Νέα

Οι γυναίκες του αγοραίου έρωτα ερωτεύονται;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PanasEros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 414
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
παιχτη βαλε μας και την γκομενα για να ολοκληρωθει το κουλστορυ σου ομως.
ωραια η σαλτσα δε λεω, αλλα αν λειπει το κυριως θεμα... :undecided:
Ήμουν στον μπλε παπαγάλο όπως έγραψα.
Δεν φταίω εγώ αν δεν ήρθατε κάποιοι να με διαψεύσετε. :2funny: Όπως και να χει, αυτό το θέμα έχει ψωμί από ότι βλέπω.
Σίγουρα υπάρχουν παρακαλετζηδες και ξεφτιλισμένοι που δίνουν
και τον κώλο τους
για να συρθούν στα συναισθηματικά ρομάντζα
ως εκλεκτοί.
Θα έρχομαι όποτε μπορώ
να βάζω κι εγώ
το λιθαράκι μου.

ZLbRMc.gif


:2funny:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.392
Κριτικές
94
Like
46.709
Πόντοι
17.311
Ήμουν στον μπλε παπαγάλο όπως έγραψα.
Δεν φταίω εγώ αν δεν ήρθατε κάποιοι να με διαψεύσετε. :2funny: Όπως και να χει, αυτό το θέμα έχει ψωμί από ότι βλέπω.
Σίγουρα υπάρχουν παρακαλετζηδες και ξεφτιλισμένοι που δίνουν
και τον κώλο τους
για να συρθούν στα συναισθηματικά ρομάντζα
ως εκλεκτοί.
Θα έρχομαι όποτε μπορώ
να βάζω κι εγώ
το λιθαράκι μου.

ZLbRMc.gif


:2funny:
ενταξει παιχτη... καταλαβαμε.
ναι να ερχεσαι να λες τον πονο σου και εσυ.
ετσι κι αλλιως δημοσιο φορουμ ειναι, αλλα προσοχη στις κοτρωνες μη βγαλεις καμια κηλη η' κανα λουμπαγκο.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
ενταξει παιχτη... καταλαβαμε.
ναι να ερχεσαι να λες τον πονο σου και εσυ.
ετσι κι αλλιως δημοσιο φορουμ ειναι, αλλα προσοχη στις κοτρωνες μη βγαλεις καμια κηλη η' κανα λουμπαγκο.
Μια χαρά γλέντι ρίχνω. :2funny:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
με τις παραπανω φωτος, ειμαι σιγουρος...
Ποιος τις υπολογίζει τις φωτό ρε μαν; δεν τολμούν να μου κάνουν παράθεση κάποιοι. Οπότε μπαίνω πέφτει απαξίωση κι αποδόμηση
με επιχειρήματα.
Σαν σε προπόνηση.
Άσε να λενε.
Η ψυχούλα τους το ξέρει.
Βάρα στο ψαχνό κι εσύ!

:2funny:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.392
Κριτικές
94
Like
46.709
Πόντοι
17.311
Ποιος τις υπολογίζει τις φωτό ρε μαν; δεν τολμούν να μου κάνουν παράθεση κάποιοι. Οπότε μπαίνω πέφτει απαξίωση κι αποδόμηση
με επιχειρήματα.
Σαν σε προπόνηση.
Άσε να λενε.
Η ψυχούλα τους το ξέρει.
Βάρα στο ψαχνό κι εσύ!

:2funny:
εισαι σκληρος καργιολης και εσυ, φαινεται απο τις κριτικες σου αλλωστε.
οπως και να'χει... λιβ γιορ μπουμυθ και περιμενουμε φωτος απο τις επομενες φυλλωσιες που πας και χωνεσαι, για να πιπιλησεις την γιαπωνεζικη καραμελιτσα σου.
 

borg2004

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
5
Like
7
Πόντοι
0
ευχαριστούμε παίχτη που μας άνοιξες την καρδιά σου και μας εκμυστηρεύτηκες μια τόσο σημαντική και προσωπική στιγμή σου.
για να γλυκαθεις λίγο από την πίκρα που κουβαλάς και ρευεσαι, θα σου προτείνω να τσιμπήσεις ένα μεσαίου τύπου μελομακάρονο με έξτρα καρυδάκι απάνω και αν ακόμα συνεχίσεις να την αισθάνεσαι βαθιά μέσα σου, τσιμπα και έναν κουραμπιέ σπεσιαλ με μπόλικη άχνη ναουμε.
καλά Χριστούγεννα να έχεις και πάντα τέτοια ωραία σκηνικά να έχεις να μας λες χρονιαρες μερες!
ευχαριστω για τι συμβουλη αλλα δεν τρωω ζαχαρη,οποτε δεν θα γλυκαθω μαλλον θα ρευομαι για καιρό χαχα.χρονια πολλα
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
εισαι σκληρος καργιολης και εσυ, φαινεται απο τις κριτικες σου αλλωστε.
οπως και να'χει... λιβ γιορ μπουμυθ και περιμενουμε φωτος απο τις επομενες φυλλωσιες που πας και χωνεσαι, για να πιπιλησεις την γιαπωνεζικη καραμελιτσα σου.
Με συγχωρείς που δεν έγραψα κριτικές για να το παίξω μεγαλογάμης όπως αρκετοί. Είναι βαρύς ο πόνος κάποιων να περιμένουν στην ουρά να γαμήσουν και να έρχεται ένας μέσα στο σπίτι τους και να τους το λέει στα μούτρα. Αυτός μάλιστα που έχει δεύτερη επιλογή τις πουτάνες. Μεγάλο καψόνι έτσι; αυτό όμως λέγεται δικαιοσύνη σε ένα φόρουμ. Να είσαι καλά. Τα λέμε.

:2funny:
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.079
Κριτικές
10
Like
5.382
Πόντοι
2.816
Δεκαετία 1990 και 2000 .... ελληνίδες βίζιτες .... μου πρότειναν και πήγαμε (με κάποιες, όχι όλες όσες το πρότειναν)
για ποτά, μετά το πήδημα. ΔΕΝ ΤΙΣ ΚΕΡΑΣΑ. Δεν έγινε κάτι εξτρά σεξουαλικά .... κάναμε κουβέντα ....

Ποτέ δεν κατάλαβα γιατί το έκαναν . 'Εχει κανείς άποψη ;
Τέλλη μήπως σε γουσταρε ο Τσάτσος και ήθελε να σε κερδίσει με αυτόν τον τρόπο;
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
κορίτσι μου ... ο θεός να σε φωτήσει ..... το θέμα είανι περισσότερο πολύπλοκο .... αν θες τα λέμε να σε διαφωτήσω όσο μοπώ .... και ίσως και να σε πηδήσω δηλαδή να μοιραστώ το κάρμα σου .... γελάω γιατι το θεμα ειναι για κλαυσίγελο .....
Παππάς είσαι?
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.392
Κριτικές
94
Like
46.709
Πόντοι
17.311
Με συγχωρείς που δεν έγραψα κριτικές για να το παίξω μεγαλογάμης όπως αρκετοί. Είναι βαρύς ο πόνος κάποιων να περιμένουν στην ουρά να γαμήσουν και να έρχεται ένας μέσα στο σπίτι τους και να τους το λέει στα μούτρα. Αυτός μάλιστα που έχει δεύτερη επιλογή τις πουτάνες. Μεγάλο καψόνι έτσι; αυτό όμως λέγεται δικαιοσύνη σε ένα φόρουμ. Να είσαι καλά. Τα λέμε.

:2funny:
ενταξει μαστορα, μη γραφεις κριτικες σε εναν ιστοτοπο που λεγεται μπουρδελα, αλλα πανε εκει στις φυλλωσιες οπου πας και τη βρισκεις και παιχτονα, ενω παραλληλα, φωτογραφισε τες κιολας για να εχεις και χομγουορκ.
:thumbsup:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
ενταξει μαστορα, μη γραφεις κριτικες σε εναν ιστοτοπο που λεγεται μπουρδελα, αλλα πανε εκει στις φυλλωσιες οπου πας και τη βρισκεις και παιχτονα, ενω παραλληλα, φωτογραφισε τες κιολας για να εχεις και χομγουορκ.
:thumbsup:
Είσαι κι εσύ άλλος ένας κοκοβιός που πιστεύει ότι γράφοντας κριτικές όπου η "χτένα" πάει σύννεφο
θα αποκτήσει κύρος και αξία. :2funny: Κι επειδή ακριβώς σε ενοχλούν οι αλήθειες, λες κάτσε να μου πεις κάτι
ότι να ναι ώστε να νιώσεις βαρυσήμαντος. Μια νύχτα από την ζωή μου ολόκληρη η δική σου.
Κάποιοι την βρίσκετε να σας απαξιώνω όποτε μπαίνω.

:2funny:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.392
Κριτικές
94
Like
46.709
Πόντοι
17.311
Είσαι κι εσύ άλλος ένας κοκοβιός που πιστεύει ότι γράφοντας κριτικές όπου η "χτένα" πάει σύννεφο
θα αποκτήσει κύρος και αξία. :2funny: Κι επειδή ακριβώς σε ενοχλούν οι αλήθειες, λες κάτσε να μου πεις κάτι
ότι να ναι ώστε να νιώσεις βαρυσήμαντος. Μια νύχτα από την ζωή μου ολόκληρη η δική σου.
Κάποιοι την βρίσκετε να σας απαξιώνω όποτε μπαίνω.

:2funny:
το μόνο που πιστεύω είναι ότι είσαι ένας ακόμα ασχετος βλακακος του ιστότοπου, που λέγοντας αρλουμπες, προσπαθείς να νιώσεις κάπου σημαντικός στη μίζερη ζωουλα σου και να ξεφύγεις από τις καθημερινές φαπες που τρως. αυτή είναι η μόνη αλήθεια.
συνέχισε λοιπόν να ανεβάζεις φυλλωσιές που πας και ανακουφίζεται, αλλα και να με απαξιώνεις, οπως φαντάζεσαι, επειδή μια νύχτα δικιά σου είναι όλη μου η ζωή, οπως λες. απλά να ξέρεις ότι στις φυλλωσιές πάω και κατουραω μετα από κάνα γαμησακι δημόσιο η' αυτοκινητου.
αν σου έρθει καμια σταλα λοιπον, μην τρομαξεις... απλά πλυσου, μπας και δροσιστεις λίγο από την κάψα της ηλιθιότητας σου.
:thumbsup:
 
Τελευταία τροποποίηση:

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
2
Like
5.548
Πόντοι
2.356
Είμαι καινούργιος εδώ και καθημερινά διαβάζω ολιμερής σχεδόν τα γραφόμενα σας - παλιά και νέα - και χαίρομαι που γνωρίζω ένα τόσο ειλικρινή ( είτε αρεσει σε κάποιον, είτε όχι) κόσμο. Πριν από λίγες μέρες (μόλις σας ανακάλυψα!) έθεσα αυτο το ερώτημα σε μια συζήτηση με δυό φίλους: Αν οι γυναίκες του αγοραίου έρωτα ερωτεύονται. Είπαμε πολλά! Θέλω και τη δική σας άποψη...
Όποιος πιστεύει ότι οι γυναίκες του αγοραίου έρωτα υπάρχει περίπτωση να ερωτευτούν τότε καλά να πάθει που θα είναι ένας μελλοντικός πυρφόρος και θα κλαίει σε μια γωνιά.
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.430
Κριτικές
73
Like
13.297
Πόντοι
25.036
γνωρισα μια κοπελα σε σπιτακι σχετικα προσφατα και δυστυχως την πατησα μαζι της αν και δεν το ειχα σκοπο σε καμια περιπτωση .οσες φορες πηγα μαζι της δεν περασα καλα στο σεξ αλλα δεν μ ενοιαζε γιατι ηταν διπλα μου,πανω μου κλπ .το γιατι την πατησα ειναι κατι προσωπικο που μου ειπε στο σεξ και που εχουμε κοινο και στη ν πορεια διαπιστωσα οτι εχουμε και αλλα κοινα .απο την αρχη το ειπα οτι ειναι αδιεξοδο και να ηθελε η κοπελα που δεν μου ειπε κατι τετοιο.και να το ελεγε παλι δεν ειχα σκοπο να επιδιωξω σχεση οχι μονο με τη συγκεκριμενη αλλα με καμια κοπελα αυτη την εποχή. τις τελευταιες φορες που πηγα 2-3 καταλαβα οτι αρχισε να προσπαθει να δημιουργησει αποσταση μεταξυ μας και με κατι κολπακια που εκανε και ελεγε το καταφερε και αναγκαστηκα να της πω οτι δεν θα την ξαναδώ πριν μερικες μερες .σημερα τη σκεφτομαι παλι αλλα ξερω οτι πρεπει να την ξεχασω.δεν ξερω αν ερωτευονται εκεινες γιατι το ξαναλεω δεν μου ειπε κατι αλλα σιγουρα καταλαβε οτι εγω επαθα ζημια .μπορει να το εκανε σκοπιμα για να ξεκολλησω και να μην την ταλαιπωρω αλλο .θα το ξεπερασω αλλα μπορει να συμβει πιστευω πλεον, δεν συμβαινει σκόπιμα αλλα γινεται
Το να δημιούργησε απόσταση σκόπιμα για να μην πληγωθείς εσύ αργότερα, το σκέφτηκες;
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.749
Like
2.804
Πόντοι
456
κοιταξτε,οι πουτανες μπορει σιγουρα να ερωτευθουν κανενα πλουσιο με λεφτα απο μπαμπα και να τον παντρευτουν.το προβλημα ειναι οτι ενας πλουσιος δεν θα εκανε ποτε σχεση με πουτανα της φυλης,αφου ουτως η αλλως οι ελλεινιδες σκοτωνοντε ποια θα του πρωτοκατσει,για να του φανε κανα φραγκο
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.430
Κριτικές
73
Like
13.297
Πόντοι
25.036
Είμαι καινούργιος εδώ και καθημερινά διαβάζω ολιμερής σχεδόν τα γραφόμενα σας - παλιά και νέα - και χαίρομαι που γνωρίζω ένα τόσο ειλικρινή ( είτε αρεσει σε κάποιον, είτε όχι) κόσμο. Πριν από λίγες μέρες (μόλις σας ανακάλυψα!) έθεσα αυτο το ερώτημα σε μια συζήτηση με δυό φίλους: Αν οι γυναίκες του αγοραίου έρωτα ερωτεύονται. Είπαμε πολλά! Θέλω και τη δική σας άποψη...
Από προσωπική πείρα σου λέω ότι οι επαγγελματίες ερωτεύονται όπως όλος ο κόσμος. Συνήθως όμως δεν ερωτεύονται τον πελάτη. Γίνεται και αυτό αλλά πολύ πιο σπάνια.
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
579
Like
183
Πόντοι
6

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
2
Like
5.548
Πόντοι
2.356
κοιταξτε,οι πουτανες μπορει σιγουρα να ερωτευθουν κανενα πλουσιο με λεφτα απο μπαμπα και να τον παντρευτουν.το προβλημα ειναι οτι ενας πλουσιος δεν θα εκανε ποτε σχεση με πουτανα της φυλης,αφου ουτως η αλλως οι ελλεινιδες σκοτωνοντε ποια θα του πρωτοκατσει,για να του φανε κανα φραγκο
ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom