Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 17 10
Γενική βαθμολογία
 
1.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
2.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
1.0
Γενική συμπεριφορά
 
2.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Τεραστια ψωλη, αλλα απο θεμα συμπεριφορας εχει γινει Η ξεπετα τα τελευταια χρονια. Και ειναι πραγματικα κριμα, διοτι καποτε (μεχρι το 2017) ηταν απο τις κορυφαιες του χωρου απο θεμα συμμετοχης. Τωρα ειναι αγενης και σου τη λεει κι απο πανω. Επισης, αυξησε την τιμη της, ομως εμενα με ενοχλησε η συμπεριφορα της κι οχι τοσο η αυξηση της τιμης. Την πρωτη απο τις 3 τελευταιες φορες που την επισκεφθηκα, ειπα "δε θα ηταν στη μερα της". Δυστυχως, ετσι ηταν και τις επομενες φορες, οι οποιες φυσικα ηταν και οι ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ. Καλυτερα να παρει συνταξη, διοτι εχει τελειωσει.-
Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 08, 2021
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
60
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Benreilly
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
696
Πόντοι:
310
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 5 review reaction 1 monstercock greece, lycienr, ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Αυγούστου, 2022
Νούμερο 1: tzeniTr (ΑΠΛΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΜΕ ΠΑΙΔΕΙΑ. ΣΥΝ ΜΕΓΑΛΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ) Προσκύνημα
Νούμερο 2: Tzouli Trans (ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΗ, ΜΕ ΕΠΙΣΗΣ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ) Προσκύνημα
Νούμερο 3: Leticia Castro (ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΠΙΔΕΡΜΙΔΑ, ΜΕΓΑΛΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΚΑΙ Η ΑΠΟΛΥΤΗ GF ΕΜΠΕΙΡΙΑ) Έρωτας
Νούμερο 4: Vallery Furlan (ΕΞΑΙΣΙΑ, ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΘΙΣΕ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΚΑΙ ΗΔΗ ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙ) Έρωτας
Νούμερο 5: Patricia Macedo (ΔΥΣΤΥΧΩΣ, ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΛΙΜΑΡΜΑΡΟ, ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΜΕΓΑΛΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ, ΑΛΛΑ ΑΝΑΠΛΗΡΩΝΕ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΚΟΥΡΑΣΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΗΣ) Χαμόγελο
Νούμερο 6: Karol Kovalic (ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΟ ΚΑΛΛΙΜΑΡΜΑΡΟ, ΜΕ ΜΕΓΑΛΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ ΠΟΥ ΣΕ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ) Κουλ
Νούμερο 7: Victoria Karvalho (ΤΥΠΙΚΗ ΜΕΝ, ΑΛΛΑ ΔΥΝΑΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ) Χαμόγελο
Νούμερο 8: QueenAthina (ΜΕΓΑΛΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ, ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ ΚΑΙ ΚΑΛΛΙΕΡΓΗΜΕΝΗ ΣΤΟ ΒΑΘΜΟ ΤΩΝ #1, 2 ΠΙΟ ΠΑΝΩ. ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΕΣΗ) Προσκύνημα
Νούμερο 9: Trannoula28 TS (ΜΕΤΡΙΟ ΜΕΓΕΘΟΣ, ΠΑΘΙΑΣΜΕΝΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΚΙ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ ΕΥΓΕΝΗΣ ΚΑΙ ΚΑΛΛΙΕΡΓΗΜΕΝΗ) Ματάκι
Νούμερο 10: Alysa (ΣΥΜΠΑΤΡΙΩΤΙΣΣΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΣΥΜΠΡΩΤΕΥΟΥΣΑ, ΩΣΤΟΣΟ ΑΨΟΓΗ ΣΥΓΚΡΙΤΙΚΑ ΜΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΜΕ ΠΑΙΔΕΙΑ) Μεγάλο χαμόγελο
Νούμερο 11: Gabriela Ferrari (ΕΧΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ 'ΠΑΧΟΣ' ΜΕ ΣΕΝΑ [ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΟΥ ΘΕΤΙΚΟ ΜΕΣΑ ΣΕ ΠΛΗΘΟΣ ΑΡΝΗΤΙΚΩΝ], ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΙΚΡΟ ΜΗΚΟΣ ΜΕ ΣΕΝΑ. ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΣΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ; ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΗ ΣΚΟΝΗ ΤΗΣ) Ντροπή

τι εγινε παλικαρι μου χα χα χα χα εκαψες το νουμερο ενα σου σημερα χαχαχαχα κλαιω αντε σιγα σιγα και τις υπολοιπες εισαι απλα απαραδεκτος και να ξερεις η κακια γυριζει πισω ειναι μπουμερανκ (το κειμενο ειναι απο την δικια μου κριτικη που εγραψες τοτε ) καλη συνεχεια στο θαψιμο κλαιω πραγματικα ευτυχως ηρθε η ωρα να καταλαβει ο κοσμος ποσο ακυρος εισαι
review reaction 3 Benreilly
23 Αυγούστου, 2022
Αγαπητη Λία..! Ε, αυτο πια ειναι απο τ' αγραφα Χαμόγελο Αυτες τις ατακες ποσα χρονια περιμενες για να τις πεις; Πολυ περιεργο... Για ολες τις υπολοιπες (θετικες) κριτικες που εχω κανει σε επαγγελματιες, ουτε λογος φυσικα, ετσι; Δεν περιμενα κατι διαφορετικο απο ατομο του επιπεδου σου, καθως εισαι τουλαχιστον αστεια. Ξεχνας και κατι βασικο φυσικα: η κριτικη στο ατομο σου ηταν ΕΞΑΡΧΗΣ αρνητικη (δε χρειαστηκε καν 2η δοκιμη) -και δεν ηταν μονο η δικη μου αρνητικη κριτικη φυσικα-. Ομως, οταν σου εγραψα τοτε πως η Τζενη ηταν κορυφη σε σχεση με εσενα, οντως ισχυε, απλα με την παροδο των χρονων η κοπελα βαρυνε, κανεις δεν μπορει να κανει κατι γι' αυτο περα απο την ιδια. Δεν αναιρω καθολου αυτα που καποτε ισχυαν για το ατομο της. Η φραση "περασμενα μεγαλεια" δε νομιζω να σου λεει κατι, καθως εσυ ουδεποτε ασχοληθηκες με μεγαλεια Καπέλο


Υ.Γ. "Θαβω" σημαινει πως χαντακωνω καποιον πισωπλατα. Εγω και τα θετικα και τα αρνητικα ενος ατομου τα αναφερω ολα σε αυτο το site. Το οτι δεν το εχεις με τη "γλωσσα" στο σεξ ειναι γνωστο τοις πασι, αλλα να εισαι τσακωμενη και με την ελληνικη γλωσσα; Χαχαχα!
review reaction 3 lia(1)
13 Οκτωβρίου, 2022
αστο δεν το σωζεις
review reaction 3 Benreilly
13 Οκτωβρίου, 2022
Αντεπιχείρημα μεγατόνων, Λία Αγαπητού (βέβαια, τελευταία έρχονται στα αυτία μου επιπλέον φήμες πως μόνο "αγαπητή" δεν είσαι) Χμμμ; Πού βρίσκεις πελατεία θα' θελα να' ξερα... Κατσικογάμης Ασάλιωτα Μαλακία

Stay down και... την καλησπέρα μου Καπέλο
13 Οκτωβρίου, 2022
Γιούπιιι!Γιούπιιι!Γιούπιιι! ασε την επιθεση και απλα ρωτησε αυτους που σε ενημερωνουν κατι θα ξερουν παραπανω βαριεμαι ομως
review reaction 3 Benreilly
14 Οκτωβρίου, 2022
Καμία επίθεση απολύτως, αγαπητή Αγαπητού (λέμε τώρα). Θα σου απαντούσα ανάλογα σε αυτά που παραθέτεις, αλλά έχε χάρη που (i) έχω κάποιο επίπεδο και (ii) έρχεται ΣΚ και δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ (ξανά) με το άτομό σου.

Όσο γι' αυτούς που με ενημερώνουν, δεν έχουν και την καλύτερη εντύπωση για εσένα (ούτε κι εγώ φυσικά). Βλέπεις, χαρακτήρας είναι αυτός, και καλά θα κάνεις να τον αλλάξεις αν θες να βρεις ξανά (αξιόλογη) πελατεία.

Τα σέβη μου Καπέλο
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6