Νέα

OnlyFans και Mym.fans Ελληνίδων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Chris_25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 11M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 171 άτομα (8 μέλη και 163 επισκέπτες)

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
496
Like
1.079
Πόντοι
201
ναι ρε μαζι σου περι ορεξεως απλα αν δεν κανει καλο πηδημα η γκομενα εγω ξενερωνω
Καιγώ τα ίδια. Μόλις καταλαβαίνω πως η γκόμενα υποκρίνεται στο σεξ ξενερώνω. Και αλλάζω βιντεάκι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
496
Like
1.079
Πόντοι
201
ρωτα με τι γνωμη εχω για τις γυναικοκτονιες,ενδοεοικογειανη βια για την βια στα σχολεια. Οταν λυσουμε αυτα θα σου ποσο με ενδιαφερει αν το μουνι μου παραμενει δημοσιο σε αυτη την ουτοπικη κοινωνια
οι μαναδες καλα κανουν και βγαζουν ετσι λεφτα,για να επελεξαν το οφ λογικα το κρατος δεν εδωσε πολλες επιλογες για κατι αλλο;)
Εγώ θα ήθελα να δω την άποψη σου πάνω σε αυτά τα θέματα. Αρκεί να μην παίζεις ξύλο με το πληκτρολόγιο σου, όπως στις προηγούμενες απαντήσεις σου. Εκτός αν έχεις δυσλεξία ή τα γράφεις μεθυσμένη. Τότε όλα βγάζουν νόημα.
 

EferaToKreas1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2011
Μηνύματα
63
Κριτικές
3
Like
156
Πόντοι
280
Δεν είναι η Τζούμα αυτή. Έχει κλέψει το συγκεκριμένο βίντεο από αυτούς εδώ.
Κανονικά πρέπει να την δώσουμε σε όλες τις πλατφόρμες ώστε να την κάνουν μπαν από παντού και να μην ξανά βγάλει ευρώ από κανένα ζώο που πιστεύει ότι είναι η ίδια.
 

Συνημμένα

  • IMG_3715.png
    IMG_3715.png
    1,2 MB · Εμφανίσεις: 95
  • IMG_3717.png
    IMG_3717.png
    1,3 MB · Εμφανίσεις: 92

LilaEvance

Content Creator
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
79
Like
124
Πόντοι
0
Στα μισά συμφωνώ στα άλλα όχι. 30 χρονών είσαι σίγουρα έχεις επιλογές στη ζωή σου. Πιστεύω ότι μία μάνα μπορεί να πάει να σφουγγαριζει σκάλες ή να πάει να δουλέψει στην Λευκάδα, την Κρήτη, την Κέρκυρα ή την Σαντορίνη σερβιτόρα είναι πιο τίμιο και πιο σεβαστό. Εγώ πιστεύω ότι αυτές που πηδιουνται στις πλατφόρμες σίγουρα τα ίδια θα έκανε και στην ζωή της.
τιμιο προς την δικη σου αποψη .Δεν εισαι ο θεος να ενδιαφερεται η μανα και καθε μανα για την δικη σου αποψη
 

LilaEvance

Content Creator
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
79
Like
124
Πόντοι
0

LilaEvance

Content Creator
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
79
Like
124
Πόντοι
0
Εγώ θα ήθελα να δω την άποψη σου πάνω σε αυτά τα θέματα. Αρκεί να μην παίζεις ξύλο με το πληκτρολόγιο σου, όπως στις προηγούμενες απαντήσεις σου. Εκτός αν έχεις δυσλεξία ή τα γράφεις μεθυσμένη. Τότε όλα βγάζουν νόημα.
σου μεγαλωσε καθολου ή παραμενει 8 εκατοστα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom