Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 612K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.341
Κριτικές
7
Like
2.848
Πόντοι
736
Καλημέρα. Αν υπάρχει κάποιο μέλος που μπορεί να συστήσει, ας μου στείλει πμ.
Μερσί!
 

iamtheone

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2022
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
44
Πόντοι
0
Μάγκες, έχουμε κανένα πρόσφατο info?
 

iamtheone

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2022
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
44
Πόντοι
0
Καλημέρα. Αν υπάρχει κάποιο μέλος που μπορεί να συστήσει, ας μου στείλει πμ.
Μερσί!
Δε χρειάζονται συστάσεις. Το θέμα είναι να κάνεις αισθητή τη παρουσία σου. Πήγαινε 3 φορές σε μια εβδομάδα με την ίδια κοπέλα και θα βρεις τον δρόμο...
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.341
Κριτικές
7
Like
1.248
Πόντοι
216
Δε χρειάζονται συστάσεις. Το θέμα είναι να κάνεις αισθητή τη παρουσία σου. Πήγαινε 3 φορές σε μια εβδομάδα με την ίδια κοπέλα και θα βρεις τον δρόμο...
Τελικά εχει κανεις πληροφορίες για ποιες κορασίδες δουλεύουν και τι υπηρεσίες προσφέρουν εκει???
 

iamtheone

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2022
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
44
Πόντοι
0
Τελικά εχει κανεις πληροφορίες για ποιες κορασίδες δουλεύουν και τι υπηρεσίες προσφέρουν εκει???
Φραπές σίγουρα από όλες. Κάποιες έχουν κάνει νύξη για παραπάνω αλλά δε το έχω επιλέξει. Τώρα για το roster αυτή τη περίοδο δεν έχω εικόνα
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.341
Κριτικές
7
Like
1.248
Πόντοι
216
Φραπές σίγουρα από όλες. Κάποιες έχουν κάνει νύξη για παραπάνω αλλά δε το έχω επιλέξει. Τώρα για το roster αυτή τη περίοδο δεν έχω εικόνα
Ποιες? Αν θες μουλες ειτε εδω ειτε με pm!!

Αλήθεια η Νταιάνα δουλεύει ακομα εκει??
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nikc22

iamtheone

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2022
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
44
Πόντοι
0
Ποιες? Αν θες μουλες ειτε εδω ειτε με pm!!

Αλήθεια η Νταιάνα δουλεύει ακομα εκει??
Θα σου στείλω pm μόλις μπορέσω γιατί είμαι "νέο μέλος" όσο για τη Νταϊάνα έχει πάνω από 6μηνο που κάναμε τελευταία φορά. Δε ξέρω αν είναι εκεί τώρα
 

Romeritte

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2022
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
31
Πόντοι
0
Θα σου στείλω pm μόλις μπορέσω γιατί είμαι "νέο μέλος" όσο για τη Νταϊάνα έχει πάνω από 6μηνο που κάναμε τελευταία φορά. Δε ξέρω αν είναι εκεί τώρα
Καλησπέρα και από εμένα συναγωνιστές.

Τελευταία φορά έκανα με την Νταϊάνα πριν 1μιση μήνα περίπου, οπότε θεωρώ ότι ακόμα εκεί θα είναι.
 

Nikos471

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
76
Like
226
Πόντοι
20
Καλησπέρα και από εμένα συναγωνιστές.

Τελευταία φορά έκανα με την Νταϊάνα πριν 1μιση μήνα περίπου, οπότε θεωρώ ότι ακόμα εκεί θα ειναι

Φίλε μου έχω πάει 2-3 φορές κ έφαγα άκυρο δηλ όχι φραπέ.πως πρέπει να το χειριστώ πιστεύεις?αν ζητήσω ας πούμε την Νταϊάνα θα λάβουν το μήνυμα?εν τω μεταξύ από εμφάνιση τί λέει αυτή η Νταϊάνα?έχω κάνει με μια Ελπινίκη πολύ όμορφο μωρό αλλά δεν άφησε περιθώρια για παραπάνω....η Ίρις ξέρεις τι παίζει? ευχαριστώ
 

iamtheone

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2022
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
44
Πόντοι
0
Φίλε μου έχω πάει 2-3 φορές κ έφαγα άκυρο δηλ όχι φραπέ.πως πρέπει να το χειριστώ πιστεύεις?αν ζητήσω ας πούμε την Νταϊάνα θα λάβουν το μήνυμα?εν τω μεταξύ από εμφάνιση τί λέει αυτή η Νταϊάνα?έχω κάνει με μια Ελπινίκη πολύ όμορφο μωρό αλλά δεν άφησε περιθώρια για παραπάνω....η Ίρις ξέρεις τι παίζει? ευχαριστώ
Έχει ειπωθεί εδώ αρκετές φορές. Το concept είναι απλό. Πήγαινε 3 φορές με την ίδια κοπέλα (80 € + 20) σε σύντομο χρονικό διάστημα και θα βρεις τον δρόμο. Τώρα τι να σου πω...
Εμένα τη πρώτη φορά μου δώσανε ένα βρακάκι λέω στην κοπέλα τι ακριβώς θα χωρέσει εδώ μέσα και το έβγαλα. Τη 2η φορά βγήκα χωρίς τίποτα ε τη 3η μου έκανε φραπέ.
 

Nikos471

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
76
Like
226
Πόντοι
20
Έχει ειπωθεί εδώ αρκετές φορές. Το concept είναι απλό. Πήγαινε 3 φορές με την ίδια κοπέλα (80 € + 20) σε σύντομο χρονικό διάστημα και θα βρεις τον δρόμο. Τώρα τι να σου πω...
Εμένα τη πρώτη φορά μου δώσανε ένα βρακάκι λέω στην κοπέλα τι ακριβώς θα χωρέσει εδώ μέσα και το έβγαλα. Τη 2η φορά βγήκα χωρίς τίποτα ε τη 3η μου έκανε φραπέ.
Αρχηγέ,το +20 είναι μπουρμπουαρ?επίσης προτείνεις κανένα όνομα κοπέλας να κλείσω ραντεβού με συγκεκριμένη?
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.341
Κριτικές
7
Like
2.848
Πόντοι
736
Έχει ειπωθεί εδώ αρκετές φορές. Το concept είναι απλό. Πήγαινε 3 φορές με την ίδια κοπέλα (80 € + 20) σε σύντομο χρονικό διάστημα και θα βρεις τον δρόμο. Τώρα τι να σου πω...
Εμένα τη πρώτη φορά μου δώσανε ένα βρακάκι λέω στην κοπέλα τι ακριβώς θα χωρέσει εδώ μέσα και το έβγαλα. Τη 2η φορά βγήκα χωρίς τίποτα ε τη 3η μου έκανε φραπέ.
Άρα κυνηγάς να πας με την ίδια κάθε φορά;
 

Ashor90

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2023
Μηνύματα
70
Like
338
Πόντοι
20
Επίσκεψη στο χώρο πριν μια βδομάδα.
Παρούσες η Νταϊάνα κ η Ελευθερία (μάλλον το χαρτί της σύνταξης θα τις βρει εκεί μεσα).
Αυτό που με ξενέρωσε ήταν ότι στο τέλος η Νταϊάνα με ενημερώσε ότι η ώρα έχει πάει στα 120 από τα 100 που ήξερα πάντα ( μασαζ συν χέρι)
Εννοείται ότι δεν τα έδωσα τα +20.
Τα φιλιά μου...
 

Romeritte

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2022
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
31
Πόντοι
0
Άρα κυνηγάς να πας με την ίδια κάθε φορά;
Ναι εκτός κι αν θέλεις να μηδενίσει το κοντέρ και να το πας από την αρχή.
Εγώ αφου είχα περάσει την πίστα με Νταϊάνα (2η φορά) έκανα με άλλη κοπέλα και μου έκανε την ανήξερη ,αφήνωντας μου υπονοούμενα ότι την άλλη φορά ίσως να γίνει κάτι παραπάνω κτλ
Μπορεί απλά να έτυχε σε εμένα και σε άλλους να είναι αλλιώς, αλλά δεν το ρίσκαρα ξανά...
 

Ashor90

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2023
Μηνύματα
70
Like
338
Πόντοι
20
Συνάντηση την περασμένη εβδομάδα με Ίρις.
Μέτριας εμφάνισης νεαρή κοπέλα.
Κόστος 100 μια ώρα.
Το μαγαζί πλέον μόνο χέρι θα προσφέρει στα extra.
Έχουν συμφωνήσει να μην προχωράει καμία κοπέλα παραπάνω
 

JOSSS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
25
Like
781
Πόντοι
291
Δεν αξίζει 100€.
Στα 60-80 τεράστιες επιλογές εκτός κέντρου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom