Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (7 μέλη και 25 επισκέπτες)

termi26

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2022
Μηνύματα
137
Like
331
Πόντοι
21
Πάντως παιδιά η χειρότερη περίοδος από τότε που θυμάμαι στα στούντιο. Και αριθμητικά πλέον με το κλείσιμο της παπατζοαλυσίδας, αλλά κυρίως λόγω ελλείψεως ποιοτικών επιλογών, είτε από πλευράς απόδοσης είτε εμφάνισης ή και των 2..Πολύ κρίμα..
Πλην ελαχίστων εξαιρέσεων όπως η Πωλίνα η Ζενια και μερικές άλλες θα συμφωνήσω μαζί σου…
 

gio1981

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
151
Κριτικές
2
Like
488
Πόντοι
21
Αποφάσισα κι εγώ να δοκιμάσω Βλάντα επειδή μου αρέσουν οι μπαμπάτσικες. Το θέμα είναι οτι πέρα από μπαμπάτσικη και μεγαλόσωμη είναι και "domina" - όπως μου είπε - και οι πελάτες της είναι κυρίως υποτακτικοί.
Για εμένα που γουστάρω τα "συνηθισμένα", η γκόμενα ήταν εντελώς απαράδεκτη. Για τους μερακλήδες δεν ξέρω.
Συμφωνώ κάνει αυτό που γουστάρει αυτή και μένα μου την έσπασε τις προάλλες στο Αριστετελους και της την είπα ….
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.228
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Αποφάσισα κι εγώ να δοκιμάσω Βλάντα επειδή μου αρέσουν οι μπαμπάτσικες. Το θέμα είναι οτι πέρα από μπαμπάτσικη και μεγαλόσωμη είναι και "domina" - όπως μου είπε - και οι πελάτες της είναι κυρίως υποτακτικοί.
Για εμένα που γουστάρω τα "συνηθισμένα", η γκόμενα ήταν εντελώς απαράδεκτη. Για τους μερακλήδες δεν ξέρω.
Ντόμινες και κουραφεξαλα! Βρε ουστ!!!
 

Oreksatoss

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2022
Μηνύματα
21
Like
22
Πόντοι
0
Τώρα που έκλεισε η γνωστή αλυσίδα έχει κανένας να προτείνει κανένα studio που να είναι κοντά σε μετρό?
 

koursaros66

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
585
Κριτικές
60
Like
3.542
Πόντοι
10.335
Στο μεταξύ στο Σπύρου Πάτση 40 και στο Λιοσίων 73 πολλές καινούργιες κοπέλες χωρίς φωτογραφία , κάποιες λατινες κάποιες Ρωσίδες και μια Ρουμάνα νομίζω . Πάω στοίχημα ότι άρχισε η ανακύκλωση και «βάπτιση» σε αδελφά ιδρύματα από την Παπαντζοαλυσιδα
 

Nionios(2)

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
971
Κριτικές
37
Like
3.627
Πόντοι
2.596
Στο μεταξύ στο Σπύρου Πάτση 40 και στο Λιοσίων 73 πολλές καινούργιες κοπέλες χωρίς φωτογραφία , κάποιες λατινες κάποιες Ρωσίδες και μια Ρουμάνα νομίζω . Πάω στοίχημα ότι άρχισε η ανακύκλωση και «βάπτιση» σε αδελφά ιδρύματα από την Παπαντζοαλυσιδα
Τουλάχιστον αξίζει καμία;
 

Oreksatoss

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2022
Μηνύματα
21
Like
22
Πόντοι
0
Τελευταία τροποποίηση:

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
917
Κριτικές
48
Like
4.768
Πόντοι
2.836
Πλην ελαχίστων εξαιρέσεων όπως η Πωλίνα η Ζενια και μερικές άλλες θα συμφωνήσω μαζί σου…
Καλά, για την Πωλίνα ας κρατήσουμε μικρό καλάθι.
Κορμάρα δεν το συζητάμε, όταν όμως πας στο μαγαζί και με το που κάνεις να μπεις δωμάτιο σου ανακοινώνει "έχω πρόγραμμα μιας ώρας", τι ακριβώς να το κάνω το κορμί;
 

dwdeka

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2021
Μηνύματα
119
Κριτικές
7
Like
435
Πόντοι
281
η καινούργια η Νίκα στο Αρ. 5 τα τελευταία χρόνια το έφαγε το φαγάκι της...
αντί για αυτό...
ocr


θα δείτε... ταρατατζούμ! μάλλον αυτό! απλά μένει να διαπιστώσουμε ποιά φωτό είναι πιό πρόσφατη...

ocr

τι αλλαγή είναι αυτή; :confused:
 

koursaros66

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
585
Κριτικές
60
Like
3.542
Πόντοι
10.335
Είδα στο απέναντι σίτε στις Κύριες ότι όλα τα στούντιο της Παπαντζοαλυσιδας έχουν φύγει πλην όμως του La Amour το οποίο παρακαλώ έχει βάρδιες αύριο
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.761
Κριτικές
11
Like
13.918
Πόντοι
3.246
Είδα στο απέναντι σίτε στις Κύριες ότι όλα τα στούντιο της Παπαντζοαλυσιδας έχουν φύγει πλην όμως του La Amour το οποίο παρακαλώ έχει βάρδιες αύριο
Βλεπω Η Κ επεστρεψε , θα ξεχαρμανιασετε οσοι την ψαχνατε
κουλουρακια το ξερω οτι μας βλεπεις ως επισκεπτης , επεστρεψε το μωρο σου :2funny:
@Helluvatime
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.258
Κριτικές
8
Like
2.797
Πόντοι
736
Πηγε κανεις?
Εχει φυσικες βυζαρες?
 

Giorgos88

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2010
Μηνύματα
106
Κριτικές
6
Like
281
Πόντοι
1
Καλησπέρα στην ομάδα. Ενόψει επίσκεψης στην Αθήνα, γνωρίζει κανείς ποια στούντιο είναι τυπικά ως προς τις εξετάσεις των εργαζομένων τους;

Πιο συγκεκριμένα γνωρίζει αν τα αγαπημένα μιλφοστούντιο ΗΗ82 και Βούρβαχη, τα οποία έχουν γενικά καλό επίπεδο υπηρεσιών, υποβάλλουν τις εργαζόμενες τους στις εξετάσεις για ΣΜΝ;
 

NetCall95

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2023
Μηνύματα
37
Like
29
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα. Ενόψει επίσκεψης στην Αθήνα, γνωρίζει κανείς ποια στούντιο είναι τυπικά ως προς τις εξετάσεις των εργαζομένων τους;

Πιο συγκεκριμένα γνωρίζει αν τα αγαπημένα μιλφοστούντιο ΗΗ82 και Βούρβαχη, τα οποία έχουν γενικά καλό επίπεδο υπηρεσιών, υποβάλλουν τις εργαζόμενες τους στις εξετάσεις για ΣΜΝ;
Καλή ερώτηση, αναρωτιέμαι επίσης ποια στούντιο είναι νόμιμα, αφού διάβασα ότι τα περισσότερα από αυτά δεν είναι.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.782
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
Πηγα εψες τη βολτα μου στα αγαπημενα ( πρωην αγαπημενα στουντιο ) αλλα ρε παιδια τη σαβουρα που ειδα δε περιγραφεται.
Ειχα δει μια Ina στο μελαντιας μαλιστα εκει δουλευε και η γνωστη τζουλια. Η Ina καμια σχεση με τις φωτογραφειες χωρις ομως να σημαινει μπαζο η χονδρή, λεπτη κοπελα με αδιαφορο προσωπο και αδιαφορο σωμα που ενω εχεις δει τις φωτο και οταν τη βλεπεις live ξενερωνεις.
Οσο για τη τζουλια την ξερετε. Οσο περιμενα στο σαλονι βγηκε η τζουλια απο το δωματιο και πηγαινε προς το κλουβί της και μου εκλεισε το ματι.Ερχεται μετα η υπηρεσια που ειναι εντελως ακυρη και μου λεει την ειδατε την τζουλια και περιμενουμε και τη δευτερη κοπελα.Της απαντω τιποτα δεν ειδα αλλα δεν εχει σημασια και λεει μα καλα τι δεν ειδατε αφου η κοπελα μου ειπε οτι ηρθε στο σαλονι, καλα λεω ενταξει αστο μη συνεχιζουμε περιμενω την Ina κτλ. Ποιοζωντοβολο η τζουλια δεν υπαρχει αλλα καλο σωμα ομως.Τεσπα βλεπω και την δευτερη κοπελια και μπουλο αφου εκραξα την ακυροτατη τσατσα.
Μετα παω προς συγγρου 108 στο passion που μεταφερθηκε απο Τατοοιου κατα τις 11.20 ασε που δεν παρκαρες εκει με την καμια και γαμηθηκα για να βρω και οταν χτυπησα κουδουνι μου απαντησε οτι κλεισαμε ενω κανονικα εκλεινε 2.00

Συνεχιζω για Αριστοτελους να δω την καινουργια τη Μαρια. Αρχιδια τελικα μια απο τα ιδια μεγαλη διαφορα με τις φωτο.
Ειδα μια καταλευκη κοπελα με ποιο ιδιαιτερο προσωπο απο οτι στις φωτο και γενικα ενα σωματοτυπο κλασικο καθημερινης κοπελας που δεν σου κανει καποια αισθηση δεν εβγαζε καποια θυλικοτητα, οχι στητό κωλο οχι στητό βυζι, τεσπα πολυυυυ μετρια κοπελα.
Επισης ηταν και η κριστινα που εχω γαμησει στο παρελθον αλλα χαλασε και αυτη εμφανησιακα.Ενω ειναι ωραια στο προσωπο και γενικα στο κορμακι ομως εχει πατσουρεψει παρα πολυ στον κώλο της και χαλαει το ολο θεμα.
Οι υπολοιες κοπελες σκιαχτρα και γιουβαρλακια χωρις καμια υπερβολη και βαραγανε μυγες και προσπαθουσε η τσατσα να σε κανει να περασεις, καλα της ειπα θα ξαναπερασω και φευγωντας της ειπα του χρόνου.

Απεναντι ειχε κατι χοντροκωλες βαρεων βαρων και μια πάολα γιουβαρλακι και αλλη μια δε θυμαμαι ονομα αδιαφορη επισης.
Ουτε να ντυθουν δεν ξερουν, τουλαχιστον να πεισουν τον πελατη εστω απο τη συσκευασια, εννοω εσωρουχα ωραια κτλ κτλ.

Κοιταω στο πανακριβο κινητό μου το γνωστο site για πουτανες αλλα δεν εβλεπα τιποτα που να ειναι εστω καπως μηπως αν και πως γαμευσιμες για να επισκευτω, αντ αυτού εβλεπα κατι κλόουν απο λατινικη αμερικη που ουτε καν.

Συνεχιζω να δω προς λιοσιων οπου και εφτασα.Τρεις κοπελες βενεζουελα η μια ρωσσιδα που ηταν ο ταρας μπουλμπας, η δευτερη γιουβαρλακος και κρεμασμενα βυζια αθλια παρουσια και η τριτη φλο, φολ, στολ, σολ, δε θυμαμαι ακριβως ονομα οπου ηταν η ποιο καλη μεταξυ αυτων.Λεπτη οσο πρεπει με πεταχτο κωλαρακι και στρογγυλο, με βυζια να εχουν παρει την κατιούσα μολις ξεκινανε θα ελεγα αλλα οχι ξεσκουφωτα οχι ξεφουσκωτα οχι και κατι που θα σε επηρεασει ωστε να περασεις, παντος θελει νυστερι εκει οπωσδηποτε.Βγηκε με χαμογελο και μου αρεσε ο κωλος της και τεσπα περασα.Μεσα στο δωματιο εκανα οτι ηθελα με αφησε δηλαδη να γαμησω σα ανθρωπος χωρις μα μου και ξενερωτα, τεσσερις στασεις χωρις κλεψιμο αν και στο πισω ηθελε λιγο ποιο κυριος να εισαι.Δε θα ξαναπερασω μαζι της γιατι δεν ειναι κατι που θα με κανει να θελω επαναληψη, και βασικα στα βυζια της ηταν που χαλαστηκα διοτι στα υπολοιπα ηταν ολα μια χαρουλα και συμπεριφορα και χαμογελο και πραξη ολα καλα.

Ξεχασα να πω ειχα περασει και απο σπυρου πατση λιγο πριν τις 12.00 περιπου 11.40 11.30 και μας ειπαν τα κοριτσια σχολασαν.Τι να λεμε τωρα μεγαλειααααααα
Τα στουντιο πλεον πιασανε πάτο, ελπιζω να μην τον ξυσουν κιολας.

Κατι τελευταιο.
Πηγαινοντας στη βολτα μου κοντα στο σταθμο λαρισης ειχαμε κινηση και ειμασταν σταματημενοι.Βλεπουμε μια κοπελα τουριστρια οχι πουτανα να χαριεντιζετε με δυο πακιστανους ξεπλενηδες ομως και αυτοι να τη χουφτωνουν και να χασκογελανε ολοι μαζι και οι τρεις.
Σε μια φαση η κοπελα ψαχνει την τσαντα της και βγαζει τα κλειδια προφανος σπιτιου της και κανει νοημα να φυγουν μαλλον για σπιτι και οι πακισταναραιοι να ειναι ετοιμοι να βγαλουν τις ψωλες εκει που ηταν.Η κοπελα δεν ηταν κανα μπαζο αλλα μια μετρια κοπελα και καλυτερη εμφανησιακα απο τις πουτανες που ειχα επισκευτει.Μου εκανε εντυπωση αυτο το σκηνικο που γυναικες δεχονται ετσι ευκολα πακιδες και μαλιστα ξεπλενηδες.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.092
Κριτικές
27
Like
19.395
Πόντοι
5.946
Επίσκεψη στο Σ108 να δώ τις Λατίνες
Καταλέϊα και Ναόμι… Παραγουάη… άι άι άι…
Τέτοια μουνιά δεν έχουν ξαναυπάρξει, πέφτει το σαγόνι αμέσως… και αρχίζουν να τρέχουν τα σάλια… αλφάδια με δίμετρες ποδάρες καμία σχέση με τις συνήθεις χοντροκώλες…
μετά ακούς πως δεν κάνουν ακα πίπα, συνειδητοποιείς τι φόλες θα είναι μέσα και αποχωρείς…
Μία Κρίστι Αρχεντίνα στο δωμάτιο, δεν την είδα…
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom