Νέα

Blue Iguana Live Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aggelooos2000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 602
  • Εμφανίσεις 169K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Thanasaks

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
96
Like
106
Πόντοι
0
On Line δεν υπαρχει πλεον
Όχι και πολύ οικολογική προσεγγιση αυτή!!! :sunglasses::D: Από την άλλη δινει δουλεια σε τυπογραφείο ή παρεμφερή επιχείρηση. Βασικα τι online να υπάρχει αφου στο Facebook δεν έχει πλέον σελίδα, ο ιστότοπος παρόλο που έχει βγει το κουπόνι δείχνει αδρανής, ενώ και η σελίδα στο insta δεν έχει κίνηση με τελευταία ανάρτηση στις 12-2-2023.
 

Lympe

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
66
Like
195
Πόντοι
0
Ρώτησα πού μπορούμε να βρούμε το κουπόνι online αλλά το ONLINE κανείς δεν το είδε.......Όσο για το να ψάχνω τα τζάμια στα αυτοκίνητα των άλλων, χαίρω πολύ....εννοείται ότι αν πάρω σβάρνα τους δρόμους όλο και κάποιο φλάιερ του μαγαζιού θα βρω....για online μίλησα, έλεος.......
Εντιτ γιατί κάνουν αναφορά οι ρουφς
 

masterschizo

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2023
Μηνύματα
5
Like
50
Πόντοι
0
Η Τσέχα και η πολυ γυμνασμενη από κωλους πως ήταν ?
Η Τσέχα είναι κατηγορία big butt. Αρκετά σφιχτός, όχι χαλαρός. Αν σου αρέσει αυτή η κατηγορία, είναι ό,τι πρέπει.
Η πολύ γυμνασμένη είναι πολύ γυμνασμένη ακόμα και στον κώλο. Εμένα δεν μ' αρέσει, αλλά γούστα είναι αυτά.

ειναι πιεστικο το μαγαζί με πελάτες που δεν θέλουν πριβέ και τη βγάζουν με 1-2 ποτά μονο;
Γενικά δεν θυμάμαι να είναι πιεστικό το μαγαζί, αλλά ίσως δεν είμαι ο καταλληλότερος για να απαντήσω, γιατί όταν πάω κάνω πριβέ. Είναι αρκετά χαλαρό πάντως σε σχέση με άλλα, ατμόσφαιρα "οικογενειακή". Δεν έχει ούτε πορτιέρηδες, ούτε "νταβάδες" που παίρνουν μάτι στα πριβέ.

Ο συναγωνιστής Masterschizo γράφει πρως το τέλος για το γνωστό κουπόνι, που εγω νόμιζα έχει καταργηθεί. Προφανώς υπάρχει λοιπόν, στους δρόμους το βρίσκεις ? είχα ψάξει την τελευταία φορά αλλά δεν βρήκα κάτι.
όπως απάντησαν κι άλλοι, το κουπόνι υπάρχει παντού έντυπο από Εγνατία μέχρι λιμάνι, έχουν κόψει τον μισό Αμαζόνιο. Online δεν υπάρχει. Τώρα, προφανώς δεν θα γίνω ματζίρης να κάνω βόλτα να μαζέψω 10 κουπόνια και να πάω, αλλά ένα κουπονάκι το παίρνω. 10 ευρώ; 10 ευρώ, τι να κάνουμε; Έχουμε και οικογένεια να μεγαλώσουμε, με τα 10 ευρώ καλύτερα να πάρω στον μικρό 3 αυτοκινητάκια.
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
384
Κριτικές
18
Like
717
Πόντοι
311
Η Τσέχα είναι κατηγορία big butt. Αρκετά σφιχτός, όχι χαλαρός. Αν σου αρέσει αυτή η κατηγορία, είναι ό,τι πρέπει.
Η πολύ γυμνασμένη είναι πολύ γυμνασμένη ακόμα και στον κώλο. Εμένα δεν μ' αρέσει, αλλά γούστα είναι αυτά.


Γενικά δεν θυμάμαι να είναι πιεστικό το μαγαζί, αλλά ίσως δεν είμαι ο καταλληλότερος για να απαντήσω, γιατί όταν πάω κάνω πριβέ. Είναι αρκετά χαλαρό πάντως σε σχέση με άλλα, ατμόσφαιρα "οικογενειακή". Δεν έχει ούτε πορτιέρηδες, ούτε "νταβάδες" που παίρνουν μάτι στα πριβέ.


όπως απάντησαν κι άλλοι, το κουπόνι υπάρχει παντού έντυπο από Εγνατία μέχρι λιμάνι, έχουν κόψει τον μισό Αμαζόνιο. Online δεν υπάρχει. Τώρα, προφανώς δεν θα γίνω ματζίρης να κάνω βόλτα να μαζέψω 10 κουπόνια και να πάω, αλλά ένα κουπονάκι το παίρνω. 10 ευρώ; 10 ευρώ, τι να κάνουμε; Έχουμε και οικογένεια να μεγαλώσουμε, με τα 10 ευρώ καλύτερα να πάρω στον μικρό 3 αυτοκινητάκια.
Ναι αμα η Τσέχα είναι και big butt και γυμνασμένη είναι ότι θέλω ακριβώς αλλ άργησες τόσο να απαντήσεις και έφυγα εξωτερικό δε πηγα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ναι αμα η Τσέχα είναι και big butt και γυμνασμένη είναι ότι θέλω ακριβώς αλλ άργησες τόσο να απαντήσεις και έφυγα εξωτερικό δε πηγα
Αμα υπάρχει όταν γυρίσω καλως
 

masterschizo

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2023
Μηνύματα
5
Like
50
Πόντοι
0
Ναι αμα η Τσέχα είναι και big butt και γυμνασμένη είναι ότι θέλω ακριβώς αλλ άργησες τόσο να απαντήσεις και έφυγα εξωτερικό δε πηγα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αμα υπάρχει όταν γυρίσω καλως
Sorry ρε man, ήμουν διακοπές.
Πήγαινε όταν γυρίσεις, όλο και κάτι καλό θα βρεις
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
Επισκεψη χθες το βραδυ πρωτη φορα στο B.I.
Αφιξη γυρω στις 3 και κατι. ΤΟ μαγαζι ηταν γεματο καθισα σχεδον διπλα στο χωρο του πριβε. Πολλες γυναικες. Πηρα μια Μαγια για χορο χαλαρα πραγματα ηπια το ποτο μου και εφυγα.
 

masterschizo

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2023
Μηνύματα
5
Like
50
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο blue μετά από πολλά χρόνια (προ κορονοϊού η προηγούμενη φορά).

Πρώτα συνοπτικά για όποιον βαριέται τα σεντόνια:
Κορίτσια: Μέτρια
Socializing: Μέτριο προς κακό (ίσως έφταιγε ότι ήμουν μόνος)
Show: Καλό αλλά πολύ λίγο
Ποτά: Δεν γνωρίζω
Εξυπηρέτηση: Καλή
Μουσική: Μέτρια
Τιμές: Σχετικά καλές, εξαρτάται από τα κέφια σου. Μπορείς να τη βγάλεις στη φτήνια ή να δώσεις κάτι παραπάνω αν θες.
Συνολική εμπειρία: Καλή. Θα ξαναπήγαινα και μάλιστα σχετικά σύντομα, να δω τι άλλο παίζει από προσωπικό, αλλά μάλλον θα ήμουν λίγο πιο οικονομικός.

Αναλυτικά τώρα:
Πήγα Κυριακή 30/7 μόνος μου γιατί είχα μείνει ξέμπαρκος στο κέντρο. Λίγο νωρίς είναι η αλήθεια, αφού μόλις είχαν ανοίξει (11:10) και ήμουν ο πρώτος πελάτης.
Το μαγαζί δεν έχει ούτε πορτιέρη ούτε είσοδο, αλλά το πρώτο ποτό που θα πάρεις είναι 10 ευρώ, ό,τι και αν πάρεις. Ζήτησα radler, αλλά φυσικά είχε μόνο άμστελ, πράσινη, οπότε πήρα μια πράσινη. Δεν ξέρω τι ποιότητα έχουν τα ποτά τους γιατί σε τέτοια μαγαζιά δεν παίρνω ποτέ κάτι πέρα από μπύρα. Κάτι πατατάκια που μου έφερε μετάνιωσα που τα ακούμπησα.
Πάμε τώρα στο ενδιαφέρον κομμάτι:
Στο μαγαζί ήταν 5 κορίτσια.
Μία Γαλλίδα (λέμε τώρα) 50άρα, αρκετά δυνατή στο χορό, αλλά για κάτι παραπάνω είναι μόνο αν γουστάρεις gilf καταστάσεις
Μία Τσέχα (Βανέσα) ξανθιά με μεγάλο κώλο και βυζί πιθανότατα σιλικονάτο αλλά καλό
Μία Ελληνίδα (Ελεάννα) μελαχρινή με ωραίο σώμα, βυζί σιλικόνης, ωραίο τυπάκι
Μία μελαχρινή με αγορέ μαλλί, ψιλοάγρια φάτσα και πολύ γυμνασμένη, πολύ δυνατή στο χορό, αλλά τα πολύ γυμνασμένα σώματα δεν είναι του γούστου μου
και τέλος μια κοπέλα υπέρβαρη, οκ δεν έχω πρόβλημα και δεν κρίνω, απλά I'm not into it.
Οι δύο τελευταίες δεν ήρθαν στο τραπέζι μου γιατί τις καβάντζωσαν κάποιοι μόλις έφτασαν και καθόλου δε με ενόχλησε.
Σε εμένα αρχικά ήρθε η 50άρα (καλά ξεκινήσαμε λέω, τη γιαγιά μας έστειλαν πρώτη). Μετά από λίγη χαλαρή κουβέντα με ρώτησε αν θα την κεράσω κάτι και την έδιωξα ευγενικά λέγοντας ότι θέλω λίγο να πιω την μπύρα μου να χαλαρώσω, να δω κάναν χορό και μετά.
Έπειτα από λίγο ήρθε η Τσέχα η οποία δεν ήταν και πολύ ομιλιτική δυστυχώς. Γενικά το θεωρώ κοροϊδία να πληρώνω 20 ευρώ για ένα ποτό για να καθίσουν 15 λεπτά μαζί σου. Ειδικά αν το μαγαζί είναι ψιλο-άδειο νομίζω ότι πρέπει να κάνουν λίγη προσπάθεια να σε πείσουν για ένα πριβέ ή για οτιδήποτε. Αν έρχεσαι και μου λες στο λεπτό απάνω "μωρό μου πάμε για πριβέ" ξενερώνω. Οπότε της είπα αργότερα και μου απάντησε "εντάξει, εδώ είμαστε, όταν θέλεις διαλέγεις όποιο κορίτσι θες" (τουλάχιστον κάπως το έσωσε στο τέλος).
Ίσως να φταίει ότι πήγα μόνος μου. Συνήθως με παρέα γίνεται καλύτερο τζέρτζελο, γιατί λέει ο ένας μια μαλακία, λέει ο άλλος και γίνεται μια υποτυπώδης κουβέντα.
Εκεί που είχα αρχίσει να χαλιέμαι λίγο γύρισα στο μπαρ και κοίταξα την Ελεάννα. Έπιασε τι γινόταν και ήρθε κατευθείαν στο τραπέζι μου.
Ελληνίδα λοιπόν, 26 ετών κατά τα λεγόμενά της, πτυχιούχος μηχανικός κατά τα λεγόμενά της επίσης, έχοντας κάνει ένα σωρό άλλες δουλειές (ουζερί, μπαρ, κλαμπ κλπ), μιλήσαμε γύρω στα 5-10 λεπτά και της είπα για πριβέ. Μου είπε στα 20 ευρώ ένας χορός χωρίς να βγάλει το στρινγκ ή στα 60 ευρώ δύο χοροί, ο πρώτος με στρινγκ, ο δεύτερος χωρίς. Μου ήρθε να της πω ότι εγώ το κάνω και με 50, αλλά κρατήθηκα. Επίσης επειδή είχα καιρό να πάω και επειδή το κορίτσι είναι και από εδώ, λέω άντε κομμάτια να γίνει, δώστα τα 60.
Πήγαμε λοιπόν πίσω και επειδή δε θέλω να φέρνω τα κορίτσια σε δύσκολη θέση της είπα πως αν κατά τη διάρκεια του πριβέ κάνω κάτι που δεν θα της αρέσει ή την πιάσω με τρόπο που δε θέλει να μου το πει και θα σταματήσω. "Άντε, καλέ, πιάσε ό,τι θες" μου είπε, οπότε όλα καλά. Κάθομαι και της λέω "είμαι τίγκα στην πίεση και στο άγχος, χαλάρωσέ με". Και το κορίτσι έκανε ό,τι μπορούσε πραγματικά. Αρκετά ευλίγιστη και κολπατζού, και χορό και handjob (πάνω από το μποξεράκι) και στο δεύτερο χορό χωρίς στρινγκ το έτριβε πάνω μου, και το εννοούσε το πιάσε ό,τι θες. Προσπαθούσε να με τελειώσει, απλά εγώ προτιμούσα να κρατηθώ. Μου το είπε κιόλας στο τέλος. "Χαλάρωσες αλλά δεν τελείωσες". Ε της λέω "είπα να πάρω δουλειά και για το σπίτι."
Μετά από αυτό τα πράγματα ήταν πολύ πεσμένα, δεν ήρθε κάποια άλλη κοπέλα στο τραπέζι, είχε αρχίσει να έρχεται κι άλλος κόσμος οπότε δεν προλάβαιναν κι αυτές, αλλά το κακό ήταν γενικά ότι είχε πολύ αραιά shows. Αυτό ήταν κάτι που με χάλασε, γιατί αναγκάστηκα από τη βαρεμάρα κάποια στιγμή να πάρω το κινητό και να μπω στο facebook.
Τελικά πριν φύγω αποφάσισα να κάνω ένα πριβέ ακόμα με τη Βανέσα που εκείνη την ώρα δεν καθόταν σε κάποιο τραπέζι. Είχα εκπτωτικό κουπόνι οπότε 10 ευρώ αντί για 20.
Μου'κανε πρόγραμμα με τα βυζιά στη μούρη, 8 κιλά το καθένα, πονοκέφαλος από το βυζοσκάμπιλο και εικονικό ισπανικό (επειδή είμαι λάτρης της Βυζαντινής αυτοκρατορίας δε με χάλασε καθόλου).
Το προσωπικό ευγενικό και εξυπηρετικό.
Η μουσική καλή αλλά λίγο δυνατή για τα γούστα μου. Αν είσαι 20 χρονών ίσως δεν έχεις πρόβλημα. Όταν κοντεύεις τα 40 έχεις.
Το μαγαζί το ξέρουμε από παλιά, μέσα στην πεσμένη ποιότητα που υπάρχει γενικά, κάνει απ' ότι κατάλαβα φιλότιμες προσπάθειες να κρατήσει ένα επίπεδο. Σε σύγκριση με κάνα δυο άλλα που έχω πάει τα τελευταία χρόνια το θεωρώ καλύτερο και πιο friendly. Θα ξαναπήγαινα αν μάθαινα ότι έχει 2-3 κοπέλες ανώτερες από αυτές που είδα ή έστω ρε παιδί μου στο επίπεδο της Ελεάννας και της Βανέσα. Και σε καμία περίπτωση δε θα ξαναέδινα 80 ευρώ σε μιάμιση ώρα.
Χύστες, Update.
Όπως είχα πει, ξαναπήγα.
Παρασκευή βράδυ αυτή τη φορά, αργά, κατά τις 2 παρά, πιο νορμάλ ώρα για τέτοια σκηνικά.
Στο μαγαζί έχει γίνει recruitment αρκετά καλό.
Η Βανέσα και η Ελεάννα που πήρα για πριβέ την άλλη φορά δεν ήταν, αλλά είχε new entries. Έχει νέα κορίτσια κι απ' ότι έμαθα θα έρθουν κι άλλα από Σεπτέμβρη.
Μία Ραΐσα, στο ίδιο στιλ με τη Βανέσα (νταρντάνα, όπως μου αρέσει, με μεγάλο αλλά αρκετά σφιχτό κώλο, μεγάλο βυζί, piercing στις ρώγες για όποιον γουστάρει - ναι εγώ). Στην αρχή την έστειλα γιατί ήρθε και μου είπε να πάμε για χορό χωρίς καν να καθίσει, και απ' ότι είδα το έκανε και σε άλλους. Κάτσε το κέρατό μου να πούμε 2 κουβέντες! Μετά αποφάσισα να κάνω ένα prive μαζί της, όχι κάτι ιδιαίτερο. Επειδή της έκανα spanking (ok, ίσως λίγο έντονο) με χαστούκισε στο μάγουλο, έτσι να ανάψουν λίγο τα αίματα :) Της είπα να το ξανακάνει.
Επίσης πήρα για χορό την πολύ γυμνασμένη που λέγαμε, ονόματι (κω)Λάρα, Ελληνίδα 40+, χωρισμένη έπειτα από 20 χρόνια γάμου κατά τα λεγόμενά της. Αναθεωρώ σε σχέση με τον κώλο της, είναι καλός. Κατά τα άλλα χαλαρά πράγματα.
Τέλος η Μάγια, που ήταν μάλλον ό,τι πιο δυνατό είχε το μαγαζί. Καινούρια κι αυτή, όπως και η Ραΐσα (απ' ότι μου είπαν μένουν και μαζί) Πλαστικό βυζί και χείλια, πολύ δυνατά ζυγωματικά, εξωτικό παρουσιαστικό, τελικά μου είπε ότι είναι από το Καζακστάν (λογικό). Πάρα πολύ ομιλητική και επικοινωνιακή (επιτέλους και μία), ήρθε από μόνη της και 2 και 3 φορές να μου μιλήσει αλλά με κέφι, επαγγελματικά, χωρίς να με πιέζει. Κάποια στιγμή της είπα να πάμε για πριβέ, εκεί κάπου χάλασε λίγο το πράγμα γιατί της είχαν ζητήσει άλλοι πριν από μένα, ήταν η σειρά της να κάνει show, στο μεταξύ κάποιος τη ζήτησε για ποτό, οπότε αναγκαστικά περίμενα.
Αλλά επειδή περίμενα πολύ, κατά τις 5 πια σηκώθηκα να φύγω. Οπότε ένιωσε επιτέλους και ήρθε και μου είπε να πάμε. Και ευτυχώς, γιατί ήταν πολύ καλή στο χορό, τουλάχιστον σίγουρα καλύτερη από τα υπόλοιπα κορίτσια του μαγαζιού. Και πολύ διαχυτική, χέρι μέσα από το μποξεράκι, φιλιά, γενικά ασχολούταν μαζί μου, δεν ήταν απλά μια επαγγελματίας που χόρευε περιμένοντας βαριεστημένη να περάσει το δίλεπτο-τρίλεπτο. Έτσι πρέπει να είναι ο πριβέ χορός, το καταλαβαίνω βέβαια ότι δε γίνεται πάντα, αλλά για μένα είναι σημαντικό να παίζει η κοπέλα μαζί σου. Ακόμα και την ώρα που πέρασα από το μπαρ να πληρώσω και να φύγω, μου μιλούσε, με φιλούσε κλπ, να με πιάσει πελάτη και για την επόμενη φορά (πάρτε μαθήματα οι υπόλοιπες, έτσι γίνεται).
Τη συνιστώ ανεπιφύλακτα.
Τέλος, υπήρχαν μερικές Ελληνίδες που δεν μου έκαναν κλικ. Μία Αφροδίτη, που ήρθε πρώτη πρώτη στο τραπέζι, τίποτα ιδιαίτερο, ομορφούλα, δυσκολευόταν να περπατήσει στα τακούνια. Μια άλλη που δε θυμάμαι όνομα, κατηγορία φτερού, not my type, δεν ασχολήθηκα και υπήρχαν και άλλα 3-4 κορίτσια, μερικά είχαν πολύ δουλειά, άλλα λιγότερη, γενικά το μαγαζί ήταν γεμάτο. Ειδικά κατά τις 5 που πήγα για χορό με τη Μάγια, ο χώρος πριβέ, μόνο πριβέ δεν ήταν, αλλά αυτά είναι τα κακά ενός μικρού μαγαζιού. Τα καλά τα έχουμε πει.
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
327
Πόντοι
36
δηλαδη σιλικονες πλαστιοκουρες και χοντρες , σκατα δηλαδη για μενα , τιποτα ποιο νορμαλ σαν κοριτσια διπλανης πορτας ειχε?? να παμε μετα απο καμποσα χρονια η ειναι χοιροτροφειο? - γηροκομειο με συνταξιουχες
 

Thanasaks

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
96
Like
106
Πόντοι
0
Σήμερα απο περιέργεια μου ήρθε να κοιταξω την σελίδα του Blue Iguana στο Instagram. Εεεε ανεβασαν λοιπόν πριν 3 μέρες 2 φωτογραφίες απο 2 κοπέλες απο το ισχύων ροστερ. Αυτά για όσους θέλουν να έχουν 1 εικόνα
 

Felix Borja

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2023
Μηνύματα
43
Like
72
Πόντοι
0
Χύστες, Update.
Όπως είχα πει, ξαναπήγα.
Παρασκευή βράδυ αυτή τη φορά, αργά, κατά τις 2 παρά, πιο νορμάλ ώρα για τέτοια σκηνικά.
Στο μαγαζί έχει γίνει recruitment αρκετά καλό.
Η Βανέσα και η Ελεάννα που πήρα για πριβέ την άλλη φορά δεν ήταν, αλλά είχε new entries. Έχει νέα κορίτσια κι απ' ότι έμαθα θα έρθουν κι άλλα από Σεπτέμβρη.
Μία Ραΐσα, στο ίδιο στιλ με τη Βανέσα (νταρντάνα, όπως μου αρέσει, με μεγάλο αλλά αρκετά σφιχτό κώλο, μεγάλο βυζί, piercing στις ρώγες για όποιον γουστάρει - ναι εγώ). Στην αρχή την έστειλα γιατί ήρθε και μου είπε να πάμε για χορό χωρίς καν να καθίσει, και απ' ότι είδα το έκανε και σε άλλους. Κάτσε το κέρατό μου να πούμε 2 κουβέντες! Μετά αποφάσισα να κάνω ένα prive μαζί της, όχι κάτι ιδιαίτερο. Επειδή της έκανα spanking (ok, ίσως λίγο έντονο) με χαστούκισε στο μάγουλο, έτσι να ανάψουν λίγο τα αίματα :) Της είπα να το ξανακάνει.
Επίσης πήρα για χορό την πολύ γυμνασμένη που λέγαμε, ονόματι (κω)Λάρα, Ελληνίδα 40+, χωρισμένη έπειτα από 20 χρόνια γάμου κατά τα λεγόμενά της. Αναθεωρώ σε σχέση με τον κώλο της, είναι καλός. Κατά τα άλλα χαλαρά πράγματα.
Τέλος η Μάγια, που ήταν μάλλον ό,τι πιο δυνατό είχε το μαγαζί. Καινούρια κι αυτή, όπως και η Ραΐσα (απ' ότι μου είπαν μένουν και μαζί) Πλαστικό βυζί και χείλια, πολύ δυνατά ζυγωματικά, εξωτικό παρουσιαστικό, τελικά μου είπε ότι είναι από το Καζακστάν (λογικό). Πάρα πολύ ομιλητική και επικοινωνιακή (επιτέλους και μία), ήρθε από μόνη της και 2 και 3 φορές να μου μιλήσει αλλά με κέφι, επαγγελματικά, χωρίς να με πιέζει. Κάποια στιγμή της είπα να πάμε για πριβέ, εκεί κάπου χάλασε λίγο το πράγμα γιατί της είχαν ζητήσει άλλοι πριν από μένα, ήταν η σειρά της να κάνει show, στο μεταξύ κάποιος τη ζήτησε για ποτό, οπότε αναγκαστικά περίμενα.
Αλλά επειδή περίμενα πολύ, κατά τις 5 πια σηκώθηκα να φύγω. Οπότε ένιωσε επιτέλους και ήρθε και μου είπε να πάμε. Και ευτυχώς, γιατί ήταν πολύ καλή στο χορό, τουλάχιστον σίγουρα καλύτερη από τα υπόλοιπα κορίτσια του μαγαζιού. Και πολύ διαχυτική, χέρι μέσα από το μποξεράκι, φιλιά, γενικά ασχολούταν μαζί μου, δεν ήταν απλά μια επαγγελματίας που χόρευε περιμένοντας βαριεστημένη να περάσει το δίλεπτο-τρίλεπτο. Έτσι πρέπει να είναι ο πριβέ χορός, το καταλαβαίνω βέβαια ότι δε γίνεται πάντα, αλλά για μένα είναι σημαντικό να παίζει η κοπέλα μαζί σου. Ακόμα και την ώρα που πέρασα από το μπαρ να πληρώσω και να φύγω, μου μιλούσε, με φιλούσε κλπ, να με πιάσει πελάτη και για την επόμενη φορά (πάρτε μαθήματα οι υπόλοιπες, έτσι γίνεται).
Τη συνιστώ ανεπιφύλακτα.
Τέλος, υπήρχαν μερικές Ελληνίδες που δεν μου έκαναν κλικ. Μία Αφροδίτη, που ήρθε πρώτη πρώτη στο τραπέζι, τίποτα ιδιαίτερο, ομορφούλα, δυσκολευόταν να περπατήσει στα τακούνια. Μια άλλη που δε θυμάμαι όνομα, κατηγορία φτερού, not my type, δεν ασχολήθηκα και υπήρχαν και άλλα 3-4 κορίτσια, μερικά είχαν πολύ δουλειά, άλλα λιγότερη, γενικά το μαγαζί ήταν γεμάτο. Ειδικά κατά τις 5 που πήγα για χορό με τη Μάγια, ο χώρος πριβέ, μόνο πριβέ δεν ήταν, αλλά αυτά είναι τα κακά ενός μικρού μαγαζιού. Τα καλά τα έχουμε πει.

Να 'σαι καλά μπρο <3 thank you for the report.

Ρε μάγκες , επειδή είμαι παλιός , μια Τσέχα που λεγόταν Μικαέλα , ξεκίνησε απο Blue Iguana και μετά πήγε Platinum, μιλάμε για ετος 2008-2009 . υπάρχει ακόμα ? κάπου το 2014 δούλευε σε τσέχικη μπυραρία στα Λαδάδικα. Αν έχει γυρίσει πίσω στο σπορ , να πάμε να επενδύσουμε.

Επιπλέον , εκείνη τη περίοδο υπήρχε κι ένας user που λεγόταν Πρόεδρος , δυνατός επενδυτής και γνώστης , υπάρχει ακόμα αναμεσά μας ?

Cheers !
 

Johnny98!

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2022
Μηνύματα
4
Like
6
Πόντοι
0
Επίσκεψη πριν από μερικές μέρες. Το μαγαζί έχει ανανεωθεί πλήρως. Αυτές που μου έκαναν εντύπωση ήταν 3 κοπέλες. Η Ραφαέλα η οποία είναι φουλ καυλιαρα, λεπτή με μικρο σφιχτό κωλο, την οποία πήρα για χώρο και γούσταρε πιάσιμο από λαιμό και χαστούκια, μια σχεδόν ίδια με την Ραφαέλα, παίζει να είναι καο αδελφές, η ποια ήρθε μετά αλλά δεν υπήρχε σάλιο για άλλο χώρο και μια νταρντανα με κωλαρα η οποία ήταν συνέχεια πιασμένη.
 

Thanasaks

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
96
Like
106
Πόντοι
0
Επίσκεψη πριν από μερικές μέρες. Το μαγαζί έχει ανανεωθεί πλήρως. Αυτές που μου έκαναν εντύπωση ήταν 3 κοπέλες. Η Ραφαέλα η οποία είναι φουλ καυλιαρα, λεπτή με μικρο σφιχτό κωλο, την οποία πήρα για χώρο και γούσταρε πιάσιμο από λαιμό και χαστούκια, μια σχεδόν ίδια με την Ραφαέλα, παίζει να είναι καο αδελφές, η ποια ήρθε μετά αλλά δεν υπήρχε σάλιο για άλλο χώρο και μια νταρντανα με κωλαρα η οποία ήταν συνέχεια πιασμένη.
Έκανα μια μικρη βόλτα στα ινσταγκραμ accounts και εντόπισα την Ραφαέλα που αναφέρεις. Προφανώς είναι η γνωστή Sunny Wild ;)
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
384
Κριτικές
18
Like
717
Πόντοι
311
Επίσκεψη πριν από μερικές μέρες. Το μαγαζί έχει ανανεωθεί πλήρως. Αυτές που μου έκαναν εντύπωση ήταν 3 κοπέλες. Η Ραφαέλα η οποία είναι φουλ καυλιαρα, λεπτή με μικρο σφιχτό κωλο, την οποία πήρα για χώρο και γούσταρε πιάσιμο από λαιμό και χαστούκια, μια σχεδόν ίδια με την Ραφαέλα, παίζει να είναι καο αδελφές, η ποια ήρθε μετά αλλά δεν υπήρχε σάλιο για άλλο χώρο και μια νταρντανα με κωλαρα η οποία ήταν συνέχεια πιασμένη.
Αυτη με τη κωλαρα πια είναι
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
384
Κριτικές
18
Like
717
Πόντοι
311

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
10
Like
5.336
Πόντοι
2.816
Τυπικό όνομα στριπτιτζαδικου ή κωλομπαρου το ιγκουάνα...
Το χρώμα άνευ σημασίας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom