Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 916K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
422
Like
640
Πόντοι
81
Μην ασχολείσαι

Γνωστοί προμοτορες που κάθε φορά γράφουν τα ίδια...
Τους έχουν πάρει χαμπάρι οι μύστες και τους απαξιώνουν κατάλληλα

Αν έγραφες ότι όλα είναι τέλεια... τώρα οι ίδιοι θα σου είχαν στήσει άγαλμα
Ακομα περιμένω απάντηση εαν ξέρεις πολλους ?

Υγ. σχολείο πήγαινες μαζί με τον άλλον ή από την ταραχή σου γράφεις ότι ασυναρτησία σου κατεβη.
 

panos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
1
Like
5.057
Πόντοι
456
Ακομα περιμένω απάντηση εαν ξέρεις πολλους ?

Υγ. σχολείο πήγαινες μαζί με τον άλλον ή από την ταραχή σου γράφεις ότι ασυναρτησία σου κατεβη.
δεν απανταει αυτος το παιζει υπερανω...κατσει να πιει κ το γαλα του,για καποιους ειναι πρωι ακομα!
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
422
Like
640
Πόντοι
81
δεν απανταει αυτος το παιζει υπερανω...κατσει να πιει κ το γαλα του,για καποιους ειναι πρωι ακομα!
Γενικα κανεις απο τους 2 δεν εχει καταλαβει τι ακριβως λεμε και γιατι το λεμε.
Αυτοι ζουνε το ονειρο και καλα κανουν οπως το παραδέχτηκε ο αλλος πιο πανω λεγοντας " εμενα στα αρχιδια μου πως ονομαζονται περναω καλα πηδοντας"

Αυτο που δεν καταλαβε ειναι οτι καποιος εαν θελει να παει να φαει ψαρικα σε ταβερνα δεν μπορει η ταβερνα να του βγαλει παιδακια μονο και μονο γιατι λεγετε ταβερνα.
Εαν αλλαζε την ιδιοτητα του και λεγοταν ας πουμε στιπ-γαμικουλες τοτε οκ
 

panos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
1
Like
5.057
Πόντοι
456
Γενικα κανεις απο τους 2 δεν εχει καταλαβει τι ακριβως λεμε και γιατι το λεμε.
Αυτοι ζουνε το ονειρο και καλα κανουν οπως το παραδέχτηκε ο αλλος πιο πανω λεγοντας " εμενα στα αρχιδια μου πως ονομαζονται περναω καλα πηδοντας"

Αυτο που δεν καταλαβε ειναι οτι καποιος εαν θελει να παει να φαει ψαρικα σε ταβερνα δεν μπορει η ταβερνα να του βγαλει παιδακια μονο και μονο γιατι λεγετε ταβερνα.
Εαν αλλαζε την ιδιοτητα του και λεγοταν ας πουμε στιπ-γαμικουλες τοτε οκ
δεν σχολιαζω συχνα εδω,δε μ'ενοχλει η αγνοια καποιων ουτε οτι δε δεχονται καποια πραγματα οσο κ να τα εξηγεις αλλα μερικες φορες μου τη δινουν καποιοι που επειδη στριμωχνονται στη γωνια πετανε το μπαλακι αλλου η απλα περνανε σε ατοπη επιθεση μη μπορωντας να υποστιριξουν ουτε τα ιδια τα λεγομενα τους..
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
422
Like
640
Πόντοι
81
δεν σχολιαζω συχνα εδω,δε μ'ενοχλει η αγνοια καποιων ουτε οτι δε δεχονται καποια πραγματα οσο κ να τα εξηγεις αλλα μερικες φορες μου τη δινουν καποιοι που επειδη στριμωχνονται στη γωνια πετανε το μπαλακι αλλου η απλα περνανε σε ατοπη επιθεση μη μπορωντας να υποστιριξουν ουτε τα ιδια τα λεγομενα τους..
Δεν διαβάζουν η δεν θέλουν να καταλάβουν τι λέμε.
Πάμε για άλλα γιατί ασχοληθήκαμε αρκετά με λαμογια και χειροκροτητές.
 

dskoul

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
388
Like
373
Πόντοι
21
Δεν διαβάζουν η δεν θέλουν να καταλάβουν τι λέμε.
Πάμε για άλλα γιατί ασχοληθήκαμε αρκετά με λαμογια και χειροκροτητές.
Και εσύ έχεις δίκιο :jerking::jerking::jerking:

Κατσε παρεα με τον άλλο και Απολαυσε την βρωμερη κλανια μου, παρέα με την απαξίωση που απλόχερα προσφέρω
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: panos

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
457
Κριτικές
3
Like
586
Πόντοι
301
Και εσύ έχεις δίκιο :jerking::jerking::jerking:

Κατσε παρεα με τον άλλο και Απολαυσε την βρωμερη κλανια μου, παρέα με την απαξίωση που απλόχερα προσφέρω
ωραια επιχειρηματα μας επεισες
 
  • Like
Αντιδράσεις: panos

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
422
Like
640
Πόντοι
81
Και εσύ έχεις δίκιο :jerking::jerking::jerking:

Κατσε παρεα με τον άλλο και Απολαυσε την βρωμερη κλανια μου, παρέα με την απαξίωση που απλόχερα προσφέρω
τωρα το κατάλαβα ...
Γιαυτό δεν σε πλησιάζει κάνεις γιατί βρωμας απο τις κλανιές ... εισαι δηλαδή ενας κλανιάρης !!! :happy::assshake::happy:
και το λες και με περηφανια... Μυαλο τουρτας και εσυ :stretcher:
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
457
Κριτικές
3
Like
586
Πόντοι
301
Εμενα γενικα επειδη ειχα παει τις προαλλες με ξενερωνει το γεγονος οτι τις μερες που επιτρεπονται μπαλαντερ καποια ζευγαρια ειναι μιλημενα απο το μαγαζι και βαλτα για να κανουν παιχνιδι με τους μπαλαντερ εκει λιγο χανεται η μπαλα και απο swinger κατανταει δελο.Κατι εχω ακουσει οτι μπορει να πληρωνονται κι ολας αλλα γι αυτο δεν ειμαι σιγουρος
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.537
Like
12.551
Πόντοι
2.256
Εμενα γενικα επειδη ειχα παει τις προαλλες με ξενερωνει το γεγονος οτι τις μερες που επιτρεπονται μπαλαντερ καποια ζευγαρια ειναι μιλημενα απο το μαγαζι και βαλτα για να κανουν παιχνιδι με τους μπαλαντερ εκει λιγο χανεται η μπαλα και απο swinger κατανταει δελο.Κατι εχω ακουσει οτι μπορει να πληρωνονται κι ολας αλλα γι αυτο δεν ειμαι σιγουρος
+1 λοιπόν στους πολλούς που έχουμε παρόμοια άποψη :wink:
 

dskoul

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
388
Like
373
Πόντοι
21
ωραια επιχειρηματα μας επεισες
Μπα φιλε ... δεν θελω να πεισω κανεναν ...
απλα βαρεθηκα τους γνωστους προμοτορες ...
που αν πεις κατι αρνητικο για το μαγαζι ... πεφτουν να σε φανε ....

Τα ονοματα γνωστα .... μπορει κανεις να τους καταλαβει ευκολα ;)
 

panos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
1
Like
5.057
Πόντοι
456
Όσα δε φτάνει η αλεπού...
Γίναμε όλοι προμοτορες του μαγαζιού,ότι λέμε να ρίξουμε μαύρο τέτοιο μπουρδέλο που κατάντησε είναι promotion..μάλλον επιθετικό μαρκετιν
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
457
Κριτικές
3
Like
586
Πόντοι
301
Και για να αλλαξουμε λιγο το θεμα για να μην τσακωνεστε οπως εχω ξαναπει και στο παρελθον εχω βαλει στο ματι την barwoman του μαγαζιου μου αρεσει πολυ λεω να κανω κινηση και ας φαω ακυρο αχαχαα. Σκεφτομαι να παω την πεμπτη για βολτουλα και για την βαρςομαν και για να δω αν αλλαξε τπτ γιατι θα εχω και χρονο ελπιζω μονο να μην ξενερωσω πολυ θα γραψω μινι κριτικη εδω για να ενημερωσω τα αδερφια μου αχαχαχααα
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.537
Like
12.551
Πόντοι
2.256
Και για να αλλαξουμε λιγο το θεμα για να μην τσακωνεστε οπως εχω ξαναπει και στο παρελθον εχω βαλει στο ματι την barwoman του μαγαζιου μου αρεσει πολυ λεω να κανω κινηση και ας φαω ακυρο αχαχαα. Σκεφτομαι να παω την πεμπτη για βολτουλα και για την βαρςομαν και για να δω αν αλλαξε τπτ γιατι θα εχω και χρονο ελπιζω μονο να μην ξενερωσω πολυ θα γραψω μινι κριτικη εδω για να ενημερωσω τα αδερφια μου αχαχαχααα
Το μελαχρινό μωράκι λες τύπε;;; Ωραίο!!!
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
576
Κριτικές
8
Like
443
Πόντοι
306
Και για να αλλαξουμε λιγο το θεμα για να μην τσακωνεστε οπως εχω ξαναπει και στο παρελθον εχω βαλει στο ματι την barwoman του μαγαζιου μου αρεσει πολυ λεω να κανω κινηση και ας φαω ακυρο αχαχαα. Σκεφτομαι να παω την πεμπτη για βολτουλα και για την βαρςομαν και για να δω αν αλλαξε τπτ γιατι θα εχω και χρονο ελπιζω μονο να μην ξενερωσω πολυ θα γραψω μινι κριτικη εδω για να ενημερωσω τα αδερφια μου αχαχαχααα
Καλα... Εσυ πιστευεις οτι η κοπελα θα ειναι μονη της στην ζωη... Δυσκολο το βλεπω... Και να κανεις κινηση θα φας ακυρο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom