Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

MASTORAS

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
48
Κριτικές
7
Like
166
Πόντοι
0
Καλησπέρα στους μύστες, σήμερα περνώντας από Μεταμόρφωση μεριά είδα ταμπέλα led πολύχρωμη να αναβοσβηνει ΤΑΤΟΪΟΥ 71, λέω τι γίνεται? αλλά δεν πρόλαβα να σταματήσω. Ψάχνω εδώ τίποτα καμία νύξη, ψάχνω στο Google και βλέπω ότι η ίδια διεύθυνση είχε μπλεξίματα παλιότερα. Ξέρει κανείς τίποτα? Νέο κατάστημα? Επαναλειτουργεια?
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.770
Κριτικές
11
Like
13.961
Πόντοι
3.246
Καλησπέρα στους μύστες, σήμερα περνώντας από Μεταμόρφωση μεριά είδα ταμπέλα led πολύχρωμη να αναβοσβηνει ΤΑΤΟΪΟΥ 71, λέω τι γίνεται? αλλά δεν πρόλαβα να σταματήσω. Ψάχνω εδώ τίποτα καμία νύξη, ψάχνω στο Google και βλέπω ότι η ίδια διεύθυνση είχε μπλεξίματα παλιότερα. Ξέρει κανείς τίποτα? Νέο κατάστημα? Επαναλειτουργεια?
Στουντιο ειναι και εχει 2-3 λατινες κοιτα το προγραμμα του πορταλ αν σε ενδιαφερει
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.770
Κριτικές
11
Like
13.961
Πόντοι
3.246
https://*****/en/StudioWorker/10602-Selena

εδω γνωριζουμε κατι για το πιπινι?
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
https://*****/en/StudioWorker/10602-Selena
αν ελεγες για αυτη τη σελενα δεν τη ξερω, για αλλη σελενα μιλησα
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Βλεπω τα κοριτσια μπαςςςςς και κατεβω να μαμησω αλλα ρε παιδι μου τι μπαζολία ειναι αυτη που εχει ερθει? και ολο κολομβιολατινες και μαλακιες, μιλαμε εκτροματα της φυσης και με το ζορι να μας αρεσουν αυτα τα αλοπροσαλα κορμια.Μα καλα δε βλεπουν που δεν παταει ανθρωπος στα μαγαζια?Βαρεθηκα να επιλεγω τις ιδιες και τις ιδιες, πλεον δε μου κανουν εντυπωση για να ξαναπαω.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.290
Κριτικές
19
Like
9.245
Πόντοι
9.095
Μόλις γύρισα απο Συγγρου 232…αχυστος! Ο λόγος ειναι η κυρία στην υποδοχή κ εξηγώ… Ενώ βγήκαν τα κορίτσια η Τζενη κ η Λολιτα (γαμευσιμες κ οι δυο κατα τα δικά μου γουστα),διαλέγω Τζενη κ μπαίνω δωματιο με απλο προγραμμα. Περνανε 5-6 λεπτα αφού έχω κανει το ντους άρα σύνολο κοντά 10 κ η κοπέλα πουθενά! Τη ρωτάω αν εχει άλλο δωματιο μου λέει Οχι τώρα έρχεται! Περνανε αλλα 10 λεπτα η κοπέλα πουθενά! Καταλαβαίνω οτι σίγουρα εχει άλλο δωματιο ή οτιδήποτε που δε με ενδιαφέρει, ντύνομαι κ βγαίνω έξω. Φωνάζω τη κυρία παντα ευγενέστατος και χωρις να πω τιποτα έρχεται με το πενηντάρικο ανα χείρας! Άρχισε τις δικαιολογίες που και παλι δε με ενδιαφέρουν αφού με το ψέμα της με εχει χάσει ήδη απο πελάτη… Το ζουμί; Για τους καινούριους πιο πολύ και λιγότερο τους παλιούς: Μη φοβάστε να ζητήσετε τα λεφτά σας πίσω απο τη στιγμή που δε τηρούνται κάποια πραματα στα στούντιο ή στα μασάζ ή δε ξέρω γω που. Αν δε θέλουν λεφτά δε πειράζει θα τα δίνουμε αλλου.
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
371
Like
456
Πόντοι
21
Μόλις γύρισα απο Συγγρου 232…αχυστος! Ο λόγος ειναι η κυρία στην υποδοχή κ εξηγώ… Ενώ βγήκαν τα κορίτσια η Τζενη κ η Λολιτα (γαμευσιμες κ οι δυο κατα τα δικά μου γουστα),διαλέγω Τζενη κ μπαίνω δωματιο με απλο προγραμμα. Περνανε 5-6 λεπτα αφού έχω κανει το ντους άρα σύνολο κοντά 10 κ η κοπέλα πουθενά! Τη ρωτάω αν εχει άλλο δωματιο μου λέει Οχι τώρα έρχεται! Περνανε αλλα 10 λεπτα η κοπέλα πουθενά! Καταλαβαίνω οτι σίγουρα εχει άλλο δωματιο ή οτιδήποτε που δε με ενδιαφέρει, ντύνομαι κ βγαίνω έξω. Φωνάζω τη κυρία παντα ευγενέστατος και χωρις να πω τιποτα έρχεται με το πενηντάρικο ανα χείρας! Άρχισε τις δικαιολογίες που και παλι δε με ενδιαφέρουν αφού με το ψέμα της με εχει χάσει ήδη απο πελάτη… Το ζουμί; Για τους καινούριους πιο πολύ και λιγότερο τους παλιούς: Μη φοβάστε να ζητήσετε τα λεφτά σας πίσω απο τη στιγμή που δε τηρούνται κάποια πραματα στα στούντιο ή στα μασάζ ή δε ξέρω γω που. Αν δε θέλουν λεφτά δε πειράζει θα τα δίνουμε αλλου.
Φίλε πιλοφόρι, την είδες από κοντά τη Τζένη? Στις φώτο φαίνεται πολύ καλή. Ποιος ξέρει τι έγινε πάντως..Εννοείται ότι θα έπαιρνες πίσω τα λεφτά και μου έκανε εντύπωση ότι ήρθε με τα λεφτά στο χέρι..
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.290
Κριτικές
19
Like
9.245
Πόντοι
9.095
Φίλε πιλοφόρι, την είδες από κοντά τη Τζένη? Στις φώτο φαίνεται πολύ καλή. Ποιος ξέρει τι έγινε πάντως..Εννοείται ότι θα έπαιρνες πίσω τα λεφτά και μου έκανε εντύπωση ότι ήρθε με τα λεφτά στο χέρι..
Και μένα μου έκανε άρα κατάλαβε απο μόνη της οτι έκανε μαλακια! Τωρα τι ακριβώς έγινε δε ξέρω κ δε με νοιάζει. Η Τζενη ειναι όμορφη και εχει ένα ζουμερό κωλι μούρλια!
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
Και μένα μου έκανε άρα κατάλαβε απο μόνη της οτι έκανε μαλακια! Τωρα τι ακριβώς έγινε δε ξέρω κ δε με νοιάζει. Η Τζενη ειναι όμορφη και εχει ένα ζουμερό κωλι μούρλια!
Αδελφε μου, η Τζενη ειναι η μεχρι προ εβδομαδος Τζουλια απο τον Ομιλο Π193 κλπ.
Οτι λαμπει δεν ειναι χρυσος, η συγκεκριμενη "λαμπει" πολυ στο σαλονι αλλα μεσα ειναι τσιγκος. Σου λεω οτι καλυτερα που δεν σου ηρθε και εσωσες το 50αρικο σου για κατι αλλο. Θα σου χαλαγε το τσι.....
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.228
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Βλεπω τα κοριτσια μπαςςςςς και κατεβω να μαμησω αλλα ρε παιδι μου τι μπαζολία ειναι αυτη που εχει ερθει? και ολο κολομβιολατινες και μαλακιες, μιλαμε εκτροματα της φυσης και με το ζορι να μας αρεσουν αυτα τα αλοπροσαλα κορμια.Μα καλα δε βλεπουν που δεν παταει ανθρωπος στα μαγαζια?Βαρεθηκα να επιλεγω τις ιδιες και τις ιδιες, πλεον δε μου κανουν εντυπωση για να ξαναπαω.
Βλέπω μια Vicky στο Desire, λατίνα με μοντελέ κορμί την έχει δει κανείς από κοντά;
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
371
Like
456
Πόντοι
21
Αδελφε μου, η Τζενη ειναι η μεχρι προ εβδομαδος Τζουλια απο τον Ομιλο Π193 κλπ.
Οτι λαμπει δεν ειναι χρυσος, η συγκεκριμενη "λαμπει" πολυ στο σαλονι αλλα μεσα ειναι τσιγκος. Σου λεω οτι καλυτερα που δεν σου ηρθε και εσωσες το 50αρικο σου για κατι αλλο. Θα σου χαλαγε το τσι.....
Ρε συ Τονινο, για να δεις πόσο βλάκες είναι την είχανε και στις 2 αλυσίδες κοντά στη μια εβδομάδα, ταυτόχρονα κανονικά στο πρόγραμμα. Μήπως τη μέρα που πήγε ο φίλος σαλονάρισε στη μια αλυσίδα και μετά έφυγε για να πιάσει δουλειά στην άλλη ; Έλεος δηλαδή..
 

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.716
Πόντοι
1.071
Πριν καμια εβδομαδα και λιγο παραπάνω πηγα Κασσανδρας4β
στοχευμένα για την Αλιονα

Μου παρουσιάστηκαν 3 κοπέλες

Διάλεξα Αλιονα αφου ηξερα από πριν που παω

Εμφανισιακά ειναι όντως σαν πορνοστάρ

Κοντό ξανθό μαλλι και τεράστια βυζια για πολυ γλύψιμο

Στον αγωνα δεν με εντυπωσίασε ιδιαίτερα
Πίπα Οχι βαθιά και δεν προσπάθησε καν
Παίχτηκαν γρήγορα δυο τρεις στάσεις και έφυγε
Χαζογελουσε διαρκώς κατι που με ξενέρωσε ιδιαίτερα

Δεν εκλαψα τα λεφτά μου αλλα μάλλον δεν θα ξανα παω
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.290
Κριτικές
19
Like
9.245
Πόντοι
9.095
Παιδες ρεφαραμε και ρεφαραμε καλα! Τα ευσημα στη πορνοπαικτουρα @chicharito που μου ειπε να παω με κλειστα ματια και ετσι εκανα.Θα μοιραστει μονο με παικτες που εχω κανει επαφη με πμ ή εστω εχουμε αλληλοεπιδρασει στο φορουμ.Αυτο το κανω για τα γνωστα μουνοπανα που κρυφοκοιτανε τους επισκεπτες :birdman:
Η κοπελα θελει γλυκες και οχι αγριαδα απο βρωμιαρηδες καγκουρες.Τα υπολοιπα πριβε :hi:
@Revlimit
@911-Toninno
@Blade77
@claimain
@Α-Ω
@filos78
πορνοι που νοιαζονται,μοιραζονται! :wink:
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.770
Κριτικές
11
Like
13.961
Πόντοι
3.246
Παιδες ρεφαραμε και ρεφαραμε καλα! Τα ευσημα στη πορνοπαικτουρα @chicharito που μου ειπε να παω με κλειστα ματια και ετσι εκανα.Θα μοιραστει μονο με παικτες που εχω κανει επαφη με πμ ή εστω εχουμε αλληλοεπιδρασει στο φορουμ.Αυτο το κανω για τα γνωστα μουνοπανα που κρυφοκοιτανε τους επισκεπτες :birdman:
Η κοπελα θελει γλυκες και οχι αγριαδα απο βρωμιαρηδες καγκουρες.Τα υπολοιπα πριβε :hi:
@Revlimit
@911-Toninno
@Blade77
@claimain
@Α-Ω
@filos78
πορνοι που νοιαζονται,μοιραζονται! :wink:
Πιλοφορι περιμενω πμ :wanker:
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.317
Κριτικές
10
Like
1.639
Πόντοι
5.975
Παιδες ρεφαραμε και ρεφαραμε καλα! Τα ευσημα στη πορνοπαικτουρα @chicharito που μου ειπε να παω με κλειστα ματια και ετσι εκανα.Θα μοιραστει μονο με παικτες που εχω κανει επαφη με πμ ή εστω εχουμε αλληλοεπιδρασει στο φορουμ.Αυτο το κανω για τα γνωστα μουνοπανα που κρυφοκοιτανε τους επισκεπτες :birdman:
Η κοπελα θελει γλυκες και οχι αγριαδα απο βρωμιαρηδες καγκουρες.Τα υπολοιπα πριβε :hi:
@Revlimit
@911-Toninno
@Blade77
@claimain
@Α-Ω
@filos78
πορνοι που νοιαζονται,μοιραζονται! :wink:
Και η δική σου συνεισφορά είναι αναμφισβήτητη!!! :hi:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom