Νέα

3ης Σεπτεμβρίου 119, "Ρείκι"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 668
  • Εμφανίσεις 188K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.081
Κριτικές
27
Like
19.348
Πόντοι
5.946
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.955
Κριτικές
490
Like
36.522
Πόντοι
41.447
αααα λοιπόν μιλάς για την μελαχρινή Έλενα που την πρωτογάμησα στο Καλλιρρόης 85 προ αμνημονεύτων...
ναιιιιιι η οποία είναι τίμια και κρατιέται πολύ καλά ακόμα. είσαι μύστης? Καλλιρόης 85 ωραίες εποχές
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.081
Κριτικές
27
Like
19.348
Πόντοι
5.946

εξολοθρευτής

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Αυγ 2018
Μηνύματα
457
Κριτικές
24
Like
1.304
Πόντοι
1.071
σήμερα σε σύντομο πέρασμα.
ενημερωθηκά πως η Αλεξάνδρα θα είναι κανονικά στο κατάστημα όλο τον Δεκέμβριο
επίσης από την ερχόμενη βδομάδα ξεκινά στο κατάστημα μια πολύ καλή Ρωσίδα μιλφ η Ελένη που παλιότερα δούλευε στο Πατησίων 56. αδυνατη
touch me spa εννοείς?
 

Ανδρέας(2)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Вчерашний визит в знаменитый массажный салон C 119 сентября. Дверь мне открыла красивая и добрая Мария, обстановка теплая и семейная. Мария по очереди представила мне Ксению и Элени. Я выбрал Ксению, 35-летнюю милфу с рыжими волосами, белой и мягкой кожей и большой грудью. Я зашла в комнату, освежилась в ванной и вскоре пришла улыбчивая и веселая Ксения. Ее массаж был сильным, она обращала внимание на детали, не торопясь. Во второй части он сделал мне медленный и мучительный минет, и мы закончили миссионерским сексом на массажной кровати. Ксения была очень хороша в обоих местах, стоила своих денег. Я посещу ее снова в ближайшее время.
Новые друзья, я провел время с Ксенией. Ксения делает отличный массаж, только она умеет делать массаж. У нее большая пышная натуральная грудь, ох как она лижет и сосет ммммммм. Хочу провести еще раз но 2 недели не могу поймать в магазине. Жаль, лучшие девушки уходят из магазина.
 

Ανδρέας(2)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Χθεσινη επίσκεψη στο φνωστό μασατζίδικο της Γ Σεπτεμβρίου 119 . Μου άνοιξε η όμορφη και ευγενική Μαρία,το περιβάλλον ζεστό και οικογενειακό . Η Μαρία μου παρουσίασε με τη σειρά την Ξένια και την Ελένη. Επέλεξα την Ξένια μία Μίλφ 35 ετών με κόκκινα μαλλιά, λευκή και απαλή επιδερμίδα και με πλούσιο στηθος. Μπήκα στο δωμάτιο φρεσκαρίστηκα στο μπάνιο και σε λίγο ήλθε η χαμογελεστή και ευδιάθετη Ξένια . Το μασάζ της δυνατό , έδωσε σημασία στις λεπτομέρειες χωρίς να βιάζεται . Στο δεύτερο μέρος μου έκανε μία αργή και βασανιστική πίπα και τελειώσαμε με ένα ιεραποστολικό σεξ στον μασαζοκρέββατο . Η Ξένια ήταν πολύ καλη και στα δύο μέρη , αξίζει τα λεφτά της . Θα την επισκευτώ ξανά σύντομα .
Νέοι φίλοι, πέρασα χρόνο με την Ξένια. Η Ξένια κάνει υπέροχο μασάζ, μόνο αυτή ξέρει να κάνει μασάζ. Έχει μεγάλο, πλούσιο φυσικό στήθος, αχ πόσο γλύφει και ρουφάει μμμμμμ. Θέλω να το ξαναπεράσω αλλά δεν το προλαβαίνω στο μαγαζί για 2 εβδομάδες. Κρίμα που τα καλύτερα κορίτσια φεύγουν από το μαγαζί.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Bleach
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.955
Κριτικές
490
Like
36.522
Πόντοι
41.447
σε χθεσινό πέρασμα
στην υποδοχή η όμορφη Μαρία
Τατιάνα ψιλή μελαχρινή με μεγάλο στήθος
Ελένη ψιλή αδύνατη ξανθιά με καρέ με πολύ μεγάλο στήθος
Αλεξάνδρα όμορφη μιλφ με ασιατικά χαρακτηριστικά στο πρόσωπο
Λένα αδύνατη μελαχρινή μιλφ με ωραίο σωμα
 

akakis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2020
Μηνύματα
171
Like
568
Πόντοι
81
καλησπέρα.... η Σάρα η μαυρούλα δουλευει πουθενα;;; είχα ομορφες αναμνησεις
 

akakis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2020
Μηνύματα
171
Like
568
Πόντοι
81
σε χθεσινό πέρασμα
στην υποδοχή η όμορφη Μαρία
Τατιάνα ψιλή μελαχρινή με μεγάλο στήθος
Ελένη ψιλή αδύνατη ξανθιά με καρέ με πολύ μεγάλο στήθος
Αλεξάνδρα όμορφη μιλφ με ασιατικά χαρακτηριστικά στο πρόσωπο
Λένα αδύνατη μελαχρινή μιλφ με ωραίο σωμα
επισης αυτή η Ελένη με το μεγαλο στήθος μου έβαλε ιδέες.... αξίζει εμφανισιακά zero?
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.955
Κριτικές
490
Like
36.522
Πόντοι
41.447
καλησπέρα.... η Σάρα η μαυρούλα δουλευει πουθενα;;; είχα ομορφες αναμνησεις
έχει σταματήσει πολλά χρόνια
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

επισης αυτή η Ελένη με το μεγαλο στήθος μου έβαλε ιδέες.... αξίζει εμφανισιακά zero?
καλή . όλα σχετικά είναι. αν σου αρέσουν οι μεγάλες με μεγάλο στήθος είναι οκ
 

triferos

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
348
Κριτικές
15
Like
277
Πόντοι
5.102
Καλημέρα σε όλους, καλές γιορτές με υγεία στις οικογένειες σας...

Επισκεψουλα ξαφνική στο ίδρυμα του 4ου ορόφου...ανοίγει η ευγενικοτατη ξανθιά 70αρα περιποιημενη....παρουσιάζει 3 θείες διπλανής πόρτας που δεν θυμάμαι ονόματα πέραν της Ελένης όπου και πέρασα.. η Ελένη λοιπόν είναι γύρω στα 50-55 ουκρανιδα που σαλοναρισε με ένα ωραίο φορεματάκι και γόβες...(όπως κι οι 3)...ωραία γυναίκα για την ηλικία της κι η γειτόνισσα που θα θέλαμε όλοι να έχουμε...μασαζακι ανεκτό, κυρίως χαϊδεματα ,χωρίς να λυπάται να αγγίζει κωλομερια...στο γύρισμα είχε ωραία πιπουλα ενώ το χέρι μου έπαιζε κι έπιανε τα παντα..ανεβαίνει πάνω κι έδειξε να το ζούσε χωρίς βιασύνη και λοιπα...

Ανακεφαλαιωση .. 50ε για 45 λεπτά περίπου χωρίς ζαλισμα αρχιδιων και σεξ;ναι από μένα είναι ναι ακόμη κι αν δεν είναι πιτσιρίκες ή κάτι ιδιαίτερο εμφανισιακά οι κοπέλες...προφανώς ντουζάκι και τα συναφή συγκαταλεγονται....
Value for money..
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.154
Κριτικές
4
Like
1.601
Πόντοι
266
Προσφατο περασμα. Στο ροστερ προστεθηκε κ η Ξενια απο (το κρυφο) Πατησιων 52, σεριφισα για οσους ξερουν. Εμφανιζεται ως Σοφια. Το Πατησιων 52 εκλεισε οριστικα.
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
456
Κριτικές
8
Like
700
Πόντοι
361
Καλησπέρα. Έχει κανείς τηλ του ιδρύματος?
 

Pol Pan

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2019
Μηνύματα
37
Κριτικές
2
Like
255
Πόντοι
0

Enastros1983

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2021
Μηνύματα
42
Like
59
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα, θέλω να μοιραστώ την σημερινή εμπειρία μου από το μαγαζί. Πήγαινε, χτύπησα μου άνοιξαν κάτω και αφού έφτασα στον 4ο όροφο μου άνοιξε μια κυρία και με ρώτησε τι θέλω. Είπα είμαι για μασαζ και μου λέει είμαι μόνη τώρα, δεν μπορώ και με έδιωξε. Τι φάση;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom