Νέα

Είναι επικίνδυνο το WhatsApp;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Predrag7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Predrag7

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2021
Μηνύματα
25
Like
135
Πόντοι
0
Μαγκες μου καλησπερα...
Μιλαω με τυπισσα στο insta η οποια μου στελνει και φωτο της prive (λιγο βυζακι)...
Καλα ως εδω αλλα εχει φαγωθει να κατεβασω την εφαρμογη WhatsApp κατι το οποιο -φυσικα- αποφευγω με διαφορες δικαιολογιες καθως το θεωρω υποπτο!!!
Εχει κανεις παρομοια εμπειρια ειτε ο ιδιος ειτε καποιος γνωστος του να ξερουμε γιατι το ζητανε επιμονα?
 
OP
OP
P

Predrag7

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2021
Μηνύματα
25
Like
135
Πόντοι
0
Για του λογου το αληθες (εχει και @νακι,ενω ειπα μονο βυζακι )
IMG-20210929-WA0000.jpg
 

Bollyrood1

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2021
Μηνύματα
72
Like
95
Πόντοι
0
Τι εννοείς ύποπτο; Εγώ την χρησιμοποιώ χρόνια χωρίς κανένα θέμα. Επίσης έχει μια ρύθμιση όπου διαγράφονται όλα τα μηνύματα του τσατ μετά από κάποια ώρα (επιλέγεις εσυ)
 
OP
OP
P

Predrag7

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2021
Μηνύματα
25
Like
135
Πόντοι
0
Τι εννοείς ύποπτο; Εγώ την χρησιμοποιώ χρόνια χωρίς κανένα θέμα. Επίσης έχει μια ρύθμιση όπου διαγράφονται όλα τα μηνύματα του τσατ μετά από κάποια ώρα (επιλέγεις εσυ)
Δεν ξερω φιλε...
Απλα μου κανει εντυπωση που εχει φαγωθει ενω μπορουμε να συνεχισουμε με insta και messenger ας πουμε!!!
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.243
Πόντοι
3.886
Μαγκες μου καλησπερα...
Μιλαω με τυπισσα στο insta η οποια μου στελνει και φωτο της prive (λιγο βυζακι)...
Καλα ως εδω αλλα εχει φαγωθει να κατεβασω την εφαρμογη WhatsApp κατι το οποιο -φυσικα- αποφευγω με διαφορες δικαιολογιες καθως το θεωρω υποπτο!!!
Εχει κανεις παρομοια εμπειρια ειτε ο ιδιος ειτε καποιος γνωστος του να ξερουμε γιατι το ζητανε επιμονα?
Οι ξένοι χρησιμοποιούν μόνιμα whats up..Μόνο εμείς οι Έλληνες κολλάμε στα άλλα
 

sotirisl

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
200
Κριτικές
1
Like
305
Πόντοι
21
Το whatsapp το χρησιμοποιούν 3 δισεκατομμύρια άνθρωποι στον κόσμο και είναι σχετικά αφαλές. Θεωρείται πιο σοβαρό από το messenger ή το instagram, δηλαδή μια ομάδα ανθρώπων που εργάζονται σε μια εταιρια θα έκανε group στο whatsapp, και όχι στο messenger/insta. Εγώ μιλάω με την κοπελα μου, τους φίλους μου, και τους συνεργάτες μου καθημερινά στο whatsapp. Το μόνο αρνητικό που μπορώ να βρω είναι ότι το whatsapp δουλεύει με τον αριθμό τηλεφώνου σου (όπως το viber) και όχι με usernames όπως το messenger/insta. Οπότε θα χρειαστεί να της δώσεις/αποκαλύψεις τον αριθμό τηλεφώνου σου. Πράγμα το οποίο εγώ δεν θα ήθελα να το κάνω.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.008
Κριτικές
94
Like
46.308
Πόντοι
17.311
Τελευταία τροποποίηση:

DickWinters

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2022
Μηνύματα
364
Like
889
Πόντοι
81
Τα καλα νεα ειναι οτι τελικα ειναι πορνοσταρ (dolly leigh) οποτε μπορεις να την παιξεις σαν πολιτισμενος ανθρωπος.
Εδω φωτο με το ιδιο κινητο

 
OP
OP
P

Predrag7

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2021
Μηνύματα
25
Like
135
Πόντοι
0
Θέλουν τον αριθμό σου, να το τρέξουν και να μάθουν ποιος είσαι, εάν το IG σου βέβαια δεν λέει ήδη. Μετά θα σε τουμπαρει και θα ανοίξεις video call, στην οποία θα δεις (νομίζεις) αυτήν σε pre-recorded βίντεο και θα σε γράφουν. Το μετά το υποψιάζεσαι ετσι; "Δώσε τόσα για να μη σε κάνω βούκινο". Και ναι, γίνεται άνετα μέσω whatsapp. Εσύ νομίζεις η Αμερικάνα με τον θάμνο σε είδε και ερωτεύτηκε. Άντε, σε σώσαμε.
Τρελε μου προφανως δε θα εδινα αριθμο...
Απλα ηθελα να μαθω πως λειτουργει η φαση!!!
Εννοειται οτι μου φανηκε υποπτο απλα η φωτο ετσι οπως ειναι τραβηγμενη φαινεται οτι ειναι απο φυσικο προσωπο (το οποιο ισως αμοιβεται αναλογως)
 
OP
OP
P

Predrag7

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2021
Μηνύματα
25
Like
135
Πόντοι
0
Τα καλα νεα ειναι οτι τελικα ειναι πορνοσταρ (dolly leigh) οποτε μπορεις να την παιξεις σαν πολιτισμενος ανθρωπος.
Εδω φωτο με το ιδιο κινητο

Εισαι ντετεκτιβ φιλος?
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
784
Κριτικές
13
Like
1.409
Πόντοι
496
Τρελε μου προφανως δε θα εδινα αριθμο...
Απλα ηθελα να μαθω πως λειτουργει η φαση!!!
Εννοειται οτι μου φανηκε υποπτο απλα η φωτο ετσι οπως ειναι τραβηγμενη φαινεται οτι ειναι απο φυσικο προσωπο (το οποιο ισως αμοιβεται αναλογως)
σιγα ρε τυπε δεν μπορεις να βρεις εναν πακιστανικο να περασεις σε ενα δευτερο κινητο?
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.672
Like
2.710
Πόντοι
456
Δηλαδή το βαιμπερ δεν είναι επικίνδυνο?νομίζω Ελλάδα οι πιο πολλοί βαιμπερ έχουν..
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
784
Κριτικές
13
Like
1.409
Πόντοι
496
Δηλαδή το βαιμπερ δεν είναι επικίνδυνο?νομίζω Ελλάδα οι πιο πολλοί βαιμπερ έχουν..
ελλαδα εχει η πλειοψηφια βιμπερ για αυτο και φοβουνται το γουατσαπ.
το εξωτερικο σχεδον κανενας δεν εχει βιμπερ....
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.695
Like
29.013
Πόντοι
6.056
ελλαδα εχει η πλειοψηφια βιμπερ για αυτο και φοβουνται το γουατσαπ.
το εξωτερικο σχεδον κανενας δεν εχει βιμπερ....
Μια ζωη ανάποδη είμαστε, υπολογίζεται οτι περίπου 3 δις άνθρωποι χρησιμοποιούνε WhatsApp και στην Ελλάδα ειναι ολοι κολλημένοι με το Messenger και το Viber.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom