Νέα

Οι γυναίκες του αγοραίου έρωτα ερωτεύονται;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PanasEros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 414
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.650
Κριτικές
20
Like
23.274
Πόντοι
8.346

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.953
Κριτικές
18
Like
15.789
Πόντοι
4.546
παρακαλείται ο τύπος νηματοθέτης να μας πει με πού και πώς καψουρεύτηκε... ήταν με βίζιτα, σε στούντιο, στο καθαρό Μετάξι; Ποιά και πώς του έκλεψε την καρδιά και το πουλί;
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
82
Like
555
Πόντοι
80
Όλες οι επαγγελματίες του χώρου σιχαίνονται τους πελάτες, και με το δίκιο τους. Βέβαια επειδή είναι επαγγελματίες, το παίζουν γατούλες, σου λένε λόγια για να σε ανεβάσουν. Δες και τις κοπέλες που γράφουν εδώ στο forum. Και καλά αγαπούλες και φιλάκια στους πελάτες, σε περιμένω, ναί πέρασα υπέροχα μαζί σου, και μάντολες. Μάγκες, οι κοπέλες θέλουν μόνο χρήμα από τους πελάτες. Αν θέλουν αγάπη, την βρίσκουν αλλού
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.953
Κριτικές
18
Like
15.789
Πόντοι
4.546
Η ερώτηση είναι: μπορούν οι γυναίκες να ερωτευθούν έναν άνδρα ανιδιοτελώς, ναι ή όχι; Μπορούν να ερωτευθούν οτιδήποτε άλλο πέραν του εαυτού τους; Τα παδιά τους, ίσως;
Οι περισσότεροι άντρες πάντως, σίγουρα ναι... μπορεί να μην έχει στον ήλιο μοίρα η άλλη, του Δημοτικού, και όμως να την σπιτώσουν, να την φροντίσουν , να την ταϊζουν και να την έχουν θεά. Το αντίστροφο, δηλαδή να κάνει κάτι ανάλογο μια γυναίκα, πρέπει να συμβαίνει μόνο σαν εξαίρεση.
 

DickWinters

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2022
Μηνύματα
383
Like
943
Πόντοι
81
Όλες οι επαγγελματίες του χώρου σιχαίνονται τους πελάτες, και με το δίκιο τους.
Ήρεμα ρε μπρο. Εμένα callgirl μου χει ζητήσει να μου κάνει γλειφοκώλι χωρίς να το έχει στο πρόγραμμα της. Με σιχαινόταν;
(Για την ιστορία της το κοψα αμέσως.)
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
22.002
Κριτικές
1
Like
146.296
Όλες οι επαγγελματίες του χώρου σιχαίνονται τους πελάτες, και με το δίκιο τους. Βέβαια επειδή είναι επαγγελματίες, το παίζουν γατούλες, σου λένε λόγια για να σε ανεβάσουν. Δες και τις κοπέλες που γράφουν εδώ στο forum. Και καλά αγαπούλες και φιλάκια στους πελάτες, σε περιμένω, ναί πέρασα υπέροχα μαζί σου, και μάντολες. Μάγκες, οι κοπέλες θέλουν μόνο χρήμα από τους πελάτες. Αν θέλουν αγάπη, την βρίσκουν αλλού
....τους μ@λακες/αγενεστατα καραγκιοζακια εννοείται τα σιχαινομαστε(εγω προσωπικά την κάνω επι τόπου,δεν ανέχομαι τέτοια)
Τους σενιους σε τρόπους, ωραίους τύπους τους καραγουσταρουμε!!Σήμερα εχυσα με 2 απο τους πελάτες μου!
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.650
Κριτικές
20
Like
23.274
Πόντοι
8.346
Ήρεμα ρε μπρο. Εμένα callgirl μου χει ζητήσει να μου κάνει γλειφοκώλι χωρίς να το έχει στο πρόγραμμα της. Με σιχαινόταν;
(Για την ιστορία της το κοψα αμέσως.)
the naked gun facepalm GIF
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.650
Κριτικές
20
Like
23.274
Πόντοι
8.346
Ιεροσυλία μωρο χαχαχαχαχα!



James Franco Flirt GIF
Ξέρεις εσύ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τα γλειφοκώλια πολλοί ελάτρεψαν, τα γλωσσόφιλα κατόπιν ουδείς.
(Αλλά γενικά δε μου αρέσει καθόλου, άστο)
Άσε τους επόμενους να ανησυχούν
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.953
Κριτικές
18
Like
15.789
Πόντοι
4.546
Ιεροσυλία μωρο χαχαχαχαχα!
Γιατί ιεροσυλία; Μια φορά πήγε κάποια να μου το κάνει, δεν της το ζήτησα κιόλας, αλλά την σταμάτησα και της φάνηκε μάλιστα παράξενο που έμεινα απορημένος και απαθής... "αφού σας αρέσει και το ζητάτε όλοι, μου είπε".
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.953
Κριτικές
18
Like
15.789
Πόντοι
4.546
Τα γλειφοκώλια πολλοί ελάτρεψαν, τα γλωσσόφιλα κατόπιν ουδείς.
(Αλλά γενικά δε μου αρέσει καθόλου, άστο)
Έλα ντε... πάλι καλά που υπάρχουν αντίστοιχα νήματα να ξέρω ποιές κοπέλες να αποφεύγω(όσο μπορώ ο έρμος! ) Λατρεύω τα γλωσσόφιλα, για την ιστορία.
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
22.002
Κριτικές
1
Like
146.296
Γιατί ιεροσυλία; Μια φορά πήγε κάποια να μου το κάνει, δεν της το ζήτησα κιόλας, αλλά την σταμάτησα και της φάνηκε μάλιστα παράξενο που έμεινα απορημένος και απαθής... "αφού σας αρέσει και το ζητάτε όλοι, μου είπε".
Αρχικά κάνω πλάκα με φιλο Scott κατά δεύτερον εννοείται ότι ΔΕΝ το γουστάρουν όλοι..πελάτης μου που κατά λάθος έγλυψα λίγο κάτω από τ @ρχιδια ,μονο κλωτσιά που δεν μου έριξε τιναχτηκε ολοκληρος χαχαχαχαχαχα!!
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.086
Κριτικές
50
Like
7.905
Πόντοι
8.236
"Οι γυναικες του αγοραιου ερωτα ερωτευονται τους πελατες"
Αντικειμενικα οι γυναικες αυτες για να κανουν αυτη την δουλεια σημαινει οτι το κανουν για βιοποριστικους λογους? με εναν σκοπο? κλπ κλπ (Αυτες ξερουν)
Το μονο σιγουρο ειναι οτι για να αποφασισουν να κανουν αυτη την δουλεια σαν χαρακτηρες προφανως ειναι συνηδητοποιημενες στο γιατι το κανουν και μονο ως προς αυτο
Απο εκει και περα αν καποιος ερωτευθει-καψουρευθει, δει η θελει να δει καποια ποιο αισθηματικα ειναι απλα τουβλο διοτι η σχεση με μια επαγγελματια που μπορει να εχει καθενας απο εμας ειναι δεδομενη..
Απο εκει και περα το πως σκεφτεται καποια σιγουρα δεν το ξερει κανενας μας..
Π.χ. αλλες μπορει να τους βλεπουν ολους το ιδιο ανεξαρτητου εμφανισης και να λενε αντε να το κανουμε και αυτο, αλλες μπορει με τους ποιο εμφανησιμους να περνανε πραγματικα καλα και με τους μη εμφανισημους να προσπιουνται κλπ κλπ
Το μονο σιγουρο ειναι πως καμια δεν θα δειξει τι αισθανεται εμπρακτα (καθως λογο τις δουλειας τους ξερουν να μην δειχνονται).. Απλα αν υπαρχει σωστη υγιεινη και ευγενεια θα ειναι δοτικες (οκ υπαρχουν φολες αλλα γενικα οποιος συμπεριφερεται ανθρωπινα στο συνολο του θα εχει να θυμαται ανταποκριση)
Αν παλι καποιος δεν τα εχει αυτα δεν νομιζω οτι θα αποδοσουν οι επαγγελματιες με τετοια ατομα
:hi:
 

DickWinters

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2022
Μηνύματα
383
Like
943
Πόντοι
81
Αρχικά κάνω πλάκα με φιλο Scott κατά δεύτερον εννοείται ότι ΔΕΝ το γουστάρουν όλοι..πελάτης μου που κατά λάθος έγλυψα λίγο κάτω από τ @ρχιδια ,μονο κλωτσιά που δεν μου έριξε τιναχτηκε ολοκληρος χαχαχαχαχαχα!!
Τζοάννα κρύβε λόγια. Έχεις φάει ήδη μαύρο από εμένα και Easy Rider!
(Βέβαια θα μπορούσα υποθέτω να σε κωλογαμήσω χωρίς να σου δώσω ούτε ένα φιλάκι. Έτσι, ρομαντικά.)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom