Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

Poutsokordelas

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2022
Μηνύματα
44
Like
130
Πόντοι
0
Tέλος εποχής για Νίνα απο Κηφισσού 30-60 ? Δεν την βλέπω στα προγράμματα δυστυχώς και είχα σκοπό να την δοκιμάσω την τύχη μου μέσα...
Υ.Γ. Ιζαμπελ , Αναμπελ επισης εκτος αν δεν κάνω λάθος.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
917
Κριτικές
48
Like
4.768
Πόντοι
2.836
Tέλος εποχής για Νίνα απο Κηφισσού 30-60 ? Δεν την βλέπω στα προγράμματα δυστυχώς και είχα σκοπό να την δοκιμάσω την τύχη μου μέσα...
Υ.Γ. Ιζαμπελ , Αναμπελ επισης εκτος αν δεν κάνω λάθος.
κάποιες κοπέλες απουσιάζουν για μεγάλα διαστήματα κι επιστρέφουν. Η Ιζαμπέλ π.χ. πρέπει να το είχε κάνει και παλιότερα.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
917
Κριτικές
48
Like
4.768
Πόντοι
2.836
Ακομα και στις βιζιτες το ιδιο γινεται δεν ειναι μονο τα στουντιο, πεφτουν ολοι με τα μουτρα σε ενα καλο μουνι εφοσον υπαρχει ξηρασια
Το θεμα ειναι να την προλαβεις στις αρχες
εμ εδώ είναι το θέμα. Με το που εμφανιστεί μια πιτσιρίκα της προκοπής (βλ. πρόσφατα Ντινάρα, Μόνικα) τρέχουν όλοι να προλάβουν σαν να μην υπάρχει αύριο κι η μικρή καίγεται στο δεκαήμερο.
Και πώς να μην είναι ξεπέτα η φάση όταν η κοπέλα έχει όλα τα δωμάτια γεμάτα συν ουρά στο σαλόνι λες κι είναι στο ΙΚΑ;
 

Poutsokordelas

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2022
Μηνύματα
44
Like
130
Πόντοι
0
κάποιες κοπέλες απουσιάζουν για μεγάλα διαστήματα κι επιστρέφουν. Η Ιζαμπέλ π.χ. πρέπει να το είχε κάνει και παλιότερα.
Ασ ελπίσουμε ότι θα επιστρέψει γιατί θα μου μείνει απωθημένο.. Και τις 2 φορές που έχω πάει με ιερόδουλη έχω μείνει απόλυτα ικανοποιημένος απο το σέρβις και δεν λέω να αλλάξω..(όχι αγαπούλης τουλάχιστον όχι ακόμα). Η αναμπέλ αν θυμάμαι καλά από συναγωνιστή μετακόμισε στα Κασσάνδρας .
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
558
Κριτικές
37
Like
1.811
Πόντοι
1.076
Πέρασα προχθές από crystal queens να δω την κολομπιανα Εύα. Φάτσα δεν συγκράτησα αλλά κορμί λαμπάδα για γλείψιμο. Μουνι καμαρωτο. Είπα να δοκιμάσω αλλά φοβήθηκα μην το κλάψω ελλείψει κριτικών.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.761
Κριτικές
11
Like
13.918
Πόντοι
3.246
εμ εδώ είναι το θέμα. Με το που εμφανιστεί μια πιτσιρίκα της προκοπής (βλ. πρόσφατα Ντινάρα, Μόνικα) τρέχουν όλοι να προλάβουν σαν να μην υπάρχει αύριο κι η μικρή καίγεται στο δεκαήμερο.
Και πώς να μην είναι ξεπέτα η φάση όταν η κοπέλα έχει όλα τα δωμάτια γεμάτα συν ουρά στο σαλόνι λες κι είναι στο ΙΚΑ;
Εγω παντως αυτες τις 2 προλαβα και τις χαρηκα :wanker:
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
917
Κριτικές
48
Like
4.768
Πόντοι
2.836
Εγω παντως αυτες τις 2 προλαβα και τις χαρηκα :wanker:
εγώ πάλι τη Ντινάρα την πέτυχα με ουρά του ΙΚΑ οπότε απλά ανταλλάξαμε χειραψία, τη δε Μόνικα την πέτυχα σε σχετικά ήσυχο απόγευμα μαζί με τη Ρίνα, με μόνο ένα δωμάτιο πριν από μένα κι οι δυο τους. Και πες με μαλάκα αλλά δεν μπήκα.
Ωραία κοπέλα αλλά τόσο αγέλαστη στο σαλόνι που με προδιέθεσε για εντελώς τυπικές διαδικασίες και δεν μου έκανε κλικ.
Μπορεί όταν την είδα να είχε ήδη σιχαθεί τη λέξη αρσενικό :grin:
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
304
Like
629
Πόντοι
81
Μόλις γύρισα απο Συγγρου 232…αχυστος! Ο λόγος ειναι η κυρία στην υποδοχή κ εξηγώ… Ενώ βγήκαν τα κορίτσια η Τζενη κ η Λολιτα (γαμευσιμες κ οι δυο κατα τα δικά μου γουστα),διαλέγω Τζενη κ μπαίνω δωματιο με απλο προγραμμα. Περνανε 5-6 λεπτα αφού έχω κανει το ντους άρα σύνολο κοντά 10 κ η κοπέλα πουθενά! Τη ρωτάω αν εχει άλλο δωματιο μου λέει Οχι τώρα έρχεται! Περνανε αλλα 10 λεπτα η κοπέλα πουθενά! Καταλαβαίνω οτι σίγουρα εχει άλλο δωματιο ή οτιδήποτε που δε με ενδιαφέρει, ντύνομαι κ βγαίνω έξω. Φωνάζω τη κυρία παντα ευγενέστατος και χωρις να πω τιποτα έρχεται με το πενηντάρικο ανα χείρας! Άρχισε τις δικαιολογίες που και παλι δε με ενδιαφέρουν αφού με το ψέμα της με εχει χάσει ήδη απο πελάτη… Το ζουμί; Για τους καινούριους πιο πολύ και λιγότερο τους παλιούς: Μη φοβάστε να ζητήσετε τα λεφτά σας πίσω απο τη στιγμή που δε τηρούνται κάποια πραματα στα στούντιο ή στα μασάζ ή δε ξέρω γω που. Αν δε θέλουν λεφτά δε πειράζει θα τα δίνουμε αλλου.
Υποτίθεται πάμε στα μπουρδέλα-στούντιο να περάσουμε καλά, πάραυτα οι υπηρεσίες μας ανεβάζουν πίεση, άλλες φορές λιγότερο, άλλες περισσότερο που να έχεις τέτοια νεύρα ώστε να μην γίνεται να συνευρεθείς, αυτό συμβαίνει. Στην δικιά σου περίπτωση, πρέπει να ευχαριστείς την υπηρεσία διότι άχυστος θα έφευγες ούτως η άλλως, στάθηκε τυχερός διότι έφυγες με τα λεφτά στην τσέπη, σε αντίθεση με εμένα που έφυγα με -50 ευρώ.

Αν αφήσουμε την περίπτωση σου, που πράγματι η υπηρεσία σε έσωσε, σε άλλες περιπτώσεις έχω καταλήξει ότι κακός νευριάζουμε η κακός νευριάζω. Προσπαθώ να μην νευριάζω, αλλά πολλές φορές δεν τα καταφέρνω, τι στον δρόμο με τους μαλάκες που πιάνουν τιμόνι και ούτε ξέρουν τι κάνουν, τι με τις υπηρεσίες που είναι εκτός τόπου και χρόνου, όλο και κάποιος η κάποια θα βρεθεί να με βγάλει εκτός εαυτού, δυστυχώς.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.957
Κριτικές
18
Like
15.790
Πόντοι
4.546
Είδα Αλινα. Καλά πέρασα, απλώς έχω καλομάθει στις υπηρεσίες και άνεση ώρας του μασατζιδικου, και πάντα μένω λίγο ανικανοποιητος (ξέρω βέβαια ότι πάω σε στούντιο) .
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
304
Like
629
Πόντοι
81
εγώ πάλι τη Ντινάρα την πέτυχα με ουρά του ΙΚΑ οπότε απλά ανταλλάξαμε χειραψία, τη δε Μόνικα την πέτυχα σε σχετικά ήσυχο απόγευμα μαζί με τη Ρίνα, με μόνο ένα δωμάτιο πριν από μένα κι οι δυο τους. Και πες με μαλάκα αλλά δεν μπήκα.
Ωραία κοπέλα αλλά τόσο αγέλαστη στο σαλόνι που με προδιέθεσε για εντελώς τυπικές διαδικασίες και δεν μου έκανε κλικ.
Μπορεί όταν την είδα να είχε ήδη σιχαθεί τη λέξη αρσενικό :grin:
Εγώ πάλι Ντινάρα είχα πετύχει με εντελώς άδειο σαλόνι, χαιρέτησα και έφυγα, ένα μικροκαμωμένο αδύνατο κορίτσι, εντελώς αντίθετο με τα γούστα μου στο θέμα εμφάνισης. Δεν υπάρχει σύγκριση με Μόνικα στο θέμα εμφάνισης για εμένα, από την άλλη, η Μόνικα αν δεν θέλει δεν θέλουμε και εμείς, είναι ξεκάθαρο αυτό νομίζω. Όχι μόνο η Μόνικα, για όποια δεν γουστάρει, δεν γουστάρουμε, δεν ξέρω αν η αγαμία κάποιους έχει φτάσει στο σημείο να βιάζουν και να χαίρονται, εγώ δεν το βλέπω έτσι, ξεκάθαρα. Υπάρχουν κοπέλες που γουστάρουν να πηγαίνουν μαζί μου και με αυτές πάω.

Σε εμένα η Μόνικα δεν έχει δείξει ότι δείξει ότι δεν γουστάρει, αλλά άμα κουράστηκε, βαρέθηκε η ότι άλλο, στο καλό να πάει δεν θα μας λείψει καθόλου.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.761
Κριτικές
11
Like
13.918
Πόντοι
3.246
εγώ πάλι τη Ντινάρα την πέτυχα με ουρά του ΙΚΑ οπότε απλά ανταλλάξαμε χειραψία, τη δε Μόνικα την πέτυχα σε σχετικά ήσυχο απόγευμα μαζί με τη Ρίνα, με μόνο ένα δωμάτιο πριν από μένα κι οι δυο τους. Και πες με μαλάκα αλλά δεν μπήκα.
Ωραία κοπέλα αλλά τόσο αγέλαστη στο σαλόνι που με προδιέθεσε για εντελώς τυπικές διαδικασίες και δεν μου έκανε κλικ.
Μπορεί όταν την είδα να είχε ήδη σιχαθεί τη λέξη αρσενικό :grin:
Εγώ πάλι Ντινάρα είχα πετύχει με εντελώς άδειο σαλόνι, χαιρέτησα και έφυγα, ένα μικροκαμωμένο αδύνατο κορίτσι, εντελώς αντίθετο με τα γούστα μου στο θέμα εμφάνισης. Δεν υπάρχει σύγκριση με Μόνικα στο θέμα εμφάνισης για εμένα, από την άλλη, η Μόνικα αν δεν θέλει δεν θέλουμε και εμείς, είναι ξεκάθαρο αυτό νομίζω. Όχι μόνο η Μόνικα, για όποια δεν γουστάρει, δεν γουστάρουμε, δεν ξέρω αν η αγαμία κάποιους έχει φτάσει στο σημείο να βιάζουν και να χαίρονται, εγώ δεν το βλέπω έτσι, ξεκάθαρα. Υπάρχουν κοπέλες που γουστάρουν να πηγαίνουν μαζί μου και με αυτές πάω.

Σε εμένα η Μόνικα δεν έχει δείξει ότι δείξει ότι δεν γουστάρει, αλλά άμα κουράστηκε, βαρέθηκε η ότι άλλο, στο καλό να πάει δεν θα μας λείψει καθόλου.
Ρε μαλακες γαμαει κανενας εδω μεσα η μονο χειραψιες δινεται ?:2funny:
:2funny::2funny::2funny:
@Helluvatime
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
Παιδες ρεφαραμε και ρεφαραμε καλα! Τα ευσημα στη πορνοπαικτουρα @chicharito που μου ειπε να παω με κλειστα ματια και ετσι εκανα.Θα μοιραστει μονο με παικτες που εχω κανει επαφη με πμ ή εστω εχουμε αλληλοεπιδρασει στο φορουμ.Αυτο το κανω για τα γνωστα μουνοπανα που κρυφοκοιτανε τους επισκεπτες :birdman:
Η κοπελα θελει γλυκες και οχι αγριαδα απο βρωμιαρηδες καγκουρες.Τα υπολοιπα πριβε :hi:
@Revlimit
@911-Toninno
@Blade77
@claimain
@Α-Ω
@filos78
πορνοι που νοιαζονται,μοιραζονται! :wink:
δεν καταλαβα καλα η οντως μπηκες στο νημα '' ημερησια ενημερωση για στουντιο'' ενημερωνοντας οτι πηγες καπου ,περασες καλα αλλα δεν λες τι και που και με ποια ; μικρος ειχες φαει πολυ ξυλο;η παιδικη σου ηλικια πως ηταν; εχεις ακομα ανοιχτα τραυματα; ελα πες τα ολα μην ντρεπεσαι....θα σε βοηθησουμε να το ξεπερασεις ...
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.228
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Παιδες ρεφαραμε και ρεφαραμε καλα! Τα ευσημα στη πορνοπαικτουρα @chicharito που μου ειπε να παω με κλειστα ματια και ετσι εκανα.Θα μοιραστει μονο με παικτες που εχω κανει επαφη με πμ ή εστω εχουμε αλληλοεπιδρασει στο φορουμ.Αυτο το κανω για τα γνωστα μουνοπανα που κρυφοκοιτανε τους επισκεπτες :birdman:
Η κοπελα θελει γλυκες και οχι αγριαδα απο βρωμιαρηδες καγκουρες.Τα υπολοιπα πριβε :hi:
@Revlimit
@911-Toninno
@Blade77
@claimain
@Α-Ω
@filos78
πορνοι που νοιαζονται,μοιραζονται! :wink:
Μπορώ να μάθω κι' εγώ ποια είναι?
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.277
Κριτικές
19
Like
9.204
Πόντοι
9.095
δεν καταλαβα καλα η οντως μπηκες στο νημα '' ημερησια ενημερωση για στουντιο'' ενημερωνοντας οτι πηγες καπου ,περασες καλα αλλα δεν λες τι και που και με ποια ; μικρος ειχες φαει πολυ ξυλο;η παιδικη σου ηλικια πως ηταν; εχεις ακομα ανοιχτα τραυματα; ελα πες τα ολα μην ντρεπεσαι....θα σε βοηθησουμε να το ξεπερασεις ...
Άνοιξε τα στραβά σου βλαμενε κ δες τι έχω γράψει. Αλλα κ μόνο που ασχολήθηκες 2 τα ξημερώματα κατάλαβα τι άχρηστος εισαι .
Τα φιλια μου απο παραλία
 

Συνημμένα

  • IMG_2795.jpeg
    IMG_2795.jpeg
    4,1 MB · Εμφανίσεις: 58

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.761
Κριτικές
11
Like
13.918
Πόντοι
3.246
δεν καταλαβα καλα η οντως μπηκες στο νημα '' ημερησια ενημερωση για στουντιο'' ενημερωνοντας οτι πηγες καπου ,περασες καλα αλλα δεν λες τι και που και με ποια ; μικρος ειχες φαει πολυ ξυλο;η παιδικη σου ηλικια πως ηταν; εχεις ακομα ανοιχτα τραυματα; ελα πες τα ολα μην ντρεπεσαι....θα σε βοηθησουμε να το ξεπερασεις ...
Το ειπαμε ρε η μαλβινα - αρτεμις ειναι :wanker::wanker:
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.761
Κριτικές
11
Like
13.918
Πόντοι
3.246
Άνοιξε τα στραβά σου βλαμενε κ δες τι έχω γράψει. Αλλα κ μόνο που ασχολήθηκες 2 τα ξημερώματα κατάλαβα τι άχρηστος εισαι .
Τα φιλια μου απο παραλία
Πιλοφορι δωσε στιγμα και ερχομαι :wanker::wanker:
Δε θα ακουμπησω τη κορασιδα με το μαυρο, θα παρω την αλλη στο βαθος με τον κοκκινο στριγκο :wanker:
 

Mgeorge1111

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
494
Κριτικές
23
Like
1.596
Πόντοι
1.071
Άνοιξε τα στραβά σου βλαμενε κ δες τι έχω γράψει. Αλλα κ μόνο που ασχολήθηκες 2 τα ξημερώματα κατάλαβα τι άχρηστος εισαι .
Τα φιλια μου απο παραλία
Την κυρία στην φωτο την ξέρουμε?
 

Despacitoss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
226
Like
102
Πόντοι
1
Ποιες προτείνετε για πιο κινκι καταστάσεις;ποδοκαγνειες και bdsm;;
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
366
Like
442
Πόντοι
21
Άνοιξε τα στραβά σου βλαμενε κ δες τι έχω γράψει. Αλλα κ μόνο που ασχολήθηκες 2 τα ξημερώματα κατάλαβα τι άχρηστος εισαι .
Τα φιλια μου απο παραλία
Ωκεανίδα (Ακτη Βουλιαγμένης).. Ακριβώς στο σημείο που κάθομαι, δηλαδή στο πρώτο πύργο του ναυαγοσώστη, όπως μπαίνεις από τη μεγάλη είσοδο. Μια μέρα δε πήγα και κοιτάχτε τι μουνί έσκασε.. αν είναι δυνατόν
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom