Νέα

Ηράκλειο Κρήτης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ioannisaek123214

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
48
Κριτικές
1
Like
103
Πόντοι
0
Εσύ πηγές ή όχι; Καλό φαίνεται πάντως αν πας θα ήθελα να μου πεις
Crossdresser είναι στην ουσία και όχι trans. Δεν μου φάνηκε καθόλου θηλυπρεπής. Ήθελα 2ωρη συνάντηση αλλά μου έκανε στοματικό και δεν με έψησε να συνεχίσω.
 

vasillhss

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2011
Μηνύματα
114
Like
48
Πόντοι
1
Crossdresser είναι στην ουσία και όχι trans. Δεν μου φάνηκε καθόλου θηλυπρεπής. Ήθελα 2ωρη συνάντηση αλλά μου έκανε στοματικό και δεν με έψησε να συνεχίσω.
Και πλήρωσες για 2ωρω και δεν σε άφησε? Γιατί έτσι?
 

Ioannisaek123214

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
48
Κριτικές
1
Like
103
Πόντοι
0

Ioannisaek123214

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
48
Κριτικές
1
Like
103
Πόντοι
0
Φαίνεται εντελώς θυληκο στις φωτό! Από καθαριότητα χώρος κτλ?
Καμία σχέση με θηλυκό. Άντρας με κραγιόν, γυναικεία ρούχα και περούκα είναι. Μιας και δεν προχωρήσαμε πέρα του στοματικού δεν μπορώ να μιλήσω για καθαριότητα της περιοχής. Ο χώρος γενικά καθαρός ήταν
 

vasillhss

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2011
Μηνύματα
114
Like
48
Πόντοι
1
Καμία σχέση με θηλυκό. Άντρας με κραγιόν, γυναικεία ρούχα και περούκα είναι. Μιας και δεν προχωρήσαμε πέρα του στοματικού δεν μπορώ να μιλήσω για καθαριότητα της περιοχής. Ο χώρος γενικά καθαρός ήταν
Σε ποιο περιοχή είχε χώρο? Το στοματικό καλό?
 

Ioannisaek123214

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
48
Κριτικές
1
Like
103
Πόντοι
0
Σε ποιο περιοχή είχε χώρο? Το στοματικό καλό?
Το στοματικό πολύ καλό. Είχα πάει σε ένα διαμέρισμα κοντά στο Hondos αλλά άλλαζε κάθε μέρα σχεδόν. Από όσο ξέρω έφυγε από το Ηράκλειο.
Το στοματικό τρομερό και τα έριξα στο στόμα της κιόλας.
 

vasillhss

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2011
Μηνύματα
114
Like
48
Πόντοι
1
Το στοματικό πολύ καλό. Είχα πάει σε ένα διαμέρισμα κοντά στο Hondos αλλά άλλαζε κάθε μέρα σχεδόν. Από όσο ξέρω έφυγε από το Ηράκλειο.
Το στοματικό τρομερό και τα έριξα στο στόμα της κιόλας.
Έχει και ένα άλλο κρος αγγελία ένα μελαχρινό και αυτό φαίνεται καλό vanessa νομιζω
 

Ioannisaek123214

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
48
Κριτικές
1
Like
103
Πόντοι
0

KritiKos43

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
120
Like
167
Πόντοι
1
Ναι μόλις βρω χρόνο θα τιμήσω τη μια από τις δυο
Εμένα με φτιάχνει η diva από τις φωτό δεν την έχω πάρει ακόμα αλλά το έχω στο μυαλό. Έχει τρέλη τρύπα στις φωτό. Μοναδική εμπειρία για πρωτάρη!!!! Αν είχε και φωτό το πρόσωπο θα ήταν καλητερα
 
Τελευταία τροποποίηση:

vasillhss

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2011
Μηνύματα
114
Like
48
Πόντοι
1
Εμένα με φτιάχνει η diva από τις φωτό δεν την έχω πάρει ακόμα αλλά το έχω στο μυαλό. Έχει τρέλη τρύπα στις φωτό. Μοναδική εμπειρία για πρωτάρη!!!! Αν είχε και φωτό το πρόσωπο θα ήταν καλητερα
Είναι πολύ καλή σε όλα της την αδικούν οι φωτό!
 

manios986

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
28
Like
6
Πόντοι
0
Εμένα με φτιάχνει η diva από τις φωτό δεν την έχω πάρει ακόμα αλλά το έχω στο μυαλό. Έχει τρέλη τρύπα στις φωτό. Μοναδική εμπειρία για πρωτάρη!!!! Αν είχε και φωτό το πρόσωπο θα ήταν καλητερα
Ειναι αρκετα καλή, εγώ την ειχα επισκεφτεί κάμποσο καιρό πριν, πολύ καθαρή και μυρωδάτη. Ωραία πίπα ακα και το ιππευει μια χαρα. Προσωπο αρκετά καλό. Την προτείνω σιγουρα. Αν πάει κανείς τώρα να μας πει μια φρέσκια γνώμη
 

NickBig1

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
26
Like
16
Πόντοι
0
Με την TS-Lia (από Θεσσαλονίκη), έχει κάποιος γνώμη; Στο δικό της τόπικ είναι λίγο πολωμένα τα πράγματα.
 

Kokobloko2810

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2024
Μηνύματα
5
Like
1
Πόντοι
0
Καλησπέρα για την Αμάντα που είναι τώρα Ηράκλειο έχουμε καμία πληροφορία
 

Gatoulis6969

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
86
Like
87
Πόντοι
0
Με την TS-Lia (από Θεσσαλονίκη), έχει κάποιος γνώμη; Στο δικό της τόπικ είναι λίγο πολωμένα τα πράγματα.
Ειχα παει πριν 2 χρονια.Πολυ μπλα μπλα.Μεγαλη σε ηλικια και αρκετα μυγιαγγιχτη θα ελεγα.Αν σ αρεσει ο παθητικος ρολος ισως ειναι καλη.Δεν της αρεσει τοσο να ειναι παθητικη.Χιλιες φορες την Ελλη!
 

Gatoulis6969

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
86
Like
87
Πόντοι
0
Ειναι αρκετα καλή, εγώ την ειχα επισκεφτεί κάμποσο καιρό πριν, πολύ καθαρή και μυρωδάτη. Ωραία πίπα ακα και το ιππευει μια χαρα. Προσωπο αρκετά καλό. Την προτείνω σιγουρα. Αν πάει κανείς τώρα να μας πει μια φρέσκια γνώμη
Πριν 2 χρονια ειχα παει.Συμφωνω σε ολα αλλα με μενα τα εκανε ολα με προφυλαξη και εδειχνε λιγο να βιαζεται.Αρκετα θυληκη παντως.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom