Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για χέσιμο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΠΥΡΑΥΛΟΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 189K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.007
Πόντοι
10.336
μολις εφαγα 1 κιλο φραουλες

Confused Thinking GIF by ABC Network
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.121
Κριτικές
62
Like
40.658
Πόντοι
8.530

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.121
Κριτικές
62
Like
40.658
Πόντοι
8.530
Ήταν όπως τα έλεγα δίκην προγνωστικου στον εκλεκτό συναγωνιστή @Marquis_de_Sade ...βελούδινο χέσιμο μετά από γεμιστά με γιαούρτι με πέτσα ένα δάχτυλο.Διοτι ο σωστός συναγωνιστής οφείλει να προσέχει λίγο την διατροφή του ώστε να αντέχει αν προκύψει μπουρδελοτσαρκα για πολύ περισσότερη ώρα από το αναμενόμενο ... η πρόκληση μιας σωστής διατροφής είναι ακόμα μεγαλύτερη όπως είναι προφανές για μοναχικούς εργαζόμενους μακρυά από την οικογενειακή άνεση και ασφαλεια...μακάρι να είχα πέσει μέσα και στο προγνωστικό ότι δεν θα έχανε η Νορβηγία αλλά κουβαδιαστηκα στο 89'.
Ομαλή έξοδος ,περιεκτικοτατη κένωση χωρίς να καταλάβω καν και καθάρισμα με την μία χωρίς ίχνος φρεναρίσματος...καθαρές δουλειές...όχι σκατα!
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
657
Like
1.369
Πόντοι
206
μπάμιες, μανιταροσουπα , αρακάς εγγύηση για γρήγορο χέσιμο. και απο φρούτα δαμασκηνα, κεράσια , ροδάκινα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.121
Κριτικές
62
Like
40.658
Πόντοι
8.530
μπάμιες, μανιταροσουπα , αρακάς εγγύηση για γρήγορο χέσιμο. και απο φρούτα δαμασκηνα, κεράσια , ροδάκινα.
Μπάμιες σκέτες ,όχι με κοτόπουλο η μοσχάρι.
Μανιταροσουπα;;;;
Αρακάς ...όχι ιδιαίτερα.
Από φρούτα κορυφαίο μακράν το ακτινίδιο...με δύο έχουμε εγγυημένη βολή σε λίγες μόλις ώρες.
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
657
Like
1.369
Πόντοι
206
μπάμιες σκέτες φυσικά .χωρις πριν να τις βαλω σε ξυδι και τέτοια . κατευθείαν μαγειρεμα. μου φαίνεται θέλουμε ενα τοπικ κουζίνας. και η σούπα με διαφορα λαχανικά είναι πολύ ενεργητική, ακόμα και το ρυζι οπως εγώ το μαγειρέυω τουλάχιστον
 

OversizeX777

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2009
Μηνύματα
44
Κριτικές
8
Like
231
Πόντοι
0
Ο ΑΛΙΤΙΖ είχε πει την μεγάλη επιτυχία..
"Θα με παίρνεις πίπα όταν χέζω στην τουαλέτα" ακολουθούσε από το ανεπανάληπτο "σκούπισε τον κωλο μου κρατά τα ρέστα,γαμαω κωλαρακια ναι χέσε μέσα".
Λοιπόν αυτός ο μεγάλος αηδος έθιξε το ζήτημα της πρωινής εκκένωσης καθώς και την ταυτόχρονη διέγερση του προστάτη από την κένωση και του ρουφηγματος.
Νομίζω θα μείνει στην ιστορία.
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
657
Like
1.369
Πόντοι
206
σε μένα τουλάχιστοντο πυρηνελαιο φέρνει ευκολο χεσιμο με οποιοδηποτε φαγητο. αν μαγειρεψω οτιδηποτε με πυρηνελαιο το εχω εξασφαλισμενο.
 

Xee

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2023
Μηνύματα
17
Like
28
Πόντοι
0
Από όταν έκοψα το (πολύ) κρέας και τα τυριά και πέρασα σχεδόν σε πλήρως vegeterian διατροφή (είμαι στο δεύτερο μήνα), μπορώ να πω ρίχνω τα smoothest χεσίματα.
Δεν μπορείτε να φανταστείτε απόλαυση. Το συνιστώ!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.121
Κριτικές
62
Like
40.658
Πόντοι
8.530
Από όταν έκοψα το (πολύ) κρέας και τα τυριά και πέρασα σχεδόν σε πλήρως vegeterian διατροφή (είμαι στο δεύτερο μήνα), μπορώ να πω ρίχνω τα smoothest χεσίματα.
Δεν μπορείτε να φανταστείτε απόλαυση. Το συνιστώ!
Με τα πολλά κρέατα και την έλλειψη φρούτων και λαχανικών (=ινών) βγάζεις τούβλα....τώρα ΝΙΩΘΕΙΣ την διαφορά!
Ευ γέ!
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
657
Like
1.369
Πόντοι
206
δεν ξέρω αν έχει αναφερεθει τα σύκα είναι εγγύηση. και στην αυλή μου εχω 2 δεντρα.
 

girl_hunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.497
Κριτικές
9
Like
1.318
Πόντοι
216
δεν ξέρω αν έχει αναφερεθει τα σύκα είναι εγγύηση. και στην αυλή μου εχω 2 δεντρα.
Τα συκα δεν είναι απλά εγγύηση. Ειναι ευλογία. Μένω σε επαρχιακή πόλη πλέον, και όταν βγαίνω για περπάτημα χτυπάω απο τις συκιές αριστερά δεξιά 6-7 σύκα. Επιστρέφοντας σπίτι, εχει δουλέψει το πεπτικό και κάθε φορά ακολουθεί smooth, μεταξένιο, τρυφερό, απαλό, γλυκό και σχεδόν ηδονικο χεσιμο χωρίς δεύτερες σκέψεις.

Επίσης τώρα τελευταία έχω διακρίνει επίπονα χεσιματα μετά από κατανάλωση προϊόντων lidl. Όχι όλων, αλλά κατι γιαούρτια, κάτι μπουγατσακια,κάτι λουκάνικα,κάτι γύρους, κάτι επιδόρπια , κάτι κρέμες ,κάτι σφολιατοειδη μπινελίκια οδηγούν στην δημιουργία χαρμανιου εντός εντέρου με αμμοχάλικο 3Α ,ιδανικο για δέσιμο μπετόν, ακατάλληλο όμως για τρυφερές κενώσεις.

Πριν 4-5 μέρες ημουν στο μουσείο της Ακρόπολης και όσο περίμενα να μπω για ξαλαφρωμα (πανάκριβο πρωινό στα πέριξ καταστήματα,το οποίο περιελάμβανε κροκ μανταμ σαντουιτσακι, κρέπα γλυκιά με raspberries και γαλλικό καφέ) ακούω απο μέσα κάποιος συνάδελφος χέστης να αμολάει σαπιες, υγρές, υπόκωφες έως απόκοσμες όχι απλά πορδές, αλλά θα τις χαρακτήριζα προσπάθειες συνοδευόμενες απο μουγγρητά. Σχεδόν άκουσα το σάλιο που κατάπιε από την ευχαρίστηση και την ανακούφιση που ένιωσε ο πρωκτός του όταν ο μαγικός ήχος βαπτίσματος της κουραδας έφτασε στα αφτιά μου.
Περιμένοντας να ανοίξει η πόρτα όλο αγωνία γιατί και το δικό μου καφέ χέλι είχε αρχίσει να γαργαλάει την κωλοβαλβιδα μου,τι να αντικρίσω??? Ενα αναψοκοκκινισμενο,ολο φακιδουλες,κοκκινομαλλικο μωράκι με πιρσιγκ στα χειλακια της. Κοιταζομαστε,μου λέει "hallo", της λέω "hallo,alles gut?" Και μου απαντάει "ja,danke".

Μπαινω μέσα κατευθείαν και μια εσανσ κωλιλας,σκατιλας,αρωματικου τουαλετας, γυναικείου αρώματος πλημμυρίζει τα ρουθούνια μου. Το πρωινό μου νωρίτερα ,μου έδωσε ενα λασπερο χεσιμο, αλλά και δύναμη να συνεχίσω να δω όλα αυτά που έφτιαξε ο Ικτίνος και ο Καλλικράτης.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.121
Κριτικές
62
Like
40.658
Πόντοι
8.530
Τα συκα δεν είναι απλά εγγύηση. Ειναι ευλογία. Μένω σε επαρχιακή πόλη πλέον, και όταν βγαίνω για περπάτημα χτυπάω απο τις συκιές αριστερά δεξιά 6-7 σύκα. Επιστρέφοντας σπίτι, εχει δουλέψει το πεπτικό και κάθε φορά ακολουθεί smooth, μεταξένιο, τρυφερό, απαλό, γλυκό και σχεδόν ηδονικο χεσιμο χωρίς δεύτερες σκέψεις.

Επίσης τώρα τελευταία έχω διακρίνει επίπονα χεσιματα μετά από κατανάλωση προϊόντων lidl. Όχι όλων, αλλά κατι γιαούρτια, κάτι μπουγατσακια,κάτι λουκάνικα,κάτι γύρους, κάτι επιδόρπια , κάτι κρέμες ,κάτι σφολιατοειδη μπινελίκια οδηγούν στην δημιουργία χαρμανιου εντός εντέρου με αμμοχάλικο 3Α ,ιδανικο για δέσιμο μπετόν, ακατάλληλο όμως για τρυφερές κενώσεις.

Πριν 4-5 μέρες ημουν στο μουσείο της Ακρόπολης και όσο περίμενα να μπω για ξαλαφρωμα (πανάκριβο πρωινό στα πέριξ καταστήματα,το οποίο περιελάμβανε κροκ μανταμ σαντουιτσακι, κρέπα γλυκιά με raspberries και γαλλικό καφέ) ακούω απο μέσα κάποιος συνάδελφος χέστης να αμολάει σαπιες, υγρές, υπόκωφες έως απόκοσμες όχι απλά πορδές, αλλά θα τις χαρακτήριζα προσπάθειες συνοδευόμενες απο μουγγρητά. Σχεδόν άκουσα το σάλιο που κατάπιε από την ευχαρίστηση και την ανακούφιση που ένιωσε ο πρωκτός του όταν ο μαγικός ήχος βαπτίσματος της κουραδας έφτασε στα αφτιά μου.
Περιμένοντας να ανοίξει η πόρτα όλο αγωνία γιατί και το δικό μου καφέ χέλι είχε αρχίσει να γαργαλάει την κωλοβαλβιδα μου,τι να αντικρίσω??? Ενα αναψοκοκκινισμενο,ολο φακιδουλες,κοκκινομαλλικο μωράκι με πιρσιγκ στα χειλακια της. Κοιταζομαστε,μου λέει "hallo", της λέω "hallo,alles gut?" Και μου απαντάει "ja,danke".

Μπαινω μέσα κατευθείαν και μια εσανσ κωλιλας,σκατιλας,αρωματικου τουαλετας, γυναικείου αρώματος πλημμυρίζει τα ρουθούνια μου. Το πρωινό μου νωρίτερα ,μου έδωσε ενα λασπερο χεσιμο, αλλά και δύναμη να συνεχίσω να δω όλα αυτά που έφτιαξε ο Ικτίνος και ο Καλλικράτης.
Πρέπει αυτό να μπει σε τουριστικό οδηγό...ευ γέ!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.121
Κριτικές
62
Like
40.658
Πόντοι
8.530
Τα συκα δεν είναι απλά εγγύηση. Ειναι ευλογία. Μένω σε επαρχιακή πόλη πλέον, και όταν βγαίνω για περπάτημα χτυπάω απο τις συκιές αριστερά δεξιά 6-7 σύκα. Επιστρέφοντας σπίτι, εχει δουλέψει το πεπτικό και κάθε φορά ακολουθεί smooth, μεταξένιο, τρυφερό, απαλό, γλυκό και σχεδόν ηδονικο χεσιμο χωρίς δεύτερες σκέψεις.

Επίσης τώρα τελευταία έχω διακρίνει επίπονα χεσιματα μετά από κατανάλωση προϊόντων lidl. Όχι όλων, αλλά κατι γιαούρτια, κάτι μπουγατσακια,κάτι λουκάνικα,κάτι γύρους, κάτι επιδόρπια , κάτι κρέμες ,κάτι σφολιατοειδη μπινελίκια οδηγούν στην δημιουργία χαρμανιου εντός εντέρου με αμμοχάλικο 3Α ,ιδανικο για δέσιμο μπετόν, ακατάλληλο όμως για τρυφερές κενώσεις.

Πριν 4-5 μέρες ημουν στο μουσείο της Ακρόπολης και όσο περίμενα να μπω για ξαλαφρωμα (πανάκριβο πρωινό στα πέριξ καταστήματα,το οποίο περιελάμβανε κροκ μανταμ σαντουιτσακι, κρέπα γλυκιά με raspberries και γαλλικό καφέ) ακούω απο μέσα κάποιος συνάδελφος χέστης να αμολάει σαπιες, υγρές, υπόκωφες έως απόκοσμες όχι απλά πορδές, αλλά θα τις χαρακτήριζα προσπάθειες συνοδευόμενες απο μουγγρητά. Σχεδόν άκουσα το σάλιο που κατάπιε από την ευχαρίστηση και την ανακούφιση που ένιωσε ο πρωκτός του όταν ο μαγικός ήχος βαπτίσματος της κουραδας έφτασε στα αφτιά μου.
Περιμένοντας να ανοίξει η πόρτα όλο αγωνία γιατί και το δικό μου καφέ χέλι είχε αρχίσει να γαργαλάει την κωλοβαλβιδα μου,τι να αντικρίσω??? Ενα αναψοκοκκινισμενο,ολο φακιδουλες,κοκκινομαλλικο μωράκι με πιρσιγκ στα χειλακια της. Κοιταζομαστε,μου λέει "hallo", της λέω "hallo,alles gut?" Και μου απαντάει "ja,danke".

Μπαινω μέσα κατευθείαν και μια εσανσ κωλιλας,σκατιλας,αρωματικου τουαλετας, γυναικείου αρώματος πλημμυρίζει τα ρουθούνια μου. Το πρωινό μου νωρίτερα ,μου έδωσε ενα λασπερο χεσιμο, αλλά και δύναμη να συνεχίσω να δω όλα αυτά που έφτιαξε ο Ικτίνος και ο Καλλικράτης.
Ιδανικός συνδυασμός ροδάκινα με σύκα ως μια υπέροχη σαλάτα...
 

vetvet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2021
Μηνύματα
313
Like
1.483
Πόντοι
201
Εξαιτιας της εργασιας μου κανω διαλλειματικη νηστεια περιπου 15 χρονια.
Δεν εχει να κανει με διαιτα κλπ απλως μου χει γινει τροπος ζωης να κανω 2 γευματα στη μερα μεσα σε 5-6 ωριτσες και μετα τιποτα απολυτως εκτος απο κανα σκετο καφεδακι και σπανιως πλεον κανα ποτο.

Ειτε τρωω τελειως υγιεινα τυπου βρωμη/φρουτα/ρυζια κοτοπουλα ειτε μονο βρωμιες σουβλακια/πιτσες κλπ υπαρχουν διαστηματα πολλων μηνων που μπορει να μην ενεργηθω ακομα και για 2-3 μερες σερι ενω εχω φαει και τεραστιες ποσοτητες φαγητου.
Δεν αντιμετωπιζω καποιο προβλημα ευτυχως αλλα δεν ξερω κανα ποσο μπορει να δημιουργησει προβλημα μελλοντικα ολο αυτο. Υπαρχει καποιος γνωστης να δωσει τα φωτα του ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom