Νέα

Ουρολογνεία - Golden Rain

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnjohn43
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 118
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Viver

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2023
Μηνύματα
115
Like
278
Πόντοι
21
Δεν ξερω αν ειναι η Ισιδα ειναι η μια και μοναδικη στο χωρο αλλα απο τις σχετικα αρκετες εμπειριες που εχω η κοπελα ειναι εξαιρετικη επαγγελματιας. Σε οτι αφορα τα φετιχ μου σιγουρα το εχει και με το πολυ παραπανω. Ολο το πακετο ειναι σουπερ
 

mikele7413

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2016
Μηνύματα
479
Κριτικές
2
Like
399
Πόντοι
21
Άννα πιπινακι στα δίνει εύκολα. Δεν μυρίζουν κάνει σωστή προετοιμασία
 
  • Like
Αντιδράσεις: lahm

Viver

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2023
Μηνύματα
115
Like
278
Πόντοι
21
Νομίζω είναι επικίνδυνο αυτό το σπορ. :confused:
Επικινδυνο γιατίι;Μόνο αν πασχει από καποια μολυσματικη ασθενεια και ερθει σε επαφη με ανοιχτη πληγη ή τα πιεις και πάλι οχι σιγουρα. Δεν πας να κανεις γκολνεν με την καθεμια τυχαια. Δεν εχω ακουσει καποιο περιστατικο μολυνσης παντως
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Επικινδυνο γιατίι;Μόνο αν πασχει από καποια μολυσματικη ασθενεια και ερθει σε επαφη με ανοιχτη πληγη ή τα πιεις και πάλι οχι σιγουρα. Δεν πας να κανεις γκολνεν με την καθεμια τυχαια. Δεν εχω ακουσει καποιο περιστατικο μολυνσης παντως
φίλε η έρικα έχει εξετάσεις από δημόσιο νοσοκομείο αν δεν ξέρεις μην γράφεις μαλακίες
 

Viver

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2023
Μηνύματα
115
Like
278
Πόντοι
21
φίλε η έρικα έχει εξετάσεις από δημόσιο νοσοκομείο αν δεν ξέρεις μην γράφεις μαλακίες
Μιλησα εγω για την ερικα? Ειχα κανει σεσιον μαζι της παλιοτερα και ηταν μια χαρα.Δεν καταλαβαινω τι μου γραφεις.
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.624
Like
7.801
Πόντοι
1.056
Όλο για εμπειρίες με επαγγελματίες διαβάζω στις τελευταίες σελίδες.....με την δικιά σας σύζυγο/σχέση/γκόμενα δεν;
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Όλο για εμπειρίες με επαγγελματίες διαβάζω στις τελευταίες σελίδες.....με την δικιά σας σύζυγο/σχέση/γκόμενα δεν;
Χωρισμένος είμαι η έρικα με απελευθέρωσε σε όλα
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Μιλησα εγω για την ερικα? Ειχα κανει σεσιον μαζι της παλιοτερα και ηταν μια χαρα.Δεν καταλαβαινω τι μου γραφεις.
Μόνο με την έρικα πάω πλέον και δεν φοβάμαι να τα πιώ έχει εξετάσεις κάνει κάθε μήνα
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.624
Like
7.801
Πόντοι
1.056
Χωρισμένος είμαι η έρικα με απελευθέρωσε σε όλα
Οι δικές μου εμπειρίες ήταν μόνο με σχέσεις μου, εφήμερες ή μακρόχρονες.
Απλά το σκεπτικό μου είναι ότι όλη η αξία είναι να το γουστάρουν και οι δύο, όχι για την αμοιβή.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Viver

Viver

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2023
Μηνύματα
115
Like
278
Πόντοι
21
Μόνο με την έρικα πάω πλέον και δεν φοβάμαι να τα πιώ έχει εξετάσεις κάνει κάθε μήνα
Μπραβο σου και χαλαλι σας. Εγω σε τι λεω μαλακιες δεν καταλαβα εκτος του οτι δεν μαρεσει και ο τροπος που απαντησες
 

Viver

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2023
Μηνύματα
115
Like
278
Πόντοι
21
Οι δικές μου εμπειρίες ήταν μόνο με σχέσεις μου, εφήμερες ή μακρόχρονες.
Απλά το σκεπτικό μου είναι ότι όλη η αξία είναι να το γουστάρουν και οι δύο, όχι για την αμοιβή.
Αυτο ειναι ιδανικο φιλε. Εισαι τυχερος αν οι σχεσεις σου εκτος ολων των αλλων ταιριαζουν και στο σεξουαλικο κομματι. Συνηθως ικανοποιουμε τα φετιχ μας σε επαγγελματιες. Λιγοτερο ικανοποιητικο αλλα πιο ευκολο να το βρεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom