Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 14 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συναντηση προσφατα στο τελευταιο της tour, το διαμερισμα στο Νεο Κοσμο τουλαχιστον ελλεεινο...οχι βρωμικο ομως
Με υποδεχτηκε με ενα μαυρο κολλητο σαν φορεματακι, εδωσα τα λεφτα μπροστα, ντουζακι γρηγορο εγω και βουρ για το θηριο
Εμφανισιακα ειναι περιπου σα τις φωτο, αλλα αρκετα παχυτερη, τα μπουτια και οι γαμπες και γενικα η κατασκευη της ειναι για ΕλληνοΡωμαϊκη παλη
Πιο σκληρη πουτσα δεν εχω ξαναδει, σε μεγεθος σαν της Giselle Bittencourt αλλα πολυ σκληρη και καυλωμενη μονιμως
Στα του αγωνος, ειναι πολυ dominant, σε σημειο ξεσκισματος αλλα ταυτοχρονα το παλευει να ειναι και ψιλοπαθιαρα...
Δεν εχυσα γιατι με ξεκωλιασε και δε μου βγαινε οσο κι αν προσπαθησε
Με του χτυπησε το ξυπνητηρι των 30 λεπτών εξαφανιστηκα...
Το νου σας οσοι πατε να ειστε προετοιμασμενοι, γιατι θα σας ανοιξει τον κωλο διαπλατα...
Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 30, 2023
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
120
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
MonoPasok
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Μαρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
448
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 OUROBOROS, Veritas, travestolagnos και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιανουαρίου, 2023
"Θα την ξανασυναντούσες;"

"Όχι"

Τέλειο κλείσιμο της κριτικής :-D
review reaction 3 monstercock greece
31 Ιανουαρίου, 2023
Κλαιωωω
02 Φεβρουαρίου, 2023
μεχρι ποτε θα μείνει?
04 Φεβρουαρίου, 2023
Άρτι αφιχθείς από τρίο με την εν λόγω συν την Atena Zarov πάντως, έχω να πω πως είναι θεές και οι δύο. Επικοινωνιακές, καυλιάρες, σκληρές και ευδιάθετες. Δεν περίμενα να χωρέσουν και οι δυο ταυτόχρονα, αλλά να που όλα γίνονται (κατόπιν καλής θέλησης και σχετικής προετοιμασίας, προφανώς). Εννοείται πάντως πως δεν ενδείκνυνται για άπειρους στο άθλημα.
review reaction 1 noName69
04 Φεβρουαρίου, 2023
Επιστροφή μόλις από Isabella όταν μαζέψω τα κομμάτια μου θα έρθει και κριτική, πάντως θέλω να σε ευχαριστήσω για την κριτική το σχολείο "γενικα η κατασκευη της ειναι για ΕλληνοΡωμαϊκη παλη" με έκανες σήμερα να την δωκιμασω και πέτυχες ακριβός το καλούπι του κορμιού της με αυτό το σχόλια, σαν πολεμίστρια Τρανς είναι η άτιμη ακούραστη γαμιας μου έδωσε τον κωλο στα χέρια Χαμόγελο
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5