Νέα

Γριές πουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goustarwnaxunw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 149
  • Εμφανίσεις 55K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.119
Κριτικές
62
Like
40.649
Πόντοι
8.530
Meme Reaction GIF
Μαρκήσιε,είδες τις Παταπουφες στην Τεχνόπολη στο Γκάζι στην έκθεση vintage toys;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.119
Κριτικές
62
Like
40.649
Πόντοι
8.530

pannnos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2021
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
0
Η Αλιονα απο διδυμου 18 πιανεται για γρια;
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.934
Like
6.774
Πόντοι
1.056
Τ να σου περιγράψω ρε τυπε άμα είσαι για χαρντ κορρ κατάσταση με γκιλφ πήγαινε.. 58 για κανένα λόγο σίγουρα 68 τ λιγότερο μέχρι και αραίωση στα μαλλιά είχε κοντή πολλά κιλά είχε κατέβει να μ ανοίξει με ένα νυχτικό νόμιζα πως ήταν η καθαριστήρια να σ πω τν αλήθεια.. ήταν η πρώτη και η μόνη φορά που κολωσα και έχω πάει και με οβερ 100 κιλα.. Το πιο σωστό το είπε ο montiliani είναι για σκληρούς παίχτες
Καλησπερα Φιλε μου....κατεβηκε απο επανω να σου ανοιξει????καλα...τι ωρα πηγες????ανεβηκες η εφυγες τρεχοντας???
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.994
Κριτικές
9
Like
3.297
Πόντοι
456
Στη Θεσσαλονίκη είχε ένα μπαρ το "μπλα μπλα" που είχε αυτό που ψάχνεις αλλά έκλεισε..:confused::confused:
Νομίζω στο "Ατλαντίς" Πάρομοιο μπαρ ίσως "γίνεις"..
Στο μπλα μπλα είχα πάει μια φορά πριν χρόνια.. ήπια δύο μπύρες, κερασα κι ένα ποτό μια αξιόλογη γκιλφ, τα είπαμε λίγο κι έφυγα.. δεν κοίταξα πίσω..
Ατλαντις που ειναι;
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.994
Κριτικές
9
Like
3.297
Πόντοι
456
Γριά πουτάνα που ξυρίζει τα πόδια της
 

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.452
Like
16.493
Πόντοι
3.556
Ατλαντις που ειναι;
Όπως κατεβαίνεις από Μαρτίου, στρίβεις αριστερά στην Παπανδρέου, πρώην Ανθέων.. νομίζω βρίσκεται στον κάθετο δρόμο του πρώτου φαναριού που θα συναντήσεις..δεν μπήκα ποτέ.. αλλά διάβασα στο αντίστοιχο νήμα κι έλεγε διάφορα σχετικά νομίζω (για γκολφ)
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
360
Like
381
Πόντοι
21
Να απαντήσω στο ερώτημα του φίλου:

Αλίκη Διδύμου 16, περίπου 72 ετών,

Ανδριάνα Αγκύρας 12, περίπου 70 ετών

Ελένη Τροφωνίου 13, περίπου 68 ετών

Όλγα (θεία Όλγα) Τροφωνίου 13, περίπου 72 ετών

Αλιόνα Διδύμου 18, περίπου 65+ ετών

Ειρήνη Έλλης 3, περίπου 60 ετών

Ελένη Ιάσονος 43, περίπου 70++ ετών

Εύα Κολωνού 48, περίπου 70 ετών

Νίκη Παρασίου 36, περίπου 62+ ετών

Νάνσυ Βέργας 6, περίπου 60+ ετών

Αλίνα Αλκαμένους 113, περίπου 62+ ετών

Ντιάνα Μαγνησίας 1, περίπου 65+ ετών

Ειρήνη Περγάπου 27, περίπου 65 ετών.
Σίγουρα υπάρχουν και άλλες αλλά δεν μου ερχονται τώρα στο μυαλό. Καλό θα είναι να μας πει κάποιος αν γνωρίζει κυρίες αυτής της ηλικίας που να δέχονται στον χώρο τους.
 

Pitsirikosss

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Σεπ 2022
Μηνύματα
192
Κριτικές
20
Like
1.689
Πόντοι
1.191
Καλησπερα Φιλε μου....κατεβηκε απο επανω να σου ανοιξει????καλα...τι ωρα πηγες????ανεβηκες η εφυγες τρεχοντας???
Καλημέρα αγαπητέ καλλιτέχνη είχα πάει γύρω στς 3 τ απόγευμα και ναι είχε κατέβει να ανοίξει κάνω δύο βήματα μετά βγάζω το κινητό και μίλαγα μόνος μου απλά τα είχα χάσει και ήθελα να εξαφανιστω αν θυμάμαι καλά κατευθύνθηκα προς προς τν θεία Ελένη της Πατησίων μετά
 

Dimitriskalama

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2021
Μηνύματα
129
Like
194
Πόντοι
1
Να απαντήσω στο ερώτημα του φίλου:

Αλίκη Διδύμου 16, περίπου 72 ετών,

Ανδριάνα Αγκύρας 12, περίπου 70 ετών

Ελένη Τροφωνίου 13, περίπου 68 ετών

Όλγα (θεία Όλγα) Τροφωνίου 13, περίπου 72 ετών

Αλιόνα Διδύμου 18, περίπου 65+ ετών

Ειρήνη Έλλης 3, περίπου 60 ετών

Ελένη Ιάσονος 43, περίπου 70++ ετών

Εύα Κολωνού 48, περίπου 70 ετών

Νίκη Παρασίου 36, περίπου 62+ ετών

Νάνσυ Βέργας 6, περίπου 60+ ετών

Αλίνα Αλκαμένους 113, περίπου 62+ ετών

Ντιάνα Μαγνησίας 1, περίπου 65+ ετών

Ειρήνη Περγάπου 27, περίπου 65 ετών.
Σίγουρα υπάρχουν και άλλες αλλά δεν μου ερχονται τώρα στο μυαλό. Καλό θα είναι να μας πει κάποιος αν γνωρίζει κυρίες αυτής της ηλικίας που να δέχονται στον χώρο τους.
Φίλε εισαι μεγαλος,επειδή είμαι και εγω fan των γριων,να πω ότι μας κατατοπίσες αψογα
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.934
Like
6.774
Πόντοι
1.056
Καλημέρα αγαπητέ καλλιτέχνη είχα πάει γύρω στς 3 τ απόγευμα και ναι είχε κατέβει να ανοίξει κάνω δύο βήματα μετά βγάζω το κινητό και μίλαγα μόνος μου απλά τα είχα χάσει και ήθελα να εξαφανιστω αν θυμάμαι καλά κατευθύνθηκα προς προς τν θεία Ελένη της Πατησίων μετά
Kαλησπερα Φιλε μου....κριμα.....επρεπε να δωθεις στο "Κουκλι"....ειναι δυνατη εμπειρια....μετα δεν θα χαμπαριαζες τιποτα....εχει κα μια φωτο οταν ηταν στα 50...ομορφη παρουσια...θα σκεφτοσουν"καλα....πως αλλαξε ετσι?????"
Στο ρεζουμε τωρα....την πιπα την κατεχει....αν αρκεστεις βεβαια σε αυτην....και στο μπρουμητα πισοκωλλητο την βρισκει....η πιπα της ειναι κατι μεταξυ ερασιτεχνικου και επαγγελματικου κλαρινου....γουσταρει να εχει στο στομα της ενα γλυφιτζουρι να γλυφει....
Τι θα κανεις τωρα...εχει εκει κατι κολομπαρα...πιες ενα δυο ποτακια....να παρεις θαρρος και χωσου....παιχτο σαν ενα μικρο σπουργιτακι που θες να κουρνιαξεις στην αγκαλιτσα της....θα μου στειλεις ευχαριστηρια επιστολη αργοτερα....
Καλα να περνας.....
υσ.Η θεια Ελενη ποια ειναι παλι????αλλο ''κουκλι"??
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
886
Κριτικές
10
Like
5.713
Πόντοι
1.336
Ατλαντις που ειναι;
Ατλάντικ λέγεται
Οδός Λασκαράτου
Κάθετος δρόμος στην Ανθέων
Όπως είσαι παραλιακή δλδ και στρίβεις αριστερά στη διχαλα, αριστερά στο δεύτερο φανάρι
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.994
Κριτικές
9
Like
3.297
Πόντοι
456
Ατλάντικ λέγεται
Οδός Λασκαράτου
Κάθετος δρόμος στην Ανθέων
Όπως είσαι παραλιακή δλδ και στρίβεις αριστερά στη διχαλα, αριστερά στο δεύτερο φανάρι
Κατατοπιστικος!Θα περασω μια βολτα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.119
Κριτικές
62
Like
40.649
Πόντοι
8.530
Φίλε εισαι μεγαλος,επειδή είμαι και εγω fan των γριων,να πω ότι μας κατατοπίσες αψογα
Mαλλον θα αποφύγω το βρωμοΜεταξο για να μην βγάλω κάνα δερματικό νόσημα εκεί αλλά ο,τι είναι σε άλλη περιοχή έχει περαστεί στο ραντάρ μου για να χτυπηθεί με την πρώτη ευκαιρία .
Ευχαριστώ και εγω με τη σειρά μου!:hi:
 

Pitsirikosss

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Σεπ 2022
Μηνύματα
192
Κριτικές
20
Like
1.689
Πόντοι
1.191
υσ.Η θεια Ελενη ποια ειναι παλι????αλλο ''κουκλι"??
Καλημέρα αγαπητέ αναφέρομαι στη Ελενα στην Πατησίων που έχει δικό της χώρο και συνήθως έχει και κάποια φίλη παρέα. Βέβαια δεν είναι κατηγορία γκιλφ ακόμα
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom