
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.517
Like
13.486
Πόντοι
3.656
τι εννοείς ? ότι υπάρχει παιδί που συναινεί στην παιδεραστία ?

εαν ο κατηγορούμενος μαστρωπός-παιδεραστής στην αγγελία του ανέφερε 15 χρονών ,
επιβάλλεται να δημοσιοποιηθούν τα στοιχεία όλων όσων επικοινώνησαν και να ερευνηθεί εξονυχιστικά το ποιόν τους
απο την Αστυνομία
άειντε πάλι. Είναι φανερό ΤΕΛΙΚΑ ότι γράφω δυσνόητα, παίρνω την ευθύνη πάνω μου.

1ον. Η Παιδεραστία είναι βαρύ Ποινικό Αδίκημα. Ακόμα κι αν μια στο εκατομμύριο υπάρχει παιδί που συναινεί (μπερδεμένο κορίτσι με Daddy Isues ας πούμε, ή οτιδήποτε άλλο) και πάλι, ΚΑΙ ΠΑΛΙ ο Ενήλικος πρέπει να υποστεί τις συνέπειες του Νόμου.

2ον. Ακόμα κι αν ο κατηγορούμενος Μαστρωπός ανέφερε ψευδώς ότι η ηλικία του παιδιού ήταν 15 χρονών, ΚΑΙ ΠΑΛΙ είναι παράνομο, ακόμα κι αν ήταν 17 ετών, αυτός είναι ο Νόμος.

3ον. Ναι, Να διερευνηθούν όλοι όσοι επικοινώνησαν με τον τύπο. Αν επικοινώνησαν για το κορίτσι, να υποστούν τις συνέπειες του Νόμου. Αν όμως είμαι σίγουρος για κάτι, είναι ότι αποκλείεται όλοι όσοι επικοινώνησαν μαζί του να επικοινώνησαν γι αυτό το σκοπό. Ο Τύπος έχει σίγουρα Κοινωνικές Επαφές, Επαφές λόγω του Μαγαζιού του, Ανθρώπους στους οποίους πούλαγε το παραμύθι της θρησκείας και του Κόμματος. Οποιοσδήποτε έχει τη φωλιά του λερωμένη φροντίζει να έχει ένα προφίλ καλοκάγαθο. Έχει περιγραφεί ..Λύκος με προβιά προβάτου... Σχεδόν κάθε φορά που ένας εγκληματίας συλλαμβάνεται και ρωτάνε τους γείτονες, όλοι δηλώνουν ότι έπεσαν από τα σύννεφα. Δεν είναι τυχαίο, δουλεύουν προσεκτικά το προσωπείο αυτό
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.771
Like
20.658
Πόντοι
5.006
ο 53χρονος παιδεραστης ειναι απο το αγρινιο (= βοθρολακος= μορντορ της ελλαδας)...δεν χρεαζεται να πουμε κατι αλλο...
κανονικα θα επρεπε να χτιστουν τειχη γυρω απο την πολη του αγρινιου ετσι ωστε καθε αγρινιωτης να γεννιεται αυτοματως εντος φυλακης, και αν δειχνει καλη διαγωγη, να τον απελευθερωνουμε μετα τα 30....
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.729
Like
29.248
Πόντοι
6.056

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.280
Like
21.222
Πόντοι
5.506

Τα αναρχοαπλυτα βρήκαν ευκαιρία για μπαχαλα και μολότοφ.
Αυτο ειναι η αριστερα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom